هیچ چیز نمی تواند توجیه حمله پورتلند

ایده های این سوال که آیا این بازداشت ها مناسب یک پاسخ روشن—حداقل در یک ملت است که وانمود برای زندگی تحت حک

توسط NEWS-SINGLE در 1 مرداد 1399
Rian Dundon / مشکلات اقتصادی پروژه گزارش

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مواجه خشم پس از گزارش اول ظاهر از ماموران فدرال در بینام و وسایل نقلیه چیدن و بازداشت معترضان در پورتلند اورگان است. به جای حمایت هر چند رئیس جمهور تهمت به نظر می رسد که تصمیم به رفتن تمام در: در جولای 20 مصاحبه او را تهدید به ارسال "بیشتر اجرای قانون فدرال" به نیویورک, شیکاگو, فیلادلفیا, دیترویت, Baltimore و اوکلند—شهرستانها اجرا شده توسط "لیبرال دموکرات" او اظهار داشت. این سوال که آیا یا نه این دولت دارای اختیارات قانونی برای چنین عملی خواهد بود مبارزه را در چالش های قانونی. اما این سوال که آیا یا نه این دستگیری ها مناسب یک پاسخ روشن—حداقل در یک ملت است که وانمود برای زندگی تحت حکومت قانون است.

خواسته در جولای 17 توسط NPR خبرنگار که آیا این گزارش درست کن Cuccinelli ارشد وزارت امنیت داخلی رسمی به نظر نمی رسد مشکل توسط گروه فعالیت های. بله او گفت: حداقل یک نفر دستگیر شده بود در این مد در پرتلند—هر چند او نمی گویند که آیا دیگران بوده است و همچنین, و اگر پس چگونه بسیاری از. Cuccinelli اضافه شده است که این چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برنامه ریزی شده برای پاسخ دادن به تظاهرات در فدرال ساختمان ها و بناهای تاریخی در جای دیگر بیش از حد. "این یک وضعیت ما قصد داریم برای ادامه نه فقط در پورتلند اما در هر یک از این امکانات است که ما مسئول سراسر کشور" اعلام کرد. و روز بعد او دو برابر کردن در سی ان ان اصرار دارد که دولت تا به حال "اطلاعاتی در مورد برنامه ریزی حملات در فدرال امکانات" در پورتلند: "اگر ما به همان نوع هوش در جاهای دیگر ... ما را پاسخ همان راه است."

گزارش ناشناس فدرال اجرای قانون مقامات در گشت زنی در مناطق پرتلند—و انجام دستگیری با اهدای مظنون به وانت—تولید شده اند مقدار زیادی از اضطراب. این اطلس نویسنده آن Applebaum استدلال کرد که اقدامات دولت به مقدار "نمایشی استبداد." مریم McCord, یک وکیل که قبلا نظارت ملی و مسائل امنیتی در وزارت دادگستری هشدار داد نیویورک تایمز که manhandling ساکنان پورتلند در این راه "پیام می فرستد که این افراد تروریست هستند و نیاز به درمان مانند تروریست ها است." و اورگان هیئت نمایندگان کنگره در نامه ای به دادستان کل ایالات متحده حاکی از این است که این پورتلند دستگیری "بیشتر انعکاسی از تاکتیک های یک دولت به رهبری یک دیکتاتور و نه از دولت و قانون اساسی ما جمهوری دموکراتیک." پورتلند شهردار تد ویلر و Ron Wyden ارشد سناتور از اورگان هر دو تقبیح این دستگیری به عنوان قانون اساسی.

سمت چپ: ایالات متحده مارشال امن علامت O. هتفیلد دادگاه فدرال در مرکز شهر پورتلند; راست: تظاهر کنندگان شعارهای در جریان درگیری با پلیس فدرال. (Rian Dundon / مشکلات اقتصادی گزارش پروژه)

وجود خواهد داشت زمان به مرتب کردن بر اساس مشروعیت دولت فدرال ، دادستان کل ایالت اورگن است و در زمینه های مختلف کت و شلوار در برابر سازمان های فدرال و ماموران درگیر در یک بازداشت استدلال "معمولا یک فرد ... مواجه است که توسط مردان ناشناس در نظامی-نوع خستگی و دستور داد به بینام و ون می تواند منطقی است که فرض کنیم که او ربوده و قربانی یک جنایت است." اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا نیز شکایت کرد وزارت امنیت داخلی ایالات متحده خدمات مارشال. صندلی از سه خانه کمیته ها درخواست کرده اند داخلی DHS بررسی این موضوع است. بین این متنوع رسیدگی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواهد شد که برای پاسخ به سوالات حقوقی مانند این که آیا آن را واقعا خوب برای ناشناس فدرال افسران و عوامل به گشت زنی در خیابان ها و این که آیا یک سازمان که ماموریت است که برای گشت زنی در مرز است که به درستی مورد استفاده قرار گیرد بدون آموزش برای کنترل جمعیت است. دولت نیز باید برای توجیه نزاکت فرد بازداشت هر دو در هر گونه پیگرد قانونی از کسانی که بازداشت شده و در هر مناسب مدنی واصل شده است.

اما اجازه خروج از مشروعیت در حال حاضر به کنار. به دلیل اینکه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از ویژگی های استفاده از اختیارات قانونی برای استقرار این نمایش قدرت در این موضوع خاص نمی پاسخ به این سوال که آیا باید آن را انجام دهید. استفاده از ماموران فدرال در این شیوه ای است که خورنده دموکراتیک فرهنگ آن باعث می شود برای بد و بی اثر اجرای قانون و این احتمال وجود دارد از لحاظ جسمی خطرناک هم برای ماموران اجرای قانون و برای معترضان در سوال.

به گفته نیویورک تایمزمیهن ماموران امنیتی مستقر شدند تحت اداره این قدرت برای محافظت از اموال فدرال—از جمله در این مورد پورتلند فدرال دادگاه است. استقرار نیروهای مسلح در می آید همراه با افزایش داخلی عملیات اطلاعاتی. دیروز مبارزه حقوقی گزارش داد که وزارت امنیت داخلی کمتر شناخته شده در هوش بازوی حال مجاز هوش مجموعه در افراد متصل به تهدید به آثار تاریخی و مجسمه های داشتن تعیین شده و حفاظت از آثار تاریخی از جمله میهن-امنیت ماموریت زیر رئيس جمهور تهمت بنای حفاظت از اجرایی منظور در ماه گذشته.

وجود این گروه قدرت برای محافظت از اموال فدرال است uncontroversial. دولت فدرال قدرت برای دفاع از ساختمان های فدرال و امکانات از ناآرامی های مدنی و انواع قوانین فدرال حفاظت از اموال فدرال از حمله و خرابکاری و مقامات فدرال از دخالت خود را تخلیه از دولت کسب و کار.

در حالی که این سازمان قطعا به گسترش قدرت به بررسی فدرال جرایم و دستگیری کسانی که مشکوک به آنها آن است که برخی به طور کلی اقتدار گشت downtowns از شهرستانها عمده و انتخاب کنید تا و بازداشت معترضان صرفا به دلیل یک ساختمان فدرال ممکن است در این محله است.

به همین ترتیب فدرال و ماموران اجرای قانون باید پنهان کردن هویت خود تنها به شدت تحت شرایط خاص—هیچ یک از آن شامل کنترل جمعیت در یک اعتراض یا پلیس منطقه عمومی. افسران ممکن است منطقی مخفی در تلاش برای نفوذ به یک سازمان جنایی ، فدرال مارشال هوایی به طور کلی ناشناس به طوری که آنها می تواند در ترکیب با مسافران در پروازهای تجاری—جلوگیری می شود هواپیماربایان از دانستن است که پروازهای گشت. اما باید آن را کاملا غیر قابل تصور برای مسلح افسران ورزش اجباری دستگیری قدرت در خیابان های یک شهر آمریکایی به شناسایی خود را با نام و وابستگی.

یک وضعیت مشابه به یک در پورتلند به وجود آمد در واشنگتن دی سی در ماه گذشته زمانی که رئیس جمهور مستقر گارد ملی واحد و یک smorgasbord فدرال اجرای قانون از جمله افسران از وزارت امنیت میهن در اعتراض به کشتار جورج فلوید. استقرار ناشناس فدرال عضله در مکان های مختلف در منطقه خشم بسیاری از مردم و به درستی. این اقدامات اخیر در پورتلند بیشتر نامطلوب هنوز.

برای بهتر یا بدتر ساکنان دی سی استفاده می شود به یک معنی داری فدرال اجرای قانون حضور در زندگی روزمره خود—البته یکی که کاملا باز و آشکار است. قابل توجه منطقه از شهر گشت توسط کنگره ایالات متحده پلیس به عنوان مثال; لباس شخصی سرویس مخفی افسران حفاظت از سفارتخانه ها; ایالات متحده آمریکا, پارک پلیس, صلاحیت بیش از پارک ملی است که فراوان در این شهرستان است. و یک یا بیشتر بینام تیره Suv ها همراه با برخی از رسمی-به دنبال ماشین یک امر بسیار عادی. اما حتی برخی از پایه راحتی با سنگین فدرال حضور نمی آماده سی برای حمله مردان کوچک سبز. چقدر تکان دهنده تر از آن باید برای مردم در پورتلند که نبود که کلی آشنایی به ناگهان ناشناس افسران ربودن مردم در کوچه و خیابان و hustling آنها را به بینام و وسایل نقلیه.

اضافی وجود دارد و نگرانی است. تاکتیکی بخش از وزارت امنیت میهن از آن افسران در پورتلند به نظر می رسد تگرگ—گمرک و حفاظت از مرزها (CBP) و مهاجرت و گمرک (ICE)—به طور معمول مستقر در تظاهرات اما شارژ با اجرای قانون مهاجرت و حفاظت از مرز ایالات متحده. و به عنوان یک داخلی در بخش یادداشت به دست آمده توسط نیویورک تایمز نشان می دهد که ماموران فرستاده به پورتلند شد و نه آموزش دیده برای رسیدگی به جمعیت. "اگر این نوع پاسخ است برای رفتن به هنجار" این یادداشت هشدار, "آموزش تخصصی و استاندارد تجهیزات باید مستقر در پاسخ به آژانس است.

که همه ما به ارمغان می آورد خطرات—برای همه درگیر—حفاظت از ساختمان های فدرال در این مد خاص است. ارسال افسران ندیده برای تظاهرات خطرات خشونت اگر این عوامل در نهایت در موقعیت های آنها نمی دانند که چگونه که مسئولیت رسیدگی به. به یاد بیاورید که برخی از این تظاهرات در پی فلوید مرگ چرخش خارج از کنترل در بخش های بزرگ به دلیل بد در نظر گرفته اقدامات پلیس. این ناشناس استقرار خطرات ترکیبات این مشکل است. چرا که اگر به عنوان اورگان دادستان کل فرضیه یک معترض "مواجه توسط ناشناس در نظامی-نوع خستگی و دستور داد به بینام و ون" بودند به "منطقی است که فرض کنیم که او ربوده و قربانی یک جنایت" او ممکن است موجه توسل به خشونت در دفاع از خود. این ممکن است یک خطر خاص اگر فرد مورد نظر اتفاق می افتد مشکوک از اقتدار پلیس در وهله اول. و این خطر ممکن است بیشتر افزایش توسط این واقعیت است که انواع گروههای شبه نظامی شناخته شده اند به سازماندهی گروه های مسلح در دفاع از قرار اجرای قانون منافع. ابهام در مورد یک افسر هویت و یا قدرت را به دستگیری در خدمت منافع نه اجرای قانون و نه معترضان.

مارشال آمریکا عقب نشینی به علامت O. هتفیلد فدرال دادگاه پس از دستگیری در یک زندگی ماده تظاهرات. (Rian Dundon / مشکلات اقتصادی گزارش پروژه)

پس چرا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ارسال به شهرستانها آمریکا افسران که آموزش مناسب برای این ماموریت در حال اقدام در اختیارات قانونی است که نیاز به دادخواهی برای دفاع از, و در حال اعزام به آدرس یک مشکل است که دولت فدرال می تواند آدرس به وسیله مراتب کمتر تحریک آمیز و در یک مد بسیار کمتر به احتمال زیاد به تشدید اختلال است ؟

پاسخ این است که متاسفانه واضح است. با داشتن داده تا در کنترل این بیماری همه گیر است که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 140,000 آمریکایی ها و در مواجهه با نور انتخاب مجدد چشم انداز مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انجام بهترین خود را به اثبات دشوار-مرد چشم انداز انتخابات ریاست جمهوری است که همیشه به او اعتراض کرد. در طول مراحل اولیه خود را از دولت او با بازی کردن این فانتزی در امتداد مرز جنوبی ایالات متحده با استقرار نیروهای نظامی به جنوب غربی آمریکا و هشدار در مورد "کاروان" از مسافران به طور غیر قانونی وارد این کشور است. در حال حاضر به عنوان افسران به طور معمول وظیفه با اجرای این مرز مستقر شده اند به پورتلند مغلوب ساختن پیشی جستن آخرالزمانی هشدارهای مورد نیاز برای یک پاسخ به هر گونه تهدید درک شده نیز نقل مکان کرد و از لبه کشور به شهرهای آمریکا.

این پیام است که به عنوان ساده به عنوان آن را زشت: این کاروان نیست فقط آمدن شمال مکزیک است. آن است که در حال حاضر در اینجا—در تلاش برای خراب کردن مجسمه در تظاهرات در جیب اختلال در آمریکا مناطق شهری و در اجتماعات از مردم ورزش اول خود را اصلاح حقوق برای اعتراض به سوء رفتار پلیس. کاروان در واقع شهر است. و تنها مغلوب ساختن پیشی جستن شما می توانید محافظت از آن—که آیا آن چیزی است که شما ببینید زمانی که شما نگاه جنوب و یا آنچه که شما ببینید زمانی که شما نگاه در مرکز شهر.

خوشبختانه به نظر نمی رسد به کار. شب گذشته در پورتلند به عنوان اتفاق افتاده در ماه گذشته در واشنگتن دی سی تظاهرات مسالمت آمیز تنها رشد در پاسخ به فدرال نمایش قدرت است. اگر تهمت شرح زیر از طریق وعده های خود را به صادرات فدرال عضله به دیگر شهرستانها ناشناس عوامل ممکن است ملاقات با بیشتر جمعیت زیادی هجوم تهمت تلاش در تهمت و اجبار.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de