هیچ همدلی تنها خشم

ایده های کسانی که به دنبال حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن را خط نیاز به بهانه ای برای ماه انکار و فریب—و آ

توسط NEWS-SINGLE در 1 فروردین 1399
الکس ونگ / گتی

در شب 21 ژوئن 1941 آمریکا کمونیست ها به رختخواب رفت موضوع به یک حزب خط. در مجموعه آفتاب انگلستان مبارزه یک جنگ امپریالیستی در برابر آلمان که در مورد ایالات متحده باید بی طرف باقی می ماند.

آمریکا کمونیست ها از خواب بیدار شد در 22 ژوئن 1941 کشف خط حزب به طور ناگهانی تغییر کرده است. هیتلر حمله اتحاد جماهیر شوروی. در حال حاضر جنگ بود و مبارزه بین دموکراسی و فاشیسم یک ایالات متحده باید بلافاصله پس از پیوستن به.

شخصیت در رادیو فردا اجرا به طور مشابه ناگهانی و مجموع محوری در 13 مارس سال 2020 است. واشنگتن پست تولید استارک قبل از/پس از گلچین از همان میزبان گفت: دقیقا در مقابل چیزهایی که چند روز از هم جدا.

هنوز چند هفته از انکار تا به حال اثر خود را. یک اقتصاددان در نظرسنجی منتشر شد مارس 18 یافت که تنها 38 درصد از فاکس نیوز بینندگان در زمان این ویروس به طور جدی نیمی به عنوان بسیاری که میان MSNBC و بینندگان سی ان ان. برای مغلوب ساختن پیشی جستن خاطر فاکس در معرض خطر زندگی خود را مخاطب است.

مانند مسکو-خط کمونیست های upholders از تهمت, حزب, خط, در حال حاضر نیاز به یک بهانه ای برای خود سابقه ای طولانی در انکار و فریب. آنها اصرار داشت آن بود و نه تهمت گسل است که او و آنها حیف و میل گرانبها هفته و دولت او است که ناگهان لرزشی و شکست. هیچ تهمت را شکست چین بود تقصیر! آیا شواهد تصویری در تضاد با مغلوب ساختن پیشی جستن, حزب, خط ؟ آنها را متهم به هر کسی که به یاد می آورد حقیقت تکرار چینی تبلیغات.

مغلوب ساختن پیشی جستن, حزب, خط, معاوضه, جدید نهفته است برای. در حالی که یک بار ایدئولوژیک مجریان به نام نگرانی, ویروس, جعل, در حال حاضر آنها می گویند که آن را جعل به یاد داشته باشید آنها گفت: این یک جعل است.

اقیانوس اطلس کشیده شده به تیررس جدید نهفته است که جایگزین های قدیمی نهفته در یک پاسخ توسط رئیس جمهور خود را. در پاسخ به مقاله ای که مستند به گزارش های رسمی تا به حال دروغ گفتن تشدید بحران در این کشور اظهار تاسف کرد که تهمت رسمی دروغ گفتن انجام داده بود همان در اینجا رئیس جمهور خوراک توییتر تکرار لکه دار است که به اقیانوس اطلس "spews کمونیست چین تبلیغ است." این از یک مرد که به عنوان یک شهروند خصوصی چشم پوشی از قتل عام میدان تیان آن من و کسی که به عنوان رئیس جمهور ستایش جرم قتل کیم جونگ سازمان ملل متحد به عنوان "یکی از 10 ، 000."

تهمت می خواهد آمریکایی ها به تماس های رمان کروناویروس "چینی virus." مغلوب ساختن پیشی جستن شعار جدید با هدف دو گل.

اولین هدف این است که برای تغییر سرزنش دور از مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست و بر روی چین. این هدف این است که بسیار بعید است موفق شود. همه ما شاهد تهمت را فاجعه بار misjudgments تحمیل عوارض خود را در زمان واقعی است. آن بود که حزب کمونیست چین که تصمیم به میزبان نقدی-برای-دسترسی در Mar-a-لاگو برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور در آخر هفته از ماه مارس 6-8 زمانی که یک مسئول رئیس جمهور که در حال حاضر شروع به مدل سازی رفتار ايمن. آن بود که حزب کمونیست چین که بسته اطلس حمل و نقل هوایی و هیچ گونه پیش بینی برای دریافت کثیری از بازگشت آمریکایی ها—افشای مسافران هوایی به ساعت می گذراند-در تماس نزدیک با مشخصه افراد بیمار. آن بود که حزب کمونیست چین که خواست آمریکایی ها برای خرید سهام در پایان ماه فوریه ویرانگر پس انداز از هر کسی به اندازه کافی احمق به اعتماد مشاوره مالی از لری Kudlow اریک تهمت یا این رئیس جمهور.

هیچ تهمت نمی خواهد به موفقیت در تغییر سرزنش.

این هدف دوم این است که می تواند موفق شود. با دور کردن نفرت در میان حامیان آنها در برابر چین مغلوب ساختن پیشی جستن و فاکس می توانید کامپیوتر کسانی که حامیان' خشم از خطرناک هدف آن ممکن است در غیر این صورت پیدا کنید: اعتماد سیاسی و رسانه ای چهره های که دروغ و دروغ و دروغ به آنها افشای کسانی که حامیان به بیماری و مرگ برای خود زمخت به پایان می رسد. نفرت چین نه من!

یک رئیس جمهور که صمیمانه اعتماد چین نمی خواهد مجبور به توسل به نام پس از این واقعیت است. او را به عمل قاطعانه در زمان خوب است. به جای تهمت با اتکا در چین به انجام کار خود را برای او. مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در ژانویه 24: "چین شده است کار بسیار سخت برای جلوگیری از Coronavirus. ایالات متحده تا حد زیادی قدردانی تلاش های خود را و شفافیت. این همه کار کردن هست. به طور خاص از طرف مردم آمریکا, من می خواهم برای تشکر از رئیس جمهور یازدهم!" آن را تهمت و روباه نه رسانه های مستقل که تکرار چینی تبلیغ و قرار دادن آمریکایی ها در خطر است.

توجه داشته باشید شخصی: من یک هدف یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن کلیدی رسانه ها در سوريه Fox در سهشنبه شب Tucker Carlson. کارلسون شده جالب توجه است پیچیده نقش در شبکه فاکس. از یک طرف او اولین فردا میزبان به صحبت برخی از اندازه گیری از حقیقت را در مورد این ویروس در دوشنبه 9 مارس و دو روز پس از عفونت در حال گسترش جشن تولد در Mar-a-Lago. از سوی دیگر کارلسون ترین صریح از فاکس نژاد-baiters این روباه شخصیت دورتر از سنتی محافظه کاری و نزدیکترین جدید alt سمت راست. کارلسون اصلی صدا در فاکس برای دولت تبلیغات نه تنها در مورد اوکراین اما حتی در مورد چنین بوتیک مسائل به عنوان مونته نگرو. کارلسون با فرار از این معضل با نسبت دادن تهمت-مدیریت تصمیم گیری برای همه به جز تهمت خود را حتی سرزنش Vanity Fair خبرنگار که مصاحبه او را به جای رئیس جمهور ایالات متحده است. "اگر شما بر این باورند که در حال حاضر فلج است و همه مغلوب ساختن پیشی جستن تقصیر شما absolving افتضاح بسیاری از احزاب گناه شاید از جمله خودتان است."

به هر حال شخصی بیت:

چین سفیران در حال حاضر گسترش دروغ که ووهان ویروس سرچشمه در اینجا در امریکا شاید ایجاد شده در یک آزمایشگاه توسط پنتاگون. شوکه نمی شود اگر حداقل یکی از رسانه های آمریکایی خروجی ترویج این ایده. بسیاری از آنها در حال حاضر در حال تکرار طوطی وار بقیه حزب کمونیست چین خط. یک هفته پیش از پیری تبليغاتي David Frum از اقیانوس اطلس پیشنهاد تماس coronavirus نقل قول "مغلوب ساختن پیشی جستن طاعون" به جای ووهان ویروس.

آنچه قابل توجه در اینجا این است که اشاره به من اما که کارلسون ایجاد پرونده او در برابر امریکا رسانه های مستقل با استناد به چیزی که اتفاق افتاده: هیچ معتبر رسانه ای سازمان های مکرر چین ادعا می کنند که این ویروس سرچشمه در ایالات متحده است. زمانی که من در توییتی مارس 9, "ووهان ویروس و یا تهمت طاعون؟," من اشاره نمی کارلسون فانتزی در مورد آنچه رسانه ها می گویند ممکن است اما این واقعیت سخت است که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال در معرض جمهوریخواه کمیته ملی صندلی Ronna McDaniel و دیگر مقامات به کروناویروس با اقدام خود را آخر هفته در دریا یک لاگو. متاسفانه کارلسون خود یکی از آن نیز در معرض تهمت به بی مسئولیتی است.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن فاکس و کارلسون سعی کنید به تغییر مسیر خشم مردم به آنها خیانت, آن را به ارزش توجه به چیزی کاملا غایب از سخنرانی ها و نوشته های این دولت و آن تهمت خط شبکه: یک کلمه از همدردی و یا دلسوزی برای هزاران نفر از آمریکایی ها بیمار شدن و مرگ بر این ریاست سازمان دیده بان به عنوان یک نتیجه از این رئیس جمهور را به غفلت از وظایف خود را. آنها قادر به چنین زبان. آنها به دست آوردن قدرت توسط هدف قرار دادن غیر خودی. یک ویروس نهایی بیگانه, اما آن را بسیار رضایت بخش هدف خشم. تنها انسان را از انجام, انسان مشخص شده در برخی از راه به عنوان های مختلف: ملیت با قومیت و نژاد.

پس از 9/11 حملات رئیس جمهور جورج دبلیو بوش ساخته شده در اوایل سفر به واشنگتن مسجد. او صحبت کرد feelingly در برابر تعصب و کمک به جلوگیری از بثورات جنایات نفرت که فوران در پاییز سال 2001 است.

مغلوب ساختن پیشی جستن و حزب او-خط رسانه ها که نمی کنند. آنها که ندارند. که همدلی و همدلی ممکن است خطرناکی یادآوری آمریکایی از هزینه غم انگیز از مغلوب ساختن پیشی جستن سوء مدیریت و نبود رهبری است. خشم است که همه احساس می کنند بنابراین خشم است که همه آنها می تواند بیان. نفرت پر می کند و در دلهايشان نفرت پر دهان خود را. دولت و دولت خط, شبکه تلویزیونی, در زمان بودن در اتهام شکسته روح. کسانی که شکسته روح در حال شکستن یک ملت است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب