"اولین جلسه" بررسی رابطه بین درمان و فرهنگ

برای یک دانش آموز کالج تنظیم به زندگی در آمریکا خشم و غم و اندوه احساس اسرار تاریک اما این ایده از دیدن یک درم

توسط NEWS-SINGLE در 8 مرداد 1399

برای یک دانش آموز کالج تنظیم به زندگی در آمریکا خشم و غم و اندوه احساس اسرار تاریک اما این ایده از دیدن یک درمانگر دلهره آور بود.

فرهنگ عامه آمریکایی می توانید آن را به نظر می رسد به عنوان اینکه همه از دیدن یک درمانگر: تلویزیون اوباش رئیس تونی سوپرانو در توصیف خود از حملات هراس و اضطراب رویاهای; یک زنم در "کمی بزرگ نهفته است" رو باز تغییر پویایی قدرت در خانواده و توهمات; پول شویی زن و شوهر در "اوزارک" سر و کله زدن در مورد خود احساس امنیت و ترس است. نیویورکر کاریکاتوریست تصور مردان و زنان از همه نوع (همراه با کودکان نوپا, the Grim Reaper و یک درخت کریسمس) به روانکاو نیمکت. در واقع بسیاری از افرادی که نیاز به درمان نمی توانید آن را—به دلیل در دسترس بودن استطاعت و یا دیگر موانع به گرفتن مراقبت از. اتحاد ملی در بیماری های روانی تخمین می زند که در آمریکا یک پنجم بزرگسالان تجربیات بیماری های روانی هر سال اما کمتر از نیمی از آنها دریافت درمان. چند سال پیش زمانی که مستقر در نیویورک فیلمساز وندی Cong ژائو—که خانواده مهاجرت از نانچانگ, چین به یک ماساچوست حومه زمانی که او یازده—نگاه به منابع برای مهاجران چینی او شگفت زده شد عدم وجود گزینه های. او کشف یک تعداد انگشت شماری از ماهانه جلسات گروه اجتماعی-رسانه های خروجی ارائه شل و ول مشاوره روانی او خواستار محاکمه یک شهر تدریس خصوصی در خانه که آگهی ماندارین زبان مشاوران اما هیچ کس تا کنون به نظر می رسید به وظیفه. از چند ماه به این تلاش ژائو ملاقات فن جیانگ که مشغول به کار در یک مرکز جامعه در منهتن چینی بوده و از طریق یک مربوط به مبارزه است. "اولین جلسه" کوتاه انیمیشن, مستند, فوق, با استفاده از جیانگ تجربه به عنوان یک پنجره را چگونه به چالش کشیدن آن می تواند به غلبه بر ننگ فرهنگی یا فقط شخصی و مقاومت در برابر زمانی که تصمیم به دنبال مراقبت های روانی.

"در این زمینه از زندگی من همیشه کج غم انگیز. این دولت از ذهن" جیانگ گفت ، "اگر از چیزی ناراضی اتفاق می افتد, من تمایل به غلتیدن در آن است." در حال رشد در جنوب چینی در شهر هاربین جیانگ همیشه hid هر گونه احساسات منفی—او استفاده می شود به درمان خشم و غم و اندوه به عنوان اگر آنها او اسرار تاریک. "من احساس کردم که اگر من نشان داد و آنها را به هر کسی که من دیگر نمی خواهد دوست داشتنی" او به من گفت. چه جیانگ فکر به عنوان "او تاریک" برخی از مردم در تماس بلوز. ژائو شنیده دیگران مسواک کردن چنین احساسات در زبان چینی به عنوان "شخصیت مشکلات" و یا "خلق و خوی مسائل است." عدم تمایل به دیده می شود به عنوان ضعیف یا بیمار برخی از افراد بیرون رفتن از راه خود را به دفع کردن بالينی صدایی کلمه "افسردگی است." در سال 2006 جیانگ نقل مکان کرد به اورگان برای کالج. تشویق یک دوست و تحت الشعاع مزمن ناخشنودی جیانگ رفت و در نهایت به یک درمانگر مراجعه کنید اما او در ابتدا مقاومت باز به او شاید با توجه به طولانی دوران کودکی باور است که برای نشان دادن احساسات خود را به از دست دادن و یا شاید به این دلیل او اعتماد مردان است.

در حال حرکت به یک کشور جدید به عنوان او طول می کشد بسیاری از روان تنظیم جیانگ گفت. "هنگامی که مردم سوئیچ محیط های آنها برای مقابله با شوک از نظر خود را به احساس هویت و شناخت. به ویژه هنگامی که آنها حرکت می کند در خارج از کشور—خود را در تمام سیستم های پشتیبانی را تغییر دهید." او نگرانی برای دانش آموزان چینی در دانشگاه های آمریکا امروز در علاوه بر این به تنظیمات اجتماعی و درس و انتظارات در طول coronavirus همه گیر آنها نیز باید برای مقابله با ریاست جمهوری تهدید محدودیت ویزا افزایش نژادپرستی نسبت به آسیایی ها غیر قابل پیش بینی ممنوعیت سفر و افزایش دیپلماتیک بحران بین چین و ایالات متحده

جیانگ تجربه با درمان گسترش فراتر از آنچه ما می بینیم در این فیلم است. پس از کالج او به نیویورک نقل مکان و با حضور در دانشگاه کلمبیا که در آن او در رشته روانشناسی مشاوره. او شروع به یک سرویس برای دانشجویان بین المللی و همچنین کار به عنوان یک مشاور در مرکز جامعه در چینی. جیانگ به من گفت که زمانی که او کوچک بود, او شیفته این ایده از روانشناسی. تنها فرزند او گاهی اوقات احساس می شود که او تا به حال یک زمان سخت با روابط میان فردی. "من بازشناخت که روانشناسان قادر به خواندن قلب مردم است," او گفت:. "من می خواستم برای به دست آوردن این مهارت را به هر کس مثل من." در حال حاضر در شنژن او اجرا می شود یک همکار و نظارت برنامه با یک روان-سلامت تمرکز کمک به نوجوانان توسعه احساس خود را از خود.

در انیمیشن جیانگ را تجربه ژائو حال چالش نمایندگی احشایی احساسات بصری: در یک صحنه زمانی که جیانگ است که در یک کشمکش اضطراب یک نسخه کارتونی او را تبدیل به یک وز وز دایره لکه. ژائو استفاده می شود به رسم مبهم و قابل انعطاف اغلب بیچهره بدن که به نظر می رسد ذوب اگر نه غرق شدن در چهره های متصل به آنها را—شاید راه خود را از نمایندگی روند داشتن حس خود تحت الشعاع قرار نگرانی بیش از تصویر. (نگرانی در مورد نظرات افراد دیگر چنین بی ثمر پیگیری کردم اما هنوز به دیدار با هر کسی که واقعا به صورت رایگان از این نگرانی است.) "من بسیار درونگرا" ژائو به من گفت. "بسیاری از هنر من نوع به طور طبیعی می شود که در مورد سفر داخلی." در زمان کار او بررسی مخلوط کردن انیمیشن عمل زندگی می کنند و دیگر اشکال هنر در غیرداستانی داستان سرایی.

پس از درمان اولیه در جلسات او در توصیف این فیلم جیانگ به پایان رسید تا شاهد بیش از نیمی از درمانگران قبل از او کسی که او واقعا دوست داشت که او شاهد بوده است برای بیش از شش سال است. "من نمی گویم درمان است بهترین راه برای رفتن به ویژه برای مردم چین," ژائو گفت:—شاید به عنوان با جیانگ کار روان-سلامت حمایت می تواند بسیاری از اشکال—"اما آن است که قطعا یک گزینه است. یک گزینه معتبر است. من فقط امیدوارم که برای بیشتر گفتگو و برای مردم نه برای رد آن حق دور."



tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب