خیابان نامگذاری شده است بیش از یک حرکت نمایشی

ایده های توسط rechristening خیابان ها و فضاهای سیاه و سفید زندگی مهم جوامع در حال کار برای ضبط حرکت از حرک

توسط NEWS-SINGLE در 1 مرداد 1399
Tasos Katopodis / گتی

در هفته های پس از جورج فلوید مرگ فعالان و مسئولان شهرستان باید نقاشی ده ها تن از خیابان های آمریکا, دیوارها و فضاهای عمومی با سه واژه ها: سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست. در ماه ژوئن در شهر نیویورک شهردار, بیل د Blasio پیشنهاد همکاری نامگذاری برجسته خیابان در هر قصبه برای جنبش است. های اخیر یک توقف: خیابان پنجم به طور مستقیم در مقابل برج ترامپ. پیوستن فعالان و کارگران شهرستان در نقاشی پیاده رو د Blasio گفت: "سیاه و سفید زندگی می کند موضوع در شهر ما سیاه و سفید زندگی می کند موضوع در ایالات متحده آمریکا است. اجازه دهید نشان می دهد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آنچه که او را درک نمی کند."

ماه گذشته شهردار سی موریل Bowser خود برای اولین بار به rechristen یک فضای عمومی با استفاده از شعار: دو بلوک سراسر از کاخ سفید, سیاه شد زندگی ماده پلازا طولانی نیست پس از ایالات متحده, پارک پلیس تا به حال با خشونت teargassed مسالمت آمیز معترضان در نزدیکی میدان لافایت. "وجود دارد یک بحث این هفته در مورد که در خیابان این است که" Bowser رئیس ستاد توییتی که میدان را پررنگ زرد نامه ها پرده برداری شد. Bowser خود مانند de Blasio شد ادعا فضا نه تنها برای این شهر بلکه برای Floyd.

بازدید از این سایت را تبدیل به یک نوع زیارتی برای خانواده ها است. اما برخی فعالان سیاسی انتقاد کرده اند تغییر نام خیابان به عنوان یک خالی حرکت. در پاسخ به ایجاد سیاه زندگی ماده پلازا سی فصل از پل در توئیتر خود نوشت: "این نمایشی انحراف از سیاست واقعی تغییرات." تغییر نام فضای بی معنی بود آنها استدلال کرد چرا که آن را هیچ چیز مادی به آدرس شرایطی که فعالان معترض بودند.

من صرف چهار سال گذشته تحقیق نام خیابان و چه آنها منعکس کننده در مورد جوامع است. من درک می کنم که صرفا تغییر یک خیابان را به نام شاید دیده می شود به عنوان "نمایشی" دیگری نشان می دهد و بدون ماده است. اما نمایشی همچنین می توانید با مراجعه به کلمات است که به عنوان فیلسوف J. L. Austin استدلال نیست فقط صحبت می کنند اما در عمل می کنند. (سعی کنید با این استدلال که کلمات منگفت: قبل از معشوق خود و یک قاضی نمی در واقع هر چیزی را انجام دهید.) در اینجا نامگذاری شده است انجام می دهند. و اگر چه تغییر نام خیابان به تنهایی نمی تواند تغییر هنجارهای اجتماعی آن قطاری حرکت از پل حرکت در راه بتن.

شهرستانها اغلب rededicate خیابان به منعکس کننده تغییر ارزش ها است. اما این افزایش از خیابان ها به نام پل شده است سویفت در مقایسه با سایر تلاش ها برای تغییر نام فضاهای افتخار مردم سیاه و سفید. یکی از قابل توجه ترین نمونه هایی است که تعداد فزاینده ای از مارتین لوتر کینگ جونیور خیابان—شاید اصلی Black Lives Matter میدان—که فنر بیش از نیم قرن گذشته. امروز بیش از 900 خیابان ها بعد از نام کینگ در سراسر امریکا است. و اگر چه بسیاری از جوامع با استقبال از ایجاد پل فضاهای هیچ چیز نشان می دهد که تاثیر واقعی و اهمیت تغییر نام فضاهای عمومی وضوح بیشتر نسبت شدید مداوم مقاومت به MLK خیابان.

در سال 2003 ایرنه Dobson بازنشسته معلم مهد کودک زندگی در تارپون اسپرینگز فلوریدا خواسته شورای شهر برای تغییر نام یک خیابان مرکزی پس از MLK. آن را نزدیک به 40 سالگرد کینگ "من یک رویا دارم" گفتار و او فکر شهر که تاسیس شد به عنوان یک جامعه بازنشستگی برای اتحادیه جانبازان ارتش, باید به افتخار او.

دابسون که آمریکایی آفریقایی زندگی می کردند در یک قسمت از شهر به نام اوتیس مودی به نام پس از تنها محلی املاک و مستغلات توسعه دهنده که در امر فروش ملک به مردم سیاه و سفید در 1950s. پسر او بوده است یکی از اولین برای ثبت نام در مجتمع مدارس. ("من مطرح شده هشت فرزند و هیچ کدام از این کودکان به نام می ترسم!'" به او بگویید.) شورای شهر به توافق Dobson پیشنهاد و نشانه های جدید در خیابان شروع به بالا رفتن.

اما به عنوان مورخ دیلن Gottlieb به وقایع ساکنان مبارزه به خاطر این تصمیم است. برخی استدلال می کنند که داشتن یک MLK خیابان بود بد برای کسب و کار. دیگران groused در مورد هزینه تغییر شناسایی و سربرگ حتی پس از شورای شهر ارائه شده برای ارسال ساکنان تحت تاثیر قرار 50 دلار برای تامین هزینه های. یکی از ساکنان بیدارم که او "نه می خواهم پنجاه دلار ... من می خواهم من, خیابان نام, به ماندن ششم خیابان." چند بودند به عنوان صادقانه به عنوان اودسا تایمر که گفت: "اگر من می خواستم به زندگی می کنند در یک مجتمع محله من ... من نمی فکر می کنم من بی دلیل بودن که مایل به زندگی در میان سفید پوستان است." شورای شهر reneged و ششم خیابان باقی مانده ششم خیابان.

اودسا است که به دور از تنهایی در رد کینگ به نام. ساکنان در سن دیگو پرتلند و یک بار نیز مخالف شاه در خیابان ها در نژادپرست نشان می دهد از خشم. بسیاری از مارتین لوتر کینگ خیابان که باقی می ماند در حال واقع در محله ها و برخی از شهرستانها را پنهان ایشان به دور از مراکز شهرستان. در Edison گرجستان برای مثال فعالان هل دادن برای MLK خیابان در سال 1990 استدلال کرد که با توجه کینگ پیام از ادغام و نام خود را باید در یک مجتمع در خیابان. به جای آن قرار داده شد در محله سیاه و سفید اندود شده با خانه های, به عنوان یکی از ساکنان آن را "نسبتا مناسب و معقول توسط سیاه و سفید استاندارد." در چاتانوگا تنسی یک توسعه دهنده در برابر استدلال نامگذاری غرب خیابان نهم پس از پادشاه گفت که آن "است و دیگر یک جامد سیاه و سفید خیابان ... این دیگر یک مجتمع مسکونی در خیابان و یا مختصر و مفید کسب و کار و خیابان است. آن است که یک کلاس کسب و کار و خیابان است که می تواند بازی بخش بزرگی در آینده Chattanooga."

و اگر چه بسیاری از MLK خیابان ها پر رونق مردم سیاه و سفید بیش از حد متوجه کاهش متحده از دیگران—همه ما می دانیم Chris Rock شوخی: اگر شما به خودتان پیدا کنید در MLK بلوار اجرا کنید! درک Alderman یک جغرافی که نوشته شده است به طور گسترده در پادشاه خیابان به من گفت: "مضحک است که ما متصل به نام یکی از معروف ترین حقوق مدنی و رهبران ما به خیابان ها صحبت می کنند که به آن بسیار نیاز به ادامه مدنی-جنبش حقوق."

در سال 1981 کودکان در راهپیمایی پایین مارتین لوتر کینگ بلوار در دنور, کلرادو, خواستار کینگ تولد به رسمیت شناخته شده به عنوان یک روز تعطیل ملی. (دنور پست / گتی ایماژ)

اما سیاه و سفید جدید زندگی ماده خیابان های متفاوت هستند, فریاد زدن نام این جنبش در لوله نامه نقاشی در پیاده رو خود را. و اگر چه آتلانتا در زمان هشت سال به افتخار پادشاه خود را بومی و پسر با یک خیابان فداکاری پل خیابان فنر تنها چند روز پس از فلوید مرگ است. و در محل این پل در فضاهای مرکزی نواخته مخلوط مناطق شهرستانها حداقل تلاش به نشان می دهد که نژاد پرستی نیست یک موضوع است اما همه موضوع; که غرور آمریکایی غرور و افتخار است.

تغییر نام خیابان ها در طول زمان تحول اجتماعی است که به سختی یک پدیده جدید. پس از انقلاب فرانسه, پاریسی تا به حال یک مشکل است. فرانسه جدید بود اما پاریس بود بسیار قدیمی دارد سلطنت. به عنوان محقق پریسیلا Parkhurst فرگوسن نوشته است مردم تصمیم گرفت که اگر پاریس تا به حال به همان نگاه و پس از آن حداقل آن می تواند صدا های مختلف. انقلابیون مجموعه ای برای تغییر نام خیابان ها در راه است که حس به آنها. "آیا این طبیعی نیست" یک کشیش نوشت: "برای رفتن از محل د لا انقلاب به rue de la قانون اساسی و به rue du Bonheur?"

بسیاری از انقلابیون شده اند در رابطه با تغییر نه تنها دولت خود را رهبری و همچنین شهرستانها در آن زندگی می کنند. فضاهای فیزیکی باید منعکس کننده ارزش های فعلی و آرمان نیست یادآوری شهروندان از گذشته آنها را رد کرده اند. به عنوان Henri Lefebvre, یک فرانسوی و نظریه پرداز مارکسیست است گفت: "یک انقلاب است که تولید نمی کند و یک فضای جدید نرسیده به پتانسیل کامل خود را; در واقع آن را شکست خورده است که در آن تغییر نکرده است زندگی خود را, اما صرفا تغییر روبنای ایدئولوژیک." خیابان اصلی ووکور کرواسی برای مثال اتحادش را تغییر نام شش بار در قرن گذشته—هنگامی که با هر رژیم جدید. مشاهده از طریق این لنز سریع ورود Black Lives Matter پلازا به نظر می رسد اجتناب ناپذیر است.

اما وجود دارد بیشتر به آن از آن. مورخان مانند Pierre نورا استدلال کرده اند که تاریخ دنیا شتاب گرفته است به طوری سریع است که ما در حال حاضر استفاده از بناهای تاریخی, بایگانی و نام خیابان برای ضبط خاطرات ما. در این سال, تماشای آثار سقوط و به تازگی نام فضاهای ظهور من در نهایت درک این که چه چیزی به نظر می رسد در عمل است. بسیاری از مردم نگران هستند که با همین دلیل خوب است که حرکت سیاه و سفید زندگی مهم جنبش پیتر را که توجه ما را تلو تلو خوردن به سمت جدید بحران وجودی. نام خیابان یکی از راه های به پین کردن حال و حفظ آن برای نسل های آینده است.

امروز جوامع در سراسر کشور در حال بحث که تاریخ برای حفظ و چگونه. حتی سازمان در مرکز پل جنبش مخالف در نام جدید. فعالان در بیرمنگام آلاباما, به عنوان مثال را رد کرد و تلاش برای ایجاد یک زندگی ماده بلوار در 16 خیابان شمالی که در آن چهار نفر به قتل در یک سفید-supremacist بمب گذاری در سال 1963 یک حمله شاه به نام "یکی از شریر ترین و غم انگیز جنایات تا کنون مرتکب علیه بشریت است." "این فکر که ما مقدس زمینه ممکن است تغییر بدون هیچ گونه ورودی از اعضای جامعه فعالان سازمان یا بزرگان—پس از سانحه" آنها نوشت. "روشن—16 خیابان شمالی است که در حال حاضر این خانه سیاه زندگی مهم است." عدم وجود مشابه جامعه ورودی یکی از دلایل سیاه رای دهندگان به حمایت از فراخوان جدید MLK, خیابان نام, در کانزاس سیتی میسوری سال گذشته است.

در عین حال برای همه اختلاف, خیابان نام آنها به سختی دائم. فعالان در دی سی در حال حاضر رنگ پال خواستار قطع بودجه دولت با پلیس در کنار سیاه و سفید زندگی می کند مادهاز لحاظ فیزیکی نشان می دهد که نام خیابان ها بخشی از یک مکالمه مداوم در مورد آنچه در جوامع باور دارند. رزمندگان برای مسیح تلقی نفرت گروه توسط مرکز قانون فقر جنوب—باید شکایت شهردار Bowser خود در این زمینه را که نام جدید خود را نقض متمم اول قانون اساسی حقوق نیاز آنها به "زانو زدن قبل از محراب از زندگی ماده فرقه است." اخیرا دو نفر متهم به جرم و جنایت نفرت برای خرابکاری در یک نقاشی دیواری در مارتینز کالیفرنیا در کمتر از یک ساعت پس از آن بود به پایان رسید. "این اتفاق می افتد نیست در شهر من" یکی فریاد زد در حالی که نورد ضخیم سیاه رنگ زرد ب.

به عنوان با پادشاه خیابان این پل فضاهای به یاد ما نه تنها از این پیشرفت که کشور ما ساخته شده است بلکه از کاری که در پیش روست. در اودسا, دابسون فشار برای تغییر نام یک خیابان بعد از MLK شکست خورده اما او کمک دقیق یک کلید سازش: مخالفان توافق برای نگه داشتن یادبود MLK نشانه ها در امتداد خیابان ششم. آن را کاملا یک انقلاب بود اما یک جرقه.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب