Steph کاری می گرداند. دو بار MVP نمی توانید صبر کنید برای یک شات در رفع رزمندگان زخمی

سان فرانسیسکو—در فصل آینده به صورت جدی آغاز شد برای رزمندگان طلایی امور خارجه پنج شنبه شب.بازگشت دو بار NBA mo

توسط NEWS-SINGLE در 16 اسفند 1398

سان فرانسیسکو—در فصل آینده به صورت جدی آغاز شد برای رزمندگان طلایی امور خارجه پنج شنبه شب.

بازگشت دو بار NBA most valuable player Stephen Curry — بیش از چهار ماه پس از او دچار شکستگی دست چپ باعث خرابی فصل برای او و تیم خود را مشخص شده گام دیگری در جهت به دست آوردن مشروعیت در 2020-21 پس از این فاجعه سال شکر خدا به پایان می رسد در اواسط آوریل برای چند ساله قهرمانی رقیب.

"ما نمی راش و نمی توانیم بیش از حد محافظه کار یا" کاری گفت: از 58-بازی غیبت قبل از بازگشت به ترکیب مقابل رپتورز در درخشان جدید تعقیب و گریز از مرکز در اینجا. "من فکر می کنم این نوع از حق در آن شیرین نقطه که در آن من فقط اعتماد به نفس در آنچه که من می تواند انجام دهد و من من احساس می کنم پشت در دادگاه با این آینده 20 بازی آینده است."

بعد از 20 مهم برای راه اندازی دراز مدت آینده, زیرا در این فصل در توالت برای حق رای دادن است که در پنج مستقیم NBA نهایی به اوج خود رسید در ماه ژوئن گذشته را از دست دادن به تورنتو. رزمندگان در 14-48 رفتن به دوشنبه شب بدترین رکورد در NBA و آن را تنها یک ماده از چند هفته قبل از اینکه حتی یک ریاضی شانس در محور فصل اجرا می شود.

اما داشتن کاری و کار با بازیکنان جوان است که بخشی از موج بعدی حیاتی است. که شامل Vaughan اندرو ویگینز که به دست آمده از مینه سوتا برای d'angelo راسل در مهلت تجارت و امیدوار کننده rookie اریک Paschall.

"من هیجان زده برای رقابت و دیدن آنچه که در این فصل برگزار می شود تا آنجا که گذار ما به عنوان یک سازمان" کاری قبل گفت: روز پنجشنبه بازی. "من از پیوستن به من که من می دانم شده از طریق بسیاری در این فصل است. من قصد دارم به سعی کنید به پایان این فصل قوی داشته باشید.

"آن احساس می کند مانند روز اول مدرسه همه را دوباره و دوباره است که هیجان انگیز, بنابراین من احساس می کنم خیلی راحت و خیلی با اعتماد به نفس که من در جسمی. من هیجان زده به عقب بر گردیم در خارج وجود دارد."

کاری به پایان رسید تا داشتن دو عمل جراحی برای تعمیر دست چپ که شکسته شد در چهارمین بازی فصل به طور منظم در برابر فینیکس سانز. او ملاقات کرده هر معیار در بازسازی خود و در اصل برنامه ریزی شده برای بازگشت آوریل 1. او و تیم پزشکی کارکنان این احساس چند روز بیشتر کمک خواهد کرد و کاری رو نهایی ترخیص این هفته پس از داد و بیداد با G لیگ سانتا کروز رزمندگان.

"این رفتن به یک در حالی که قبل از مقايسه چپ (دست) به سمت راست است که احساس طبیعی است," او گفت:. "جدید وجود دارد طبیعی است که من در برخورد با, اما واقعیت آن است. و در این نقطه من نمی توانم reinjure آن مگر اینکه چیزی عجیب و غریب اتفاق می افتد مانند آن را در زمان گذشته و وجود اعتماد به نفس دانستن که."

کاری شده در اطراف رزمندگان برای کل این فصل و از دست دیده است دست اول چگونه همه ضرر و زیان را تحت تاثیر بازیکنان و مربیان است. این یک هیولا یاس برای یک سازمان که NBA استاندارد طلا برای نیمی از یک دهه و یکی که کاری نمی توانید صبر کنید به نوبه خود در اطراف. آن را نمی خواهد در این فصل اما بقیه این فصل خواهد بود بخشی از روند رو به رشد.

"آن را به انجام شگفتی برای آنها گفت:" از بازیکنان جوان. "ما شده ایم از گفتن آنها را که در تمام طول سال. رکورد بمکد, همه ما می دانیم که. همه ما می خواهید را به نفع خود بازی بیشتر اما از نظر trial by fire خارج وجود دارد در کف آن را بسیار شبیه به چگونه من rookie سال رفت. شما بازی را از طریق اشتباهات خود را, شما یاد بگیرند که در پرواز است. شما در معرض دریافت کنید در زمان.

"به عنوان رقبای هیچ کس دوست دارد که احساس — راه رفتن از روی زمین با سر خود را پایین. اما برای آنها شما باید به دنبال در تصویر بزرگ که چگونه این است که به ارائه مزایای زیادی پایین جاده هنگامی که ما به طور کامل سالم است. و درک آنچه ما در مورد به عنوان یک تیم. هیجان زده در مورد این 20 آخرین بازی آنها چه معنی خواهد بود که برای سال آینده است."

آمار این هفته

27

این احتمالا به این معنا نیست خیلی افتضاح اما رپتورز بود و تاریخی خط پایان این هفته است. در 27 بازی بین Dec. 28 Feb. 25, رپتورز مخالفان از دست رفته حداقل 20 سه اشاره گر در هر بازی. این طولانی ترین خط از حریف از دست رفته 20 یا عکس های بیشتر از فراتر از قوس پس از معرفی سه نقطه از خط در سال 1979. رپتورز شد 21-6 در آن بازی.

سابق رپتور هفته

دامون Stoudamire

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

اولین ستاره از رپتورز حق رای دادن بود به نام West Coast کنفرانس مربی سال این هفته پس از پیشرو دانشگاه آرام ببر به یک 23-9 به طور کلی به طور منظم فصل رکورد و یک 11-5 علامت در WCC. Stoudamire است و در فصل چهارم به عنوان سر مربی اقیانوس آرام واقع شده است در استاکتون کالیفرنیا.

قدم زدن پایین خط حافظه

از آن شده است جشن یا قحطی برای رپتورز در ساکرامنتو که در آن آنها سر در روز یکشنبه برای تنها زمانی در این فصل به صورت پادشاهان. تورنتو از دست داده است هرگز در طلایی 1 مرکز — اما آنها تا به حال از دست داده و 17 بازی در پادشاهان " قبلی صفحه اصلی آخرین شناخته شده به عنوان خواب قطار عرصه است.

در سراسر بازی

سن آنتونیو اسپرز یک 15-14 ضبط در خانه در این فصل یکی از دلایل نخست به همین دلیل به نظر می رسد آنها یک شرط بندی مطمئن به دست برگشتی برای اولین بار در 22 فصل است. چگونه غیر معمول است ؟ اسپرز تا به حال از دست 14 بازی در خانه در یک فصل تمام از 1996-97, زمانی که آنها رفت و 12-29 در حالی که بازی در Alamodome. پس از آن سال آنها پیش نویس تیم دانکن و از آن پس آنها تا به حال هرگز بدتر از 28-13 رکورد در صفحه اصلی.

  • 23 و من: طلایی رزمندگان امور خارجه به اضافه یک سال رکورد تنظیمات برای کانادایی ها در NBA زمانی که آنها امضا ویندزور محصول Mychal مولدر به 10 روز قرارداد این هفته است. او به ارمغان می آورد به 23 تعداد کانادایی ها در لیگ, و او تا به حال اجراست. در NBA شروع مولدر آمار پنج سه-اشاره گرها در روز سه شنبه ناراحت پیروزی در دنور. شش پا-شش گارد سه روز باقی مانده در 10 روز مقابله با دولت طلایی پس از آغاز فصل با بازی 39 بازی با G لیگ, Sioux Falls, Skyforce.
  • تندر پایین زیر: چیزهایی که نمی توانست رفته خیلی بهتر برای همیلتون کیا پرستار در فصل دوم با کانبرا پایتخت استرالیا WBL. پرستار نامگذاری شد لیگ با ارزش ترین بازیکن در این فصل به طور منظم — اولین بار غیر از استرالیا تا به حال copped که افتخار — و سپس کلید قهرمانی-شات برنده نهایی 20 ثانیه از بازی روز سه شنبه کانبرا به عنوان برنده دوم خود را مستقیم به عنوان. که همچنین کمک به کانادا زنان واجد شرایط برای بازی های المپیک توکیو در ماه گذشته در حال حاضر می شود کمی استراحت قبل از او شروع می شود WNBA فصل با نیویورک آزادی.
  • ارزش صبر: لس آنجلس لیکرز در حال حاضر پیشرو در NBA را کنفرانس غرب هستند نه نشستن idly در فینال پنج هفته از فصل به طور منظم. توسط waiving گارد تروی دانیلز در این هفته آنها ایجاد یک نقطه فهرستی برای پر کردن قبل از پلی آف آغاز خواهد شد. هر بازیکنی که تحت قرارداد با یک تیم NBA در 1 مارس حذفی است واجد شرایط. گارد Dion خدمت بخشیده ماه گذشته توسط میامی کار می کرد برای لیکرز است و انتظار می رود به ثبت نام برای لیگ حداقل برخی از زمان در روز جمعه با توجه به لس آنجلس تایمز. J. R. Smith کرده که از لیگ پس از قطع توسط کلیولند در نوامبر 2018 — نیز برای تمرین.
  • فقط threes لطفا: میامی دانکن رابینسون به ثمر رساند 27 امتیاز در پیروزی کلیولند در این هفته. که خود را در آن تعجب آور نیست برای با استعداد گرما rookie اما او تمام 27 در سه-اشاره گر — و حتی تلاش دو نقطه شات یا لیآپ. آن را در یک بازی در تاریخ NBA توسط یک بازیکن که نمی تلاش دو اشاره گر و یا پرتاب آزاد پس از رابرت Horry در فوریه. 22, 1996.

اطلاعات از دیگر نشریات سیم خدمات و وب سایت های استفاده شده در تدوین این گزارش است.

Doug Smith


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب