کیسه مراسلات پستی: آنچه که پس از مکث آف جام استنلی نگاه مانند?

خیلی تحت تاثیر قرار شما هنوز هم سوال میاد. من نگه داشتن پاسخ ها رفتن. این هفته ما در مورد قدرت نقش موشک ریچارد

توسط NEWS-SINGLE در 29 فروردین 1399

خیلی تحت تاثیر قرار شما هنوز هم سوال میاد. من نگه داشتن پاسخ ها رفتن. این هفته ما در مورد قدرت نقش موشک ریچارد پس از مکث حذفی فرمت و چه اتفاقی می افتد اگر این پیش نویس برگزار می شود قبل از اینکه فصل به پایان می رسد ؟

و آیا شما متوجه است که آبی جیز GM راس اتکینز پاسخ گرگور Chisolm بیس بال کیسه مراسلات پستی? یک stickp-ضربه بزنید به برگها GM Kyle Dubas برای شروع یک روند است. ICYMI اینجا است که کیسه مراسلات پستی.

به هر حال مثل همیشه ایمیل من askkevinmcgran@gmail.com باز است برای سوالات بیشتر برای هفته آینده کیسه مراسلات پستی. و نمی شد Jeapordy. آن را نمی باید در قالب یک سوال. اگر شما به شما چیزی می خواهید خاموش قفسه سینه خود را, ما می توانیم "نظر" و "response." ما انجام داده ایم کسانی که در هر یک بار در در حالی که.

به کیسه مراسلات پستی.

سوال: من دوست دارم برای دیدن زیر مقایسه قدرت بازی امتیاز: اندازه گیری توسط "تعداد گل در هر دقیقه از مزیت زمان" در برابر زمان اندازه گیری به دیدن اگر وجود دارد هر گونه تفاوت معنی داری. بسیاری از قدرت بازی در حال برش های کوتاه یا یکی دیگر از مجازات و یا یک هدف است. اندازه گیری که چگونه بسیاری از اهداف یک تیم نمرات برای هر دقیقه از مرد (یا مردان؟) مزیت زمان می تواند به اثبات می شود دقیق تر اندازه گیری از یک تیم اثربخشی. من تعجب می کنم اگر بهترین بازی قدرت را نشان می دهد آنها نمره هدف برای هر سه دقیقه از PP و یک بد در 5-6 دقیقه از PP و اگر رتبه این راه چقدر تفاوت از رتبه فعلی?ارزش نگاه یا این در حال حاضر انجام شده است و این ثابت شده است که وجود دارد هیچ تفاوت قابل ملاحظه?

با احترام

باب B

پاسخ: با تشکر از باب من به یاد داشته باشید از شنیدن صحبت های این نوع از تغییر مدت زمان طولانی پیش و هیچ چیز از آن آمد. بنابراین من زد اعداد برای این فصل و ممکنه بسیار کمی تغییرات.

این Edmonton Oilers هستند شماره 1 بازی قدرت با 59 گل در 200 بازی قدرت فرصت برای 29.5 درصد میزان موفقیت. نوشته شده یکی دیگر از راه آنها 59 گل در 313 قدرت بازی دقیقه یا یک هدف هر 5.3 دقیقه از بازی با فوق العاده مرد (یا دو من نمی افتراق). یک زن و شوهر از تیم حرکت در اطراف, اما نه زیاد. افرا برگها دارای رتبه هفتم در 23.1 درصد جلوتر حرکت تمپا (23.2 درصد) به ثمر رساند بازی قدرت هدف هر هفت دقیقه, به عنوان مخالف به روشنایی نرخ یک goale هر هفت دقیقه و شش ثانیه است. این است که یک معامله بزرگ است ؟ من به شما عطا نمودار جالب است به نگاه. کلرادو حرکت می کند تا دو لکه به 18 از 20 نشینان حرکت به پایین دو تا 27 از 25. و آناهایم طول می کشد بیش از اتاوا به عنوان بدترین بازی قدرت. اما من فکر نمی کنم آن را توانمند تفاوت. اما من موافقت می کنم که آن را در واقع ممکن است دقیق تر. تمام این واقعا ثابت می کند که من یک حاشیه تخصص در اکسل.

سوال: سلام کوین

برخی از نظرات در مورد فکر خود را در مورد اجازه دادن به تمام 31 تیم به پلی آف به صورت مختصر. درخشان! یک راه بسیار خوبی برای رفتن به نظر من. اگر آن را انجام می شود, من می خواهم نشان می دهد در یک کنفرانس playdown با 1 مقابل 16, 2 vs 15 ، که برگها را بازی کلمبوس در دور اول به آنها یک شانس برای جلوگیری از پخش تمپا در باز گرد. دیگر کانادا تیم در دور اول مسابقات خواهد بود مونترال در مقابل پیتسبورگ تمپا - اتاوا, ادمونتون - مینه سوتا, Nashville - وینیپگ و ونکوور - کلگری. بهترین سه پنج در دو دور اول و سپس سنتی بهترین هفت پس از آن. قبل از هر چیز پیش می رود هر چند به نظر من ما دیدن لیگ نیاز به قادر به نمایش بازیکنان با یک تست سریع که تشخیص عفونت در مراحل اولیه عفونت است. تا زمانی که اتفاق می افتد, من شک ما با دیدن هر هاکی.

حالا یک سوال برای شما. در حال حاضر Ovechkin و Pastrnak شده برای لیگ سرب در اهداف با 48 هر. هر بینش چگونه این ممکن است در برخورد با اعطای موشک ریچارد جایزه ؟ از کلی حسن نیت نقطه نظر من می توانید ببینید هر دو بازیکن های جایزه. اما Ovechkin بازی های برگزار شده است یکی کمتر بازی و ممکن است به همین دلیل بیشتر مستحق.

با احترام, استیو C

پاسخ: تا آنجا که من می خواهم برای دیدن کسی برنده جام استنلی من کمتر شیفته با ایده 31 گرفتن شانس خود را برای آن بازی است. این امر به معنای کل فصل بود بی معنی (به جز شاید برای بوستون که احتمالا برای به دست آوردن یک خداحافظی به نحوی.) I don't mind یک بازی در, با 20 یا 24 تیم اعتراف کرد و دور اول این است که یک conferenced مبتنی بر بازی-در (8 در مقابل 9, 7 در مقابل 10 و اگر آن را به آن 6 برابر 11 و 5 در مقابل 12). من شرط می بندم لیگ را که در راه حصول اطمینان از لیگ بزرگترین بازارهای گرفتن برخی از اقدام (تفنگداران Blackhawks, Canadiens به عنوان به خوبی به عنوان برگ). هنوز هم اگر آن را به آن من می خواهم آن را.

همانطور که برای موشک ریچارد به نظر من این می تواند یک کراوات. در غیر این صورت اگر شما به اهداف در هر بازی ممکن است شما را به آن را به میکا Zibenjad که به ثمر رساند .719 اهداف یک بازی (41 57) به عنوان oppsoed به Ovechkin را 48 در 68 (.705) یا Pastrnak را 48 در 70 (.685). اجازه دهید به پایین که در جاده ها است.

سوال: من پرش به سمت راست به این سوال بدون معمول من prattling! چه هستند برخی از نتایج بالقوه از COVID-19 pandemic برای NHL? اگر فصل لغو شده است (و یا ما حق رفتن به پلی آف بدون بازی کردن باقی مانده از فصل به طور منظم) چگونه این تاثیر بالا-10 حفاظت شده در دور اول انتخاب کنید که معامله شد به طوفان به پاتریک Marleau قرارداد? آیا تکرار و ضمانت نامه در موافقت نامه های تجاری برای این نوع سناریو ؟

همه بهترین و ایمن ماندن!

لایحه L

پاسخ: همه چیز روی میز لایحه: پایان فصل رفتن مستقیم به پلی آف کوتاه پلی آف تاخیر در شروع سال آینده, بازی, بدون, طرفداران در COVID-رایگان مکان. شما ایده ای دارید ؟ ارسال آن را در. همانطور که برای برگها بالا 10 حفاظت شده انتخاب کنید, من می خواهم تصور کنید اگر برگها' انتخاب کارولینای تا به نوعی مدیریت برای پایان دادن به 10 (از طریق قرعه کشی به صورت پیش نویس به جای جدول رده بندی) و سپس آن را ادامه خواهد داد به بالا-10 محافظت می شود. لیگ برتر خواهد شد به احتمال زیاد حکومت مبتنی بر اینکه شرایط برآورده شده است.

اما اگر شرایط indeterminable? پنگوئن ها قرار است به ارسال مینه سوتا دور اول انتخاب کنید برای جیسون Zucker. اگر پنگوئن ها دست برگشتی در سال جاری انتخاب شده است در سال 2021. بنابراین اگر وجود دارد هیچ برگشتی در این سال (یعنی پنگوئن ها آنها را از دست رفته) اما این واقعیت مشخص نیست تا بعد از پیش نویس ؟ (پیش نویس باقی مانده است, برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن. تماس در unpausing فصل ممکن است ساخته شده است تا پس از آن.)

سوال: سلام کوین! امیدوارم که شما در حال نگه داشتن امن در این زمان های عجیب و غریب. یک سوال در امروز (10 مارس) کیسه مراسلات پستی ذکر شده در شکر و تخم مرغ از فقط یک کمی در طرف اشتباه از مرکز یخ. که مرا به یاد چیزی است که من بوده ام که بدانم برای سنین.

ما به تماشای این بازیکنان بازی در بهترین لیگ در جهان انجام کارهای باور نکردنی. خان درون لوله تفنگ هدف از طریق باز به سختی بزرگتر از جن. بشقاب عبور می کند که زمین دقیقا در نقطه سمت راست را بر هم تیمی های چوب. شروع یک سه راه عبور بازی به پایان می رسد که تنها راه این بازیکن در نظر گرفته شده حتی اگر تماشاگر با نمایش چشم پرنده از کل پیست نمی ممکن است قادر به دیدن امکان. آنها ورزشکاران با توانایی نقطه حتی کوچک ترین فرصت و مهارت آن را به اتفاق می افتد.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

چگونه می توانم به بازیکنان که خوب نگه داشتن مشکل بدانند که طرف مرکز یخ خط آنها در زمانی که آنها کمپرسی جن ؟

استیو از تورنتو

پاسخ: هاها. گاهی شکر و تخم مرغ است botched کمپرسی-و-تعقیب (برگها را گرفتن بسیار خوب و ارسال ژاک هایمن یا Kasperi Kapanen به ضرب و شتم شکر و تخم مرغ. چیزی را برای زمانی که بازی می آید). گاهی اوقات آن را منتقل می کند که از دست رفته است. گاهی اوقات کسانی که بسیار ماهر بازیکنان شما در مورد صحبت بسیار ماهر دفاعی, مجبور puckholder به دست پاچگی حرکت شکر و تخم مرغ به جای تبدیل آن به طور مستقیم بیش از. آن را با این نسخهها کار هر دو روش.

سوال: سلام کوین

شاید من چوب به یک موضوع ارسال شما چند "صفحه 3" و یا علاقه به سبک سوالات.

اگر شما استفاده از آنها ، اگر شما لازم نیست هیچ جرم گرفته!

نام:

سه برگ می خواهید شما در واقع می تواند تبدیل به دوستان با.

سه برگ شما می خواهم لذت بردن از داشتن شام با.

که به نظر شما سه باهوش ترین برگها شما تا کنون سخن گفته است ؟

سه برگ را تشکیل می دهند که خود را گلف چهار نفری.

جمعه گذشته شما ذکر خاطرات. که مرا به فکر کردن در مورد چگونه زمانی که من یک نوجوان بود در سال 1980 من تا به حال یک همسایه بود که دوستان با آس بیلی. در مورد یک بار در سال خودم و برخی از دوستان می خواهم به صحبت کردن به او و او می خواهم به ما بگویید داستان از چه او نمی مانند هارولد بالارد (اگر حافظه در خدمت من به درستی آن را به حال چیزی به جای خود به عنوان یک هدف قاضی) و چگونه او هرگز دوباره پا در برگ افرا باغ پس از بحث با بالارد. و من به وضوح به یاد او درخواست یکی از دوستانم آنچه که او برنامه ریزی شده انجام و پس از او فارغ التحصیل دبیرستان. دوست من مطمئن نیستید و آس واقعا lambasted او را برای فکر کردن در مورد آینده خود را. به دنبال بازگشت بود که نوع خنده دار. متاسفانه جوان بودن در آن زمان ما واقعا نمی دانند که چگونه مهم از یک شکل آس بود که در تاریخ برگها و که ما با داشتن امتیاز از صحبت کردن به.

تاد C

پاسخ: عشق خود را لیست-سوالات تاد. آنها همیشه به من فکر.

سه برگ است که من می تواند تبدیل به دوستان ، تمام وقت یا زمان تیم ؟ من آن مخلوط کنید. کردن تیم فعلی پیدا کنم ژاک هایمن در میان ساده ترین به صحبت کردن. خوب روح (تیم است که بسیاری از کسانی که: مورگان Rielly تراویس Dermott, Frederik Gauthier, من می تواند بر روی بروید.) از دوره قبل جیمز ون Riemsdyk نیز آسان به بحث در مورد چیزی با. و اینجا جایی است که من شما را Dion Phaneuf شاید اشتباه ترین برگ از همه زمان. یک sweeheart.

من لذت بردن از داشتن شام احتمالا با oldtimers چرا که داستان های خود را بیشتر رنگارنگ. قطعا هارولد بالارد عصر بازیکنان: ببر ویلیامز او خواستار آن مانند او آن را می بیند (و بسیار مرد هوشمند). حرکت رو به جلو تشک Sundin. این امر می تواند واقعا خوب شام. او مشهور برای میزبانی شام و من می خواهم می خواهم برای دیدن آنچه در آن همه مورد است. و امروز من فکر می کنم جیک Muzzin را بیشتر intersting داستان برای گفتن.

سه باهوش ترین: Hyman, ویلیامز و بابی Baun.

من گلف چهار نفری: هر کسی که می توانید آن را ضربه, طولانی, اگر ما بازی تقلا.

تاریخ گفتگو

س:

چه آینده ای در انتظار برای هاکی پس از همه گیر? به اشتراک گذاری افکار خود را

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن