روزی DiManno: Bo ❄ است جیز آبی' آن مرد او را راحت به شما اجازه می دانم آن را

DUNEDIN, FLA.—او افکار خود را در داخل یک hoodie امضا پف کرده از گیسوان جمع خارج از دید. اسلاید یک رفیقانه بازو

توسط NEWS-SINGLE در 8 اسفند 1398

DUNEDIN, FLA.—او افکار خود را در داخل یک hoodie امضا پف کرده از گیسوان جمع خارج از دید. اسلاید یک رفیقانه بازو در اطراف شانه ها از ولادیمیر Guerrero جونیور آواز می خواند به همراه یک پاپ لحن موسیقی بدون شایستگی در چهار فصل falsetto.

شک بو ❄ تا به حال شنیده ام از چهار فصل است. اما هرگز از ذهن است.

اوه به 21 سال و این زحمت گناه سرد است. در این صورت از حق رای دادن در صورتی که این تیم است که در مورد آن هوشمند برای سال آمده است. اما وجود دارد بسیاری از آنها را — چهره ها برای نگه داشتن ضرب و شتم با یک موسیقی موتیف — انتخاب کنید از برای ناب Blue Jays از برند در فهرست ساخته شده و coalescing در اطراف جوانان از جمله یک دال از کمی چاشنی زمین زیر کشت رشته.

او سرد است بدون از خود راضی است که آسان نیست به جلو. آن را به می آیند طبیعی یا phoniness میگذرد.

اما در این پوشیده از صبح وجود دارد یک ذره کمتر از cockiness زمانی که ❄ جرأت به دفتر مدیر به درخواست um چطور او تا به حال آمار leadoff در روز قبل از بازی در ویکی.

"من به او گفتم من فکر (بیلی) مککیننی که قرار بود برای رفتن سه-برای-سه" شارلی Montoyo طعنه بازگشت. (در واقع مککیننی رفت 3-برای-4 در شماره 1 نقطه با دو اجرا می شود به ثمر رساند و یک شات ماه بیش از مرکز-زمینه حصار.) برای تقسیم-تیم ملی دور انتساب کاپیتان بود صرفا انتخاب برای رفتن lefty-righty-چپ در بالای سفارش در برابر فیلیز.

وجود اندک و عدم اطمینان در مورد که در آن ❄ ظاهر خواهد آمد واقعی بازی. همان leadoff فرفره او فرض در 45 46 شروع می شود سال گذشته است.

"من او را به عنوان من leadoff با (کون) Biggio پشت سر او" Montoyo می گوید. "من انتظار ندارم که کسی آمده و انجام آنچه او انجام داد شکستن رکورد. اما من می خواهم او را به دریافت پنج در-خفاش چهار در-خفاش ها. اگر ما در جاده ها در پایین نهم من می خواهم او را به این باشد که بازیکن با یک پنجم در خفاش."

آن را بسیار بعید است که ❄ خواهد تلافی رکورد خود را در کتاب سراب از 2019 زمانی که او مجموعه ای عمده-لیگ معیار با 10 اضافی-پایگاه بازدید در نه بازی. او آمار 11 خانه اجرا می شود پس از ورود از افراد زیر سن قانونی در جولای 29 و نیم دوجین بازدید از جمله چهار بگر که یی-hah آخر هفته در کانزاس سیتی.

"من قطعا نمی قصد داریم به لیگ های بزرگ و شکستن رکورد دو ماه و پس از آن متوقف" ❄ می گوید. خوب بچه به سختی متوقف شد, توقف کامل است. او آمار برای یک .311 متوسط و یک نامزد برای rookie از سال افتخارات با وجود اینکه مجبور به دست نهایی دو هفته از مبارزات انتخاباتی به دلیل ضربه مغزی.

بله او همه ستاره دانته ❄ و مطرح شده به بیس بال. سالمند ❄ مهمان مربی در این آموزش بهار خیل. پس بو استعداد ذاتی است که احتمالا در DNA. اما چیزی بیش از طبیعی وجود دارد سخت تر برای تعریف — تنظیمات وی در صفحه هنگامی که کوزه شروع به دریافت عاقلانه زمانی که آنها کشف آنها ممکن است ضرب و شتم او را به بالا و تنگ که اگر رویت یک نقطه ضعف است. و در آنجا بود برازنده محدوده او شروع به نشان می دهد در shortstop با وجود یک کلاچ از فیلدینگ اشتباهات است که می خوردند ،

"شما فقط باید آن را," ❄ ارائه می دهد حتی اگر کلمات شکست او در تعریف ابعاد آن. "و من آن را داشته باشد."

بنابراین او واقعا نیاز به تصفیه بیس بال آموزش از پدر خود. او شده است hoeing خود جويچه.

"من یک مقدار زیادی بیشتر است که من می خواهم برای به انجام رساندن. وجود دارد بدون نیاز به او و یا هر کس دیگری به من انگیزه.

ترشح rookie دستاوردهای اغلب segue به رگرسیون در سال دو. ❄ است عدم نگرانی در مورد فشار به مساوی یا جهش بیش از خود 2019 اعمال. "من فقط در تلاش برای بیرون رفتن وجود دارد و بهبود بخشد. که همیشه بدان معنا نیست که شماره من بهتر است. برای من به این معنی که بیشتر سازگار, بازی, بهتر دفاع بودن بهتر هم تیمی. که همه من در مورد مراقبت. اگر من شماره بهتر شده من که دوست دارم. اما آن را بیشتر مورد ادامه برای دریافت بهتر از داخلی است."

در هر فصل گذشته ❄ متمرکز در بالا بردن بازی خود را در یک منطقه خاص. این زمستان هر چند او در زمان یک رویکرد جامع تر با تاکید بر تکمیل فیزیکی بسته است. "یک بازوی قوی تر و قوی تر ضربه بیشتر سازگار فیلدینگ سریعتر محدوده همه از آن."

پنهان عناصر این بازی درون بازی شده اند و بیشتر به چالش کشیدن. "نظر در بازی فقط کاهش سرعت بازی پایین است." چون برای همه است که بیس بال به عنوان یک slowpoke ورزش جنبشی قطعات حرکت سریع و می تواند سردرگم. "بودن کمی بیشتر تحت کنترل به خصوص در دفاع فقط در حال آماده شدن صاف است."

وجود دارد بسیار زیاد علاقه ❄ در میان هم تیمی های خود. جوان کادر است شاد و خرم و شناور آنها خنده به راحتی. البته آنها هرگز واقعا شناخته شده بیس بال غم و اندوه است یا نه. به طور معمول است که هسته گروه huddles در Dunedin محل باشگاه وانجمن گوشه قبلا اشغال شده توسط خوزه باتیستا (ابهامزدایی). ❄ مشتاقانه درگیر در شکسته اسپانیایی با گرررو و دیگر جمهوری دومینیکن.

"من همیشه بدست همراه با Latins. من مطمئن هستم که دقیقا به همین دلیل است. مادر من متولد برزیل بنابراین من درک می کنم که فرهنگ حتی اگر برزیل را متفاوت از دومینیکن. من می پرنیان با آنها کمی و درک که در آن فرهنگ خود را از آینده است. من اسپانیایی صحبت می کنند به اندازه کافی برای صحبت. آره ما مدیریت به مکالمات. که گروه فوق العاده سرگرم کننده به اطراف است."

رفتن به رفقا حال زمان بگیرید و یاد دهید با او شده است از طریق minor-لیگ خرد مانند infielder سانتیاگو اسپینل و فارست دیوار غیر فهرستی invitee. "من او را شناخته ام دیده بودیم نوزادان مادام العمر بهترین دوست. برادر من و برادر خود رفت و به مدرسه ابتدایی با هم."

برای راهبری و تعمیر در بیس بال "من ونرخ دوستان احتمالا براندون Drury حداقل در این لیگ تیم است." Drury وقت به صورت فوق العاده-ابزار کار یکی از این موقعیت بیشترین شدت رقابت در فلوریدا.

"ما هر دو مربوط به واقعا عاشق بازی بیس بال می گوید:" Drury. "هنگامی که شما کسی است که دوست دارد به بازی مثل شما انجام دهد, آن را لذت بخش تر به رفتن را از طریق روز و روز به روز سخت کار کردن. اما او یک پسر خوب برای من برای یادگیری از بیش از حد. یکی از با استعداد ترین بازیکنان من تا کنون دیده ام. در قفس با او کار کردن با او فکر می کنم او باعث می شود من بهتر است بیش از حد."

بیشتر نظر در صندوق پستی خود را

دریافت آخرین از مورد علاقه خود را ستاره columnists با نظر ما عضویت در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

بومی Floridian — خانه و خانواده خود را کمتر از یک ساعت به دور از دنیدن — ❄ برخوردار داشتن بچه اش می ایستد در هر بازی اصلی. او نه خجالت به اعتراف او adores شرکت ماریانا❄. "من می خواهم و نه از قطع ارتباط با مادر من از رفتن انجام چیزهای دیگر."

بیشترین انتقادی که ❄ clan غرق در بیس بال — برادر بزرگتر دانته جونیور تقسیم سال گذشته بین دو و اطلس لیگ است — سنگ خود و بنیاد buttressed خود را قوی ایمان مسیحی است. "خانواده من را نگه می دارد به من پایه," او می گوید.

آنچه که وجود دارد نه به عشق در این مورد بیس بال زندگی این مرد جوان زندگی است.

"من خوش شانس هستم."

Rosie DiManno
روزی DiManno یک مقاله نویس مستقر در تورنتو پوشش ورزش و امور جاری. او در توییتر دنبال کنید: @rdimanno


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب