NHL اولین ممکن است راه اندازی مجدد تاریخ در حال حاضر اواسط ماه مه

بهترین سناریو برای لیگ ملی هاکی بازگشت است اواسط ماه مه.NHL منتشر شد یادداشت روز دوشنبه گفتن بازیکنان آنها در

توسط NEWS-SINGLE در 26 اسفند 1398

بهترین سناریو برای لیگ ملی هاکی بازگشت است اواسط ماه مه.

NHL منتشر شد یادداشت روز دوشنبه گفتن بازیکنان آنها در حال حاضر می تواند به هر خانه آنها می خواستند به جای ماندن در NHL شهرستان به عنوان آنها قبلا دستور به عنوان طولانی به عنوان آنها باقی می ماند در قرنطینه به مدت دو هفته.

بازیکنان گفته شده است به ماندن در بازی شکل – افرا برگها داده شده است تمرین در خانه رژیم – آماده برای یک مینی اردوگاه آموزشی در آغاز ماه مه با بازی و سپس شروع ممکن است 15.

این همه بستگی به رویدادهای جهان به عنوان مربوط به گسترش مرگبار coronavirus اما ممکن است 15 تاریخ است که بر اساس این مفهوم از دو ماه توقف در تجمع جرم به عنوان توصیه شده توسط مرکز کنترل بیماری.

"هدف ما این خواهد بود که در ادامه علاوه بر به طور منظم به روز رسانی ما خواهد بود قادر به ارائه سطح بالا هدایت پتانسیل از افتتاح یک اردوگاه آموزشی دوره حدود 45 روز به 60 روز دوره پوشش داده شده توسط CDC بخشنامه" NHL یادداشت گفت.

آن شناخته شده NHL است تلاش برای نگه داشتن درهای خود را باز از طریق جولای و آن چه در آن می توانید به یک استنلی جام حذفی با صداقت. یک امکان مجزا وجود دارد NHL خواهد مستقیما به پلی آف, بررسی فرمول شامل تمام 31 تیم و یا بالای 24 یا 20 بالا به جای فقط 16 که در حال حاضر نگه حذفی موقعیت.

NHL بازیکنان پرداخت می شود که اگر این فصل بود که به طور کامل با انشعابات آن به عنوان دور به عنوان هاکی مرتبط با درآمد و حقوق و دستمزد کلاه برخورد شود بعد.

اهل بازیکنان نیز در حال پرداخت به عنوان ECHL بازیکنان در اهل قرارداد. اما ECHL بازیکنان در ECHL قرارداد پرداخت شد تا آخر هفته اما نمی تواند برای پرداخت باقی مانده سه هفته. که با توجه به معامله مشغول به کار از بین لیگ و بازیکنان حرفه ای هاکی' انجمن که با معاملات جزئی leaguers.

NHL بخشنامه:

  • بلافاصله موثر بازیکن می تواند انتخاب کردن برای بازگشت به خانه (خارج از باشگاه خانه شهرستان از جمله در خارج از آمریکای شمالی به حدی پروازها در دسترس هستند).
  • خود دوره قرنطینه باید همچنان در داخل این بازیکن را از طریق و از جمله جمعه, مارس 27 مگر اینکه یک دوره دیگر ممکن است مورد نیاز مطابق با محلی حکم مربوط به سفر است. بازیکنان باید به ادامه گزارش بلافاصله هر گونه علائم یا نتایج تست به باشگاه کارکنان پزشکی.
  • در پایان خود دوره قرنطینه و با توجه به تحولات جهان بین در حال حاضر و پس از آن مورد توجه قرار داده خواهد شد به اجازه می دهد باز از امکانات باشگاه به بازیکنان در برنامه ریزی و هماهنگی گروه های کوچک به صورت داوطلبانه آموزش و مراقبت از بازیکنان بر اساس همان عنوان در خارج از فصل.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر
Kevin McGran


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن