صفحه بندی دکتر Hamblin: هنگامی که آن را امن برای آواز خواندن با هم ؟

صفحه بندی دکتر Hamblin ساخت موسیقی دارای مزایای فراتر از سنت است. در یک بیماری همه گیر هر چند آن را نیز ری

توسط NEWS-SINGLE در 21 خرداد 1399
جولیان مونتاگ

یادداشت سردبیر: هر چهارشنبه, James Hamblin طول می کشد پرسش های خوانندگان در مورد مرتبط با سلامت کنجکاوی و نگرانی و وسواس. باید یکی ؟ ایمیل او را در paging.dr.hamblin@theatlantic.com.


عزیز دکتر Hamblin,

به عنوان ما به تدریج بازگشایی کسب و کار, آموزش و پرورش, کلیساها و.... برخی از سوالات بوجود می آیند. آن را امن برای دوستان من که موسیقی مربیان برای آموزش گروه کر در مدارس دولتی حتی با اجتماعی-فاصله شیوه در محل ؟ به عنوان کلیساهای خود را به باز کردن درب آنها خطر امنیت خود را عبادت با آواز خواندن با هم ؟ کلیسای ما اعلام کرد قبل از این یکشنبه گذشته که ما نمی شود آواز از فراوانی از احتیاط. اما وقتی رسیدیم به ما گفتند که اگر ما را بخوان ما باید این کار را در یک بسیار آرام حجم. بسیاری از افراد بودند یا mouthing کلمات و یا به سختی تولید صدا زمانی که آنها خواند.

تایلر ریشتر
اسپرینگفیلد


یک قاعده کلی برای به حداقل رساندن گسترش هر تنفسی ویروس: سکوت امن تر از نجوا. زمزمه امن تر از صحبت کردن است. صحبت این است که امن تر از آواز.

در این زمینه خیلی حال تعطیل سوال از آواز صدا ممکن است بی اهمیت. اما آن را نه در همه. با توجه به این که بخش عظیمی از جمعیت جهان به طور منظم حضور در مراسم مذهبی و بسیاری از خدمات شامل گروه آواز مرور این سوال بسیار مهم است برای سال آمده است. هزاران نفر از زندگی ممکن است در مورد چگونه آن را انجام شده است.

به عنوان ایالات متحده بازگشایی ادامه داد: گسترش این ویروس در میان برخی از مردم—از جمله اعضای خانواده هم اتاقی و یا احتمالا co-workers—خواهد بود اجتناب ناپذیر است. آنچه ما می توانیم بیشترین امید به جلوگیری هستند "فوق العاده-پخش" سناریو که در آن یک فرد آلوده ده ها تن از دیگران است. کر بارها و بارها ثابت می شود و زمینه را برای چنین رویدادی در coronavirus بیماری همه گیر.

بدنام ترین پرونده در واشنگتن که در آن یک فرد با حضور در گروه کر تمرین در اوایل ماه مارس در حالی که دچار علائم شبه آنفولانزا. سه هفته بعد دو همکار خوانندگان مرده بودند. پس از آن مطالعه در بر داشت که "عمل آواز" کمک به 53 از 61 اعضای گروه کر در نهایت تست مثبت است. در حدود همان زمان 102 از 130 عضو در آمستردام گروه کر توسعه COVID-19 بعد از یک عملکرد و چهار نفر در ارتباط با گروه کر درگذشت. در اتریش, 43 44 شرکت کنندگان در یک گروه کر سمینار آزمایش مثبت است. شبیه سوپر-گسترش گروه کر شیوع گزارش شده در کره جنوبی و آلمان است. این حوادث در زمان درست قبل از خاموش شدن ناگهانی رفت و به اثر. آنها را دوباره اتفاق می افتد زمانی که خاموش شدن ناگهانی پایان.

با خیلی شواهد در حال حاضر وارد شده پاسخ ساده به سوال شما—آیا آواز خواندن در گروه—می تواند به نظر می رسد آشکار است. در برخی از مکان های رهبران آن را ببیند. برخی از قطعات از آلمان برای مثال باید ممنوع آواز خواندن در کلیسا. هیچ قانون مانند است که در آینده در ایالات متحده, که در آن کلیسا به طور موثر معاف از خیلی از سیستم حقوقی. بنابراین تصمیم گیری خواهد شد تا حد زیادی از چپ به مقامات محلی فردی جماعت و عبادت.

مشکل این است که آمریکایی ها حتی نمی باید روشن, یونیفرم, راهنمایی برای تصمیم گیری از جمله در بخشی به دلیل این ویروس تبدیل شده است به طوری سیاسی در ایالات متحده آمریکا در مارس 22, مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ارسال شده یک هشدار بر روی وب سایت خود را که تلقی آواز خطرناک و توصیه می شود که جماعت "در نظر تعلیق و یا حداقل کاهش استفاده از گروه کر/گروه های موسیقی و congregant آواز و شعار و یا خواندن." روز بعد سازمان حذف آن پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تلقی نهادهای مذهبی "ضروری" نامیده می شود و در فرمانداران به بازگشایی آنها. (واشنگتن پست گزارش داد که کاخ سفید دستور CDC به حذف گروه کر هشدار; نه کاخ سفید و نه CDC پاسخ داد: وقتی که من برای نظر.)

دولت کناره گیری خود را موظف به ارائه اطلاعات اولیه در مدیریت coronavirus خطر است به خصوص خطرناک است زیرا علاوه بر مستند فوق العاده پخش كردن, حوادث وجود دارد روشن فيزيولوژيک دلیلی برای نگران آواز—یا شعار فریاد ندبه و یا حتی wassailing. انجام این کار در نزدیکی به دیگر افراد به خصوص زمانی که جریان هوا در یک فضای محدود است که یک بیماری همه گیر سناریو کابوس.

هنگامی که شما را می خوانم میکروسکوپی ذرات پشت سر هم جلو از دهان خود را در چشمه ای از غبار. قطرات بزرگ به سرعت سقوط به زمین اما عجله هوا همچنین باعث ایجاد یک aerosolized ترکیبی از همه چیز است که در طولانی در غشاء مخاط خود را حلق. این دقیقا جایی است که coronavirus متصل و تکرار است که در آن می توانید انجام دهید قبل از اینکه یک فرد احساس می کند هیچ نشانه ای.

یک بار aerosolized کسانی که کوچک مخاط ذرات معطل می تواند در هوا برای یک ساعت یا بیشتر و شناور دورتر از شش فوت است. یک بازدم عادی ایجاد می کند کمی از آئروسل خروجی اما یک سرفه یا عطسه قرار می دهد از یک تن است. آواز به طور مشابه قرار می دهد نیروی دفع تیراندازی آن را مانند یک چشمه اب گرم. (هدف از آواز خواندن, اگر من به یاد بیاورید از من آموزش موسیقی است که به "پروژه است.") دقیق خطر aerosolized ویروس هنوز مشخص نیست اما پس از تمرینات گروه کر ثابت کرده اند که به وضوح خطرناک پیش فرض امن فرض در حال حاضر این است که این ذرات شناور می تواند شما را بیمار. و در حالی که شش پا است که به طور معمول ذکر فاصله امن برای جلوگیری از ویروسی انتقال شما می توانید فرض کنیم که یک فرد بیمار آواز در طرف دیگر از یک اتاق بزرگ می تواند شما را آلوده اگر شما صرف زمان کافی گوش دادن.

با توجه به خالی از بهداشت و درمان توصیه های از سازمان های فدرال در موضوع آواز موسیقی سازمان پله و ارائه چهل تکه راهنمایی. ماه گذشته انجمن ملی معلمان آواز آمریکایی کرال مدیران انجمن کر امریکا سلمانی هماهنگی جامعه و هنرهای نمایشی, انجمن پزشکی میزبانی مشترک وبینار برای گروه کر مدیران موسیقی مربیان و نوازندگان چقدر خطرناک گروه آواز است که در یک بیماری همه گیر. در طول جلسه دونالد میلتون محیط زیست-سلامت استاد دانشگاه مریلند توصیه می شود این گروه به جمع آوری دوباره به آواز خواندن در فرد تا زمانی که یک واکسن یا درمان برای COVID-19 می شود به طور گسترده ای در دسترس است حتی اگر که سالها طول می کشد.

این کارشناس اجماع متاسفانه. اما خطرات آیا پاک کردن این واقعیت است که آواز جدایی ناپذیر است و به انواع سنت های فرهنگی و مذهبی و در غیر این صورت و یک راه اساسی پیوند برقراری ارتباط و بیان احساسات است. این چیزها ارزش برای سلامت انسان است که به عنوان آسان نیست به اندازه گیری به عنوان RNA ویروسی در عین حال هنوز هم مطالبات جدی گرفته شود.

مانند بسیاری از چیزهای کارشناسان نمی تواند در ارائه ساده دائمی No یا Yes آن را دقیقا مانند شما همیشه استفاده می شود به موضوع همه گیر آواز. ممکن است برخی از امید در وسط زمین که در آن خطر صفر نیست آن را به عنوان خواهد بود اگر هر کس سنگ بیش از زوم در جداسازی اتاق, اما هنوز هم پایین تر از سنتی کرال حالات. برخی از گروه های توسعه یافته کرال هک از راه دور اجرای برنامه و یا پیشنهاد تقویت روحانیت با میکروفن به طوری که آنها لازم نیست که به پروژه بیش از لازم است. کلیساها که به این معنی می تواند حتی از لحاظ نظری مجهز منفی تهویه که بمکد هوا از فضا مانند آنچه در اتاق بیمارستان اند. ویندوز افتتاح می شود, جمعیت, لاغر, ماسک فرسوده و آواز به حداقل نگه داشته شود. مردم را می توان با دقت تست شده (از لحاظ تئوری) به مطمئن شوید که حامل ویروس می آیند هیچ جا در نزدیکی کلیسا. همه از این انجام می شود با هم به کاهش خطرات ناشی از سوپر, پخش كردن, حوادث.

یک گزینه ارزان تر است با استفاده از طبیعت به خدمات و تمرینات به طور کامل خارج از منزل. این خواهد بود که تنها رفع موقت در بسیاری از مکان ها به دلیل زمستان را به ارمغان خواهد آورد چالش های خاص خود را. و آواز در فضای باز خواهد شد و اساسا تغییر اثر: صدای امواج پراکنده به جای طنين انداز از طریق شنوایی طراحی اتاق. هر آنچه که از دست داده است و در آن تجربه برای جماعت وجود دارد ممکن است آرامش در به خاطر سپردن است که این ویروس پراکنده به آن به عنوان به خوبی. این یک صفر-خطر سناریو اما ما به هر دلیلی به این باور آن است که امن تر از راه قدیمی است.

همانطور که با همه چیز در این شکننده لحظه از بازگشایی پاسخ این است که رفتن به که امن ترین چیزی خواهد بود که هرگز در گروه جمع آوری برای آینده قابل پیش بینی. کوتاه که بیشتر کار پیشگیرانه است که می تواند انجام شود بهتر است. خیلی از این کار را به طور جدی کاستن از سنتی تجربه عبادت. آن لحظه ای برای خلاقیت و باز بودن به حمل بر روح تلاش در راه های جدید است که با خود و وجدان انجام خواهد داد اهمیت ویژه ای.


"صفحه بندی دکتر Hamblin" است که فقط برای مقاصد اطلاعاتی تلقی نمی شود توصیه های پزشکی, است و نه یک جایگزین برای مشاوره پزشکی حرفه ای و تشخیص و یا درمان. همیشه به دنبال مشاوره از پزشک خود و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی است. با ارسال یک نامه شما موافقت خود اجازه دهید به اقیانوس اطلس استفاده از آن—در بخشی از یا به طور کامل—و ما ممکن است آن را ویرایش کنید برای ظهر و/یا وضوح.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب