توقف شلیک بی گناه

ایده های امریکا نیاز به یک حساب بیش از نژادپرستی است. مجازات افرادی که چیزی اشتباه انجام نمی رساند که علت

توسط NEWS-SINGLE در 7 تیر 1399
اقیانوس اطلس

یکs شرکت ها و سازمان ها از همه نوع درهم اند به موسسه سیاست تحمل صفر در نژاد پرستی بیش از چند هفته گذشته برخی از آنها را تبدیل به بیشتر علاقه مند به سیگنالینگ نیات خوب خود را نسبت به مجازات مجرمان واقعی. این تاکید بر ظاهر می شود به جای اینکه با فضیلت است و در حال حاضر منجر به از بدرفتاری با مردم بی گناه—و نه همه آنها چهره های عمومی و یا به خوبی متصل افراد با ثروت به پشتی خود قرار می گیرند.

چه اتفاقی افتاد به امانوئل Cafferty است به خصوص فاحش ، در پایان یک شیفت نقشه برداری زیرزمینی برق از او در راه خود را به خانه خود را در دست چپ معمولی حلق آویز کردن پنجره وانت سفید صادر شده به او توسط San Diego, Gas & Electric company. هنگامی که او آمد به توقف در چراغ راننده دیگر حرف او را.

سپس Cafferty به من گفت چند روز پیش دیگر راننده شروع به عمل می کنند و حتی بیشتر عجیب و غریب. او را دیدم آنچه نگاه به Cafferty مانند "خوب" دست به حرکت و شروع cussing او را. هنگامی که نور سبز روشن Cafferty سوار کردن امید برای پایان دادن به نگرانکننده روبرو می شوند.

اما زمانی که Cafferty رسیده, دیگر نور قرمز, مرد, در حال حاضر برگزاری یک دوربین تلفن همراه وجود دارد دوباره. "آن را انجام دهد! آن را انجام دهد!" او فریاد زد. مطمئن نیستید چه باید بکنید, Cafferty کپی ژست راننده دیگر نگهداری می شود ساخت. مرد به نظر می رسد به یک ویدیو و یا شاید یک عکس.

دو ساعت بعد Cafferty یک تماس از سرپرست خود که به او گفت که کسی تا به حال دیده Cafferty ساخت سفید-supremacist ژست دست, و تا به حال نوشته شده شواهد عکاسی در توییتر. (به احتمال زیاد بدون اطلاع به اکثر آمریکایی ها از alt-حق اختصاص یک نسخه از "خوب" نماد برای مقاصد خود به دلیل آن به نظر می رسد مانند حروف برای سفید "قدرت"; این نماد مرد متهم Cafferty ساخت که دو طرف آویزان کردن کامیون خود را.) ده ها تن از مردم بودند در حال حاضر تماس با شرکت به تقاضای Cafferty را اخراج.

با پایان تماس Cafferty معلق شده بود و بدون پرداخت. در پایان روز همکارانش آمده بود توسط خانه خود را به انتخاب کنید تا شرکت کامیون. زیر پنج شنبه او از یک کار.

Cafferty است, بزرگ, آرام, مرد عضلانی در 40s او که متولد و بزرگ شده در متنوع طبقه کارگر جامعه در سمت جنوب سان دیگو. در کنار پدر او هر دو ایرلندی و اجداد. مادر او زن لاتین. "اگر من یک سفید supremacist" او به من گفت: "من به معنای واقعی کلمه باید به نفرت 75 درصد از خودم."

پس از اتمام دبیرستان Cafferty منعکس یکی از طاقت فرسا و پرداخت ضعیف کار به دیگری است. برای بسیاری از زندگی خود او تا به حال مشکل ساخت به پایان می رسد دیدار. اما کار جدید خود را راه اندازی شد برای تغییر همه که. "من بسیار افتخار از موقعیت" Cafferty به من گفت. "این اولین بار در زندگی من جایی که من زندگی می کنند را بررسی کنید برای بررسی."

زمانی که Cafferty بود که به اشتباه متهم به سفید supremacist او مبارزه سخت به نگه داشتن شغل خود را. او گفت: او توضیح داد که برای مردم انجام تحقیق—همه آنها سفید است که او تا به حال هیچ زمینی ایده برخی از نژادپرستان سعی کرده بود به مناسب "خوب" ثبت نام برای مقاصد شوم خود را. او به آنها گفت که او به سادگی علاقه مند نبود در سیاست; تا آنجا که او به یاد او بود و نه رای در یک انتخابات. در نهایت او به من گفت: "من خیلی ناامید بودم نشان دادن رنگ پوست من است. من گفت: "به من نگاه کن. نگاهی به رنگ پوست من است.'"

این همه فایده ای نداشت. SDG&E Cafferty به من گفت هرگز ارائه شده او را با هر مدرکی که او برگزار شد نژادپرستانه اعتقادات و یا می دانستند در مورد معنای خود را حرکت. در عین حال او خاتمه یافته است.

از دست دادن شغل خود را ترک کرده Cafferty متزلزل. چند روز پیش با او صحبت کرد و با یک روانی-مشاور سلامت برای اولین بار در زندگی خود. "یک مرد می تواند یادگیری از اشتباه" او به من گفت. "اما چه هستم من قرار است برای یادگیری از این ؟ آن را مانند من توسط رعد و برق زده."

پس از Cafferty گفت سمت خود را از داستان اولیه اجتماعی-رسانه تهمت او تجربه کرده بود داد خود را به نوعی از خجالت سکوت. مردی که تا به حال نوشته شده از یک تصویر از برخورد در توییتر حذف حساب خود و اعتراف به پریا Sridhar محلی به گزارش خبرنگار که او "ممکن است بدست 'چرخید تا در خصوص تعامل و اشتباه است." بارها و بارها پرسید که آیا آنها تا به حال هیچ مدرکی که Cafferty سفید بود supremacist به حال شناخته شده معنی وارونه "خوب" نماد یا قبلا مواخذه برای عملکرد خود SDG&E حاضر به پاسخ. نه این شرکت در پاسخ به درخواست من برای تایید است که این تیم است که تا به حال مورد بررسی قرار Cafferty بود همه سفید.

یک نماینده شرکت را ارائه generic گفته: "SDG&E کارکنان برگزار می شود به یک استاندارد بالا و در حال انتظار به زندگی می کنند تا ارزش های ما هر روز چه در تعامل با همکاران و یا عمومی است. این شرکت را بیش از به سادگی واکنش نشان می دهند به عکس. عوامل متعدد منجر به تصمیم به فسخ. ما به انجام یک نیت و تحقیق کامل که شامل جمع آوری اطلاعات مربوطه و مصاحبه های متعدد و در زمان عمل در خط با کسانی که ارزش ها است. در حالی که ما قادر به فاش کردن تمام شرایط اطراف ما تحقیقات ما ایستاده تصمیم ما نخواهد بود و هر گونه اظهار نظر بیشتر است."

همانطور که برای Cafferty تنها تمایل خود حتی در حال حاضر است که به کار خود بازگشت. وقتی که من از او پرسید که آیا او می خواهم برای به اشتراک گذاشتن هر چیز دیگری با من در پایان یک مصاحبه طولانی خود را اول فکر کردم برای این شرکت بود که اخراج او: "من احساس می SDG&E یک قربانی در این عنوان است. برخی از مرد ارسال توییتر اراذل و اوباش پس از آنها و آنها فقط در تلاش برای دفاع از خود. شاید من ساده و بی تکلف و وفادار به یک گسل اما آنها را در یک موقعیت بد."

Emmanuel Cafferty این داستان یکی از یک نوع است. شرکت های دیگر در تلاش برای اثبات که آنها را به نژاد پرستی به طور جدی نیز قربانی شرکای کسب و کار و یا کارکنان که به احتمال زیاد چیزی اشتباه است.

دیوید شور برای مثال بود تا زمانی که به تازگی یک تحلیلگر داده های در پیشرو شرکت مشاوره Civis تجزیه و تحلیل ترافیک. (Emerson Collective, اکثر صاحب اطلس است که یک سرمایه گذار در Civis تجزیه و تحلیل.) شور کار بود به فکر می کنم در مورد چگونه دموکرات می تواند برنده انتخابات است. هنگامی که عمر Wasow یک استاد دانشگاه پرینستون به چاپ مقاله در این کشور در معتبرترین سیاسی-مجله علوم با این استدلال که بدون خشونت حقوق مدنی تظاهرات بود و در دهه 1960 بوده است بیشتر سیاسی موثر از خشونت آنهایی که شور توییتی ساده و خلاصه ای از آن را به پیروان خود را.

به این دلیل که صدای جیر جیر همزمان با اولین تظاهرات توده قتل جورج فلوید, آن را به تولید برخی از پوش بک. پس از مترقی فعال متهم شور از "نگرانی چرخش به منظور افزایش دموکراتیک مشارکت" تعداد زیادی از مردم در توییتر خواستار آن شدند که او از دست دادن شغل خود. کمتر از یک هفته پس از او توییتی نتايج Wasow که سیاه و سفید است, Civis ارشد رهبری که عمدتا سفید اخراج شور.

رسیده از نظر Civis را تکذیب کرد که صدای جیر جیر منجر به شلیک: "نه ما و نه ما همیشه خاتمه کارکنان برای به tweeting, مقالات دانشگاهی. این شایعات نادرست و بی اساس. Civis تاسیس شد و بر اساس اصول آزادی بیان و دستیابی به حقیقت از طریق هدف تحقیقات علمی است و تغییر نکرده است. این یک داخلی پرسنل توجه و احترام به کارکنان و فارغ التحصیلان ما نمی شود اظهار نظر بیشتر است."

وقتی میخوام Civis شواهدی که شور شده بود با وجود ظاهر اخراج تخلف ربطی به صدای جیر جیر خود را در این شرکت از من خواست به انتشار یک بیانیه جدید. این تقریبا مشابه اصلی, اما آن را حذف جمله اول تصریح می کند که Civis هرگز خاتمه کارکنان برای به tweeting, مقالات دانشگاهی.

یکی Civis کارمند که نخواست نامش فاش شود به خاطر ترس از حرفه ای پیامدهای به من گفت: تنها دلیل برای شلیک "بود که ابلاغ شده که من شنیده بودند مشتری و کارکنان واکنش به صدای جیر جیر." کارمند همچنین گفت که در "شرکت گسترده جلسه پس از شور شلیک منفجر در توییتر [مدیر عامل] دن [واگنر] گفت: چیزی در امتداد خطوط از آزادی بیان مهم است اما او تا به حال به موضع ما با کارکنان و مشتریان و مردم از رنگ است."

(Civis را انتخاب کرد نه به این نظر ناشناس شرح آن شرکت گسترده نشست.)

Majdi وادی است زندگی یک عهد به فرصت های امریکا ارائه می دهد مهاجران و پناهندگان است. او آمد به مینیاپولیس از فلسطین و آغاز یک کسب و کار, سرزمین مقدس, یک مواد غذایی و پذیرایی شرکت که در حال حاضر در استخدام نزدیک به 200 نفر است. مطبوعات محلی است پر از مقالات در تمجید دستاوردهای خود را و عزم خود را برای خدمت به جامعه. در این شرکت سالگرد 25th, نماینده کیت الیسون در حال حاضر دادستان کل ایالت مینه سوتا, جشن آن را در یک سخنرانی کوتاه در کف مجلس نمایندگان.

"جایی که من از شما حق ندارد به رویای" وادی به من گفت. "در اینجا پس از یک در حالی که من متوجه شدم شما می توانید خواب. و سپس متوجه شدم که شما می توانید رسیدن به رویاهای خود را. و سپس متوجه شدم که آسمان محدود است. و سپس متوجه شدم که فراتر از آسمان را محدود است."

اما وادی آمریکایی رویای آمد توفنده به زمین در ژوئن 4, زمانی که او 24 سال مراجعه کننده به او را که او تا به حال نوشته شده از یک سری از عمیقا نژادپرستانه و ضد یهودی پست در توییتر و Instagram شروع زمانی که او 14 ساله بود تا زمانی که او 18. یک فعال کشیده بودند توجه عمومی به این پست پس از اتفاقی به خصوص رفتارهاي یکی. که همان روز وادی آنچه او را توصیف به عنوان "یکی از سخت ترین چیزهایی که من تا به حال به انجام در زندگی من": او اخراج دختر خود را از موقعیت خود را به عنوان شرکت پذیرایی مدیر.

نه وادی طولانی ایستاده در جامعه و نه سریع خود اقدام به قطع شرکت خود را در روابط با دختر خود را به احتمال زیاد به نجات شرکت خود را. تقریبا همه از کسب و کار خود همکاران را لغو قراردادهای خود را. صاحبخانه خود خاتمه نانوایی اجاره.

پس از او را دیدم کار زندگی خود را تبخیر در چند روز وادی اکراه به من گفت که او تلاش کرده است به حفظ اعتقاد خود را در رویای آمریکایی است. "تمام چیزی که من میخواهم این است که هر کسی که لغو شد ما اجاره نامه که انداخت از محصولات ما که خواستار تحریم ما تولید ما فرصتی برای اثبات آن این است که ما که هستیم."

Cafferty شد مجازات برای یک جرم او اصرار دارد او مرتکب نشده بود. شور مجازات شد برای انجام کاری که بسیاری حتی نمی خواهد در نظر قابل اعتراض است. وادی شد مجازات برای گناهان خود ، آنچه در تمام این جای مختلف موارد مشترک است این است که هیچ یک از افرادی که محروم بودند و امرار معاش به نام مبارزه با نژاد پرستی به نظر می رسد به گناه بوده است در واقع تداوم نژاد پرستی.

These موارد را نفی نمی خوب است که می تواند و امیدوارم آمده از آمریکای تازه کشف شده تعیین ریشه نژادی و بی عدالتی است. با توجه به گرانش از سوء رفتار پلیس در این کشور وجود دارد کمی شک در ذهن من است که نیروی کلی تغییرات مجموعه در حال حرکت را با اعتراضات قتل جورج فلوید بسیار مثبت است. با این وجود این امر می تواند یک اشتباه بزرگ—به خصوص برای کسانی که عمیقا در مورد مراقبت از عدالت اجتماعی به اخراج سرنوشت مردم مانند Cafferty, شور و وادی به عنوان جزئی از جزئیات و یا قیمت ضروری برای پیشرفت.

اول این حوادث آسیب زندگی مردم بی گناه بدون دستیابی به هر هدف نجیب.

چنین بی عدالتی موجب تحریک سیاسی میکند. اگر تعداد زیادی از آمریکایی ها می آیند به احساس می کنید که کسانی که ظاهرا در مخالفت با نژاد پرستی در حال حاضر به مجازات گناه به نگاه خوب در چشمان آنها می تواند به خوبی رشد بدبینانه در مورد این شرکت به عنوان یک کل.

سوم کسانی از ما که می خواهید برای ایجاد یک جامعه بهتر باید دفاع و بی گناه به دلیل حرکات مایل به قربانی کردن عدالت در پیگیری اهداف شریف را دوباره و دوباره ساخته شده است جوامع مشخص فراگیر درعدالت است.

یکی از هسته اصول لیبرال دموکراسی این است که مردم باید برای اتهامات علیه آنها را که بی اساس برای اقدامات است که کاملا معقول و منطقی و یا به صورت جرم که مرتکب شده توسط دیگران است. مهم نیست که چقدر شایسته علت آنها استناد شما باید اعتماد ندارند و هر کسی که به دنبال کنار گذاشتن این اصول اساسی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن