برخی از وینس برخی از رپتورز فهرست برخی از بیس بال در یک گسترده کیسه مراسلات پستی

روز خوب و مردمی.رو شروع دیر در این دلیل وجود دارد به نظر می رسد برای همیشه چیز دیگری بیشتر فشار دادن بنابراین

توسط NEWS-SINGLE در 27 بهمن 1398

روز خوب و مردمی.

رو شروع دیر در این دلیل وجود دارد به نظر می رسد برای همیشه چیز دیگری بیشتر فشار دادن بنابراین من متاسفم آن را کمی به تاخیر افتاد اما در اینجا شما بروید.

جامد مجموعه ای از موضوعات بیش از حد است که همیشه خوش آمدید.

-

س: سلام داگ:
مبارک همه ستاره بازی آخر هفته. امیدوارم که شما با داشتن یک زمان لذت بخش است که کار است و نه پیشی گیرد و همه ساعات بیداری خود را.
به دنبال بازگشت به گذشته All-Star shenanigans, من فکر می کنم که وینس را با شدت بهم زدن غوطه دادن مسابقه به یاد ماندنی ترین رپتور لحظه. آیا شما موافق و چه شد برخی از قابل توجه دیگر رپتور لحظات?
من همچنین فکر می کنم که کایل ظاهر این آخر هفته کمی متفاوت از گذشته خود را ازدست داد. من فکر می کنم این واقعیت که او می آید و به عنوان یک قهرمان است و او را یک درجه بالا در سلسله مراتب NBA All Star اخوان. و او سزاوار همه تجلیل و احترام اضافه شده که آمده راه خود را.
بازگشت به وینس کارتر آیا شما فکر می کنم رپتورز با استفاده از آخرین بازی در تورنتو به مناسبت بازنشسته خود را به شماره? دیگر از معمول تصویری ادای احترام اگر تصمیم خود را وجود دارد هر چیز دیگری که رپتورز باید انجام دهید را به این مناسبت است ؟
قدردانی مثل همیشه
فیل

یک: من فکر می کنم آنها باید چیزی را انجام دهید و من مردد شماره بازنشستگی افتخار کمی. که لمس خوب خواهد بود. اما اگر آنها در حال رفتن به چیزی شبیه به یک سری از مجسمه ها و یا چیزی برای نوابغ در تاریخ حق رای دادن است که می تواند زمان خوبی برای انجام آن است.

اما من تکرار خواهد شد من مطمئن هستم که بازنشستگی تعدادی است که بهترین راه برای انجام آن است و من قطعا نمی خواهد هر چیزی را برای یک بازیکن مربی و یا رسمی که نیست اعلام بازنشستگی.

-

س: سلام داگ - بهترین آرزوهای خود را به عنوان شما به پایان برسد تا خود را طعمه re پوشش رپتورز تیم از آغاز و بسیاری از تجلیل به شما برای چگونه شما باید در گزارش های گرم و پویایی این تیم در طول پیروزی شگفت انگیز خط.

س: Doug شما نوشته شده اند و در مورد چگونگی پوشش pro ورزشی/بسکتبال را در 2+ دهه. اما آنچه در مورد واقعی "ابزار تجارت خود را"? چه تفاوت(ص) از آن ساخته شده به شما رفتن از یادداشت های دست نویس به دامان تاپ برای IPads ها ، آیا "نویسنده و فناوری" را تحت تاثیر قرار چگونه شما انجام کار خود را مربوط به مصاحبه شوندگان ،

Charles N.

مکزیک

پاسخ: بزرگترین چیزی که به نظر می رسد که همه چیز – همه چیز – الکترونیکی است. راه بازگشت در روز ما استفاده می شود به یادداشتهای فراوانی و در حال حاضر ما ممکن است با شتاب نوشتن یک کلمه یا یک بار کد بر روی یک نوار کاست به ما یادآوری می کنند که به کجا نگاه به رونویسی. و بعضی از بچه ها حتی برنامه های که انجام همزمان مداخله و پیاده برای شما و همه شما باید انجام دهید تمیز کردن فرد از دست رفته کلمه.

در برخی از راه, چند, پیاده زمان بیشتری طول می کشد. شما کلمات دقیق اما من شخصا آهسته transcriber.

خواهد بود که یکی از بزرگ. اندازه و وزن لپ تاپ ما منقبض شده است در طول سال اما آنها اساسا همان. من مطمئن هستم که من ماشین می تواند انجام بسیاری از فوق العاده فن آوری چیز اما همه نیاز من این است که قادر به ذخیره فایل در ارسال آنها و پیدا کردن چیزهای در interwebs.

-

س: سلام داگ

گذشته از پنج شروع از Gasol, Siakam, Anunoby, لوری و FVV چگونه به خوبی خواهد ذخایر به عنوان جمعی کرایه? شاید یک حذفی تیم ؟

به سلامتی

فرانک ب

یک: مطمئن باشید اگر آنها می تواند به حفظ سطح خود خواسته به انجام این نوع از بارگذاری بیش از 82 بازی اما من فکر می کنم آنها می شود در گفتگو با امثال بروکلین, اورلاندو, شیکاگو, شارلوت و واشنگتن برای دو پست-فصل اسلات. البته برخی از این امر بستگی دارد که خود را پشتیبان گیری شد.

-

س: آیا شما از شنیدن هر rumblings در مورد یک موقعیت است که آنها ممکن است نیاز به تقویت در انتظار رفتن به پلی آف. Marc Gasol طولانی مصدومیت همسترینگ نگرانی من به عنوان ما فاقد آن هستند در یک بدن در مرکز موقعیت.
BM از واترلو

یک: فوق العاده بزرگ و شاید یک سوم درست نقطه گارد بودند از نقاط آنها دنبال شد اما نه به شدت و قطعا در هر هزینه.

و رک و پوست وجود ندارد بسیاری از تیم های آنها می خواهم که به صورت که تعداد زیادی از بدن Ibaka و Gasol خوب خواهد شد.

اگر Gasol صدمه زدن به آنها بداهه نوازی.-

-

س:

سلام داگ
من می دانم که شده است وجود دارد بسیاری از مطبوعات در مورد ماسایی قرارداد ندارد و در حال گسترش در حال حاضر. من شخصا ایمان است که اگر ماسایی برگ او را ترک خواهد کرد رپتورز در شکل بسیار بهتری نسبت به زمانی که او به اینجا رسیدیم و او اتحادش را تغییر فرهنگ در اطراف این تیم است. آنچه که من خوانده نشده هر چیزی در مورد اینکه است آنچه در آن به معنی به رپتورز شانس (البته باریک آنها) از امضای Giannis در سال 2021? افکار ؟
آلیس

A: من فکر می کنم آن را کاهش کسانی که در حال حاضر اندکی شانس فوق العاده.

-

س: خوب صبح داگ

به طوری که آنها می توانید همین گیلاس و شب هاکی در کانادا در روز شنبه در حال حاضر به نظر می رسد به عنوان مربوطه و هیجان انگیز به عنوان یک شنبه بازی. اما آنها Brian Burke در کارکنان - عجول و بی پروا و صادقانه جالب, نظامی, well-spoken و دانش هاکی با که سرد یال و امضای کراوات شل. و من فکر کردم او می شده اند آشکار وارث آشکار است.

در عین حال استفاده از آنها او را در بعد از پخش من باور دارم – از محل موردتوجه وتماشای عموم و نه در حق بیمه ، چرا که آنها می خواهید به ادامه با اینرسی که گیلاس ایجاد کنید و سعی کنید به حداقل سوار این وقفه نقطه ای در این, یاد, پخش با کسی مثل برک? این intermissions در حال حاضر در حال عادی هاکی پوشش و برخی بسیار قابل پیش بینی مصاحبه – اغلب با کاپیتان "آشکار". همه ما استفاده می شود به صبر برای مربیان گوشه – اما در حال حاضر با این فرمت تنفس می شکند فقط زمین پشت گوش دادن است که تعداد بسیار کمی از ما با توجه به.

هر گونه ایده در روند فکر اینجا ؟

با تشکر

مورچه

یک: من فکر می کنم آن را بسیار سخت برای هر خوبی تاسیس پخش به تغییر به طور چشمگیری در وسط فصل. مردم شما ممکن است بخواهید تحت قرارداد آن را سخت به طور کامل دوباره تصور کنید یک جنبه از یک نمایش در پرواز است. من گمان بلند کردن اجسام سنگین از تغییر اتفاقی می افتد زمانی که هر کس می تواند گرفتن نفس خود را.

-

س: سلام داگ

با تشکر از شما برای همه شما.

1) Doc Rivers گفت: روز شنبه (Feb 13)) "ما نیمه اول فصل که در آن اساسا ما تا به حال بیشتر شروع ترکیب اولیه بیش از هر کسی در لیگ است." می توانید این درسته ؟

2) بهتر است استفاده از به علاوه منهای آمار در بررسی بر روی کف سهم ؟ من اصلا یک موقعیت قوی اما من گاهی اوقات دیدن Hollis-جفرسون به نظر می رسد کمی وحشی و ستون خطا را در یک زمان کوتاه تنها برای دیدن در جعبه نمره که او تا به بالا علاوه منهای امتیاز برای خود زمین و زمان.

Bluenose اریک

یک: مطمئن کلیپرز مسائل می تواند درست باشد اگر چه من چک نمی کند. هیچ دلیلی برای شک و تردید Doc. آنها تا به حال تعداد زیادی از بچه ها از اینجا و آنجا, بودند کمی بی قراری در گارد و مرکز لکه ها در اوایل سال ساخته شده و تجارت برای موریس. رپتورز از سوی دیگر از دست داده بود سه نفر از بچه ها در یک زمان و نمی باید برای مقابله با یک پسر از یک هفته دیگر ،

علاوه منهای? من قرار اساسا صفر سهام در آن را به عنوان یک فرد stat. هنوز مطمئن شوید که آن را بازتاب به اندازه کافی هر زمان به چیزی است که من می خواهم اشاره می کنند و یا با توجه به پرداخت. ما به طور کلی نگاهی به یک چیز عجیب و غریب بعد از هر بازی و شوخی در مورد آن.

-

س: به عنوان یک رپتور فن من فکر نمی کنم آنها یک فرصت مناسب آن را به نفع خود تمام این سال است. چرا ؟ چرا که آنها لازم نیست که یک سوپراستار. Siakim است نه یک سوپراستار و نمی توانید وجود دارد در این سال از آنچه که من از دیدن. در این روز و سن یک تیم باید یک سوپراستار را به نفع خود. که برگ دو L. A. تیم میلواکی و فیلادلفیا با حلال شانس برنده شدن. هوستون است ناکارآمد و بیش از حد کوچک به طوری که آنها هستند. دنور بیش از حد را ندارد لازم سوپراستار به طوری که آنها هستند. نه واقعا هر کس دیگری. مگر این که در سال 2004 بیش از همه دوباره رپتورز را خوب فصل ، افکار خود را?

جف K

یک: آیا شما فقط یک شعاع از نور خورشید در یک روز ابری?

افکار من هستند و من اساسا مخالف با هر نقطه شما را. آنها یک فرصت معقول, "سوپراستار" یک معنایی سوال که خسته کننده من L. A. تیم هر دو خوب هستند اما اثبات نشده و با معایب. میلواکی هرگز برنده بزرگ سری قبل Sixers, ستاره فیلم سکسی, ظروف سرباز یا مسافر و دنور و هوستون هستند و هر دو بسیار خوب است.

لذت بردن از روز خود را.

-

س: خوب بعد از ظهر داگ

شگفت انگیز چگونه رپتورز بازی شده اند و من فکر می کنم در شبکه بازی نشان داد به وضوح چرا هیچ جنبش ماسایی در مهلت تجارت. دیدن جدید دسته کوچک موسیقی جاز پنج و چگونه آنها شگفت آور بود. گمان می کنم مثل چند میلیون من خودم بپرسید "جایی که آنها پیدا کردن این بچه ها"?

دلیل واقعی برای این e-mail شد به نقطه دیگر مدیریت شخص است که باید کمک به تورنتو بزرگ - شیطان پین بال دزد. بیانیه خود را پس از اعطای سبز درخواست خود را به صورت خارج از قرارداد خود را چیزی بود که چند حتی فکر می کنم - "یک پاینت از غم و اندوه - یک گالن قدردانی و یک یادآوری ملایم و درب هنوز باز است". پس از ملاقات شیطان پین بال دزد به طور خلاصه چند بار همه می توانم بگویم این است که نظر درست بود شیطان پین بال دزد.

باب

بیشتر بسکتبال بینش در صندوق پستی خود را

دریافت داگ اسمیت هفتگی عضویت در خبرنامه ایمیل بر روی همه چیز رپتورز و فراتر از آن و برآوردن ولع مصرف خود را.

ثبت نام در حال حاضر

یک: شیطان پین بال دزد بهترین است. من هرگز ملاقات بیشتر واقعا همواره شاد و حمایتی و effusive فرد در llife.

-

س: با تمام جنجال های اطراف Astros نشانه سرقت. آن مهم است به یاد داشته باشید این سال 2020 نمی 1920.

لیگ نیاز به رفع این اجازه می دهد جالب توجه بود mikes و پارچ به پوشیدن یک گوش قطعه.

NFL فوتبال متوجه این موضوع از مدتها پیش و اجازه می دهد مربی کارفرمایی در ارتباط است.

رفع آسان.

آدم Berel Wetstein

یک: من فرض کنید که شما کار می کنند اما آنچه در این لیگ نیاز به انجام است که نظم و انضباط بازیکنان درگیر و پیدا کردن یک راه را به هر کس در ارتباط با Astros خفه شو چون هر بار که آنها صحبت می کنند به حفاری خود را به یک سوراخ عمیق تر.

-

س: سلام داگ
من می دانم این است که قرار بود در مورد بسکتبال, اما به طور جدی وجود دارد به هر دلیلی برای تماشای جیز یا MLB کنه ؟ تقلب, سرقت یک سری جهانی یا دو و یک سیلی بر روی مچ دست.... و جیز را حفظ کرده اند یک نیمکت مربی بود که در کل ننگ. چگونه است که برای یک پیام به بچه های ما. تقلب عذرخواهی نوع و حمل.
چگونه متفاوت آیا شما فکر می کنم آدم نقره ای یا اواخر دیوید استرن را به کار گرفته اند نشانه سرقت رسوایی ؟

توجه داشته باشید در مثبت چه در مورد آنها رپتورز!

Les

یک: آره بیس بال را خراب کرد تا در سطح برخی از, اما آن را هنوز هم یک بازی بزرگ است و من در هر حال حاضر و پس از آن. من فکر می کنم ما نیاز به جدا کردن رهبری و مدیریت از این بازی واقعی است. آن را سخت اما ضروری است.

من نمی دانم آنچه را که آنها انجام داده اند اما من تصور می شده اند وجود دارد برخی از اقدام انضباطی علیه بازیکن درگیر است.

-

س: آقا: برخی از همه ستاره شکستن نظرات/سوالات. 1) کسانی که تبلیغات تلویزیونی بین می کردم برای رفتن اما من نه نگه داشتن نفس من. 2) من دیده ام داستان های متعددی در مورد نحوه ملی/محلی NBA رتبه بندی (Stateside) را در این سال است. آیا می دانید که چگونه رپتورز اعداد هستند ؟ 3) من می دانم که او صدمه دیده بود و من انتظار ندارم که به دیدن او بسیار به هر حال اما آیا شما هر گونه به روز رسانی در دیوان هرناندز?

Paul M

یک: من مطمئن هستم که در همه چیز در مورد رتبه بندی من به یاد داشته باشید شنوایی در اوایل سال که آنها خوب بودند و تا کمی من و من تصور نکنید که باید تغییر خواهد کرد زیرا این اعتصاب به عنوان یک تیم از مردم می خواهید به تماشای.

هرناندز? از پيچ خوردگی مچ پا شد و به ما گفتهاند که بسیار جدی او در بوت و سپس و سپس در یک. او را خارج از آن در حال حاضر, اما من فکر نمی کنم او در نزدیک به حتی دوباره به 905ers.

-

س: از شما خواسته برای انتقادات و پیشنهادات. اولین بار من را خوانده و کار شما!
من با شما موافقم re: O. G. او در عین حال یکی دیگر از دنده من مطمئن هستم او خواهد آن را کشف کردن.
من مشکل دارم با کریس بوچر. من را درک نمی کنند زمانی که او حاضر به بازی برای کانادا آخرین FIBA مسابقات من مطمئن هستم که او تا به حال آنچه که او فکر مشاوره خوب بود اما من فکر می کنم یک تصمیم ضعیف. بازی او نامنظم است نه بزرگسالان. هر چند او تیراندازی در لحظه ضعیف است اعتماد به نفس خود را در گرفتن شات باقی می ماند و یک کشش 4 اسلات مناسب خواهد بود و بهتر است به اعتقاد من. سخت به پوشش تمام پایگاه های.
من کمی بهت زده چرا استنلی جانسون نشسته اما شما او را خیلی به ندرت آن سخت است می دانم. او آهسته ؟
من می دانم که من فقط یکی دیگر از ضرب و شتم درام, نیک پرستار و کارکنان مربیگری خود کاملا شایسته مربیگری در همه ستاره مجلل.
درخواست داگ: این مثل سال دوم برای O. G. داده مبارزات سال گذشته ما دیدن اضافی که از او آمده حذفی?
اریک از کلونا.

یک: به عنوان چهارمین یا پنجمین بزرگ در یک تیم است که اساسا نقش سه بوچر خوب است. او جوان و نامنظم آره اما اکثر بازیکنان جوان هستند. من نمی دانم آنچه که او را تبدیل به اما او احتمالا بازی پنج یا شش سال در NBA و این خیلی بد نیست.

استنلی جانسون ممکن است یک NBA استعداد اما او به اندازه کافی خوب نیست در هر دو پایان برای دریافت زمان به طور منظم در یک 55 - 60-پیروزی تیم است. را پرداخت نمی کند به اندازه کافی توجه به دفاعی جزئیات زمانی که او می شود یک فرصت است.
OG است که این تیم بهترین و متنوع ترین جناح مدافع او برای رفتن به خوب و حق زیادی بازی. هنوز مطمئن شوید که در مورد دنده اضافی اما او به اندازه کافی خوب در زمان دنده.

-

س: سلام داگ

من افتاد در سراسر این https://fivethirtyeight.com/features/mitchell-robinson-is-the-knicks-best-player-if-only-he-could-stay-on-the-court/ داستان در megyn kelly.

من درک می کنم این نوع گزارش است نه هنر. اما من فکر کردم شما خواهد بود علاقه مند در رپتورز تاریخچه مرجع. وجود دارد یک نمودار در این داستان که شامل ده تا از بهترین فصل برای بازیکنان که بازی زمان محدود ناپاک مشکل است. امیر جانسون 3 تا از آنها هیچ کس دیگری بیش از 1. آن را نه با زور و اجبار مرا به یاد یک) چقدر خوب که اینجا بود و b) چقدر او را به ناپاک مشکل است.

خیلی از سوال در اینجا, اما من فکر کردم شما و ما irregulars قدردانی سفر کردن خط حافظه.

جیم

یک: در اینجا چیزی است و من عاشق امیر زمانی که او در اینجا بود. آیا شما واقعا "خوب" اگر یکی از معایب خود را در بازی سازگار است ناپاک مشکل ؟

-

س: سلام داگ

من دست دوم اضطراب شنیدن در مورد خود travails با TEB. این من به ارمغان می آورد به من procrastinating جوانان در دانشگاه. من برای شما احساس می کنید!

من فکر می کنم شما سزاوار چند روز کردن وبلاگ. ما می توانید انجام بهترین های ما به مطمئن شوید که همه چیز در نظم. اگر آن را می سازد برای بهتر TEB پس از آن که ما به شکایت.

شما در اخلاقی,پشتیبانی,

Santino

A: با تشکر. آن را سخت به آن را سرگرم کننده, این کار بیشتر از من احتمالا می تواند توضیح دهد اما من کار با مردم است. و من قصد دارم به نیاز بسیاری از روز و کاملا آنها را.

-tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب