برخی از راه های که من O. K. مرگ

A family overlooking a meteoroid falling down.
تصویر توسط سیمون Landrein

صوتی: به عنوان خوانده شده توسط نویسنده.

این اولین بار است که من صرف امتداد طولانی تصور خود من مرگ است. معمولا مرگ تصویب کامل سی-حیاط مارپیچی. این مرگ رویاپردازی می گیرد در یک خیره کننده بلیزارد در یک بازی است که من از دست دادن. در این یکی من تصور کنید که بیمار برای مدتی و سپس در حال توسعه یک نرم سرفه و سپس گرفتن ذات الریه و سپس مرگ. این یک افتضاح مرگ شبیه سازی.

من احساس می کنم مثل من O. K. با برخی از نسخه های از خود مرگ است. شاید من برای یک پیاده روی طولانی, پس از آن من باید شام با همسر و دختر من شاید یک تماس تلفنی با کالج, دوست, دوست و سپس یک شهاب سنگ زمین بازدید. من ثبت نام که برای مرگ. یا شاید این: من یک گیتار درس با پل سیمون. او به من می آموزد “بوکسور” و سپس بدون هیچ دلیل موجه من آهنگ بازی کاملا مانند بهتر از Simon & Garfunkel در پارک مرکزی در ’81—و من بعد از بازی آخر توجه داشته باشید پل به نظر می رسد بر من و می گوید: “که واقعا خوب بود مایک.” و پس از آن ساختمان منفجر شده است. بنابراین بدیهی است که در این سناریو ما هر دو می میرند فورا و تیتر آمده است: “پل سیمون و ناشناخته کمدین پس از مرگ کامل Jam Session.”

وجود دارد یکی از آخرین مرگ سناریو من می خواهم O. K. با. برای روکش کردن تا کنون خود را:

1. شام با خانواده و سپس یک شهاب سنگ.

2. Simon & Birbiglia پس از انفجار.

سوم و نهایی مرگ سناریو من O. K. با همسر و دختر من و من رفتن به ساحل و اتش که آماده است با اتش بازی حرفه ای است که مطمئن شوید که آن را بیش از حد داغ, اما مناسب برای s’mores. و ما را s’mores—نه صبر کنید که پس از ما را در یک اتش, پیتزا با خمیر پرواز در از فرانک په په را در New Haven. بنابراین ما پیتزا و سپس s’mores و سپس به جهنم همسر من به طرف من خم شد—خصوصی چون دختر ما این است که فقط پنج و او می گوید: “اگر چیزی تا به حال برای شما اتفاق افتاده است, من می خواهم شما بدانید که ما خواهد بود O. K. که شما به ما داده اید بیشتر از ما می تواند امید در سه طول عمر. تا خدای ناکرده چیزی اتفاق می افتد—ما خوب خواهد شد.”

و پس از آن من می گویند “من شما را دوست دارم هر دو.”

و من راه رفتن را به آب و am توسط کوسه خورده. به سرعت. کلید وجود دارد “به سرعت.” و تیتر آمده است: “ناشناخته کمدین کشته شدن توسط کوسه پس از او جان با هزاران نفر از اعضای مخاطبان.”

کسانی هستند که راه من O. K. مرگ. اما این روزها آن را بسیار گریمر از آن است. این نرم سرفه و تب سوزان و هواکش و لوله و مردم های نهایی خود را در کلمات خود را با خانواده ها از طریق یک اتصال بد در تلفن همراه است.

بنابراین من تنها امید باقی مانده در این وحشتناک شبیه سازی است که اگر من خودم را در بیمارستان متصل به دستگاه تنفس مصنوعی است که در مورد از من گرفته شده—که من خواهد بود با کمک یک مقدار کافی از پزشکی هذیان به واقع بر این باورند که آخرین چیزی که من می بینم این است که پل سیمون تکیه بر گفت: “مایک شما که بازی آخر توجه داشته باشید کاملا.”

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>