استودیو یادداشت های خود را رام-Com برای Coronavirus عصر

تصویر توسط Luci Gutiérrezبا تشکر برای به چرخش در پیش نویس جدید از اسکریپت خود را. ما هیجان زده هستید! آن شکوفا

توسط NEWS-SINGLE در 10 تیر 1399
speaking from a distance
تصویر توسط Luci Gutiérrez

با تشکر برای به چرخش در پیش نویس جدید از اسکریپت خود را. ما هیجان زده هستید! آن شکوفا شده است را به یک جذاب rom-com برای سنین! با عرض پوزش برای تاخیر در دادن به شما یادداشت ها. (زمان سخت بود با قرنطینه و تمام.) خبر خوب: ما کل تیم توسعه احساس می کند که این اسکریپت یکی بازنویسی و دور از نور سبز! ما تنها چند کوچک یادداشت:

در کل: ما می خواهیم مطمئن شوید که ما منجر شان و روزی هنوز هم آمدن در سراسر به عنوان دوست داشتنی و مسئول داده ما پست جدید-COVID-19/اجتماعی-فاصله واقعیت است.

صفحه: 5: شما توصیف شان و رویز اولین برخورد به عنوان یک "دیدار زیبا و دلفریب," اما این در حال حاضر احساس می کند glib. لطفا تجدید نظر به یک "دیدار حزن انگیز" و یا یک "دیدار به گریه." (شاید یک یا هر دو بدحال عزیزان? و روشن است که آنها باقی می ماند شش فوت از هم جدا در همه زمان ها است.)

صفحه 7: شان متوجه رویز "میلیون دلار لبخند"—اما چگونه او قادر خواهد بود به آن را ببینید در زیر ماسک صورت که او در حال حاضر باید پوشیدن در طول کل فیلم ؟ (شاید شان به جای تحسین رویز "میلیون دلار بالای بینی منطقه و/یا پیشانی"?)

صفحه: 8: شان توصیف رویز خنده به عنوان "مسری است." لطفا تغییر به معنای واقعی کلمه هر صفت.

صفحه 10: ما عاشق "متضاد جذب" زاویه (و براندازی کلیشه) که او را یک ادم نامرتب و کثیف و او را شسته و رفته عجایب, اما به جای آن می توانید هر دو آنها توان متخصصین شسته و رفته?

صفحه 16: لطفا تغییر "شان و روزی است برای اولین بار تاریخ" را به "شان و رویز اولین زوم تاریخ."

صفحه 24: لطفا تغییر "شان و روزی است دوم تاریخ" به "شان و روزی است دوم زوم تاریخ."

صفحه 35: لطفا تغییر "تیم bris از شان و رویز متقابل دوست عزیزم" به "زوم تیم bris از شان و رویز متقابل دوست عزیزم."

(خبر بزرگ: زوم شده سوار این پروژه به عنوان یک تولید کننده!)

صفحه: 47: شان تماس رویز لبخند "عفونی." لطفا تغییر به معنای واقعی کلمه هر صفت.

صفحه: 54: ما دوست دارم که روزی یک بازیگوش سگ Tugboat که همیشه ایجاد مشکل برای او عشق زندگی!

(توجه داشته باشید: شاید کل فیلم می توانید به جای یک فیلم انیمیشن خانواده در مورد Tugboat خنده دار high jinks? ممکن است آسان تر به لحاظ جسمی تولید در این نقطه است.)

صفحه: 68: ما عاشق طرح عارضه روزی است بزرگ و موفق در شرکت معماری در نظر گرفتن بیش از شان کوچک about-to-go-شرکت ورشکسته اما به جای آن می توانید هر دو شرکت در مورد ورشکسته ؟

صفحه: 75: صحنه ای که در آن روزی که در حال حاضر شان را رئیس قرار است به آتش شان اما جوجه ها را می دهد و او را جمع آوری به جای—شما می توانید سعی کنید زاویه دیگری اینجا ؟

(توجه داشته باشید این نیست COVID مرتبط; ما فقط فکر می کردم این صحنه تقریبا unforgivably hacky.)

همچنین, فراموش نکنید که به فشار بیشتر TUGBOAT در اینجا! شاید Tugboat همچنین عشق و علاقه یک بانوی زیبا سگ در سراسر سالن و آنها را زوم تاریخ؟! (Um, تریلر-لحظه هشدار!)

(خبر بزرگ: زوم خریداری کرده استودیوی ما است. و در حال حاضر ما یک شعار—"زوم: ایمن نگه داشتن شما متصل هر کجا که شما هستند!" لطفا یک شخصیت می گویند این کلمه اما در راه است که احساس طبیعی و بدون استفاده از زور.)

صفحه: 81: ما عاشق این پانزده-صفحه قطعه مجموعه ای در جهان سری (و چگونه شما را در عشق با یک دختر که دوست دارد متس این مقدار هاها!), اما از آنجا که وجود دارد هیچ بیس بال دیگر و یا وقایع عمومی از هر نوع می تواند این بود به جای آنلاین قلب-هوشمند-دستور العمل تبادل ؟

در نهایت اگر چه ما دوست دارم که شان یک شلوار فانتزی شرق Sider با روابط خانوادگی به انگلیسی, حق التالیف, در حالی که روزی یک ریگ محله از ملکه فیلم را به عنوان "روزی: ملکه تاج"—آره که باید بروید. (اما ما یک عنوان جدید ایده!)

دوباره همه ما در اینجا در استودیو زوم هستند و به لحاظ روانی امیدوار بشم. ما برنامه ریزی برای پیگیری سریع این فیلم در آینده ما تولید تخته سنگ و یک بار همه چیز به حالت عادی بازگشت. فرض بازنویسی می رود و ما به شما چراغ سبز "زوم به قلب من" شروع به تیراندازی در اواخر تابستان/اوایل پاییز سال 2025 است. زوم! ♦tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب