درس برای صنعت سینما از سال 1918 پاندمی آنفلوانزا

People stand in line.
در طول سال 1918 همه گیر افراد بدبین شک که آیا moviegoing تا به حال آینده.عکس توسط A. R. Coster / موضعی مطبوعاتی آژانس / گتی

این سد در جریان فیلم جدید شکسته است: L. A. Times گزارش می دهد که این جمعه یکی از استودیو های جهانی را در آن زمان منتشر شده (از جمله “مرد نامرئی” و “اما.”) موجود در ویدئو بر روی تقاضا و جریان بر روی انواع خدمات. مطلب قابل توجه آن را به انجام همین کار را با فیلم های آینده آنها را streamable در همان تاریخ به عنوان آنها می تواند جهانی منتشر شده, شروع با “دیوهای تور جهانی” در آوریل 10. آن باقی مانده است دیده شود که آیا استودیوهای دیگر را به دنبال کت و شلوار. در هر صورت اهمیت این حرکت است ، اول آن خطرات نقشه کشی خشم متعدد زنجیره ای که به مدت طولانی خواستار نود-بعد پنجره از انحصار در نسخه های جدید; اگر استودیوهای دیگر نگهداری می کند و خطر جهانی تحریم در آینده عناوین توسط زنجیر? دوم, جهانی, پدر و مادر, شرکت Comcast صاحب دو تا از بسیاری از خدمات که در آن فیلم های خود را در حال صادر شده است که به می گویند که جهانی است و تا حدودی زیر Netflix و دیزنی به طور مستقیم در انتشار به مصرف کنندگان این فیلم که تولید آنها است.

عمل تولید شرکت داشتن سایت ها و مکان های که در آن فیلم های خود را در حال منتشر شده است به نام ادغام عمودی. آن را به طور موثر ممنوع با تصمیم دیوان عالی کشور در سال 1948 زمانی که استودیو’ مالکیت تئاتر تلقی شد به هل دادن تولید کنندگان مستقل (مانند دیزنی که متعلق به هیچ تئاتر) از بازار فیلم. با پخش آنلاين عمل کرده است با این وجود آن افزایشی بازگشت از انواع نقاط ضعف و نظارتی تصمیم گیری (هر چند نگرانی مطرح شد در اوایل سال 2011 با Comcast کسب و جهانی) و با سهل انگاری در اجرای—و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حمایت—آن را در حال رشد است. در عین حال یک تفاوت بین محیط فعلی که از سال های پس از جنگ است که جریان های به مراتب هزینه کمتری به ساخت بیش از تئاتر. (مشکل این است که در کسب درآمد از آنها.)

قابل توجه است که قبل از آن محیط از یک فیلم کسب و کار است که متمرکز در دست چند استودیو به وجود آمد و در پی بهداشت عمومی بحران شبیه به یکی از چهره جهان در حال حاضر: پاندمی آنفلوانزا از سال 1918. من شده است خواندن “تاریخ جهان صنعت فیلم” بنجامین P. همپتون منتشر شده در سال 1931 که شامل یک کوتاه اما چشمگیر روکش از آنچه اتفاق افتاده است را به صنعت فیلم در آن زمان. جنگ جهانی اول بود و هنوز هم مواج زمانی که آنفولانزا رسید و در بسیاری از نقاط ایالات متحده تئاتر مجبور شدند به نزدیک است. (در حال حاضر به عنوان مقررات صادر شد به صورت محلی.) “جدید ‘فیلم’ تا آنفلوانزا به پایان می رسد” یک تیتر در اکتبر 10, 1918, موضوع, نیویورک تایمز اعلام کرد. (توجه داشته باشید که علامت نقل قول در اطراف کلمه “فیلم” بود که هنوز هم یک اصطلاح عامیانه در زمان.) شرکت های تولید تصمیم به خودداری جدید منتشر شده از آنجا که تئاتر در سراسر کشور—هر چند که هنوز در شهر نیویورک بودند ، “یک چیز حکم انجام خواهد داد” این بار مقاله می افزاید: “می توان به نیروی نیویورک به محتوای خود را با تصاویر به جای هفتگی ورود جدید قرقره.”

البته هیچ خانه-تصویری توزیع گزینه در آن زمان و به عنوان نتیجه همپتون می نویسد: بسته شدن از تئاتر بود و وسیع اثر موج دار شدن در تولید فیلم: “استودیو بسته به طور کامل و یا اداره در قسمت زمان و افراد بدبین croaked که این آغاز پایان است.” محصولات نیست تعطیل (به عنوان آنها در حال انجام امروز) به دلیل ترس از سرایت در این مجموعه بلکه چون با بسته شدن تئاتر, تقاضا برای فیلم های جدید به طور ناگهانی متوقف شد. سپس چند هفته بعد همپتون می نویسد: زمانی که آتش بس امضا شد (در نوامبر 11) برای پایان دادن به جنگ عمومی را بلافاصله از دست داده و علاقه تعداد زیادی از جنگ فیلم که تولید شرکت های بزرگ و کوچک بوده و تولید—دقیقا در لحظه همپتون می گوید که آنها نیز تعجب که آیا به عنوان یک نتیجه از بسته شدن تئاتر و آنفولانزا بسیار درخواست تجدید نظر از moviegoing حال تبدیل شدن به منسوخ شده است.

در اینجا که در آن همپتون را در نتیجه گیری به خصوص مرتبط: “تولید کنندگان که تردید از دست زمین در مبارزه بود که شکل دادن به خطوط خود را برای آزمون نهایی صنعتی بقا و کسانی که نادیده کسب و کار مشترک احتیاط و با عجله پیش در یک نمایش دهنده حدس پوست خود را نجات داد.” بسیاری از شرکت های کوچکتر از کسب و کار رفت و در نتیجه shakeout منجر به تحکیم ساخته شده است که آنهایی که بزرگ و بزرگتر ایجاد studios شد که استادان و تولید و توزیع و نمایشگاه با هم; آنفولانزا همراه با پایان جنگ افزایش داد به مگا هالیوود که در حال تکرار دوباره امروز. (همپتون می گوید جذاب گسترده تر داستان کشش به نوزده-بیست سالگی مربوط به سرمایه گذاری های بزرگ در هالیوود, هجوم سرمایه از اروپا پس از پایان جنگ تغییر سلیقه مخاطبان یک کاهش محبوبیت ستاره ها و افزایش قدرت و شهرت از مدیران.)

آن را غیر ممکن بدانند که آیا این فرصت برای جلب خانه جدید-مشاهده مخاطبان در طول زمان بحران خواهد بود به عنوان کوتاه به عنوان فرصتی برای نجات شرکت های تولید شد و در اواخر سال 1918. اما من گمان می کنم آن می تواند طولانی مدت—که گرسنگی برای سرگرمی خواهد شد درایو بینندگان به نسخه های جدید آنلاین هر زمان که آنها نشان می دهد که studios آغاز خواهد شد محاسبه خود را آنلاین پخش آنلاين قطره خرما با همان مراقبت که آنها را اختصاص به خود تئاتر-انتشار تقویم. سوال بزرگ این است که آیا پس از همه گیر فروکش—می شود آن را در یک ماده از هفته ها یا ماه—استودیو را فورا بازگشت به یک تئاتر-اولین مدل. آن را غیر محتمل به تصور تئاتر منتشر اینکه تبدیل به رویدادهای خاص به شدت محدود اجرا می شود از یک هفته یا یک ماه است که همزیستی با و یا به طور خلاصه قبل از جریان خروجی (به عنوان Netflix انجام داده است و با فیلم هایی مانند “رم” “The Irishman” و “ازدواج” داستان). قطعا در انجام این کار استودیو را ترک مقدار زیادی از پول از فروش بلیط در جدول—اما در حالی که تئاتر نمایشگاه به multiplexes قابل توجهی کاهش از دفتر جعبه را جریان می دهد استودیو که صاحب خود سایت تقریبا تمام گلدان. (البته این یک مدل کسب و کار مبتنی بر pay-per-view به جای اشتراک است که یک ماده مختلف در دسترس نباشد.)

این انباشت از فیلم کشیده از انتشار تنها یکی از بحران های studios در حال حاضر چهره. دیگری است که در دراز مدت خطر کمبود امکانات جدید به عنوان بیشتر و بیشتر محصولات بوده است تعطیل. در برابرتولید کننده الیزابت Cantillon که شلیک از “بلبل” متوقف شد جمعه گذشته گفت: “سینما و تلویزیون شبکه Netflix—همه آنها نیاز به محتوا در همه زمان ها. اگر ما نمی توانیم تولید آن از آنجا که ما نمی تواند در کنار یکدیگر چه اتفاقی می افتد ؟ آن را فقط رفتن به یک مقدار زیادی از یوتیوب ویدئوها از مردم در اتاق خواب خود را.” بسته به افراد چه کسانی هستند در اتاق خواب خود را و آنچه آنها انجام می دهند خلاقیت خود را به خوبی می تواند بهبود بیش از بسیاری از فیلم ها در حال قرار دادن در هالیوود است. من یاد یکی از فیلم های اخیر “این فیلم نیست” از سال 2011 که جعفر پناهی کارگردان ساخته شده و تحت بازداشت خانگی و در طول ممنوعیت ساخت فیلم با یک آیفون و یک دوربین ویدئویی است که یک همکار به ارمغان آورد به آپارتمان او مجموعه ای پایین و سمت چپ در حال اجرا است. در این فیلم پناهی را می بیند همسایه ها طول می کشد, آسانسور, چوب سر کردن درب—اما برای بسیاری از آن او است و در داخل زبان به دوربین به تنهایی. (این جریان در Kanopy و موبی.)

من شرط می بندم بعضی از ستاره ها و یا برخی از بازیگران هنوز ستاره ها که می خواهم ایجاد چیزی به همان اندازه شگفت آور, در خانه وجود دارد که نویسندگان که می توانید آن را بنویسید و مدیران است که می تواند کنترل دوربین از راه دور. (شاید تدارکات جهت توسط تلفن و یا پیام های متنی و یا تصویری چت خواهد خود را بخشی از فیلم است.) من همچنین به یاد روبرتو روسلینی را صمیمی و در عین حال عملا اپرا عینک “صدای انسان” (1948) است که بر اساس یک بازی توسط Jean Cocteau و ستاره آنا مانیانی به تنهایی در اتاق خواب صحبت کردن در تلفن. (آن هم در دسترس است به جریان در دو قسمت فیلم “L واشنگتن” در معیار کانال های آمازون نخست و در جاهای دیگر.) فقط به عنوان در سال 1918 آن را غیر قابل تصور نیست امروز که فیلم ساخته شده “قبل از”—قبل از سرکوب رمان coronavirus که به نظر می رسد مانند نوع خود از زمان جنگ—به نظر می رسد به عنوان مورخ و اثبات به عنوان محبوب به عنوان جنگ, فیلم, آیا پس از آتش بس است. در حال حاضر به عنوان پس از آن تصمیمات بزرگ ساخته شود و آنهایی که در آینده فیلم ها هنری آنهایی که پررنگ و تخیلی هستند.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>