Michaela Coel را هرج و مرج و جاذبه در HBO است "من ممکن است شما را از بین ببرد"

در نمایش جدید خود را, Michaela Coel یک تالار با استعداد نویسنده و کارگردان و بازیگر در زندگی پس از تجاوز جنسی.

توسط NEWS-SINGLE در 10 تیر 1399
I May Destroy You
در نمایش جدید خود را, Michaela Coel یک تالار با استعداد نویسنده و کارگردان و بازیگر در زندگی پس از تجاوز جنسی.تصویر توسط Xia Gordon

که شده است وجود دارد ؟ یک مهلت اما الهام بخش خواهد آمد. در خلبان "من ممکن است شما را از بین ببرد" یک مسحور دوازده قسمت سری برای HBO و BBC One نوشته شده و co-کارگردانی به شدت رایگان-فکر Michaela Coel آرابلا (Coel) یک زن جوان در شرق لندن نویسنده که مدیون او کتاب عوامل یک پیش نویس او را رها لپ تاپ و ورقه را به شب—فقط برای یک ساعت. او و آشنایی رانش به یک مکان به نام نفس مرگ بار. اواخر شب خدمه احزاب و سهام دور از عکس. در برخی از نقطه, نوار شروع به تجزیه و تاری. Arabella dizzily پنجه راه خود را به درب. صحنه کمدی? سپس یک زمانی سیاهی: Arabella پیچ و مهره بیدار در نوشتن میز یک جای زخم روی پیشانی اش. به نحوی او با مهلت اما روز بعد یک حلقه از وحشتناک عمل colonizes مغز او: یک مرد, عرق کردن و نفس نفس کدکن در یک حمام. از آن خواهد شد در حالی که قبل از او می تواند اذعان کرد که تصویر حافظه است. بسیاری از ما وجود داشته اند.

Coel که سی و دو, متولد شد, به غنا پدر و مادر و بزرگ در شرق لندن عمومی مسکن با مادر و خواهر. یک تالار با استعداد نویسنده و کارگردان showrunner و بازیگر او یک انسان شناسی علاقه به انواع فیزیکی کنگره در چه زمانی اتفاق می افتد که بدن یک برخورد دیگر. در سال 2015 ساخته شده و "آدامس" شاد سری اقتباس از یک زن بازی او نوشت: در حالی که در مدرسه اقدام که در آن او به تصویر کشیده تریسی گوردون بی دست و پا باکره متعصبانه تلاش برای ریختن به او عفت. تریسی ورود به زنانگی یک انقباض غیر ارادی ماهیچه کمدی: لباس پوشیدن و در تهوع قبیله ای, صحنه و لباس, رقص, black معشوقه ی عاشقانه خنده دار شکست grunts و اندام flailing. Coel است طرز حیرت انگیزی مبتکر فیزیکی مجری; مغزی دلقک او به ارمغان می آورد به ذهن او wiriness و تمایل او به خودتون او زاویه ای چهره هر دو لوسیل بال و Kim Wayans. Coel رفتار جنسی به عنوان کمدی بزن و بکوب و میل به عنوان یک خجالت می یابد و آزادی در ذلت. این زن نمی تواند زندگی می کنند, یا, ایجاد, در حاشیه.

مانند "آدامس" که درو در اوایل بزرگسالی dalliance Coel تا به حال با مسیحیت "من ممکن است شما را از بین ببرد" یک نیمه داستانی پرتره از هنرمند و اجتماعی جهان است. در 2018, Coel نشان داد که او تا به حال تخدیر شده و حمله در حالی که کار بر روی فصل 2 از "آدامس." Arabella مانند Coel تا چند سال پیش زندگی در هم ریخته شرق لندن صاف با وزش سفید نر هم اتاقی بن (Stephen Wight) که پشتیبانی از او را مانند یک قطعه از مبلمان. Coel و سام میلر مستقیم سری با یک صمیمیت بی ریا—ما به سختی متوجه خواهید شد که چگونه بسیاری از عکس از Arabella از ویژگی های او نشستن روی توالت, شورتی, بغل کردن او گوساله. Arabella است بداهه یک خانواده در او آمپول Kwame (Paapa Essiedu) یک گی, مربی ایروبیک با Grindr اعتیاد و تری (Weruche Opia) یک بازیگر مشتاق. جهان از این شخصیت ها که با هم درهم خود را آوانگارد احساس می کند در زندگی. مبارزه با چکمه خراشیده; وجود دارد مقدار زیادی از پول, اما هر کس می خواهد به دیده flirted با مصرف. Arabella حمل با او trippy ikat-نسخه قابل چاپ بمب افکن مانند راحتی پتو و او را دوست دارد رنگ صورتی ombré کلاه گیس مانند کسی که گفته شده است که او به تنهایی می تواند با پوشیدن چنین چیز زرق و برق دار.

Essiedu و Opia در حال انجام نگرفته و اغلب فوق العاده در حالی که Coel کانال های زیادی از انرژی خود را به یک standout عملکرد. خراب از جاذبه Arabella dodges سوالات در مورد وضعیت کتاب حاضر او سفید عوامل به پوسته-شوکه تسلیم است. در بی ارزش باشگاه شب در استیا ایتالیا که در آن Arabella sojourns با تری بر چاپ و نشر سازمان سکه او بالا می شود در "کت" و کک و upstages go-go dancers. او زندگی precariously جذب ژولیده محافظ; او به عنوان میزبان مذاکرات از شب باشگاه اخلاق فروشنده مواد مخدر Biagio (لیونل Zotti) به شرح زیر صفحه اصلی برداشتن کلید خانه که او قطره و بعد از آن او می شود خاموش ، مثل همیشه در Coel دست تشویق می تواند به نوبه خود به تاریکی در یک لحظه. به زودی پس از شب او را در مرگ نفس, نوار, Arabella تحقق آنچه اتفاق افتاده است باید, تماس, تری: "Yo, T. من فقط مشخصی, شما می دانید." در ایستگاه پلیس او را توصیف به دو مهربانی زن افسران تصویر شده است که دوباره پخش در ذهن او. "است که او در به دنبال ؟" یکی از پلیس می پرسد. Arabella است که quipping و هشدار به طور ناگهانی کاهش و اینو بدونیم پنهان کردن چهره خود را در ژاکت او را.

Arabella فلسفه هنر متمایز از که او خالق است. توضیح او در مسیر حرفه ای او می گوید یکی دیگر از نویسنده "هر کس در توییتر شد, مانند, 'شما باید یک کتاب است.' "برای Arabella—نویسنده از خود منتشر "تواریخ از یک تغذیه-تا هزاره," از او کشیده شده ویروسی توییتهایی—نوشتن هر چیزی برای جلوگیری از و یا یک عمل بداهه مبالغه. او اغلب طرفداران او را در خیابان فریاد او مختصر و مفید از سخنان بازگشت به او. Coel, در مقابل, دقیق روانی ناظر مقاوم در برابر سخنان او گوش است تا هماهنگ با ریتم شرق لندن پچ پچ که شخصیت صحبت گه به یک دیگر آن را احساس می کند نوشته نشده اما شنید.

"من ممکن است شما را از بین ببرد" است جذاب مطالعه از دوستی و گاه به گاه تروما و نوشتن به عنوان یک مسیر—البته نه ساده یک به اختراع مجدد است. Arc از این روایت می پردازد پس از Arabella حمله به. او تلاش می کند به ساکن در آن است. "من فقط مطمئن شوید که من در اطراف کسی, کسی," او می گوید او درمانگر. "اگر من نمی من می گویند وجود دارد ، . . نه هر کس یک گوشی هوشمند است." در درمانگر مشاوره, او طول می کشد تا نقاشی. او تجربه وحشت از دیدن یک پیشخدمت در خدمت لیوان آب در لابی هتل. او تراشیدن سر برده و سپس به عقب می رود به کلاه گیس. علائم خود را مخلوط به طور معمول هرج و مرج از زندگی بزرگسالی تبدیل شدن چمدان و همچنین شتاب. "من ممکن است شما را از بین ببرد" پذیرای وسیع مماس و این بیشتر ارائه آن nonjudgmental جهان. دو قسمت را به Arabella را در دوران جوانی که در آن او و تری عمل می کنند به عنوان بی خبر محافظ با عنوان نوجوان سیاه-سن پسران در اطراف آنها. در یکی دیگر از قسمت های فیلم Arabella هایش با حافظه او نورد-سنگ پدر خیانت. Coel اعمال جنبشی کنترل داستان را بسیاری از موضوعات و شخصیت ها—به خصوص آرام Kwame نگرشی مخالف از Arabella که همچنین یک قربانی تجاوز جنسی. تن است که هرگز پایدار است. "من ممکن است شما را از بین ببرد" یک پاتوق خودرو یک کارآگاه داستان غیر خطی سفرنامه و طنز bildungsroman. چون Coel ومیزان در hustling سیاه و سیاه و سفید عجیب و غریب مردم به من می گویند که نشان می دهد سیاسی است اما اغلب نوشتن هدایت به دور از didacticism. آن را ساکن در مناطق خاکستری پس از آزادی جنسی اقتصاد: punishingly پیش پا افتاده لحظه ای که یک رضایت طرفین ارتباط بین دو نوبت پرقدرت; بی دست و پا زمانی که فضای یک گی, مرد سیاه و سفید می رود خفا تفکر است که او می تواند پیدا کردن ایمنی در یک زن سفید, که به نوبه خود fetishizes مردان سیاه و سفید.

در "من ممکن است شما را از بین ببرد," تخلف است و در همه جا حاضر و فرهنگی آب و هوا. Coel رفتار مجرمان با کنجکاوی و حاضر به infantilize یا ترحم قربانیان. در قسمت چهارم آرابلا را برافروخته عوامل نشان می دهد که او در مشورت با یک کمبریج فارغ التحصیل Zain (Karan Gill) نیز یک نویسنده است. در این نشست Arabella خجالت به عنوان او پس از اتمام جملات. این دو در نهایت داشتن رابطه جنسی; Zain حذف کاندوم بدون Arabella رضایت. در ابتدا Arabella صرفا ناراحت است که او را به یک قرص صبح روز بعد و آنها شروع به دوستیابی. اما بعد از گوش دادن به پادکست به صورت جنسی-حمله به بازماندگان Arabella آمده است که Zain نقض مرز. در یک رویداد برای نویسندگان و میزبانی توسط شرکت چاپ و نشر او طول می کشد مرحله و outs او publicly. "او یک متجاوز" او می گوید: در او عجیب و غریب جدید قدرت. "نه تجاوز به عنف-مجاور و یا یک بیت تجاوز به عنف-y—او یک متجاوز." او دراماتیک بیان می شکند اینترنت و او می شود یک نوع تجاوز به عنف-بازمانده تاثیر گذار یک پدیده ما اشتباه زمان. آیا این تاریکی نبوغ بسیاری از زنان هنرمندان به نوبه خود مشکلات خود را به مواد ؟ او هدیه ای است که توانایی به ایجاد صمیمیت و همدلی در اطراف خصوصیات او و نژاد او جنس صدای او. زمانی که Arabella نشان می دهد که او محوری با موضوع کتاب خود ناشر والا زن, فریاد,, "تجاوز به عنف! فوق العاده!" بعد Arabella توسعه تهوع دوستی با یک پیر دبیرستان آشنایی تئو (به تصویر کشیده شده با وهم آور ظرافت توسط هریت Webb و در فلاش بک, Gaby فرانسه) اجرا می شود که یک گروه درمانی صورت-حمله به بازماندگان و کسانی که به طور مشابه تساوی در قربانی برای تاکید.

در اصطلاح #MeToo دوران وجود دارد یک پایه گرسنگی برای, روایت تجاوز جنسی و رضایت. چگونه می توانید از هنرمندان خود را حفظ خلاق عزت زمانی که تشویق به بهره برداری از خودشان سزاوارتر است? Coel را صادقانه تقلید از توانمندسازی بحث و تصویر تیره تجدید نظر اجتماعی-خشم رسانه های چرخه در برابر رویکرد طنز. نسبت به پایان سریال در برخی از آن شجاعانه مربوطه به اهنگ صدا ابهام را از دست داده است به عنوان plotlines هستند وادار به تفسیر اجتماعی. اما در بهترین حالت آن این است abrasively روانی آن است که همه هنر خوب می شود "تحریک" از آنجا که آن را برای تلفن های موبایل و احساس و حرکت راه ما انجام دهد. در Coel جهان را در خودمان تجربه لذت بخش هستند و در همه جا imperilled همیشه مخاطره آمیز همیشه موضوع حسابرسی. و در عین حال آرزوی ما برای تجربه. ما تمایل به بقا و تکامل است. ما قرار داده است تروما به استفاده از. ما پایان goddam کتاب. ♦tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب