دموکراتیک استقرار شکسته است

سیاست پس از نوادا حزبی دموکراتیک رهبران حزب هرگز نگاه نامشخص در مورد آینده خود را. شانون استاپلتون /

توسط NEWS-SINGLE در 4 اسفند 1398
شانون استاپلتون / ایسنا

لاس وگاس—عبارت دموکراتیک استقرار conjures تصاویر چیزی شبیه به روشن فکران با قدرت به تعیین نتیجه انتخابات آمریکا. اما تا کنون ظاهرا قدرتمند رهبران حزب بوده است در مورد به عنوان به خوبی سازماندهی شده به عنوان Muppet نشان می دهد.

در حال حاضر با سناتور برنی ساندرز عظیم پیروزی در نوادا او را گرفته منجر شود در نمایندگان و ممکن است هرگز آن را از دست بدهند. تلاش برای متوقف کردن او تا کنون بی اثر شده است و این حزب به نظر می رسد از لمس. این تابستان رهبران حزب ممکن است مجبور به قبول نامزدی از مردی که نه رسما عضو حزب که نمی خواهد که برنده اکثریت اولیه رای دهندگان که در دستور کار است که با محبوب خود را مترقی پایه اما اینطور نیست که به عنوان حمایت با دموکرات ها به عنوان یک کل.

"دموکراتیک استقرار وجود دارد اما مانند استقرار جمهوری خواه چهار سال پیش آن را به یک ظرف غذا فلج با ترس و دو دلی و آن را نمی داند چه می گوید:" مت بنت معاون رئیس جمهور در راه سوم متوسط مخزن فکر می کنم که با افتخار نظر خود را در صفحه اصلی از استقرار. او در صحبت با من در مورد نامزدها در مواجهه با تصمیم گیری در مورد حذف کردن بعد از امروز. "ترس است که مردم حرکت خواهد کرد فورا از" من آماده نیستم [برای رها کردن]' به 'آن' خیلی دیر شده [به نفع خود.]'"

"وجود دارد این تصور غلط است که به نحوی وجود دارد این 'دموکراتیک رهبری" است که تصمیم می گیرد نامزدها" النی Kounalakis کالیفرنیا است معاون فرماندار سابق و سفیر مجارستان در طول دولت اوباما به عنوان به خوبی به عنوان یک حزب عمده کمک کننده به من گفت بعد از ظهر امروز پس از تماشای یک حزبی سایت برای Sanders. Kounalakis که یک پیت Buttigieg حامی فقط به حال دیده می شود یکی دیگر از انجمن سایت برای Sanders. "ما لازم نیست که یک فرایند برای جلوگیری از یک نامزد. آنچه که او را در حال اجرا به یک سقف که بر اساس افکار عمومی نه در مورد رهبری بودن در برابر او."

که متوقف نشده ساندرز از با استفاده از یک قرار است حزب تلاش در برابر او به عنوان یک اصلی صحبت کردن نقطه است. دیروز او در توئیتر خود نوشت: "من اخبار را برای استقرار جمهوری خواه. من اخبار دموکراتیک استقرار. آنها نمی تواند ما را متوقف کند."

زمانی که ساندرز شروع به برنامه ریزی برای این مسابقه از دو سال پیش گفت: مشاوران او معتقد است که 43 درصد از آرا او در برابر هیلاری کلینتون در سال 2016 شد یک نقطه شروع و او را تنها به دست آوردن حمایت از این زمان در اطراف. او رد پیشنهادات است که سطح قابل توجهی از خود 2016 موفقیت رانده شده بودند با نفرت و بیزاری نسبت به کلینتون.


امیلی لیست این سازمان اختصاص داده شده به زنان در قدرت سیاسی با استفاده از دو معیار اساسی برای تاییدیه—زن بودن و بودن نرم افزار-سقط جنین-حقوق. اگر سناتور ctq و یا سناتور الیزابت وارن بودند به رها کردن امیلی لیست احتمالا تایید باقی مانده زن تقریبا بلافاصله گروه رهبران شده است گفت: بخش خصوصی است. اما نه هر گونه نشانه های ترک نژاد بنابراین این گروه تا کنون داده شده $250,000 هر یک به سوپر پکس حمایت از آنها. (نه نامزد و حتی تا به حال یک سوپر پک تا یک هفته پیش و در هر دو حال صحبت کردن در برابر مفهوم بسیار اما هر دو مشتاقانه گرفته و پشتوانه مالی آنها نیاز به اقامت در این مسابقه است.)

"از آنجا که آنها هر دو در حال اجرا خوب مبارزات چرا که آنها هر دو را معتبر مسیر و از آنجا که هر دو آنها خوب خواهد بود رئیس جمهور" کریستینا رینولدز, معاون رئیس جمهور از ارتباطات در امیلی لیست به من گفت: "ما در این هفته به حمایت از هر دو آنها را."

بله تنها سه متحده—دو نفر از آنها بسیار سفید رای داده اند اما نسخه از این گفتگو اتفاق می افتد در میان تمام انواع از رهبران دموکرات.

بنابراین نامزد باقی مانده ترک نوادا همه اعتقاد داشتند که آنها یک بحث قانونی و مشروع برای ماندن در رقابت است. با هیچ یک از برنده شدن به اندازه کافی حمایت در نظر گرفته شود یک جایگزین قوی برای ساندرز و با انتظارات از یک رقابت کنوانسیون تنظیم در همه آنها چسبیده در اطراف و جمع آوری نمایندگان به امید گرفتن یک شات در نامزدی در میلواکی در ماه جولای.

نماینده Joaquin کاسترو از تگزاس که به نوادا به کمپین وارن می گوید: او می تواند خوب با یک سناریو است که در آن دموکرات ها وارد تابستان بدون یک نامزد. "به یاد داشته باشید کامل اولیه فرایند شامل کنوانسیون" او به من گفت.

بسیاری از تجربه دموکرات ها نگران نباشید درست است که این حزب نمی خواهد متحد و ساندرز را از دست بدهند به مغلوب ساختن پیشی جستن اما داشتن یک دموکرات سوسیالیستی در بالای بلیط خواهد اسکواش امید خود را از برنده جدید سنا صندلی و شاید حتی هزینه آنها چند موجود در ایالات میشیگان و ویسکانسین. برخی نگران هستند که آنها را حتی از دست دادن خانه اکثریت. آنها بیم این ایده از مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر به وضوح احساس unshackled از استیضاح تبرئه احساس حتی بیشتر از قدرت توسط برنده گشتند.

ساندرز و دستیاران خود را استدلال می کنند که او تنها کسی است که می تواند در رای دهندگان جدید و برنده شدن بیش ناراضی تهمت حامیان. ساندرز است که در واقع راه را از آخرالزمان, حامیان او می گویند. و به کسانی که فرسایش این است که تا سال 2016 بیش از همه دوباره با زدن تصویر خارجی تصرف کنترل از آنها اشاره می کنند که مغلوب ساختن پیشی جستن در انجام بسیاری از رقابت سنا صندلی با او و کمک کرد تا حزب خود را به نگه داشتن خانه است. آنها اضافه کنید که دموکرات ها که در حال برگزاری در ساندرز در حال قطع از این جهت است که در آن جوان و nonwhite رای دهندگان در حال حرکت ،

بدبینانه اما شاید واقع بینانه استدلال تعبیه شده در ساندرز کمپین از شروع: او را بیشتر electable چون او به تمام افرادی که رای دادن در برابر تهمت مهم نیست که حزب دموکرات نامزد شده است. اما او همچنین تنها کسی است که قادر خواهد بود برای فعال کردن کاملا متفاوت جناح از رای دهندگان. این فرض می شود که تمام کسانی که ضد مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان را به نوبه خود برای او. اما اگر چه در حال حاضر هر کس صحبت کردن در حزب وحدت هرگز ساندرز زمزمه های شنیده می شود در میان مردم چه کسی می توانست نام خود را "خوب دموکرات" در هر چرخه.

Sanders کمپین در حال حاضر مشکوک از چه حزب در فروشگاه. نینا ترنر, مبارزات انتخاباتی, شرکت, صندلی, ابراز, تردید بعد از تمام نامزدها روی صحنه در روز چهارشنبه بحث گفتند که پشتیبانی از هر نامزد است. "این چیزی است که آنها می گویند" ترنر به من گفت و رفت تا بارها و بارها اشاره می کنند که ساندرز مبارزه برای کلینتون پس از از دست دادن به او در سال 2016 اولیه مسابقه. "Actions speak louder than words," او گفت:.

ترنر گفت که اگر ساندرز است که نامزد این حزب را به حمایت از دستور کار خود در مراقبت های بهداشتی و سیاست های اقتصادی ، "اگر سناتور سندرز برنده اصلی او دریافت اکثریت" ترنر گفت. اگر چه او می کند یک اکثریت? من از او پرسیدم. او به سختی متوقف شد. "اگر او می شود 40 و کسی دیگری می شود 15 او را کثرت آن است. بنابراین ما در حال رفتن به رول."

که به خوبی ممکن است رخ دهد با توجه به این که بسیاری از نامزدهای دیگر هنوز هم صرف زمان بیشتری پس از رفتن یکی دیگر از Sanders. سابق نیویورک شهردار بلومبرگ منتشر شد یادداشت روز سه شنبه تماس برای هر کس دیگری به رها کردن و سپس دو روز بعد, سابق, South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg قرار دادن یک یادداشت خواستار بلومبرگ به رها کردن.

"من فکر می کنم همه در حال رفتن به مجبور به تصمیم گیری برای خود در مورد آنچه که خوب است برای آینده حزب" هوارد Wolfson یکی از بلومبرگ بالا مشاوران به من گفت. "و من قویا استدلال می کنند که یک تقسیم حزب که در آن شما باید در حد متوسط لین به طور فزاینده ای متراکم خوب نیست برای آینده این حزب," او گفت:. Wolfson اشاره نمی کند که این مهر است که تا کنون صرف نیم میلیارد دلار congesting متوسط ،

تام Steyer دیگر دموکرات و نامزد انتخابات ریاست جمهوری میلیاردر به من گفت که رادیو فردا را با صدای تلپ افتادن در چهارشنبه بحث اثبات شد چگونه مایع مسابقه است.

"چیزهای اتفاق می افتد و چیزهای رفتن به ادامه اتفاق می افتد" Steyer به من گفت. "مردم در آن برای خود ؟ اجازه بدهید کمی بیشتر خیریه: مردم در حال اجرا فکر می کنم که آنها در حال ایستاده به آنچه حق است. و آنها نگران هستید که دیگر مردم حتی اگر آنها آنها را احترام با آنها موافق نیست و که در نتیجه آن می تواند بد برای کشور اگر آنها نامزد شده است. است وجود دارد یک خودخواهی لایه در بالای آن ؟ احتمالا."

که یک اتهام دیگر مبارزات و دموکرات ها خواهد سطح در برابر Steyer است که به طور کلی به عنوان یک interloper باد پولی که او می تواند صرف کمک به دیگر دموکراتیک تلاش. اما Steyer به خوبی انجام شده است به اندازه کافی در نظر سنجی که بسیاری فکر می کنم او می تواند در محل سه در کارولینای جنوبی است. سپس دوباره بسیاری از فکر او می خواهم که به خوبی در نوادا جایی که او پیش بینی شده به پایان پنجم. Steyer گفت: او می خواهم با کمال میل به پایین اگر او فکر شخص دیگری می تواند در مغلوب ساختن پیشی جستن در اقتصاد و متحد کردن حزب مانند او معتقد است که او می تواند. او به خوبی انجام می دهند در میان آمریکایی های آفریقایی تبار رای دهندگان او بودجه قابل توجهی شنبه بهره برداری از بسیاری از و او را ایستاده در پای صندوق های رای نشان می دهد برای آن است. او حاضر می شود را رد کرد و به عنوان مرد ثروتمند که باید رها—نه در حالی که بلومبرگ نگه می دارد.

"من حتی نمی دانند که استدلال. ما باید مردم رای گیری برای من" Steyer به من گفت. "من فکر می کردم این چیزی بود که ما قرار است به انجام."

اگر چه Steyer و دیگر نامزدها هستند و قرار است به انجام است که ضرب و شتم برنی ساندرز آنها انجام نشده بسیار است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im
آخرین مطالب