اسکار سال 2020: سال Bong Joon-ho (و گاو تلقیح)

Bong Joonho holds up an Oscar onstage.
روز یکشنبه کره جنوبی مدیر Bong Joon-ho در زمان خانه چهار اسکار’ top جوایز بین المللی از جمله بهترین فیلم و بهترین تصویر برای “انگل.”عکس توسط کریگ Sjodin / گتی

در گذشته. تغییر بسیار دیر شده است و برخی فکر می کردند که آن را هرگز نمی خواهد آمد. برای بیش از حد طولانی هالیوود شده است گیر در یک شیار باریک حضور تنها به نیازهای خود را دارد و به سختی شجاعانه به دنبال به سمت بالا و بیرون به همه چیز که در جهان اتفاق می افتد فراتر از آن. اما در حال حاضر در نهایتکسی تا به حال شجاعت به نمایندگی از کل حرکت تصویر صنعت به ما یادآوری از آنچه واقعا مهم است: تلقیح مصنوعی گاو است.

شما همیشه می توانید بر روی تکیه Joaquin Phoenix. اگر یک اندام او به بیرون رفتن در آن. و نتیجه آن شد که تازه garlanded برای عملکرد خود را در “Joker” او در زمان این فرصت را به نگرانی ما درمان دام و به توصیف موس سوگواری که به دنبال sundering از یک گاو مادر و کودک. او نه غلط در مورد آن, و او به وضوح معتقد است که همراه با هر کس دیگری که جمع آوری شده در تئاتر دالبی در شب یکشنبه که بالا بردن آگاهی تغذیه هموار به اجرای تغییر دهید. از این رو شب دیگر گره به محیط زیست خطر: ناگهانی درخشان-پایین گرتا Thunberg می گویند گرفتار در وسط یک چت اسکایپ با دیوید مستند یا sartorial پهلوانان از Sandra Oh, که به نظر می رسید که به یک مبارزه با یک غول دسته از ادریسی در جایی در Wilshire و از دست داد.

مشکل با هر اسکار خطبه ققنوس گنجانده شده است که فوری تر و تقاضای بیشتر عدم تطابق با محیط فوری. اگر ما به عنوان ققنوس معتقد, “قطع از جهان طبیعی” آن را و یا آن را نمی کند که بیشتر blazingly محصول طبیعی در نمایش بود و نیم میلیون دلار ارزش سنگ که محاصره مچ Regina King? آیا آن را به هری وینستون را به صرفه جویی در این سیاره ؟ به عنوان یک مفسر تلویزیون اظهار زل زده بر فرش قرمز “Lookin’ یخی!” Billie Eilish نمی شود outshone وارد یک سفید, اندازه, Chanel, shag, ژاکت, با ناخن لاکی و طولانی به سیاه و ریش تراش. آیا این بیننده احساس وصل به زمین به سوال باز است. او مثل یک خرس قطبی که به تازگی کشف شده ،

بیشتر جوانب مثبت چاشنی البته زمان همه از این — “پر زرق و برق هرج و مرج” به عنوان اسکار آیزاک به درستی توصیف آن در گشاد گشاد راه رفتن خود را. جولیا گیاهی برای مثال یک standout در “Once Upon a Time . . . در هالیوود” batted عقب سوالات به وضعیت فعلی رفعت با ادب پاسخ: “این واقعا یک برکت و رحمت من حتی نمی تواند به شما بگوید چه مقدار از آن را به من است.” او همچنین ادای احترام به Christian Siriano, (“بت من”) که طرح های او همیشه آرزوی پوشیدن—”مادام العمر رویای من او را دوست دارم خیلی.” و چه یک عمر طولانی آن بوده است. (گیاهی است که ده سال است.) او همچنین به ما اوج دزدکی حرکت کردن به کیف پول خود را و اضافه میکند: “من نمی خواهم برخی از مواد غذایی در اینجا.” داخل ساندویچ بوقلمون. او خوش شانس است که Joaquin Phoenix نمی نقطه آن است. او را دوخته خود را در برابر دیوار و خواسته ترکیه را با نام کامل و جزئیات آن مفهوم.

اگر منافع خود را بیشتر محلی از global—اگر اجازه دهید می گویند شما می خواهید به کمپین عادلانه تر نمایندگی از زنان در صنعت فیلم—سپس روی فرش قرمز دقیقا همان محل می شود. ناتالی پورتمن به حال نام زن مدیران دوزی بر روی او کیپ. شسته و رفته است. یکی از این مدیران deplorably نادیده گرفته شده در این سال بود Greta Gerwig, در, زیتون, Dior, لوازم با زمرد و تطبیق شوهر, Noah Baumbach. او یک مدل از queenliness نمایش نیست بر روی صفحه رادار از خشم و اگر وجود دارد هر گونه عدالت از enthroning نمی تواند دور. اما وجود عدالت ؟ تماس برای آن رفته است پاسخ داده نشده است. به عنوان Barbra Streisand یک بار اشاره کرد که “Yentl” منتشر شد و در سال 1983 و نادیده گرفته شده توسط آکادمی “در هالیوود یک زن می تواند یک بازیگر و یک خواننده و رقصنده. اما اجازه ندهید که او را بیش از حد بیشتر است.”

برای اسکار ناظران یکی از recherché بازی است به یاد داشته باشید لذت بخش است که به نظر می رسد مهمانان را در موفقیت دیگران و برای ارزیابی چگونه معتبر و یا ظالمانه شبیه سازی شده است که لذت بخش است. من ممکن است اشتباه باشد اما در این سال به نظر می رسید به طرز عجیبی کم خروشد و مردم واقعا رو به با Hildur Guðnadóttir این آهنگساز ایسلندی که نمره برای “Joker” صعود یک مجسمه. Gerwig, نیز, سرخ با شادی واقعی زمانی که این جایزه برای بهترین طراحی صحنه و لباس رفت و به ژاکلین Durran برای “زنان کوچک.” کاملا درست است. تقریبا هیچ کس قبلا دراماتیزه و یا حتی متوجه این داد و ستد کالا اقتصاد از لباس است که در عمل در درون یک خانواده و از آن شگفت انگیز بود, در روز یکشنبه, شب, برای پیدا کردن ستاره فیلم Saoirse Ronan, چادری دیگر در جوراب های ضخیم و جلیقه اما در یک Gucci لباس هایی که کاهش می یابد juliannegarcia در E!, به monosyllables از هیبت: “که پپ. Lum.” وقتی پرسیده شد که در مورد مشارکت در این پروژه Ronan شد laudably ساده است. “من واقعا می خواستم به یک فیلم است که تا به حال یک دسته از دختران و در آن,” او گفت:.

به عنوان برای این مراسم آن بود—و یا احساس کمی کمتر باتلاقی و کمتر trudging از در سال های اخیر است. Bernie Taupin ارسال پذیرش جایزه طلایی خود را در کنار التون جان صحبت برای میلیون ها نفر زمانی که او اعلام کرد: “مرسی. این نمی خورد.” ستایش بالا در واقع. وجود دارد مقدار زیادی است که آیا هنوز هم خورد و در انطباق با قوانین آکادمی نیست حداقل فوق العاده خود شکست مفهوم داشتن قبل از مجریان معرفی واقعی مجریان نتیجه بالشتک کردن مدت از کل امر به جای scrunching آن را. بسیاری از سخنرانی نیمی از شماره های موسیقی و حتی برخی از کمیک skits شد به اندازه کافی برای اثبات پایدار ارتباط جانی کارسون مشاوره خود را در میزبانی نخست: “برای شما مردم به تماشای در خانه, این ممکن است زمان خوبی برای ایجاد برخی از شیب.”

در عین حال نیز وجود دارد تعداد زیادی از ناراحتی در دالبی تئاتر ما را به لذت بردن از آغاز با جف بزوس را به وحشت انداخت تحقق است که او بود که افتخاری پینیاتا برای شب whacked بدون رحمت توسط Chris Rock. پس از آن آمد امینم و لذیذ خلیج فارس که yawned در اصطبل بین کسانی که می دانستند که هر دو این کلمات و این حرکت به “از دست دادن خودتان” و کسانی که از طریق هیچ گسل از خود هرگز آموزش داده شده است برای پاسخ به تهدید رپ. مارتین اسکورسیزی عاقلانه ترین eventualities, dozed مانند جغد. یک زن تراشیدن سر خود را از سمتی به سمت دیگر مانند یک معلم مهد کودک گوش دادن به دانش آموزان خود را بخوان “چرخ در اتوبوس.” او خوشحال بود به بد و چه چیزی می تواند سردتر از آن است ؟

در پایان هر چند این را به عنوان سال بونگ. کسانی از ما که یک گروه پشتیبانی برای بونگ جون-هو از او به کارگردانی “میزبان” (2006) هنوز هم بهترین فیلم تا کنون ساخته شده در مورد گسترده مهاجم بچه قورباغه را احساس می کنید که ما سرمایه گذاری پرداخت می شود. آنچه که آشکار شد در روز یکشنبه شب به عنوان “انگل” انجام شده جایزه پس از جایزه از جمله بالا این بود که این پیروزی اتفاق افتاده است نمی تواند به بهتر همکار. فقط به خاطر شما دعوت تیم خود را به پیوستن به شما در پایان نشان می دهد (به عنوان در حال حاضر رخ می دهد به صورت سالانه در اسکار) لزوما به این معنا نیست که شما یک بازیکن تیم; در بونگ مورد این geniality زده وتر و resounded در سراسر اتاق. “من خونین آماده به نوشیدن امشب,” او گفت: توزیع به طور خلاصه با خدمات خود مترجم.

آنچه می توان به عنوان خوانده شده به این پیروزی ؟ برای یک چیز, Bong می داند که این داستان از سن یکی که شنیده می شود در هر زمین با درجات مختلفی از کینه و زنگ داستان برخورد بین فقیر و غنی. آن را به ندرت یک داستان جدید; ژان رنوار گفت: آن را در “Boudu Saved from Drowning” (1932) آیا به عنوان گرگوری لا کاوا چهار سال بعد در “My Man Godfrey.” اما آنچه افراطی در رنوار و طلاکاری شده با مد روز suavity توسط La Cava رشد می کند حیله گری و قنات برای بونگ. تصور کنید که او از ما می خواهد, اگر ثروتمند نمی دانم که آنها در حال تاخت و تاز? به دزدکی تن به جای مسخره, سازیاموسیقی زنگی با ما در حال حاضر پارانویا; تماشای “انگل” شما نمی دانید که آیا به خنده میلرزد یا رمیدن و برای گرفتن طرف در این جنگ سرد از کلاس های آن را فراموش کرده ام. در اینجا خبر بزرگ: آن را در زمان یک مدیر از کره جنوبی کار خود را به زبان صدا را به جهانی ترس.

تاریخ که هرگز شکست چشمه طنز ممکن است از کمک در این نقطه است. در 11 ژانویه سال 1927 بیش از صرف شام در هتل سفیر در لس آنجلس, Louis B. مایر گفت: یک دسته از سی و شش مهمان همه آنها برگزاری مواضع قدرت در هالیوود است که به او پیشنهاد تشکیل یک سازمان جدید. عنوان آن خواهد بود International Academy of Motion Picture Arts and Sciences. به این ترتیب بود که آکادمی به دنیا اگر چه کلمه “بین المللی” آخرین طولانی نیست. آن smacked از جاهای دیگر از امریکا و پس از آن تا به حال برای رفتن.

نود و دو سال بعد کلمه ساخته شده باز گشت و آنچه شناخته شده بوده است از سال 1956 به عنوان جایزه اسکار برای فیلم خارجی زبان شد به روز رسانی و یا گسترش به جایزه بین المللی از ویژگی های فیلم است. “انگل” بموقع برنده آن تنها به ناروا خود را با رفتن به برنده بهترین تصویر, دوره, در نتیجه شکسته شدن دیوار بین آمریکا و محصولات خارجی و یکی می تواند استدلال می کنند فورا ارائه مفهوم “بین المللی” کار برکنار شده است. سردرگمی حاکم عالی.

که در آن ما را از اینجا حدس و گمان است. آیا بونگ پیروزی هرالد باز اگر دوستانه و جنگ با دیگر فیلم-ساخت ملت ؟ را به دیوار بود تعمیر ؟ و صحبت کردن از انترناسيوناليسم چگونه است که در مورد سخنرانی داده شده در یکشنبه شب توسط جولیا Reichert یکی از مدیران آمریکایی “کارخانه” هنگامی که آن را برنده اسکار بهترین فیلم مستند یکی از ویژگی های ؟ “همه چیز بهتر خواهد شد” Reichert اعلام کرد “زمانی که کارگران جهان متحد شوید.” قرمز نیست زیر تخت آنها در goddamned مرحله! به دنیای سینما lurches و tilts تنها یک چیز خاص است. لوئیس B. مایر است که دیگر در آرامش استراحت. او را در حال چرخش مانند یک چرخ لنگر در قبر او.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>