پنس متهم از مغلوب ساختن پیشی جستن Coronavirus آزمون برای او

عکس توسط مندل فا نگن / خبرگزاری فرانسه / گتیواشنگتن (به Borowitz گزارش)—در یک رسوایی است که تهدید به upend دون

توسط NEWS-SINGLE در 18 تیر 1399
US President Donald Trump listens to US Vice President Mike Pence speak.
عکس توسط مندل فا نگن / خبرگزاری فرانسه / گتی

واشنگتن (به Borowitz گزارش)—در یک رسوایی است که تهدید به upend دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات ریاست جمهوری, کتاب جدید متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از پرداخت معاون رئیس جمهور مایک پنس را به خود coronavirus آزمون برای او.

با توجه به کتاب "مبادله سواب: مغلوب ساختن پیشی جستن همه گیر از دروغ" زمانی که موضوع در حال آزمایش این ویروس برای اولین بار در ماه مارس مغلوب ساختن پیشی جستن آغاز مصاحبه در مورد "خوب تست-یادداشت برداری" به عنوان جایگزینی برای او.

مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر گرفته چندین نامزد برای این نیرنگ از جمله son-in-law, Jared کوشنر و دادستان کل ویلیام Barr اما در نهایت حل و فصل در پنس که موافقت کردند که این آزمون برای هزینه بیست و پنج دلار در هر نتیجه.

بنا به گزارش ها پنس در ابتدا خودداری کردند در این پیشنهاد ابراز نگرانی کرد و آن را "نگاه بد" اگر حقیقت را در مورد مصرف مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus آزمون بیرون آمد اما تهمت brusquely او را تعطیل.

"من هرگز گرفته خود من تست, و من قصد دارم برای شروع در حال حاضر" مغلوب ساختن پیشی جستن گفته جامعی.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب