راب Gronkowski تام بردی خواهد پیوست در خلیج تمپا

تمپا, فلوریدا.—چهار بار تمام نرم افزار های تنگ پایان راب Gronkowski موافقت کرده است برای تجدید دیدار با تام بر

توسط NEWS-SINGLE در 3 اردیبهشت 1399

تمپا, فلوریدا.—چهار بار تمام نرم افزار های تنگ پایان راب Gronkowski موافقت کرده است برای تجدید دیدار با تام بردی.

عامل برای بازنشسته انگلستان استار تایید کرد و گفت انتظار تکمیل فیزیکی Gronkowski موافقت کرده که برای Tampa Bay Buccaneers که دستیابی به حقوق خود از میهن پرستان.

یک پیشنهاد تجاری است که نیاز به نهایی قبل از این هفته NFL draft را Gronkowski و هفتم-انتخاب دور به خلیج تمپا در ازای یک چهارم-دور انتخاب است.

"در انتظار فیزیکی راب موافقت کرده که برای تمپا در این فصل" عامل جلب Rosenhaus گفت.

معامله خواهد دوباره 30 ساله Gronkowski با بردی که امضا دو سال $50-میلیون (ایالات متحده) قرارداد با Bucs ماه گذشته.

Gronkowski که شما به نوبه خود در 31 مارس 14 بازنشسته در مارس 2019 پس از نه فصل با میهن پرستان که پیش نویس او را در دور دوم در سال 2010. او یک سال در سمت چپ قرارداد خود را در $10 میلیون.

"او افتخار خواهد کرد قرارداد فعلی خود را در این زمان" Rosenhaus گفت.

در علاوه بر این به 521 پذیرایی برای 7,861 متری و 79 touchdowns در 115 به طور منظم فصل بازی پنج-زمان Pro کاسه های انتخاب شده است یکی دیگر از 81 جلب برای 1,163 متری و 12 TDs در 16 بازی حذفی.

حتی بدون چشم انداز اضافه کردن Gronkowski تنگ پایان موقعیت در نظر گرفته شد یکی از Tampa Bay بزرگترین نقاط قوت با O. J. Howard و کامرون Brate teaming با نرم افزار کاسه رسیور مایک ایوانز و کریس گادوین به شکل مجموعه ای از بهترین اهداف بردی تا به حال به کار با بیش از یک دهه.

این Bucs می آیند کردن یک 7-9 پایان و از دست رفته پلی آف برای 12th فصل متوالی در سال 2019. آنها برنده نشده پس از بازی فصل پس از حق رای دادن را تنها سوپر جام قهرمانی را اجرا 18 سال پیش. بردی در نه سوپر کاسه — برنده شدن شش — در 20 فصل با میهن پرستان.

چند روز پس از امضای قرارداد با Bucs در رایگان آژانس بردی گفت: نه تنها او تحت تاثیر قرار گرفته با یک استعداد جوان فهرستی از خلیج تمپا مونتاژ شده است در سال های اخیر اما آنچه که او احساس کرد که تعهد به انجام هر کاری که لازم است برای موفقیت.

"من نمی خواهم به هر فرایند به تصمیم من در ساخت اما وجود دارد بسیاری از چیزهایی که واقعا جذاب بود به من در مورد سازمان — بازیکنان و مربیان و تمایل هر کس به سعی کنید برای به انجام رساندن آنچه هدف از بازی فوتبال است که برای برنده شدن" بردی گفت.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب