پنس پیاده روی از "همیلتون" دوباره در اتاق نشیمن

عکس توسط ارین اسکات / بلومبرگ / گتیواشنگتن (به Borowitz گزارش)—مایک پنس را آشفته ارتباط با "همیلتون" ادامه داد

توسط NEWS-SINGLE در 16 تیر 1399
U.S. Vice President Mike Pence listens during a White House Coronavirus Task Force briefing.
عکس توسط ارین اسکات / بلومبرگ / گتی

واشنگتن (به Borowitz گزارش)—مایک پنس را آشفته ارتباط با "همیلتون" ادامه داد: در طول تعطیلات آخر هفته به عنوان او راه می رفت پس از برادوی نشان می دهد خود را در اتاق نشیمن.

پنس که راه می رفت از تونی برنده جایزه موسیقی در سال 2016 که بازیگران سعی کردم به آدرس او به خبرنگاران گفت که او گوش به جریان نسخه از "همیلتون" در جولای 4th به طور خاص برای راه رفتن از آن را یک بار دیگر.

"من می خواستم برای قرار دادن بازیگران 'همیلتون' یک پیام قوی," پنس گفت. "لحظه به لحظه آن آغاز شد من تبدیل به جهنم همسر من و گفت: کارن من است." "

او بلافاصله پس از آن از طریق تهدید خود را ترک خانم پنس به تنهایی در اتاق نشیمن خود را برای دو ساعت و نیم به عنوان او را تماشا می کردند "همیلتون" در تمامیت آن.

پنس اخراج سوالات خبرنگاران در مورد تاثیر محدود خود را حرکت از بازیگران "همیلتون" بود قادر به دیدن او از کوچ و ترک در یک huff.

"رئیس جمهور تهمت به من گفت به قدم زدن به بیرون از اتاق و من سپاسگزار برای این فرصت را به اطاعت از او" پنس گفت:, و اضافه کرد که او در نظر دارد برای راه رفتن از "همیلتون" امشب دوباره.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب