سارا اجتناب-رهن به bynum در دوستی و کلاس

عکس توسط Mara, Caseyخود رمان "بسیاری از کمی باعث می شود" حول محور سه زن به عنوان تبدیل شدن آنها به زنان جوان ا

توسط NEWS-SINGLE در 22 تیر 1399
عکس توسط Mara, Casey

خود رمان "بسیاری از کمی باعث می شود" حول محور سه زن به عنوان تبدیل شدن آنها به زنان جوان اما داستان است گفت: با نگاهی به گذشته از یک چشم انداز بزرگسال. آن را مناسب و سپس روایت شده که یکی از دیدن خاطرات در یک نور جدید. رمان باز با متون از بری به Mari. به عنوان یک نویسنده داستان آن کار خود را به نوشتن از داخل دیدگاه شخصیت های مختلف, اما نوشتن متون در صدای خود را به نظر می رسد مانند یک غریبه وظیفه. چه چالش های اصلی و چه آن را به شما یک شانس برای انجام?

با دیده متون, من می خواستم برای گرفتن گرما و نشاط از صدای او در خاص و به طور کلی من فقط با داشتن سرگرم کننده با گریز از مرکز میانسال پیام کوتاه. وجود چنین وحشی انواع رویکردهای میان مردم سن و سال من و همسر: برخی از متون شامل درود و جملات کامل در حالی که دیگران تشکیل شده با حروف بزرگ به صورت تصادفی کلمات و unpunctuated قطعات تزئین آزادانه با emojis. چیزی که مورد علاقه من نامنظم مخلوط و عادات جدید—ما اتخاذ کرده ایم این حالت ارتباطات فوری اما ما نمی توانیم به طور کامل اجازه دهید به برخی از ریشه دوانده ایده های در مورد مکاتبات نوشته شده. هر چند من دریافت متون طولانی است که بازتاب صمیمی احساس سنتی نامه و در عین حال آنها نوشته شده در کوتاه نویسی, پر از اختصارات و کلمات اختصاری و ناخواسته autocorrections. من دوست دارم که تجانس.

چالش کار با متون در یک داستان است که با استفاده از نوشته های دفتر خاطرات یا نامه یا اسناد: وجود خطر آنها را احساس بیش از حد بدیهی است که مانند یک دستگاه. آنها یک ابزار کارآمد ارائه نمایشگاه و به خصوص مفید در انتقال اطلاعات است که روایت مرکزی آگاهی نمی خواهد که دسترسی به در غیر این صورت و چالش های نهفته در ساخت مطمئن شوید که متون (یا حروف و غیره.) نمی آمد در سراسر به عنوان کاملا عملی. صدا می تواند راهی برای نرم شدن خود را عملی ظاهر و در مورد دیده یک فرصت را به تصور کنید که چگونه این روشن مشتاق دختر صدا ممکن است به عنوان یک بزرگسال به عنوان کسی که رشد کرده به یک زندگی تا حد زیادی خوشحال و غیر متعارف زندگی است.

شما نوشتن را به خوبی پس به طور خاص در مورد پویایی جوان دوستی—مشترک احساسات پذیرفته شده تفاوت. اما وجود دارد اضافه شده کلاس پویا در اینجا: Bree به نظر می رسد مجزا طبقه کارگر به دو نفر دیگر دختران در حالی که Imogen به نظر می رسد از مهمترین تصفیه شده—و یا فقط ثروتمندترین—پس زمینه. (به طور طبیعی آنها در نهایت حلق آویز کردن بیشتر در Imogen خانه.) چگونه کلاس پویا و پیچیده خود را در دوستی و چه شد شما به خصوص هماهنگ در نوشتن خود دوستی ؟

من فکر می کنم کلاس پویا چیزی است که باعث می شود دختران دوستی ممکن است در ابتدا. اگر دیده شده بود یک نمونه upper-middle-class, سفید, دختر, ماری را دیده اند او را به عنوان یک تهدید به یک نیروی بی ثبات کننده در رابطه با Imogen. که دختر را هم زده تا بسیاری از ناامنی و ناخرسندی. اما وقتی بری می رسد به عنوان یک دانش آموز جدید در کلاس ششم او بلافاصله مشخص شده که متفاوت بودن—از آنجا که از راه او به دلیل همسایگی او می آید—و این تفاوت باعث می شود او قابل قبول به ماری که همیشه احساس یک حس از خود تفاوت بودن ژاپنی-آمریکایی در یک عمدتا سفید مدرسه خصوصی. در یک ساده و unarticulated راه ماری معتقد است که اجتماعی تفاوت این است که یکی از چیزهایی که او و بری مشترک اند.

اما به عنوان من نوشتن در مورد دختران, دوستی, من در تلاش بود برای تمرکز بیشتر بر روی منابع دیگر از اشتراکات دیگر خطوط داد: در حال unathletic میل, کیک, خمیر, در یک دوره هرگز با داشتن یک پسر را بوسید. من علاقه مند در چگونه این اتحاد در حال تغییر مداوم در عرض سه نفر اما در یک محیط پویا و نه نگران کننده راه است. وجود این ذخایر از اعتماد و آشنایی و صمیمیت در میان این سه زن—دوستی خود را احساس می کند به اندازه کافی قوی به جای تغییرات در نزدیکی تغییرات در سلیقه ها و منافع به دنبال تجارب جدید.

تا زمانی که آن را -- و آن را در این نقطه زمانی که دوستی واقعا تست شده که کلاس reënters نزاع و نقش تصمیم گیری نقش دارد. هنگامی که ماری را از مادر یاد می گیرد در مورد بری و نیکلاس جنسی رابطه او فوری غریزه احساس محافظ نیکلاس خانواده: اینها پدر و مادر او به خوبی می داند که آنها زندگی می کنند در همان جامعه دختران خود شده اند رفتن به مدرسه با هم برای سال. نزدیکی بین دو خانواده شده است تسهیل مشترک خود را در زمینه طبقه و در حالی که ماری را می خواهم که احتمالا اصرار داشت در آن زمان که کلاس به هیچ وجه مطلع واکنش او در نهایت اولین فکری است که برای Picketts و نه برای دیده.

به عنوان یک جوان, نوجوان, Bree بود به برخی از درجه مجازات برای عمل داشتن رابطه جنسی به عنوان یک زن جوان است. مجازات مناسب به نظر می رسید که زنان تمام شد اما ماری است که در حال حاضر بازنگری واکنش او. چه تغییر در موقت—است آن فرهنگی شخصی و یا هر دو ؟

تجربه زمان بلوغ فرهنگی گفتگو در مورد جنسیت و قدرت تمام از این اتحاد باعث Mari به تجدید نظر او جوانی خود را در پاسخ به Bree بدهد. او در حال حاضر درک بی عدالتی و جابجایی از عذاب او آگاه از نحوه نگرش جنسیتی تحت تاثیر او چندان اشتیاقی قضاوت بری. اما با وجود این فیلم درک او هنوز هم احساس عاطفی تضاد در مورد دوستان خود را. او درک نمی کند که تا چه حد احساسات خود را در حال تضاد تا پایان رمان وقتی که او را سهل انگاری نشان داد به او کشید.

ماری می دانند که گذشته روایت—از بری به عنوان متجاوز به عنوان جنسی تهدید—اشتباه است. اما روایت است که جایگزین آن—داستان از بی تجربگی و آسیب پذیری داستان که در آن او بهره گرفته می شود و با کسی که همسر—احساس نمی شود به ماری یا. او ناراضی توسط هر دو نسخه نا امید توسط خود او ناسازگاری مایل به یاد داشته باشید دوستان خود را به عنوان یک دختر با او تمام خواهد شد و avidity دست نخورده است.

این رمان است که بخشی از مجموعه جدید "دوست" است که می آید در ماه سپتامبر. چگونه "بسیاری از کمی باعث می شود" متناسب با داستان های دیگر و برخی از آن به اشتراک گذاشته دلمشغولیهای?

"بسیاری از کمی باعث می شود" به نظر می رسد درست در وسط این مجموعه مانند داستان آمده است که قبل و بعد از آن علاقه مند در تضاد عشق است. که برای تلفن های موبایل بزرگتر و بیشتر انتزاعی از داستان در واقع هستند, اما آن را تنها عبارت من می توانم از فکر می کنم که به اندازه کافی گسترده شامل همه آنها. آنها داستان در مورد اتصال و قطع ارتباط—به عبارت دیگر دوستی و ازدواج و نوجوانان و والدین. برخی از آنها را بیش از چند دهه برخی در کمتر از یک ساعت; برخی از آنها دغدغه با حافظه و کارکرد از زمان, اما همه آنها باید حداقل یک پا مثل این یکی می کند در حال حاضر. بسیاری از آنها را کشف نقشی که در فیلم و تلویزیون و فرهنگ عامه و رسانه های اجتماعی در شکل گیری هر دو توهمات ما و ما تجارب زندگی می کردند و چند تا از داستان پاک کردن تمایز بین فانتزی و زندگی واقعی در دسترس نباشد. مانند رمان این مجموعه به عنوان یک کل است علاقه مند در چگونه "بسیاری از کمی باعث mickle"—در چه کوچک و روزمره عادی لحظه می تواند تا پایان جمع آوری به چیزی بی اندازه.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب