اجتماعی-اجتماعی فاصله

Person using smartphone on couch.
عکس ها توسط اریک ریس / Alamy

من خیلی خوشحالم که شما رسیده! اینها دیوانه بار. من آرزو می کنم من می توانم چت, اما من در حال حاضر در حال یادگیری چگونه به نان خمیر ترش و من دست در آرد. بیایید پیدا کردن زمان برای گرفتن به درستی!

Hmm . . . من نمی توانم فراموش چهارشنبه. شنبه صبح من را آنلاین کلاس یوگا. و سپس من اسکایپ جلسه با من, درمانگر—من نیاز به جیل در حال حاضر بیشتر از همیشه!

اما ما پیدا کردن یک زمان است.

من احتمالا می تواند چیزی جمعه شب ؟ من خوشحال دقیقه گوگل قطع با برخی از دوستان در کالج در 7 P.M. اما که نمی خواهد آخرین طولانی چرا که حتی قبل از فاصله گرفتن ما می خواهم از هم جدا. و سپس من در اطراف تا زمانی که 10 P.M., زمانی که من با داشتن یک شب فیلم با من تک دختر. (ما در حال همگام سازی-تماشای “داستان اسباب بازی 4” به طوری که ما لازم نیست برای گریه به تنهایی.)

شما باید چیزی جمعه در 8 P.M.? شما باید به کار خود DoorDash تغییر ؟ من شما را فراموش کرده بودند و هنوز هم انجام می دهند که.

شما می دانید, من متوجه شده ام که اجتماعی فاصله واقع شده است بسیار شفا برای من. واقعا من مجبور به کم کردن سرعت و تمرکز بر آنچه که مهم است. مانند زنده جریان من خمیر ترش استارت.

Hmm . . . شنبه بد است چون من انجام daylong سکوت در سالن گنجه. صبح روز یکشنبه من یک FaceTime sesh با مربی تنیس. (کوین می گوید: “اگر من می توانم خدمت شما من می توانید مربی تیم خود را خدمت می کنند.”) نمی توانید اجازه دهید من بازی درهم و برهم, فقط به خاطر من خانه نشین برای آینده قابل پیش بینی/بهترین سال های زندگی من! به طوری که کار نخواهد کرد. سپس من با داشتن یک مجازی ناهار با اد از سرهم بندی کردن. ما هر دو با داشتن سوپ لوبیا چرا که ما هر دو مواجه نگردند لوبیا!

متاسفانه من نمی توانم فراموش یکشنبه شب یا به خاطر من انجام ماسک با من پیر سگ واکر. (Kiehl’s نه N95s—ما نه هیولا!)

شما می دانید چه ؟ من می تواند انجام دهد دوشنبه ، دوشنبه من قرار است به من زوم زومبا, کلاس, اما من می تواند آن جست و خیز.

هیچ حق با شماست. حفظ فعالیت فیزیکی است که واقعا مهم است. من بهتر است جست و خیز نیست. بعد از ظهر ؟ اما در 3 P.M. هر روز هفته من انجام کار داوطلبانه بازی Twitch با محروم جوانان است.

پنج شنبه خوب است. من باید در شل با تمام همکاران من. چرا که حتی اگر شرکت ما رفته ما هنوز نمی جست و خیز ما تند شل seshes.

14? اوه ، پنج شنبه شب من می خواهم به جدا و دیدار با مراقبه بر مارکو پولو.

خوب شما چه هفته 20 بود ؟

من می تواند لغو GoToMeeting با من حسابدار در 21 در 11 یک.M., و آسیب-کنترل اضطراری جلسه با جیل در ظهر. که ما دو ساعت مسدود و من می تواند به شما به روز رسانی در تمام اخبار. راستش برای کسی که تا حالا سمت چپ آپارتمان او در چهارده روز, من یک مقدار زیادی از اخبار. شاید شما دیدم در Insta اما من به خودم یک باب. یک باب! و من باید یک مربع فک! اما از جان گذشته بار . . .

لعنت. شما نمی توانید فراموش 21? خود را قدرت گرفتن خاموش در 20? بد شانسی!

صبر کنید, شما در حال رفتن به برایان تولد ؟ (من می دانم که من تنها در زمان یک تریک کلاس با او شش سال پیش اما او هنوز از من دعوت کرد!) شاید من دیدن شما وجود دارد و توسط “وجود دارد” منظور من در چت گروهی. که به یاد من: من نیاز به کشف کردن که loungewear من به رفتن نیست که.

ما فقط باید بحث در حال حاضر ؟ (وقتی که من می گویند “بحث” منظورم این است که با تصویری. ما در حال حاضر در حال صحبت کردن با صدا اما به عنوان هر کس می داند که به حساب نمی کند.) من قرار دادن نان در فر و من رایگان برای آینده هفت دقیقه, اما پس از آن من بازی آنلاین پوکر با پدر و مادر من و من در دوران کودکی کشیش.

من مطمئن هستم که ما پیدا کردن یک بار در هجده ماه آینده!

شما می دانید زمانی که این است که بیش از همه من امیدوارم که من می تواند چیزی مثبت به دور از تمام تجربه. من می خواهم به یاد داشته باشید این زمان ساکت و آرام, انعکاس, وقتی که زندگی همه گیج کننده دوباره.

من را فراموش کرده: بچه ها خود را در خانه با شما به طوری که شما به معنای واقعی کلمه هرگز رایگان. شاید شما باید به جیل. او واقعا خوب است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>