ق فقط ممنوع دونالد

اقیانوس اطلس

ق است ممنوعیت یکی از بدنام ترین جوامع امروز subreddit—یا فروم—اختصاص داده شده به بحث در مورد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

این ممنوعیت می آید پس از سالها بحث در اطراف r/The_Donald و ارتقاء آن از نژادپرستی و یهودی ستیزی تئوری های توطئه و خشونت الگوهای رفتاری بازیگران کارتون قورباغه. ق نیز از بین بردن 2,000 دیگر جوامع امروز از جمله 160,000-عضو subreddit مرتبط با محبوب جناح چپ پادکست تجاري خانه دام. و در کنار پاکسازی ق است که debuting یک به روز رسانی محتوای سیاست است که به طور قابل توجهی دقیق تر از آن قبلی لیست قوانین—یک تغییر است که وعده داده شده بود سه هفته پیش در پاسخ به گفتگو در مورد سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.

این سیاست جدید را مقدمه متحده در بخشی که “هیچ جامعه باید مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک سلاح” و کاربران باید نه “دخالت” با جوامع آنها نه یک عضو از یک مرجع به سنت طولانی مدت از “brigading” یا هماهنگ چرخش. r/The_Donald که تا به حال 790,000 اعضا در زمان ممنوعیت به خوبی شناخته شده بود برای این رفتار و ق را لخت استخوان و سیاست های پراکنده اجرای آنها اغلب بدان معنی است که مدیران از هدفمند subreddits تا به حال به آمده تا با خود جری-تقلب ابزار برای جلوگیری از آزار و اذیت. r/The_Donald شد قرنطینه در ژوئن 2019—به این معنی که آن را دیگر نمی خواهد نشان می دهد تا در سایت جستجو نتایج و نمی تواند نمایش تبلیغات—اما استیو هافمن ق را از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت کرده و صریحتر در برابر تماس به حذف subreddit تا به حال.

گرفته شده با هم, سیاست جدید و ممنوعیت می تواند نشان دهنده یک نقطه عطف برای این پلت فرم است که در طولانی مدت ضعیف رد آن به طور کلی شهرت به عنوان یک محل امن برای نفرت. به عبارت دیگر ق است و دیگر تظاهر به درک واقعی مشکل با subreddits مانند r/The_Donald که نیست به طوری که اعضای انجمن ها چنین می گویند چیزهای وحشتناک به یک دیگر—بلکه این است که کسانی که در جوامع دیگر اجرا کردن مردم از ق. امروز بان کی مون است که کمتر در مورد هر گونه خاص پست های اخیر و بیشتر در مورد r/The_Donald تاریخ از حملات هماهنگ در دیگر subreddits به عنوان به خوبی به عنوان آن بی پروایی نشان دادن subversions از ق قوانین در طول زمان است.


r/The_Donald شده است یک نقطه درد for Reddit برای سال. آن ایجاد شد و در ژوئن 2015 به بحث و ترویج دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات ریاست جمهوری و به سرعت تبدیل به یک مرکز برای شعارهای سیاسی. اعضای subreddit تقویت این Pizzagate تئوری توطئه در اواخر سال 2016 و در ماه اوت سال 2017 آنها ترویج حضور در کشنده متحد حق تجمع در Charlottesville, Virginia.

مرکز قانون فقر جنوب منتشر شده یک گزارش مفصل در r/The_Donald در مارس 2018 برجسته subreddit پارانویا در مورد سفید “نسل کشی” و حمایت خود را از پاکسازی قومی مسلمانان در میانمار را باطل antiblack نژادپرستی و یهودی ستیزی و شیفتگی آن با تصور خشونت در برابر رسانه ها. هنوز جامعه مورد علاقه خود را مغلوب ساختن پیشی جستن که میزبانی یک پرسش و پاسخ جلسه وجود دارد در کنوانسیون ملی دموکرات ها در سال 2016 و به نظر می رسد در موارد متعدد به جلو و محتوا به طور مستقیم از subreddit برای استفاده در توییت خود.

ق قبلا در زمان یک سری از اقدامات به کررل r/The_Donald—از جمله محدود کردن subreddit توانایی افزایش آن پست بر روی سایت را صفحه خانگی—اما آن را همواره در دفاع از انتخاب خود را به ممنوعیت آن. در نوامبر سال 2016 هافمن گفت که نگه داشتن r/The_Donald بود انتخاب او ساخت به طوری که “جوامع که احساس بیگانه” می تواند شنیده شود. که نقطه subreddit در حال حاضر صدها نفر از هزاران نفر از اعضای مورد توجه رئیس جمهور و ادعای حفاظت به عنوان یک خانه برای بیان سیاسی. حتی زمانی که موقت سابق, مدیر عامل شرکت الن پی ای به نام r/The_Donald ممنوع می باشد در سال گذشته و زمانی که او را دوباره در اوایل این ماه—او بدون دریافت پاسخ های عمومی.

برای مطمئن شود, r/The_Donald فعالیت محدود بود و توسط سایت قرنطینه. به طور منظم کمتر از 1000 اعضای آنلاین در یک زمان و دوخته پست در انجمن لینک های جدید به صورت ناشناس اجرا-سایت پلت فرم که در آن روح اصلی subreddit بیش از حفظ و از آن جایی که کاربران هنوز هم هماهنگ گاه به گاه آزار و اذیت مبارزات پشت در ق.

اما این ممنوعیت این است که یک حرکت بزرگ با این وجود. ق موضع برابر r/The_Donald می تواند به خوبی جلب توجه منفی از سیاستمداران جمهوری خواه که متهم هر دو Facebook و توییتر ضد محافظه کار دارد. آن حتی می تواند در قرعه کشی خشم خود رئيس جمهور. مغلوب ساختن پیشی جستن, بعد از همه, یک فرمان اجرایی را امضا علیه “انتخابی سانسور” در سیستم عامل آنلاین ماه گذشته به طور خاص خواستار توییتر حرکت برای قرار دادن برچسب های هشدار دهنده بر روی برخی از توییت—برچسب آن را قرار داده در برخی از خود تویت های اخیر.

“وجود دارد دیدگاه های سیاسی از سمت چپ به راست نشان داده شده در ق زنده و سالم” هافمن تاکید کرد در تماس با خبرنگاران در روز جمعه. تاریخچه این شرکت با r/The_Donald, هافمن افزود: باید اثبات “ما انجام داده ایم به معنای واقعی کلمه همه چیز را ما می تواند از فکر می کنم … به نگه داشتن که جامعه در راستای سیاست های ما.”

در بخشی به دلیل Reddit مبارزه با subreddits مانند r/The_Donald این سایت از مطالب جدید سیاست شامل بحث در مورد الگوهای رفتاری و بد-ایمان بازیگران. برای مثال قوانین قدیمی در حال حاضر ممنوع های شخص دیگری اطلاعات شخصی یا محرمانه—اغلب به عنوان “doxxing”—اما این سیاست جدید به صراحت به رسمیت می شناسد راه است که اطلاعات می شود weaponized بر روی پلت فرم و منع “تحریک آزار و اذیت” با اطلاعات شخصی.

قابل توجه ترین تغییر این است که بازنویسی ق اولین قانون که قبلا خواسته است که کاربران “نشان می دهد به اندازه کافی احترام به دیگران به طوری که همه ما ممکن است همچنان برای لذت بردن از Reddit.” که blasé زبان جایگزین شده است: “Reddit یک محل برای ایجاد جامعه و متعلق نه برای حمله به گروه های به حاشیه رانده شده” آن را در حال حاضر بار خوانده شده است. “هر کس حق استفاده از ق رایگان از آزار و اذیت و قلدری و تهدید به خشونت است.” حکومت می دهد و ق عرض بیشتر به می گویند که یک گروه اقدام بدتر حتی اگر موفق به خلاقانه خودتون در اطراف ساده لیست گلوله ای از ممنوع اقدامات و حتی اگر آن را فریاد سانسور و یا حدس در مورد مدیریت نفس بیش از حد. (“ما صرف زمان زیادی را کمتر در hypotheticals در حال حاضر” هافمن به خبرنگاران گفت: هفته گذشته است.)

البته ق مشکلات حل نمی شود با یک پاکسازی و یا یکی از سیاست های به روز رسانی. اما این تغییرات در حداقل شواهد دیرتر از تمایل این شرکت بخشی به احترام زندگی تجربه کاربران آن و به اذعان متن—و نه فقط حرف از پراکنده محتوای سیاست یا فانتوم از یک شیب لغزنده.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر