مدرسه تابستانی برای اعتراض نوشتن

Bartley Jeannoute می آموزد ششم ابتدایی علوم انسانی در ابینگتن دوستان مدرسه خصوصی لرزنده موسسه در شمال حومه شهر

توسط NEWS-SINGLE در 9 مرداد 1399
Summer School for Protest Writing

Bartley Jeannoute می آموزد ششم ابتدایی علوم انسانی در ابینگتن دوستان مدرسه خصوصی لرزنده موسسه در شمال حومه شهر فیلادلفیا از Jenkintown. زمانی که مدارس بسته به صورت همه گیر در ماه مارس او آموزش از طریق زوم در روز. "این بسیار آسان است برای ما به محوری برای آموزش از راه دور" او گفت: چرا از مدرسه خود را در منابع است. "در ضمن بچه ها در مدارس دولتی فقط در خانه بدون تعامل از معلمان خود را برای تقریبا یک ماه."

قبل از پیوستن به ابینگتن دوستان در سال گذشته Jeannoute تدریس در فیلادلفیا مدرسه دیگر نهاد خصوصی است. یک دهه پیش از او با حضور Seton سالن دبستان کاتولیک پسران دبیرستان در نیوجرسی جایی که او یکی از دو دوجین سیاه و دانش آموزان در یک کلاس و در حدود دو صد. او نمرات خوب اما او نا امید با برنامه درسی سفید نویسندگان. "من احساس من خواندن مردم دیگر ادبیات افراد دیگر کلام, دیگر, مردم, تاریخ," او گفت:. "من به دنبال چیزی است که صحبت بیشتر به تجربه من—آن را مانند دوم به آخرین فصل از کتاب است که ما هرگز به." زمانی که او خواسته معلمان خود را در مورد ترکیب سیاه و صدای مدرسه با ارسال نامه ای به مادر خود. معلمان خود اشاره کرده بود یک "تغییر اساسی" در رفتار خود توصیف او به عنوان "دشمن" و "تهاجمی است." پس از آن Jeannoute ماند آرام در کلاس.

اما جهان کمی متفاوت است در حال حاضر. این تابستان Jeannoute آموزش دوره های رایگان برای شهرستان درونی آموزان بالا به نام اعتراض نوشتن. آن است که توسط میزبان توانا و نویسندگان محلی و سازمان های غیر انتفاعی. خواندن لیست از محدوده W. E. B. Du Bois به قدیمی هانا جونز و Kendrick Lamar, و, کلاس, نقطه اوج در دانش آموزان نوشتن قطعات خود را. روز دیگر پس از هشت دانش آموزان نشان داده بود برای کلاس بیش از زوم Jeannoute مشترک خود را روی صفحه نمایش به طوری که آنها می تواند از نظر سیاسی ، نقاشی با عنوان "رویای آمریکایی بازی" نشان داد دو پسر—یکی سفید و یکی سیاه—در نظر گرفتن مسیرهای مختلف برای رسیدن به پایان به همان هیئت مدیره بازی. سفید رنگ مسیر مستقیم و کوتاه در حالی که سیاه رنگ بود و سه بار به عنوان طولانی و پیچ در پیچ از طریق این موانع به عنوان "تبعیض نژادی: از دست دادن 25 تبدیل می شود."

فدریکو دانشجوی سال دوم در یک پیراهن سبز دستش را بلند کرد. "مردم سفید تمایل به قاضی آفریقایی-آمریکایی گفت: "آنها آهسته" یا چیزی شبیه به آن که در واقعیت آنها فقط باید خیلی بیشتر از چیزهایی که به منظور غلبه بر برای رسیدن به این رویای آمریکایی" او گفت:.

صهیون پری junior که عینک مو در نوارهای chimed در: "برخی از افراد هستند خیلی راحت در آنچه آنها را و یا جایی که آنها هستند که اگر آنها را ببینید یک فرد از رنگ در همان موقعیت به عنوان آنها فکر می کنم که آنها هر دو رو به آن محل در همان راه است."

Jeannoute خواسته کلاس "چگونه می توانم به شما فکر می کنم که این هیئت مدیره ممکن است نگاه کنید اگر به جای یک مرد سیاه و سفید این بود که یک زن است؟" یک دانشجوی سال دوم به نام فلیکس که کم شد به طوری که تنها نیمی از چهره اش قابل مشاهده بود حدس زده است که این مسیر را نگاه حتی twistier. او گفت که او تا به حال شنیده سیاه زنان بحث در مورد بی احترامی است که آنها را از گروه های مختلف از جمله سیاه و سفید مردان است. "باید آن را واقعا سخت اگر شما احساس می کنید حتی مردم داخل مسابقه خود را به شما احترام نمی گذارند" او گفت:.

"من دوست دارم آنچه فلیکس گفت: زیادی" پری گفت. او در توضیح برخی از مشکلات یک زن سیاه و سفید: "زمانی که ما در حال پرشور و یا با صدای بلند در مورد چیزی است که ما به عنوان دیده می شود ، اما زمانی که ما سعی می کنید برای مطابقت با استانداردهای اجتماعی ما whitewashed. "

به مشق شب. از دانش آموزان خواسته شده بود برای خواندن یک قطعه را در زمان مورد چگونه دو مدارس—یکی خصوصی و عمومی تنظیم شده بود به آموزش از راه دور. صحبت در مورد آنها شکست خود را در مدارس دولتی. پری که می رود به آکادمی کلیسای جدید یک مدرسه خصوصی در مرفه حومه Bryn Athyn گفت که او را در حال انجام یک کار بد انتقال به آموزش از راه دور بیش از حد. "این واقعا به شما نشان داد که چگونه آنها در واقع احساس شما در مورد او گفت:" توضیح داد که معلمان او نشده بود به نظر می رسید به مراقبت که آیا او پشت افتاد روی او کار می کنند.

در ماه ژوئن گذشته او شروع به ارسال در Instagram در مورد تجربه نژادپرستی در مدرسه او را. او همچنین در مورد آن نوشت برای Jeannoute کلاس. در دو صفحه شعر با عنوان "نقاب زندانی" او مقایسه مدرسه مدرسان به نگهبانان زندان ("آنها وحشتناک ناظران و خود را به عنوان که 'معلمان / من آموخت لاتین و اروپایی و حتی چگونه به مانند یک") و توضیح می دهد که چگونه آنها به نظر می رسید به نفع برخی از دانش آموزان بیش از دیگران (" 'قربانیان که همیشه دیده می شود به عنوان خوب / و مهربان و خیلی شیرین و خیلی قشنگ و سفید"). یک سخنگوی آکادمی کلیسای جدید در پاسخ به, در بیانیه ای گفت: "ما حمایت از تمام دانشجویان و فارغ التحصیلان و خانواده های شجاعانه صحبت کردن در مورد صدمه زدن به آنها را تجربه کرده در حالی که حضور در مدارس ما و ما از آنها تشکر می کنم برای به اشتراک گذاری ورودی در مورد چگونگی ساخت مدارس ما بهتر است."

پری پدر و مادر تصمیم به ثبت نام او در مدرسه جدید در این پاییز. در شعر او می نویسد:"COVID در اطراف آمد و به قاتل زندگی من را نجات داد." ♦tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن