رپتورز -- جدید عجیب و غریب نسخه از آنها را -- شوت خود را از یک فرصت به ضرب و شتم شارلوت

بنابراین نیک قدم به پست خود-بازی chinwag طول می کشد یک جرعه طولانی نوشیدن آب و ناخن های آن است."وجود دارد یک ک

توسط NEWS-SINGLE در 10 اسفند 1398

بنابراین نیک قدم به پست خود-بازی chinwag طول می کشد یک جرعه طولانی نوشیدن آب و ناخن های آن است.

"وجود دارد یک کتاب داگ. وجود دارد یک کتاب است."

در واقع.

رپتورز شات آن را مانند تلخه بازی چند امتداد جایی که آنها شبیه پنج غریبه در دادگاه و با برخی از بازی گروه, آنها مجبور به استفاده از آنها واقع شد – و شما می دانید, بیشتر وقت این تیم بازی می کند که بهتر است برای طولانی تر در یک بازی برنده است.

به عنوان آن را باید.

و آن را به عنوان.

اما این اتشی که پایان juiced جمعیت در پایان و این یک چیز خوب است.

من عاشق رسانه های اجتماعی بیش از حد واکنش بیش از حد.

یک تن از "Rondae Hollis-جفرسون جان 'ما' در اواخر بازی موقعیت" را به عنوان اگر او نقش زیادی در اواخر بازی موقعیتهای زمانی که فهرستی است که در هر نقطه نزدیک به نرمال و حتی یکی از این مراکز است سرپايي. و آره او ناپاک Rozier و گرفتار شدم و گاهی اوقات اتفاق می افتد که.

البته اگر هر رپتور باعث می شود مانند پنج عکس های بیشتر در قبلی 47:59.57 مهم نیست اما گاهی اوقات راه آن می رود.

و در حال حاضر آن را به دنور و آغاز سخت و طولانی سفر است که ما را به نوشتن بیشتر در مورد زمانی که هواپیما به سمت رشته کوه های راکی.

اول اینکه این چیزها.

-
سه اشاره گر

-

خوش آمدید

اگر شما به دنبال مثبت آن را حتما باید طرفداران احساس خوب برای دیدن هنجار پاول در خارج وجود دارد در حال هنجار پاول که شما را بشناسند و عشق است.

یک تعداد انگشت شماری از threes رو به لبه نگاه جامد از آغاز تا پایان و احتمالا بیش از حد به نیک گفت.

"من فکر نمی کنم آن دسته از بچه ها روی نیمکت بودند و چه آنها نیاز به امشب درست است ؟ وجود دارد هیچ چیز از ترنس و مت و کریس تا به حال خوب روی لئامت دادن دوم اما سخت بود.

من خیلی از آن بچه ها (استارت) بسیاری از دقیقه من را دوست دارند به تعادل است که کمی من احساس می کنم می تواند. فقط نمی کنم ما می توانیم."

نیمکت و دوباره آن را روی یک نیمکت در گروه شما به جز مبرم فهرستی از موارد اضطراری مثل امشب – آیا آنها در واقع هیچ چیز نیست.
ترنس دیویس بازی مانند یک تازه کار, مت توماس بازی مانند یک تازه کار NBAer و پت McCaw بازی مانند یک مرد که کم گذاشته با زشت آنفولانزا اشکال برای حدود 10 روز است.

احتمالا بیش از حد انتظار زیادی از آنها را و آنها را مجبور به zip یا انرژی رپتورز مورد نیاز است.

-

صحبت از عجیب و غریب ...

این بود خیلی زشت بازی مناسب است ؟

بیشتر بسکتبال بینش در صندوق پستی خود را

دریافت داگ اسمیت هفتگی عضویت در خبرنامه ایمیل بر روی همه چیز رپتورز و فراتر از آن و برآوردن ولع مصرف خود را.

ثبت نام در حال حاضر

تن از دست رفته عکس آن را مانند اورلئانز واقعا خوب هستند و یا هر چیزی اما آن را اثبات یک چیز ما شده است harping در این تیم رپتورز تمام فصل.

آنها شکل مسائل.

مطمئن شوید که آن را کمک می کند تا هنگامی که کایل لوری می شود دیوانه می رود و سه اشاره گر, اشاره گر سه رانندگی لیآپ در سه مستقیم اموال (اگر چه تقسیم پرتاب آزاد قبل و بعد از آن جهش بودند کمتر از حد مطلوب به بچه ها می گویند) اما رپتورز را قرار داده و خود را در موقعیت آن را سرقت و چون آنها آنچه را که آنها انجام می دهند.

"چیزی بزرگ است زمانی که شما در حال تغییر حدود زیادی است که آن را به نگاه بی ربط در زمان و آن را انجام داد" بود که چگونه نیک آن را توضیح داد. "من فکر می کردم ما در بر داشت برخی از شیمی است. من همیشه می گویم آن را رشد می کنند در طول بازی. حتی فکر آن را تنها یک بازی آن را رشد کمی و من فکر کردم ما در بر داشت برخی از چیزهایی."

نه این که آنها تا به حال به احتمال زیاد مجبور به استفاده از هر یک از این اکتشافات دوباره اما این خوب بود که آنها را انجام داد.

-

تلاش کمی از همه چیز

رپتورز شد به عنوان کوچک به عنوان آنها می تواند برای بسیاری از بازی –نداشتن Serge Ibaka یا Marc Gasol و با کریس بوچر بی اثر در زمان کمی او – پس از آن بود بداهه زمان.

در اوایل بیش از حد.

بیرون آمدن از اول تایم از بازی با سریع 13-7 سرب پس از فقط پنج دقیقه آنها رفت و سه چهارم دادگاه به دام انداختن دفاع و پس از آن کاهش یافت و به یک منطقه فقط به شخص احمق و کودن در اطراف و پرتاب یک نگاه متفاوت در اورلئانز به ظاهر از هیچ جا.

کار نمی کند به خصوص به خوبی اورلئانز لگد توپ دور اول در اختیار داشت اما پس از آن گل در سه مستقیم اما به عنوان نیک به ما گفته بود قبل از بازی وجود دارد که قرار بود به برخی از عجیب و غریب حرکت می کند ساخته شده از ضرورت است.

"هنگامی که شما در حال گرفتن نازک مثل این واقعا نازک positionally شما نگران چیز دیگری اتفاق می افتد مانند ناپاک مشکل و یا چیزهایی مانند آن است," او گفت:. "شما کردم شاید قرار دادن برخی از پوشش در اوایل که شما ممکن است فکر می کنم شما بهترین و آنهایی که شاید مدیریت بازی که در راه است."

-

خوب, من نمی دانم اگر من می خواهم که انجام می شود اما من ماندم تا اواخر حتی رو یک 5:15 صبح زنگ و در صورتی که ثابت نمی کند من ارادت به همه شما Irregulars من نمی دانم چه. و پیرسون یک کابوس بود بنابراین هر زمان که من فکر می کنم در مورد رزرو اولیه پرواز در روز شنبه کسی من را متوقف کند.

من نمی دانم چه زمان از همه چیز در حال رفتن به می خواهم در این سفر اما ما برای اطمینان حاصل کنید که این پست تا مدتی یکشنبه و اگر شما می خواهید به بازی همراه آن askdoug@thestar.ca و هر موضوع را خوب با من. در حال حاضر وجود دارد یک زن و شوهر از pucks نمایش داده شد وجود دارد و شما می توانید تصور کنید که چگونه هیجان زده هستم برای پاسخ به آن.

-tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب