Steelers پیش نویس کانادا متولد شده Claypool کاوبوی را Gallimore

کانادا گیرنده تعقیب Claypool است شگفت زده می شود یک پیتسبورگ Steeler.

استیلرز انتخاب شده سابق نوتردام ستاره در دور دوم (49 کلی) از پیش نویس NFL شب جمعه.

Claypool آخرین صحبت به پیتسبورگ سر مربی مایک Tomlin در ارشد کاسه در ماه ژانویه است.

“که بوده ام من آخرین شانس” Claypool گفت: در طی یک کنفرانس تلفنی. “اما این که چگونه از آن می رود.”

Claypool بالاترین کانادا گرفته شده از سال 2011 است. بیلور offensive lineman دنی واتکینز بومی Kelowna, B. C. رفت و در دور اول (شماره 23 به طور کلی) به فیلادلفیا ایگلز و تورنتو بومی اورلاندو فرانکلین انتخاب شد در دور دوم (شماره 46 کلی) توسط Denver Broncos از دانشگاه میامی است.

“من بسیار هیجان زده در مورد این فرصت را به کار با او” استیلرز توهین آمیز و هماهنگ سفت Fichtner گفت: از Claypool در پیتسبورگ سایت. “او یکی از کسانی نادر نوع ترکیبی از اندازه و سرعت.

“وجود دارد هیچ کار بیش از حد کوچک است. او مسدود خواهد شد. او داوطلبان برای تیم های ویژه. این مرد یک بازیکن فوتبال. او تا به بسیاری از صفات منحصر به فرد برای این سمت است. بسیاری از چیزهایی که واقعا در مورد. به شما می دهد یک پتانسیل قرمز-منطقه تهدید. او یک موقعیت بازیکن برای اولین بار و به شما می دهد این گزینه از بازی در حافظه نیز هست.

“او برنده خیلی افتضاح از یک در ، من هرگز او را دیده و نه پیروزی یک بر یک نوع بازی است.”

دوم کانادا نیز گرفته شده است جمعه در دومین روز از سه روز پیش نویس است. اتاوا نویل Gallimore یک دفاعی lineman در دانشگاه اوکلاهما شد 18 بازیکن گرفته شده در دور سوم شماره 82 به طور کلی توسط دالاس کابوی ها.

“نویل در Gallimore من به شما بگویم یک کلمه: عمودی” سابق NFL دفاعی lineman Booger شهربابک گفت: در پیش نویس برنامه تلویزیونی. “او می خواهد تا در این زمینه است.

“اگر شما دو تیم او می داند که چگونه به گرفتن و تعقیب حاشیه به حاشیه. اما در این دفاعی جدید طرح که (دفاعی هماهنگ) مایک نولان در حال رفتن به, شما نیاز به یک مرد است که که جانبی قابلیت تعقیب ballcarrier پایین بلکه در عبور از شرایط او می تواند تا زمینه و فشار جیب متوجه می شوند که شما رو DeMarcus لارنس آینده به پایان برسد.”

Gallimore می پیوندد همکار کانادایی تایرون کرافورد (دفاعی lineman از ویندزور, Ont.) و طولانی-اهمیت L. P. Ladouceur مونترال کابوی’ فهرست.

Claypool شش فوت و چهار 238-پوند بومی Abbotsford, B. C. شد نوتردام پیشرو گیرنده در 2019 با 66 جلب برای 1,037 متری و 13 TDs. او ثبت شده 150 حرفه پذیرایی برای 2,159 متری و 19 touchdowns.

“این مرد است touchdown ماشین که به خوبی انجام خواهد داد با بن Roethlisberger و دریافت گروه” سابق NFL ستاره گیرنده مایکل Irvin گفت: ESPN پیش نویس برنامه تلویزیونی.

قبل از پیش نویس سابق لامپ کم مصرف star quarterback داگ Flutie یک مفسر رنگ برای فوتبال نوتردام در ان بی سی اشاره کرد Claypool “بالغ باور نکردنی” فصل گذشته. Claypool اعتبار خود را در ستارگان تولید به بهبود اعتماد به نفس است.

“بخش بزرگی از آن بود که اعتماد به نفس قرار داده است که در وضعیت دانستن اینکه شما می توانید آن را پخش,” او گفت:. “من فکر می کنم که خیلی بزرگ بود.”

Claypool ابرو مطرح شده در NFL ترکیب پوشش 40 yard dash در 4.42 ثانیه است. او عضو سابق دیترویت ستاره کالوین جانسون به عنوان تنها گیرنده های اندازه گیری شش پا چهار و 235 پوند یا بزرگتر به اجرا تحت 4.45 ثانیه در ترکیب.

نوتردام سر مربی برایان کلی توییتی استیلرز گرفتن “سرقت.”

“او در حال رفتن به ایجاد یک تاثیر فوری بر جرم و تیم های ویژه ادامه خواهد داد و میراث او آغاز شده در نوتردام” کلی نوشت.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

شش پا و دو 304-پوند Gallimore به حال 30 پردازد و چهار کیسه و 7.5 پردازد برای از دست دادن فصل گذشته. او در 52 بازی — 38 به عنوان یک نویسنده — در اوکلاهما ثبت نام 148 پردازد 18 پردازد برای دست دادن, نه, کیسه و کیسه و پنج مجبور گیر میکنه.

Gallimore نیز تحت تاثیر قرار در NFL ترکیب با 40 yard dash زمان 4.79 ثانیه تبدیل شدن فقط سوم 300-به علاوه پوند بازیکن به اجرای آن سریع است. او همچنین از ثبت 23 تکرار در 225 پوند پرس سینه.

هر دو Claypool و Gallimore تا به حال ثابت شده است که در اواخر دور اول NFL picks مختلف مسخره پیش نویس. آنها نیز در میان 58 چشم انداز بودند که دعوت به شرکت عملا در جلسات پنج شنبه (دور اول) و جمعه (دوم و سوم دور).

پیش نویس تجارت مل Kiper جونیور و دانیل ارمیا دیدم هر دو به عنوان جمعه انتخاب. پیش نویس پیچد تا شنبه با چهار نهایی دور.

پیتسبورگ (8-8) از دست رفته پلی آف سال گذشته پس از به پایان رساندن دوم در لیگ شمال. جانباز کارفرمایی Roethlisberger, 38, از دست رفته بسیاری از این فصل را با آرنج آسیب است.

“آنچه که یک وانت با بن Roethlisberger آمدن به گسترش است که دریافت گروهی که آنها را” Irvin گفت: هنگامی که بحث Claypool.

سالن از شهرت کارفرمایی Kurt وارنر همچنین دوست انتخاب است.

“هنگامی که شما نگاه کنید در این تیم آنها ساخته شده در اطراف بسیاری از چیزهای مختلف” وارنر گفت. “آنها خوب جلو در دفاع آنها رو ثانویه آنها به خط حمله و بنابراین من دوست دارم که آنها اضافه کردن یکی دیگر از سلاح در خارج از.

“برخی از خوب و جوان, رسیور برای ساخت اطراف بت اسمیت-شوستر. Big Ben رفتن خوشحال می شود. او سالم, من دوست دارم که در آن پیتسبورگ است.”

علاوه بر این از Claypool قطعا به پیتسبورگ مقدار زیادی از گزینه های توهین آمیز. او می تواند در ترکیب با جونز-شوستر جیمز واشنگتن و Diontae جانسون به استیلرز چهار جوان جامد گیرنده در این زمینه در یک زمان.

داشتن Claypool و جدید تنگ پایان اریک Ebron (شش فوت و چهار 253 پوند) را نیز می دهد استیلرز دو لب قرمز-منطقه اهداف. در سال گذشته پیتسبورگ گذشته بود به طور کلی در منطقه TD تولید (35 درصد) و NFL تنها تیم به نمره 30 و یا بیشتر امتیاز در یک بازی.

Claypool می دهد پیتسبورگ تطبیق پذیری به عنوان او می تواند بازی در هر دو گیرنده و یا تنگ پایان. او همچنین به دنبال یک روند برای استیلرز که در زمان گیرنده در دور دوم در سال 2017 (اسمیت-شوستر) و ’18 (واشنگتن) قبل از انتخاب جانسون در دور سوم سال گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rucutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>