گزارش های جدید نشان می دهد که تهمت به وعده های اقتصادی خالی بود

با استیضاح محاکمه coronavirus و آیووا قفقاز در اخبار, خشک, آمار اقتصادی نیست توجه زیادی در حال حاضر. اما دو گزارش های جدید—جدیدترین ناخالص-داخلی-محصول ارقام از سوی وزارت بازرگانی و مجموعه ای جدید از بودجه پیش بینی از دفتر بودجه کنگره—نباید اجازه عبور بدون نظر. در واقع مسائل مربوط به بالا بردن آنها باید به مرکزی در سال 2020 انتخابات.

هسته دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پلت فرم است که سیاست های خود را تولید کرده اند آنچه که او سیاهی به عنوان “بزرگترین اقتصاد در تاریخ آمریکا!” حقیقت این است که بسیار متفاوت است. با تصویب یک کاهش مالیات در اواخر سال 2017 بود که به شدت مایل به سمت شرکت های بزرگ و غنی تهمت و جمهوری خواهان به اقتصاد یک افزایش موقت—در سال 2018 این رشد در نرخ سالانه 2.9 درصد—که در حال حاضر کمرنگ شده.

در سه ماهه چهارم سال گذشته G. D. P.—گسترده ترین اندازه گیری از فعالیت در اقتصاد گسترش یافت و در نرخ سالانه 2.1 درصد گزارش جدید وزارت بازرگانی آمریکا نشان داد. مصرف 2019 به عنوان یک کل G. D. P. رشد 2.3 درصد است. این نرخ رشد در حال به هیچ وجه نزدیک به چهار درصد رشد داشته که تهمت وعده داده شده در سال 2016. آنها در خط با متوسط نرخ رشد از سال 2000 است که 2.2 درصد است. و این هو نتیجه تنها به دست شده است در هزینه های فوق العاده ای. دولت فدرال در حال حاضر در حال اجرا یک کسری بودجه و جمع آوری مقادیر زیادی از بدهی های جدید خواهد شد که بار مالیات دهندگان برای دهه های آینده است. پس از سه سال از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری در واقع ایالات متحده است که شروع به نگاه مانند یکی از خود را بسیار مدیون سرمایه گذاری کسب و کار.

این گزارش جدید از C. B. O. می گوید کسری بودجه خواهد شد در حدود یک تریلیون دلار است. ده سال از آن خواهد شد در حدود 1.3 تریلیون دلار بود. اعداد مانند اینها آنقدر بزرگ است که آنها سخت در. راه اقتصاددانان حس را از آنها این است که با مقایسه این مقدار دلار به سطح G. D. P. بسیار شبیه به یک خانواده ممکن است مقایسه آن وام مسکن به درآمد آن است. اگر شما انجام این کار, شما می توانید ببینید که چقدر از ضربت سخت زدن با سابقه مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری واقعا است.

با توجه به C. B. O. را پیش بینی کسری بودجه خواهد بود 4.6 درصد از G. D. P. در این سال و تا سال 2030 از آن خواهد شد افزایش یافته است به 5.4 درصد از G. D. P. قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کار ایالات متحده هرگز اجرا پایدار کسری این قدر به جز در طول جنگ زمانی که صرف تسلیحات و موارد دیگر به شدت افزایش یافته و یا در طی اقتصادی اسلامپ زمانی که درآمد مالیاتی کاهش یافت. “به غیر از یک دوره شش ساله در طی و بلافاصله بعد از جنگ جهانی دوم, کسری بودجه بیش از قرن گذشته است و نه بیش از 4.0 درصد برای بیش از پنج سال متوالی” C. B. O. گزارش اشاره می کند. “و در طول 50 سال گذشته کسری بودجه را به طور متوسط 1.5 درصد از تولید ناخالص داخلی در زمانی که اقتصاد نسبتا قوی (به عنوان آن در حال حاضر).”

آنچه در مورد سطح دولت بدهی ؟ “به علت کسری بودجه فدرال بدهی های برگزار شده توسط, عمومی پیش بینی شده است به رشد از 81 درصد از تولید ناخالص داخلی در سال 2020 به 98 درصد در سال 2030 (بالاترین درصد پس از سال 1946) و” C. B. O. گزارش می گوید. “تا سال 2050 بدهی خواهد بود 180 درصد از تولید ناخالص داخلی—به مراتب بالاتر از آن تا کنون بوده است.”

این هیچ راز آنچه اتفاق افتاده است در اوایل نوزده دهه نود به برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن سرمایه گذاری کسب و کار از جمله تاج محل کازینو در شهر آتلانتیک و پلازا در پارک مرکزی جنوبی: آنها ورشکست تحت وزن از بدهی او انباشته در آنها است. همان سرنوشت در فروشگاه برای ایالات متحده است ؟ احتمالا نه خوشبختانه. با نرخ بهره را در نزدیکی پایین ترین سطح سرویس دهی بدهی های بزرگ راحت تر از آن استفاده می شود. و در هر صورت دولت باید تامین مالی گزینه های که در دسترس هستند به شرکت های خصوصی مانند افزایش مالیات و یا در extremis داشتن بانک مرکزی موضوع پول و خرید اوراق قرضه.

با وجود افزایش بدهی ایالات متحده آمریکا بسیاری از سرمایه گذاران هنوز هم در زمینه اوراق قرضه خزانه داری به عنوان یک دارایی امن. اما که نمی تواند توجیه ولخرجی از مغلوب ساختن پیشی جستن و جمهوریخواهان در کنگره است. در برخی از نقطه, نرخ بهره می تواند افزایش یابد و سرمایه گذاران می تواند از دست دادن ایمان به دولت ایالات متحده است. حتی اگر آن اتفاق نمی افتد “ما در حال قرض گرفتن پول برای همه چیز اشتباه” Jared برنشتاین یک عضو ارشد در مرکز بودجه و اولویت های سیاست اشاره می کند.

برخی از بدهی است که صادر شده برای پرداخت مالیات برش استفاده شده است می تواند برای تامین مالی سرمایه گذاری در زیرساخت های منابع انرژی تجدید پذیر, جهانی, روز, مراقبت, فیلم آموزش کاهش هزینه های آموزش عالی و یا هر تعداد دیگر از برنامه هایی است که عملکرد بلند مدت منافع آمریکایی ها عادی است. در عوض بزرگترین جزوه رفت و به شرکت های که دیدم خود نرخ مالیات کاهش می یابد از سی و پنج درصد به بیست و یک درصد است.

در آن زمان کاخ سفید استدلال کرد که این امر تشویق کسب و کار چند ملیتی برای بازگرداندن بی شماری میلیاردها دلار سود آنها تا به حال stashed در خارج از کشور. کوین Hassett بود که پس از آن رئیس شورای مشاوران اقتصادی ادعا کرد که پس از مالیات تصویب شد ممنون کسب و کار را به شدت سرمایه گذاری در کارخانه ها و دفاتر و تجهیزات و نرم افزار—یک فرایند اقتصاددانان از آن به عنوان “سرمایه تعمیق”—که به نوبه خود را در بالا بردن بهره وری و دستمزد کارگران خود را. “به عبارت ساده” Hassett نوشت: “سرمایه تعمیق که به ارمغان می آورد بازده اضافی برای صاحبان سرمایه به ارمغان می آورد بازده قابل توجهی برای کارگران نیز هست.”

جدید G. D. P. گزارش نشان می دهد که آنچه در واقع اتفاق افتاده است. سرمایه گذاری کسب و کار را انتخاب کنید تا کمی در پیش بینی از مالیات و بلافاصله پس از آن تصویب شد. از آن پس هر چند آن را تضعیف بازگشت. گذشته سه چهارم دسته گسترده ای از هزینه های سرمایه است که وزارت بازرگانی اشاره به عنوان غیر مسکونی سرمایه گذاری ثابت کرده است در واقع کاهش یافته است با بزرگترین افت در آینده “سازه”—یک دسته که شامل کارخانه ها و ساختمان های اداری و چیزهایی مثل سیستم عامل های حفاری. در اخیر سه ماهه هزینه های سازه کاهش یافته است ده درصد است. برخی از این سقوط احتمالا مربوط به کاهش قیمت نفت اما بخش انرژی نیست تنها بخش به نمایشگاه ضعف است. دیگران مانند تولید را بیش از حد ایان Shepherdson اقتصاددان ارشد در پانتئون اقتصاد کلان اشاره کرد به من.

پس چه اتفاقی برای مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش مالیات? “کسب و کار ذخیره برخی از مالیات را کاهش دهد اما بیشتر از آن به نظر می رسد رفته اند در سهام buybacks و سود سهام” Shepherdson گفت. “وجود دارد صفر است و شواهد از هر گونه تاثیر مثبت در هزینه های سرمایه.”

فقط در هفته گذشته اشاره کردم که حزب دموکرات نامزد و هر كس از آن است که نیاز به کم ارزش کردن تهمت و ادعا می کند در مورد اقتصاد است. این آخرین گزارش های اقتصادی ارائه مقدار زیادی از مواد به کار با.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر