VP انتخاب همه از دست رفته است

سیاست سابق مشاور امنیت ملی سوزان رایس قدرتمند حامی و آرایه ای از تجربیات است که مکمل بایدن ، اسپنسر

توسط NEWS-SINGLE در 10 خرداد 1399
اسپنسر پلات / گتی

به روز شده در 10:30 a. m. ET در 29 مه سال 2020

جو بایدن را نگرانی در مورد امنیت ملی و تاثیر coronavirus باعث شده است که او به وزن چیدن اوباما-دولت مشاور امنیت ملی سوزان رایس به عنوان همسر در حال اجرا با توجه به چند نفر که صحبت کردم بخش خصوصی با presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری در هفته های اخیر.

برنج است که به خوبی شناخته شده در واشنگتن است اما بسیار پایین تر مشخصات ملی بیشتر از دیگر زنان در نظر گرفته شده و همراه با چند متعارف سیاسی upsides. او نیست به خصوص به احتمال زیاد به انتخاب مردم در داخل این کمپین می گویند (بعضی ها که صحبت در مورد او با بایدن او را به عنوان یک احتمال بیشتری برای انتخاب وزیر دفاع یا وزیر امور خارجه) و برنج گفت: خواص که او می داند که.

اما علاقه بایدن ابراز برنج نشان دهنده نگرانی های خود را که مداوم اقتصادی و بهداشت عمومی بحران آمریکا چهره ممکن است نیاز به او را به انتخاب یک قوی امنیت ملی و دست خود را به عنوان همسر در حال اجرا.

که درک آن نیاز به کسی که با امنیت ملی و تجربه است که چرا جیم Clyburn, کارولینای جنوبی کنگره و اکثریت شلاق در خانه ساخته شده است که قدرتمند حمایت از معاون سابق رییس جمهور و شامل برنج در لیست پیشنهادات او به بایدن Clyburn به من گفت.

"من فقط نمی دانم چگونه این کشور را در چند ماه آینده, اما به نظر می رسد به من که ما یک مقدار زیادی به انجام در این کشور نه فقط به بازگرداندن اعتماد به نفس در مردم آمریکا اما ما باید برای بازگرداندن اعتماد به نفس در سراسر جهان" Clyburn گفت. او به من گفت که او می خواهم ترک بایدن به تصمیم گیری بر اساس پویایی شخصی و رای گیری اما "من نمی دانم که وجود دارد دیگر زن آمریکایی آفریقایی تبار در این کشور و یا هر کاری دیگر از شاید هیلاری کلینتون که راه راه است که او در سیاست خارجی است."

قبل از اینکه برنج شد مشاور امنیت ملی او به عنوان اوباما برای اولین بار سازمان ملل متحد سفیر. اما اگر چه او توصیه کرده است در سه انتخابات ریاست جمهوری مبارزات او هرگز اجرا برای دفتر خودش. او همچنین ستاره جمهوریخواه تب رویاهای در مورد بنغازی پوشش و در حال حاضر "دریدن" مایکل فلین او را جانشین خود به عنوان مشاور امنیت ملی بود که گرفتار ساخت اطمینان به سفیر روسیه. حامیان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را ضبط کرده و در یک ایمیل او نوشت به خودش را در روز مراسم تحلیف خود جزئیات یک دفتر بیضی جلسه چند هفته قبل با بایدن, باراک اوباما و FBI مدیر James Comey بحث در مورد نگرانی ها در مورد فلین تماس با روس ها. مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان باید اصرار داشت که این ایمیل که به نظر می رسد هدفمند یاد مکالمه برای مرجع بعد بخشی از یک بزرگتر تلاش برای قاب فلین هر چند این ایده وجود دارد که تنها در مبهم توطئه نیمه پخته اتهامات ناروا تماس Obamagate.

بایدن معمول غریزه است که برای جلوگیری از antagonizing مخالفان سیاسی خود را که برداشت برنج به وضوح خواهد بود. مبارزات انتخاباتی خود نشان داده است برخی از تمایل به چشم پوشی از نظریه پردازان توطئه: اندرو Weissmann بالا معاون مشاور ویژه رابرت مولر در روسیه بررسی برنامه ریزی شده بود به تیتر یک بایدن جمع آوری کمک در ژوئن 2, برای مثال. اما کمپین لغو این رویداد صبح امروز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی انتقاد آن است.

برنج به من گفت که او را آماده برای برداشت می شود اگر در این جاست که این روند زمین.

"من افتخار دارم صادقانه و من با فروتنی که من ممکن است در نظر گرفته می شود," او گفت: "من واقعا واقعا مراقبت تنها در مورد انجام همه من می توانم به جو بایدن انتخاب و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازنشسته چون من واقعا عمیقا بر این باورند که سرنوشت کشور ما به آن بستگی دارد." او افزود: "من به کمک در هر راه من می تواند و در صورتی که لیس پاکت نامه و جمع آوری پول که خوب است و اگر این خدمت در یک مقدار بیشتر ظرفیت ارشد اگر این چیزی است که معاون رئیس جمهور بایدن فکر می کند حس می کند که خوب بیش از حد."

او کاهش یافته است به نظر من وقتی که من او را پرسید که چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن "Obamagate" ادعا می کند ممکن است عامل به در حال اجرا-mate فرآیند انتخاب.

بایدن انواع شخصی و حرفه ای اتصالات به برخی از زنان دیگر در مبارزات انتخاباتی خود است که به دنبال در یک گروه است که شامل چندین فرمانداران به عنوان به خوبی به عنوان سناتور الیزابت وارن که راه اندازی مصرف کننده حمایت مالی اداره قبل از در حال اجرا به نمایندگی از ماساچوست و سناتور کامالا هریس که زد یک دفتر بزرگ به عنوان دادستان کل کالیفرنیا. اما برنج تنها یکی از این امکانات که او را با کار می کرد هر روز در طول هشت سال هر دو آنها را صرف در دولت اوباما و هیچ یک از دیگر است برنج را به سطح تجربه در شاخه های اجرایی و یا در مدیریت بحران است. بایدن بر این باور بودند که reconstituting این gutted دولت فدرال پس از مغلوب ساختن پیشی جستن بود برای رفتن به یک تعهد عظیم حتی قبل از کروناویروس یک بیماری همه گیر. در خاطرات گذشته منتشر شد در سال دوم ریاست جمهوری اوباما سازمان ملل متحد سفیر سامانتا پاور نوشت: "سوزان بود گفت: به یک "کمربند سیاه' در بوروکراسی" و بازگو اوایل مشاوره از: "عمل مانند شما رئیس یا مردم را به استفاده از شما."

برنج نادر رسمی دولت که بدست شدید سیاسی ملی قرار گرفتن در معرض تا کنون که بدون در حال اجرا برای دفتر. و او ممکن است یکی از تنها دو nonelected با این نوع از تجربه دیگر اینکه جمهوری Condoleezza Rice (که از هیچ رابطه ای). سوزان رایس احترام به دست آورده است بلکه دشمنان برای اغلب مخالف مصلحت cut-the-تلخه رفتار است. هنوز نزدیک او آمد به نوع سیاسی رگبار گلوله که هر همسر در حال اجرا را مجبور به زنده ماندن او است 2012 صبح روز پنج شنبه نشان می دهد حضور چند روز پس از یک حمله هماهنگ در دو دولت ایالات متحده و امکانات در بنغازی. در آن زمان او گفت که خشونت آغاز شده بود با یک "خود به خودی" تظاهرات آورده در واکنش به آنچه که دیده می شود به عنوان یک ضد مسلمان تصویری; او پس از گفت او رفتن آمریکا اطلاعات موجود در آن زمان.

برنج ابراز تاسف برای موافقت با حضور در محل و سپس–هیلاری کلینتون وزیر خارجه و مشاور امنیت ملی تام Donilon. "من معتقدم که هیلاری کلینتون و تام Donilon قدردانی آنچه من نه: اولین کسی که به مورد بسیار سیاسی فاجعه بود به احتمال زیاد به پرداخت قیمت," او نوشت: در کتاب عشق دشواربود که منتشر شد در سال گذشته است. که قیمت ممکن است شامل گرفتن گذشت بیش از چند ماه بعد از زمانی که باراک اوباما در چیدن کلینتون جایگزینی به عنوان وزیر امور خارجه. او پس ظالمانه شوخی خصوصی که تجربه اتحاد چپ او نبرد سخت.

به عنوان پروسه بررسی شروع می شود و برنج است که به انعطاف پذیری برخی از بحران-مدیریت تجربه co-ریاست واشنگتن دی سی مشورتی کمیسیون بازگشایی منطقه در میان همه گیر. این گروه صادر شده 80 صفحه گزارش در هفته گذشته که شامل چند بسیار دقیق توصیه های مانند است که مدارس در این شهرستان نه بازگشت به ظرفیت کامل و برنامه تا زمانی که یک واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.

که همه به طور بالقوه مفید تجربه در یک اداره. اما در ابتدا بایدن به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن و او را به فکر می کنم در مورد اینکه آیا برداشت برنج برنده خواهد بود او هر رای. اوباما به او توصیه می شود برای انتخاب یک همسر در حال اجرا است که نقاط قوت مکمل خود را دارد و برخی از مردم او را مورد بحث برنج با فشار او را به یاد داشته باشید که مشاوره. بایدن مانند برنج در حال حاضر گسترده خارجی-روابط امنیت ملی و تجربه سازمانی; او فاقد برخی از حوزه ها و مهارت که بالقوه دیگر در حال اجرا آمپول اند.

"من می خواهم به مطمئن شوید که هر جا که من صحبت می کنند به هر کس من را تا به برخی از ویژگی های است که من را ندارند و همچنین مایل است در واقع به من بگویید حقیقت بلکه آن را در راه است که بین دو نفر از ما—بین او و من—به طوری که آنها در واقع می تواند به طور کامل پرده با من" بایدن گفت: در جمع آوری کمک در روز چهارشنبه. "من می خواهم به مردم در اطراف من است که باید نقاط قوت و ظرفیت های من نیست."

بسته به اینکه چقدر خشن از وضعیت این کشور به احتمال زیاد در زمانی که و اگر او برنده و بایدن که در آن تصمیم می گیرد او می خواهد به تمرکز بر دو برابر تا ممکن است جذاب جیم Clyburn به من گفت.

"اگر بایدن احساس می کند که او بهترین فرد برای بازگرداندن ایمان از جامعه جهانی در ایالات متحده آمریکا و سپس او ممکن است برای داشتن یک بسیار قوی داخلی فرد به عنوان VP" Clyburn گفت که فرد می تواند با برنج.

بایدن انتخاباتی کاهش یافته است به نظر او در حال اجرا-mate جستجو.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب