ساخت یک amateur facial برای تلفن های موبایل از قرنطینه

Facebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانصرفه جویی در این داستان برای بعد.درو دانیل و M. C. Schmidt,

توسط NEWS-SINGLE در 15 اردیبهشت 1399
درو دانیل و M. C. Schmidt, به عنوان, الکترونیک, دو Matmos بود دوخته با هم انبوهی از لحاظ محتوا شبیه نمونه های صوتی قبل از قرنطینه.عکس جاناتان هانسون / Redux

در آوریل 1st, نوازنده جلب دانیل توییتی درخواست مردم برای او ارسال ضبط شده است. او را هر چه مردم فرستاده او نوشت و کوک آنها را با هم به یک آهنگ در مورد زندگی روزانه در سن اجتماعی فاصله لغو و کار (یا نه) از خانه. دانیل که همراه با شوهر خود, M. C. Schmidt باعث می شود تا الکترونیکی-اواز یا موسیقی دو نفری موسیقی Matmos فکر است که او را شاید سی ارسالی. در هفته اول, او چهل و پنج. در هفته دوم شصت. در سومین هشتاد. فایل های از سراسر: بروکلین, کنتاکی, ایتالیا, جمهوری چک, کنیا. برخی از آنها سی ثانیه یا کمتر; برخی از کشیده تا سی دقیقه. برخی برچسب توصیفی—"رویا " چغندر" "خوردن آخرالزمان تنقلات"و دیگران بودند مرموز تر. نتیجه نهایی یک پانزده دقیقه آهنگ به نام "قرنطینه amateur facial," رفت و زنده امروز در, خلاق, مستقل, هنر, وب, سایت, منتشر شده توسط پلت فرم crowdfunding Kickstarter. این پروژه در ابتدا تصور می شد توسط Brandon Stosuy از بنیانگذاران و سردبیر خلاق مستقل است.

دانیال رزومه ساخته شده او را در مسیر مناسب ناظر (یا در عبارت "کوک جادوگر"). چند Matmos سوابق دوخته بودند با هم از انبوهی از لحاظ محتوا شبیه نمونه های صوتی. "شبه اشیاء" در درجه اول ویژگی های نمونه از اطراف و دانیل اشمیت صفحه اصلی. "یک فرصت برای قطع یک شانس برای درمان" است ساخته شده در اطراف ضبط شده از روش های پزشکی. "نهایی مراقبت II" تشکیل شده است به طور کامل از صداهای ساخته شده توسط زن و شوهر در گرداب نهایی مراقبت II رختشویی و ماشین آلات. درخواست دانیل را در تلفن های موبایل از قرنطینه بود و تقریبا comically مناسب مانند درخواست از اندی وارهول به زخم زدن در نقاشی خود را در قوطی های سوپ.

زمانی که من برای اولین بار به صحبت کرد دانیل او هنوز هم کار راه خود را از طریق تمام ارسالی مرتب سازی آنها را به مانند شمع—گربه برای تلفن های موبایل در اینجا مدرسه در منزل برای تلفن های موبایل در اینجا سرفه در اینجا—و تدوین طرح خود را از حمله. او با بهره گیری از خود گفت: من احساس او را از سفر بدون ترک خانه خود را در بالتیمور که در آن او می آموزد که زبان انگلیسی در دانشگاه جانز هاپکینز. اما او نمی تواند تصمیم گیری در استراتژی: باید او را برای هدف چیزی است که آرام شنوندگان کردن او از من خواست فصاحت و یا به جای آن برای یک قطعه که صحبت می کرد در ادامه به طور کامل به ناخرسندی و نگرانی بسیاری از جدا شده زندگی امروز ؟

در پایان او کمی از هر دو. آهنگ افتتاحیه جنبش نرم languorous پرنیان. گوش دادن به آن احساس کردم بازیگران بازگشت به اولین روز پناه در جایی که با وجود ترس و وحشت در کل چیزی که تا به حال برای کسانی که خدمت در خط مقدم چیزی از تازگی از یک روز برفی یا بیمار در روز است. یخ clinks در برابر شیشه است. یک نوشیدنی ریخته است. یک کتری برقی سوت می زند به زندگی است. یک گربه خرخر می کند. یک محله برای تشویق کارگران پزشکی و یا خودشان و یا هر دو. پاپ کورن میآید. "ما می تواند نان!" کسی می گوید: هیجان.

حدود پنج دقیقه علامت گذاری به عنوان هر چند تنش خوشه. یک yappy سگ کوچک yaps بلندتر از هر کسی که می خواهد یک yappy سگ کوچک yapping داخل. پدر pesters دختر خود را در مورد مشق شب; او به او می گوید که او را در خلق و خوی. از آن صدا بود اولین بار اولین بار بحث در مورد این موضوع. زوم و یا FaceTime یا Google Hangout یا اسکایپ جلسه اشکالات. گوش دادن به سخنان تحریف فراتر از نقطه فهم من احساس قلب من محکم کردن. روزمره داخلی صداهای که نمی توانست از محل در آرام باز کردن بخش شروع به چرخش با هم در یک استریو-panned استرس کوکتل. "من نمی خواهم به بازی کامیون هیولا" یک دختر جوان می گوید. "و شما را ترک نمی کند من به تنهایی سام. من می خواهم یک زن و شوهر ثانیه فقط به خودم!"

همه چیز دوباره آرام, اما آن را به همان آرامش—به ویژه به دلیل در پویا است که بسیاری را به رسمیت شناخته و آن را سخت برای پیدا کردن خود را در حال انتظار برای همه چیز به استرس زا دوباره. ویروس خود را به نظر می رسد تنها یک بار درست قبل از ده دقیقه علامت هنگامی که ما می شنویم کسی, گوش دادن آنلاین به دستورالعمل در مورد چگونه به آماده شدن برای یک سفر به یک تست سایت. "قطعه ای است که در مورد ویروس" دانیل به من گفت که پس از او می خواهم به پایان رسید و قرار دادن آن با هم. "من قصد ندارم به بیمارستان و من در تلاش برای انجام کاری نیابتی در مورد درد و رنج. من بیشتر علاقه مند به زندگی اجتماعی در آنچه در آن مانند برای اکثریت مردم—افرادی که بیمار نیست و یا مشغول به کار در بیمارستان ها—به زندگی از طریق بیماری های همه گیر که به معنی لحظات لذت و لحظات نا امیدی. من فکر نمی کنم قرنطینه یک خلق و خوی. من فکر می کنم آن است این غم انگیز-کمدی منحرف نشوند."

من نمی خواهد می گویند چگونه "قرنطینه amateur facial" به پایان می رسد—چه آن فعل و انفعال آرامش و ترس قطع حل—درست است که من خودم را شگفت زده کرد, در اولین بار گوش دادن چقدر تعلیق من احساس در اطراف این سوال. این بود که اگر وارد یک ساده مدل مینیاتوری جدید ما عادی شده, ساخته شده به طور کامل توسط قطعه از نماینده صدا و من امیدوار بودم که این امر نتیجه گیری با نشان دادن راه یا آشکار کردن آنچه اتفاق افتاده است. این البته بیش از حد به درخواست از پانزده دقیقه از صدا که در پایان تنها می تواند نشان دهد بسیار است. "گاهی اوقات یک تراشه سیب زمینی خرد است فقط یک تراشه سیب زمینی خرد" دانیل گفت. "گاهی اوقات سرفه است فقط یک سرفه." اما گاهی اوقات آن را بیش از آن.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب