Oklahomans فقط خجالت مغلوب ساختن پیشی جستن بار دوم

سو Ogrocki / AP

برای دومین بار در دو هفته Oklahomans ساخته شده اند, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نگاه بد. برای اولین بار وجود دارد که کم حضور تولسا رالی. در حال حاضر هر چه زودتر دولت رای دهندگان باید تصمیم گرفتند به گسترش مدیکید تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه.

وجود دارد یک اقدام فوری و باریک مشکل برای کاخ سفید و گسترده تر استراتژیک یکی. در کوتاه مدت بسیار تنگ “بله” رای imperils یک طرح به نوبه خود مدیکید بودجه به یک بلوک به کمک مالی از دولت فدرال به ایالت با استفاده از اوکلاهما به عنوان یک خلبان.

در یک حس عمیق تر هر چند این رای است که یک علامت هشدار دهنده برای مغلوب ساختن پیشی جستن به دلیل آن را نشان می دهد که چگونه او را در تقابل با حتی بسیاری از رای دهندگان محافظه کار در مراقبت های بهداشتی. هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواسته دیوان عالی کشور (دوباره) به بیرون پرتاب قانون مراقبت مقرون به صرفه. در ضمن رای دهندگان در یک دولت تا قرمز که رئیس جمهور را انتخاب و آن را برای خود باز گشت بزرگ رالی باید رای به اتخاذ گسترش پوشش تحت قانون—پنجم رای دهندگان جمهوری خواه-اداره دولت انجام داده اند و چهارم در دو سال گذشته.

آن را کاملا تکان دهنده است که در میان همه گیر و گسترده بحران بیکاری رای دهندگان ترجیح می دهند که بیشتر پوشش بهداشت و درمان کمتر. و در حالی که Obamacare باقی می ماند محبوب در میان رای دهندگان محافظه کار—سه چهارم از جمهوری خواهان بود و نامطلوب از نظر قانون در بنیاد خانواده کایزر, ترین های اخیر پیگیری های نظرسنجی ها—اجزای واقعی از قانون به خصوص نیاز به بیمه برای پوشش افراد با شرایط موجود همیشه محبوب بوده است.

علاوه بر این, ACA همواره محبوب ترین زمانی که آن را مورد حمله قرار گرفت. قانون شده است محبوب تر از نه, با توجه به KFF نظرسنجی از حدود زمان که مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کار امیدوار کننده برای از بین بردن این قانون است. مغلوب ساختن پیشی جستن اقدام بارها و بارها (هر چند ناشیانه و پریشانی) به لغو Obamacare در سال اول دولت خود را با هدف تکمیل دیرینه اوباما در مبارزات انتخاباتی تعهد است. اما نه تهمت و نه دیگر جمهوری خواهان تا کنون توسعه یافته جایگزینی طرح که زمانی شرایط بودن ارزان تر و بیشتری ارائه پوشش که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال گذاشته و لغو فشار بود صالح با مغلوب ساختن پیشی جستن خود inconstant توجه به روند قانونگذاری و در نهایت توسط سناتور جان مک کین.

نتیجه این شد قابل توجه سیاسی برگردان: هر چند ACA شد و بار سنگین در اطراف حزب دموکرات گردن در سال 2010 و 2014 انتخابات به ویژه این حزب با استفاده از آن به اثر بزرگ در سال 2018 زمانی که دموکرات ها در زمان بازگشت به خانه با استفاده از مراقبت های بهداشتی به عنوان یک مرکزی کمپین تم. برخی از دموکرات ها استدلال کرده بود باید آن را موضوع اصلی در سال 2020 (اگرچه تیز تقسیم درون حزب در مورد آنچه که بهترین سلامت پیام است) و نگران است که حزب بود ضلالت بیش از حد دور از آن نان و کره است.

اما همه گیر است و قرار است در بازگشت سلامت در دستور کار عنوان شده است مغلوب ساختن پیشی جستن دادخواستی به دادگاه عالی. دولت در زمینه آخرین دقیقه مختصر موافقت با یک چالش به قانون است که می گوید که به دلیل قانون قیمومیت که افراد دارای بیمه زده بود پایین نیز در کاخ سفید اصرار—کل قانون باید باشد. تصمیم گیری تقسیم با داعش برخی از استراتژیستها و مقامات و دیدن آن را به عنوان یک خود شکست حرکت می کند.

رای گیری در اوکلاهما نشان می دهد که چرا. “Obamacare لغو” به عنوان یک مفهوم هنوز هم ممکن است محبوب با برخی از هسته رای دهندگان جمهوری خواه اما آن را به عنوان قوی به عنوان آن را قبل از همه گیر—و علاوه بر پوشش خود محبوب است. هر چه زودتر دولت رای دهندگان به طور موثر به دور از حزب جمهوری خواه فرماندار کوین Stitt که تا به حال به دنبال محدود تر گسترش است. که در همراهی با یک الگوی: زمانی که رای دهندگان در ایران-led متحده بدست فرصتی برای رای دادن در پزشکی گسترش آنها تمایل به نفع آن است. در موارد دیگر جمهوری خواه فرمانداران و قانونگذاران باید احساس سیاسی باد و حرکت رو به جلو خود را.

ایده گسترش مدیکید خود را در ایجاد جمهوری خواه دادگاه به چالش می کشد به قانون است. این ACA گسترش مدیکید واجد شرایط بودن برای بزرگ جامعه دوران برنامه به آمریکایی ها ساخت تا آنجا که 133 درصد فدرال نرخ فقر. اما دیوان عالی کشور حکم در سال 2012 که دولت فدرال نمی تواند اجبار متحده به پذیرش گسترش—به جای متحده می تواند انتخاب کردن در و یا خارج. قابل پیش بینی لیبرال تر متحده تصمیم گرفتند در حالی که بیشتر محافظه کار آنهایی نیست. همچنین قابل پیش بینی متحده که تصمیم گرفتند در تمایل به بهتر سلامت. در حالی که سیاستمداران جمهوری خواه در مخالفت با گسترش مدیکید به دلیل ایدئولوژی و مالی محافظه کاری آن را تکان دهنده که رتبه-و-فایل رای دهندگان در کشورهای خود را مشتاق به دریافت پوشش بهتر و فدرال دلار است.

در یک معنا تهمت کاهش یافته است را به دام خود ساخت. او درک که استحقاق شد محبوب در میان رای دهندگان جمهوری خواه در سال 2016 انتخاباتی و در حالی که دیگر کدام یک از کاندیداهای اصلی مماشات معمول نقاط صحبت کردن در مورد هزینه های اجتماعی تهمت وعده داده شده برای محافظت از امنیت اجتماعی و مدیکر. در دفتر او waffled پیشنهاد بودجه که قطع حقوق برنامه هر چند بودجه نشده است به تصویب رسید. داشتن شنود گذاشته به نهفته محبوبیت از هزینه های اجتماعی در میان رای دهندگان جمهوری خواه او در حال حاضر خطرات خشم خود را اگر او معکوس ،

پزشکی است که با هدف ضعیف است همیشه به عنوان محبوب به عنوان امنیت اجتماعی و مدیکر که هر دو با هدف آمریکایی های قدیمی تر. دومی دو مشاهده شده است به عنوان “به دست آورده”, حقوق, در حالی که پزشکی گاهی اوقات مشاهده شده است به عنوان یک برنامه رفاه با همان منفی نژادی معانی که دیگر برنامه های رفاهی انجام شده است. بنابراین قابل توجه است که اوکلاهما رای دهندگان پیوست و خود شهروندان در آیداهو, نبراسکا و یوتا (2018) و مین (2017) در حمایت از گسترش مدیکید.

اوکلاهما است تست نهایی این سال است. در ماه اوت میسوری رای دهندگان نیز رای در پزشکی گسترش است. وجود دارد بیش از حد جمهوری خواه فرماندار مایک پرشن مخالف گسترش است. در نشانه ای از راه که Obamacare رفته از یک گوارا گوه موضوع برای جمهوری خواهان به یک نقطه درد پارسونز نقل مکان کرد همه پرسی در انتخابات نوامبر به یک ماه اوت اولیه.

حتی اگر میسوری رای پایین گسترش يافته در اوکلاهما و جاهای دیگر را با روند کلی روشن است. به عنوان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به رسمیت شناخته شده و در سال 2016 و 2018 انتخابات تقویت حقوق محبوب با رای دهندگان. توسط ايميل است که محبوبیت و تلاش برای سینک Obamacare چند ماه قبل از انتخابات او خطرات دردناک یادآوری از درس او یک بار تدریس کرده است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

bitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.