برخی از قابل رویت ترین مسیحیان در امریکا در حال شکست Coronavirus آزمون

ایده های در جای خود از آنها ارائه استارک صالح خود قضاوت. گتی / اطلس اگر coronavirus آزمون ما جمعی

توسط NEWS-SINGLE در 5 اردیبهشت 1399
گتی / اطلس

اگر coronavirus آزمون ما جمعی از شخصیت برخی از مسیحیان در حال صاف کردن flunking.

در نظر بگیرید محبوب کشیش جان پایپر بود که پرسید که چه او می گفت به کشیشان که ادعا می کنند که این بیماری همه گیر است که داوری خدا بر گناهکار شهرستانها و متکبر سازمان ملل. "خدا گاهی اوقات با استفاده از بیماری را به طور خاص قضاوت بر کسانی که او را رد و خود را به گناه" پیپر پاسخ داد. یا شاید نگاه به R. R. رنو سردبیر محافظه کار مسیحی مجله اولین چیزهاییکه استدلال کرد که آن را به ارزش یک "توده خاموش جامعه" فقط به مبارزه با ویروس. "وجود دارد یک شیطانی طرف به sentimentalism صرفه جویی در زندگی به هر قیمتی" رنو نوشت decrying به "بد درک جنگهای صلیبی در برابر انسان محدودیت و دردناک از مرگ است."

COVID-19 ادعا کرده است که نزدیک به 50000 زندگی در امریکا تا کنون. بسیاری از کسانی که کشته مرده به تنهایی و بدون تا آنجا که کرامت یک چهره آشنا به عنوان آنها را زیرفشار به آرامش ابدی. بسیاری از کسانی که فوت کرده اند در حال پدربزرگ و مادربزرگ و ضعف سيستم ايمنی—ضعیف ترین در میان ما. ما غم زده و سرخورده مردم است. مانند بسیاری دیگر, من در تلاش برای ایجاد حس از چه کسانی پیروی از تعالیم عیسی شناخته شده برای شفا بیمار می تواند شانه را بالا انداختن شانه های خود را در توده مرگ و پشته درد هایی.

این نوع از استارک صالح خود کوردلی باعث می شود nonreligious مردم نفرت مسیحیان است. من باید بدانید. من یک مسیحی شد بیش از 25 سال پیش رشد یافت و به عنوان یکی از برجسته کشیش انجیلی فارغ التحصیل از جری فالول را آزادی دانشگاه و صرف سال ها به عنوان یک کشیش باپتیست جنوبی در گرجستان است. من شاهد هر مذهبی تظاهر قابل تصور, اما من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم آن روز که من مادر آلما, آزادی دانشگاه به مخاطره می اندازد زندگی دانش آموزان خود را با بخشی از بازگشایی درهای خود را در وسط یک بیماری همه گیر شاید به ایجاد یک بیانیه سیاسی. این است آنچه در آن مانند به نظر می رسد "طرفدار زندگی" در حال حاضر ؟

در طول سال ها دیده ام و ثروتمند megachurch شبان تکان دادن تغییر از بسته های پول در محله های کشیش نشین و من مشهود دندانه دار مبلغان انجیلی عاطفی دستکاری جمعیت به اجبار تبدیل شده است. من دیده ام مومن سیاستمداران گیلاس-انتخاب کتاب مقدس به منظور ربودن اخلاقی بالا زمین را از دشمنان خود در سراسر راهرو و من دیگر شگفت زده کرد زمانی که عضو شورای نظارت مدت برخورد می کنم, در توییتر شامل saccharine مذهبی شناسه مانند "پیروان مسیح" در مشخصات خود را. اما من هرگز پیش بینی شده است که من شاهد برجسته رهبران مسیحی رد مرگ است.

برجسته کلیسا در تگزاس به تازگی پرداخت شده برای یک بیلبورد به درخواست مسافران: "آیا coronavirus قضاوت از خدا؟" اما که به عنوان بد نیست به عنوان رالف Drollinger مسیحی وزیر که منجر به یک مطالعه کتاب مقدس برای اعضای رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دولت که پاسخ این سوال مثبت است. در یک سری از پست های وبلاگ او استدلال کرد که بیماری "خدا متعاقب خشم بر ما ملت" هشدار داد که "هر زمان که یک فرد یا شرکت گروه از افراد را نقض تعرض مصون احکام کلام خدا, او, او آنها یا موسسه رنج می برند مربوطه عواقب." رابرت Jeffress دیگر وزیر مسیحی نزدیک به مغلوب ساختن پیشی جستن تکرار این ایده توسط هشدار "همه بلایای طبیعی می تواند در نهایت توان بازگشت به گناه." تفسیر خود را از وقایع اخیر است که به عنوان غیر معمول به عنوان شما ممکن است فرض کنیم. یک نظرسنجی اخیر گزارش می دهد که برخی از 44 درصد از آمریکایی ها می گویند این بیماری همه گیر است که یک "بیدارباش" از خدا و "نشانه هایی از آمدن قیامت."

جالب اینجاست که این انتخاب به تاکید این نوع قضاوت پیام به جای تاکید بر عشق و مراقبت است هزینه دین از صمیم قلب. با توجه به LifeWay پژوهش 70 درصد از پروتستان توقف حضور در کلیسا برای حداقل یک سال از سنین 18 تا 22. چرا آنها را ترک کنند ؟ بیست و شش درصد گفت: آن بود که اعضای کلیسا بودند قضاوت و یا ریاکارانه و اضافی 15 درصد آن گفت: با توجه به اعضای کلیسا بودن غیر دوستانه و غیر دوستانه. مسیحیان رفتار بد است و تکیه خود را باز کلیساها' پشت درب.

علاوه بر این بسیاری دارد بیش از حد نا امید با مسیحیان رفتار به کلیساهای خود امتحان کنید. این Barna یکی از پیشرو امریکا رای گیری سازمان های متمرکز در دین انجام یک جارو نظرسنجی از غیر مسیحیان در سن 16 تا 29 در سال 2007. آن را در بر داشت که نسل جدیدی رشد کرده بود و تردید و نا امید با ایمان مسیحی به دلیل منفی تجربه شخصی با مسیحیان که حرف و عمل به ظاهر غلط مسیح است. تکان دهنده تعداد بالایی از پاسخ دهندگان گفته اند که درک حال و روز مسیحیت به عنوان قضاوت (87 درصد) ریاکارانه (85 درصد) و ضد همجنسگرا (91 درصد). این مطالعه به این نتیجه رسیدند که در مورد تعدادی از جوانان غیر مسیحیان بر این باورند که مسلمانان در حال, خوب, "غیر مسیحی است."

Barna رئیس جمهور, دیوید کینامن به من گفت که شرکت او ادامه داد: برای نظارت بر نگرش به مسیحیت در 12 سال پس از آن مطالعه برجسته و متاسفانه بسیار تغییر کرده است. "ما در پژوهش های اخیر برای ایمان برای تبعیدیانما در بر داشت که بسیاری از برداشت های منفی باقی می ماند و کسانی که پیاده روی به دور از کلیسا اغلب مبارزه با نفاق از دیگر churchgoers," کینامن گفت. او اضافه کرد که کسانی که بیشتر انعطاف پذیر در ایمان خود گزارش تجربه یک جامعه مذهبی است که "احساسی متصل به دنیای واقعی فشارهای رو به این نسل از جمله سلامت روانی و تنهایی و اضطراب و افسردگی است."

بنابراین مسیحیان به شدت ضعیف رفتار ایجاد کرده است یک وضعیت که در آن افراد جوان در حال اشباع کلیساها با عدم حضور خود را عضو نمی خواهید به ماندن و nonmembers نمی خواهید برای شروع است.

آن را کمک نمی کند که این تعداد بالا از امریکا وفادار—به خصوص سفید پروتستان های انجیلی و محافظه کار کاتولیک—در ادامه به طور علنی حمایت از رئیس جمهور است که حاکی از ویژگی های است که بسیاری از نفرت داشتن در مورد مؤمنان. هر چند تهمت سیاهی خود را به عنوان مؤمن و شناخته شده است به موج مقدس و حتی ناشیانه نقل قول از آن خود رفتار مگس در صورت خوب, کتاب آموزه های اخلاقی. او خود را مسخره مخالفان برچسب زدن آنها را با مهربان لقب. او cozies تا به قدرتمند و غنی در حالی که deriding فقیر و به حاشیه رانده شده که زندگی در "shithole کشور است." او بالند در مورد هوش revels در حرص و آز او را و اگر نظرات خود را در مورد جان مک کین هر نشانه هیچ مشکل زبان بیمار مرده یا نه. و بدتر تهمت مسیحی هواداران شادی خود را در ابتذال. آنها را تبدیل مسیحیت به "مسیحیت."

به عنوان نویسنده بن هاو نویسنده غیر اخلاقی اکثریت: چرا پروتستان های انجیلی را انتخاب قدرت سیاسی بیش از ارزش های مسیحیمی کند "که بیشتر او دعوا بیشتر آنها احساس توجیه مانند او قهرمان ما از آنجا که ما نیاز به کسی برای انجام این کار برای ما. مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست تجدید نظر است نه قضات. این نه سیاست. این است که او یک گه-گوینده و یک جنگنده و می گوید مانند آن است. این چیزی است که آنها می خواهم. آنها عشق meanest قطعات از او." بسیار برای تبدیل گونه های دیگر و با محبت دشمنان خود را.

اکثر مسیحیان البته خود در حال تلاش برای یک زندگی مطابق با ارزش ها و آموزه های خود ایمان است. آنها اجرای آشپزخانه سوپ و پناهگاه های بی خانمان دست از بطری های آب در تابستان رویدادهای اجتماعی هستند و به احتمال زیاد بیشتر از متوسط آمریکایی برای کمک به خیریه. اما بیش از حد اغلب خود را brasher برادران و خواهران سرقت سرفصل. این نوع روح در پاسخ به همه گیر با تسلیت شفقت و نماز. اینها واقعی, مسیحیان, و حسن نیت خود را می ایستد در تضاد coldhearted اظهارات برخی از کشیشان است.

دوران کودکی من یکشنبه مدرسه معلم به من آموخت یک آهنگ که اعلام نمود: "و ما دعا می کنیم که ما وحدت را یکی بعد ترمیم شود و آنها می دانند که ما مسیحیان توسط عشق ما." آهنگ پیام برگرفته از سخنان عیسی در یوحنا 13:35: "با این همه می دانم که شما شاگردان من اگر شما یکی دیگر از عشق."

این کنار گذاشتن مسیحیت است مهربانی و محبت و فوقالعاده دوست دارم. این مبارزه نیست, حمله به دشمنان حل و فصل نمرات و یا اعمال نفوذ دیگر مردم را درد خود را پیشرفت. برخی از قابل رویت ترین مسیحیان در امریکا به نظر می رسد نیاز به بازگشت به مدرسه یکشنبه و کشف عشق ریشه در هسته این دین بزرگ را پیام.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.rucutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب