به خاطر سپردن Lorena Borjas مادر یک ترانس Latinx جامعه

Lorena Borjas چپ پشت یک جامعه است که نگاه به او برای راهنمایی و الهام و عشق است.عکس توسط Guillermina هرناندز / حسن نیت ارائه میدهد [email protected] ائتلاف

Lorena Borjas حال wheelie کیسه و کیسه او در جهان است. اولین بار Lynly Egyes ملاقات او Borjas کشیده شناسنامه از کیسه. Egyes شد و سپس یک وکیل با کارگران جنسی پروژه در شهری مرکز عدالت و به تازگی گرفته شده مورد یک جوان مهاجر نما زن بود که در زندان رو به اتهام تجاوز جنایت برای دفاع از خودش در برابر یک مهاجم بسیار رایج مخمصه. “لورنا آمد دفتر من و گفت:” من می شنوم شما نیاز به گواهی تولد برای یکی از دختران’ ” Egyes به من گفت در تلفن. “من گفت:” شما چه کسانی هستند؟’ ‘من Lorena!’ “Borjas نیز متقاعد Egyes را در مورد دوم که ناشی از همان حادثه; مجموعه مقالات کشیده در حدود یک سال مکرر با حضور در دادگاه. Borjas همیشه آمد به جلسات آورده و هواداران است. “او احساس مهم بود که برای قضاوت کنید که این دو زن جوان دوست داشتنی شدند” Egyes گفت.

Borjas درگذشت روز دوشنبه در جزیره ادم ساده لوح بیمارستان در بروکلین از عوارض ناشی از COVID-19. او در سمت چپ یک یتیم جامعه زنان تغییر جنسیت به خصوص لاتین, زنان مهاجر در کوئینز و بی شماری L. G. B. T.-فعالان حقوق که نگاه به او برای راهنمایی و الهام و عشق است. حدود دو صد و چهل نفر جمع آوری شده برای یادبود سه شنبه شب البته از طریق زوم که اضافه شده یک لایه از دل شکستگی برای عزاداری از یک فرد که میراث یکی از ساختمان جامعه در خیابان ها و در آپارتمان در ارتفاعات Jackson محله و از نزدیک و شخصی, فیزیکی, مراقبت از مردم است.

Borjas متولد شد و در وراکروس, مکزیک در سال 1960. در هفده او فرار کرد و به شهر مکزیک که در آن او زندگی می کردند در خیابان. در بیست و او با عبور از مرز به ایالات متحده جایی که او امیدوار است او خواهد بود قادر به دریافت درمان هورمونی. او ساخته شده راه خود را به شهر نیویورک جایی که او مورد مطالعه برای او G. E. D. و سپس مورد مطالعه قرار حسابداری.

“پشت ترانس جامعه ندارد فضاهای” کریستینا هررا C. E. O. و بنیانگذار Translatinx شبکه یک گروه برای نما مهاجران گفت: من در تلفن. “ملاقات در بندر مقام—که اصلی بود چرا که شما می توانید اقامت در داخل خانه.” هرا که از السالوادور به نیویورک آمد و در سال 1985 در سن پانزده و ملاقات Borjas به زودی پس از. “او مانند مددکار اجتماعی در جامعه ما” هرا گفت. “او در مورد کارگر.” Borjas هدایت دیگر ترانس گی و مهاجران به منابع او پیدا کرده بود: E. S. L. کلاس G. E. D. آزمون, کالج, H. I. V. غربالگری وکلای مهاجرت و مطالعات تحقیقاتی است که پرداخت می شود برای مشارکت.

Borjas قادر بود برای به دست آوردن وضعیت حقوقی زیر یک ریگان-عصر عفو. اما در نوزده-نود او توسعه اعتیاد به کرک که هررا به من گفت که منجر به بیشتر و ریسک کار جنسی و در نهایت به یک رابطه که در آن Borjas قاچاق شد. او دستگیر شد و چندین بار او را فاقد شرایط لازم برای تمدید کارت سبز او و یا درخواست برای تابعیت.

در اواخر نوزده-نود Borjas فرار از او سو استفاده کننده. او پاک است. سپس او رو به کار کمک به افرادی که تا به حال نشده است به عنوان خوش شانس. “در صبح او را دریافت و به وزارت بهداشت و رایگان کاندوم وجود دارد” Egyes به من گفت. “سپس او همچنین ممکن است رفتن به یک شربت خانه مواد غذایی. و در شب او را به راه رفتن در اطراف با او wheelie کیسه توزیع کاندوم و مواد غذایی است.”

یکی از Borjas نزدیک ترین دوستان سیسیلیا Gentili, که چهل و هشت به من گفت که او به ملاقات Borjas در یک نوار در ارتفاعات Jackson در سال 2005. Gentili, که آمده بود از آرژانتین و پنج سال قبل بود که مستند نشده و جنس انجام کار. یک زن و شوهر از سال بعد Gentili, کار در Apicha یک درمانگاه برای L. G. B. T. جامعه و خواسته Borjas برای کمک به او در رسیدن به مشتریان بالقوه است. “او گفت:” بیا با من به دست از کاندوم,’ ” Gentili, گفت:. “ما شروع شده در 11 P. M.بالا و پایین خیابان روزولت. او گفت: “هنگامی که شما را از کاندوم می تواند شما را از ارجاع به درمانگاه خود را.’ “آنها راه می رفت خیابان ها تا سه یا چهار صبح. در آن زمان پلیس نیویورک اغلب استفاده می شود در اختیار داشتن از کاندوم به عنوان شواهد در موارد فحشا و کلمه در خیابان بود که یکی نباید حمل بیش از سه در زمان. بنابراین Borjas در نظر گرفته و آن را وظیفه خود را برای دوباره پر کردن کارگران جنسی تامین کاندوم یک زن و شوهر در یک زمان تمام شب طولانی است. “او نشان داد افرادی که آنها تا به حال خانواده” Egyes گفت: از Borjas کاندوم توزیع کار می کنند.

تعقیب Strangio معاون مدیر L. G. B. T. H. I. V. پروژه در اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا ملاقات Borjas بیش از ده سال پیش زمانی که Strangio مشغول به کار بود در سیلویا ریورا قانون پروژه. Borjas کار کرده و به آموزش او در مورد الگوهای دستگیری زنان تغییر جنسیت از رنگ. “او خیلی متصل به جامعه است که وقتی کسی را دستگیر اولین تماس تلفنی بود به لورنا” Strangio گفت. در سال 2012 هم این دو تاسیس Lorena Borjas جامعه صندوق که به قید وثیقه و اوراق قرضه کمک به فراجنسیتی مهاجران در جنایی و پرونده های مهاجرتی. این نوع خاص نیاز Borjas و دانش جامعه می تواند کمک به شناسایی. در آن زمان دولت اوباما افزایش فشار بر پلیس محلی به coöperate با مهاجرت و گمرک; هنگامی که مهاجران به پایان رسید تا پشت میله های زندان—به هر دلیل—آنها در مواجه با خطر اخراج از کشور و پس از آن ضروری به آنها را سریع.

حتی در حالی که Borjas بود دفاع به نمایندگی از فراجنسیتی مهاجران او را در معرض خطر اخراج خودش. یک زن و شوهر از سال به دوستی Borjas در نهایت خواسته Egyes به نگاه در مورد خود او. Egyes پیوست تلاش برای تخلیه اعتقادات او—آن کار می کرد با برخی اما نه همه آنها—و در نهایت ثبت درخواست برای عفو کرد. در نامه ای به فرماندار اندرو کومو Egyes توصیف برخی از کارهایی که Borjas انجام داده بود. “در جلسه بعد از جلسه با اجرای قانون بسیاری از مشتریان توضیح داد که چگونه وابسته به این دلیل بود که آنها قادر به فرار خود قاچاقچی” Egyes نوشت. “در یک نقطه دستیار سابق ایالات متحده وکیل, [نام redacted] پرسید اگر Lorena یک فرد واقعی است چرا که او به نظر می رسید برای کمک به بسیاری از مردم اما نه وابسته به هیچ سازمان است. من توضیح داد که Lorena است که در واقع واقعی است و او مردم کمک می کند چرا که او بیش از حد یک قربانی بودم و می خواستم برای اطمینان حاصل شود که این دختران تا به حال راهی برای خروج از شرایط بد.” Egyes متصل شده و یک لیست از بیش از بیست و جوایز گواهینامه ها و اعلامیه Borjas دریافت کرده بود در به رسمیت شناختن خود را فعالیت. فرماندار کومو عفو Borjas در سال 2017.

Borjas پرداخت نمی شد برای بسیاری از کار خود را. او بنیاد با هم یک زندگی: او پرداخت می شود برای برخی از مذاکرات, توسعه و جلسات مشاوره و گاهی اوقات او تمیز خانه. “او ساخته شده پول کشش” Egyes گفت. “او به من امید داد که مردم چیزهای خوب هستند زیرا مردم خوب نیست چرا که آنها خواهد هر چیزی را برای آن.”

“هیچ یک از کارهای او بود که با یک ‘نجات’ ذهنیت” Gentili, گفت:. “این به ما کمک می کند چرا که ما به یکدیگر کمک کنیم. او از ترانس Latinx جامعه است.”

Strangio به یاد می آورد که در سال 2011 Borjas پرتاب یک حزب بزرگ برای او کامل با یک کیک. آن را روز تولد خود را و یا یک تاریخ دیگر اهمیت است. زمانی که Strangio پرسید که چه حزب بود برای Borjas پاسخ داد که این یک راه دادن با تشکر. “او جشن مردم,” او گفت:. یک سال بعد هنگامی که Strangio و خود را شریک در انتظار یک کودک Borjas انداخت و آنها را حمام نوزاد. “او پول مطرح کردم و ما یک کالسکه و صندلی ماشین” Strangio به من گفت. “منظورم این است که ما وکلا! اما, هیچ, ‘شما در حال رفتن به یک کودک است و ما در حال رفتن به مراقبت از شما. این چیزی است که ما انجام دهد.’ “

در سال گذشته Borjas شد یک شهروند ایالات متحده. کار خود را الهام گرفته بود چندین سازمان های غیر انتفاعی از جمله یکی که Herrera اجرا می شود. “او شروع به دیدن میوه از زايمان” هرا گفت. و Borjas خودش شد و در نهایت امن است. “او تا به حال ساخته شده آن را از طریق ایدز بیماری همه گیر!” هررا گفت. “او ساخته شده آن را از طریق نرم افزار اپیدمی! او ساخته شده آن را از طریق خشونت ما رو در دهه نود و دو هزار نفر با مهاجرت! من فکر کردم ما بودند رفتن به او را تا زمانی که او در دهه هفتاد یا هشتاد.”

وجود خاص فروشي که coronavirus مرگ و میر بسته برای افرادی که شاهد نسل خود را نابود ایدز. “هنگامی که ما ملاقات ما یک جامعه از چهارده” هرا گفت. “به تازگی سه نفر وجود دارد از ما در سمت چپ دو H. I. V. مثبت و یکی منفی.” Borjas مثبت بود. “و در حال حاضر وجود دارد تنها دو نفر از ما باقی مانده است.”


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>