NBA پخش دوریس برک کرده بود coronavirus جزئیات علائم او و بازیابی در پادکست

پخش دوریس برک کرده بود coronavirus و ESPN گفت: — کارفرما — که او تا به حال نشانه قدمت آن به مارس 11 شب نهایی در NBA تقویم. او مشغول به کار بود یک Mavericks-قطعات بازی بود که در نهایت آخرین بازی به پایان خواهد رسید پس از NBA به حالت تعلیق در آن فصل است.

“در مارس 11, من به یاد داشته باشید در ناهار با پخش خدمه که برای شب … ‘مرد من خیلی خسته هستم در حال حاضر و سر من تپش است.’ و به دنبال بازگشت داده بودند علائم است.”

برک دقیق تجربه خود را با این ویروس در آدریان Wojnarowski پادکست. سه روز بعد برک گفت: او آنقدر خسته بود که “من نمی تواند از رختخواب برای پنج دقیقه.”

برک گفت که او نمی باید در هر یک از این بهتر شناخته شده علائم سرفه خشک و تب بالا و یا تنگی نفس اما پس از سه روز که تقریبا قادر به انجام هر کاری او فکر می کردم او باید تست شده. او رفت و به یک “محلی شهرستان بیمارستان” در فیلادلفیا برای آزمایش در سهشنبه, مارس 17.

به اعتبار خود Wojnarowski خواسته برک در مورد گرفتن تست شده در حالی که ملت کوتاه بود در کیت های آزمایش. برک آن را به نام یک “معضل اخلاقی” و گفت که ترکیبی از علائم دخترش را نامزد را از نگرانی (که با این نسخهها کار در مراقبت های بهداشتی) و گسترده سفر به ماه قبل به رهبری او را به رفتن به بیمارستان است.

آن زمان برک هشت روز او را دریافت نتیجه آزمون برای این ویروس و در آن دوره او می گوید که نشانه های او را کاهش خواهد یافت. (ایالات متحده گسترش یافته و آزمایش شده است اما هنوز تجربه جدی نتایج جمع شدن.) در آن زمان برک می گوید: او “به تنهایی در اتاق خواب خود را برای دو هفته” در حالی که دخترش پخته شده برای او.

برک گفت که او به نام و ارسال پیامک در هر پخش کننده, تولید کننده و کارمند که او از نزدیک کار کرده با در هفته منتهی به تست مثبت به اجازه دهید آنها را می دانم که او مثبت بود برای ویروس.

برک به سختی توییتهایی دربارهی هر چیزی غیر از مشیت های ورزشی. (او یک افسانه نگهبان در مدرسه.) اما در روز دوشنبه او توییتی “است که در آن دکتر Fauci” هنگامی که دکتر غایب بود برای کاخ سفید جلسه. آن را تبدیل به طور فزاینده ای روشن است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است sidelining Fauci, ملت پیشرو بیماری های عفونی متخصص در پاسخ به کوروناویروس.

“من می خواهم او وجود دارد صحبت کردن حقایق به من من می خواهم او را تا آنجا به من گفتن حقیقت” برک گفت. او می خواهم یک جواب اگر او باید خون اهدا در حال حاضر که او را آزمایش مثبت و آمد سالم در طرف دیگر چیزی است که برخی از کارشناسان می گویند که می تواند کمک به تحصیل در رشته ویروس.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>