بگویید بچه های خود را حقیقت در مورد این لحظه

خانواده کودکان را انتخاب کنید تا بر روی همه چیز که آیا شما سعی می کنید به آنها پناه یا نه. صادق بودن کمک خ

توسط NEWS-SINGLE در 3 تیر 1399
الکسیس Hunley

اکتبر 1989 لوما پریتا زلزله زده شمال کالیفرنیا جایی که من در آن زندگی می کردند در مدت کوتاهی پس از من تبدیل شده 11. آن بود که بزرگترین تحول در زندگی من که در آن سال—با پدر و مادرم ازدواج کرده بود فقط به پایان رسید—اما کشف آن در یک تصادفی بعد از ظهر سه شنبه زمین می تواند شروع به تکان دادن سخت به اندازه کافی به شما دست کشیدن بیش از خیلی نزدیک دوم. در روزهای پس از آن من با وسواس اخبار در مورد فاجعه به خصوص مرگ و میر ناشی از آن باعث شده بود. برای سال بعد از آن به خواهر بزرگتر من را خجالت من حفظ یک کمی عجیب و غریب بایگانی روزنامه و مجله پوشش.

در اوایل این سال و قبل از COVID-19 قبل از جورج فلوید را به قتل قبل از ما زندگی می کند آهسته و اخبار چرخه با سرعت بالا شروع کردم به فکر کردن در مورد چگونه به فرزندان پاسخ به بحران است. در اقیانوس اطلس's ممکن است پوشش داستان در افزایش نرخ از دوران کودکی اختلالات اضطرابی من استدلال کرد که حتی قبل از همه گیر حقایق مختلف معاصر زندگی آمریکایی تبدیل شده بود 21 قرن دوران کودکی را در یک ظرف پتری برای اضطراب. با تلاش برای محافظت از کودکان و نوجوانان ما از همه ناراحتی محققان و پزشکان بارها و بارها به من گفت: پدر و مادر بودند سهوا جلوگیری از آنها را از یادگیری به تحمل تنش ها و نگرانی های که بخشی اجتناب ناپذیر از زندگی است. و هنگامی که مردم نمی توانند تحمل خود احساسات اضطراب زیادی از تحقیقات نشان می دهد کسانی که احساسات بیشتر apt به متاستاز به ماندگار روان-مشکلات بهداشتی است.

که من تحقیق این مسائل من زلزله خاطرات مرا جلب کرد به اطفال W. Thomas بویس مطالعه لوما پریتا اثر بر کودکان محلی. برای درک بهتر آنها مقابله پس از فاجعه بویس در سال 1989 خواسته بچه ها را به "قرعه کشی زلزله"—و در بر داشت که "بچه ها که درو تیره تر صحنه تمایل برای سالم ماندن در این هفته است که به دنبال در حالی که کسانی که درو آفتابی تصاویر به احتمال زیاد به پایین آمدن با عفونت و بیماری است." امروز بویس می گوید او معتقد است که کودکانی که با حساب فاجعه بیشتر به طور مستقیم و صادقانه به پایان رسید بهتر است چرا که هنگامی که ما صحبت در مورد چیزهایی که ما را بترساند "این باعث می شود آنها را به تدریج کمتر ترسناک است."

به عنوان مشاهده شده و مشاهده شده و مشاهده دوباره پدر و مادر امروز بیشتر از گذشته به نسل از پدر و مادر به بسته بندی کردن حباب فرزندان ما—به سعی کنید برای محافظت از آنها را از هر دو خطر فیزیکی و عاطفی ناراحتی. آنچه کمتر شده است به طور گسترده ای مورد بحث این است که چگونه این عایق به گسترش نگران کننده حقایق در مورد جهان خارج و چه مقدار از آن را انگیزه پدر و مادر خود احساس ناراحتی و احساس گناه و اضطراب است. "آن گاهی اوقات به نظر می رسد که بیشتر قریب به اتفاق جهان می شود, بیشتر بزرگسالان سعی کنید به چشم بسته, کودکان," من نوشت:, و اضافه کرد که اگر ما واقعا می خواستم برای آماده سازی فرزندان ما برای زمان های دشوار "ما باید بحث صراحت در مورد نگران کننده موضوعات."

اما در هفته های اخیر, من شروع به تعجب می کنم: آیا من زودتر گزارش هنوز هم اعمال می شود ؟ این است که "نمی سپر خود را از بچه های ترسناک یا غم یا ناعادلانه چیز" مشاوره خوب زمانی که آن چیزهایی کشش جلو تا آنجا که ما می توانید ببینید که فقط در مورد همه چیز—یک بیماری همه گیر سقوط اقتصادی شایع نژادپرستی و خشونت پلیس—ترسناک است یا غمگین و یا ناعادلانه? جواب کوتاه این است که عمدتا بله. به عنوان من پس از حفر عمیق تر به پژوهش در مورد کودکان چگونه پاسخ به بحران در میان آنها پدر و مادر قریب الوقوع مرگ, بلایای طبیعی, خشونت و نژادپرستی و من بیشتر و بیشتر شواهد که blindfolding کار نمی کند و در واقع می تواند درد نکنه بچه ها. در همان زمان من شده است را از نزدیک دنبال پدر و مادر' بحث در مورد چگونه به صحبت (و یا نه بحث) به بچه ها در مورد تغییرات ساختاری ما در حال حاضر زندگی می کنند. برخی از آنچه من ديده ام به خصوص از پدر و مادر برای توجیه اینکه چرا آنها باید محافظت کودکان خود را از اخبار جورج فلوید قتل و پاسخ به آن مربوط از هر دو اخلاقی و روانی چشم انداز. اما برخی از آنچه که من دیده ام این است که عمیقا امیدوار, بزرگسالان بیشتر و بیشتری شروع به جواب بچه ها سوال در مورد همه چیز از مرگ و میر به امور مالی خانواده به خشونت های پلیس بیشتر راستش دیر شناخت چقدر بچه های خود را متوجه و داشتن مکالمات است که عقب افتاده هستند.


بیایید شروع با آنچه به نظر می رسد در میان غمگین ترین, ترسناک ترین موقعیت های یک کودک ممکن است مقابله با. لوئیس دالتون و الیزابت Rapa پژوهشگران در آکسفورد بخش روانپزشکی مطالعه دو بسیار دشوار است سوال: چگونه می توانم به شما بگویم یک کودک مادر یا پدر در حال مرگ است ؟ چگونه برای این موضوع می توانم به شما بگویم یک کودک بیمار که او خودش خواهد مرد ؟ در سال گذشته با آکسفورد پروفسور آلن استین و همکاران آنها منتشر شده یک جفت از مقالات در مجله لانست بررسی تحقیقات در کودکان چگونه پاسخ به این خبر. خط پایین: کودکان و نوجوانان که زندگی تهدید بیماری—یا که پدر و مادر انجام کرایه بسیار بهتر زمانی که بزرگسالان صحبت می کنند آشکارا به آنها. هر چند این تحقیقات را انجام نداده با COVID-19 در ذهن دالتون و Rapa بر این باورند که آن اخلاق و اعمال به طور مستقیم به بحران کنونی به طوری که آنها به تازگی منتشر شده یک جفت از پیگیری تفسیر این استدلال که ارتباط صادقانه به خصوص حیاتی برای کودکان و نوجوانان, سلامت روان در دوران بیماری همه گیر.

با توجه به دالتون و Rapa, در سراسر کشور و بیماری های بسیاری از والدین سعی کنید به نگه داشتن کودکان خود را در تاریکی. یک هلندی, نظرسنجی برای مثال پیدا کردم که حتی در موارد غیر قابل درمان کودکان سرطانی نزدیک به دو سوم از پدر و مادر تا به حال مورد بحث مرگ با کودکان خود. با این حال به خوبی معنی ضربه برای محافظت از کودکان بیمار از ناراحتی هر چند به نظر می رسد به نتیجه معکوس: مطالعات دیگر نشان داده است که کودکانی که کمی دریافت خواهید کرد و یا در اواخر اطلاعات خود را در مورد تشخیص تجربه بیشتر اضطراب و افسردگی نسبت به کودکانی که در حال گفت و هر چه زودتر. آنها همچنین بیشتر apt به احساس خشم و خیانت.

به طور مشابه, در تلاش برای محافظت از کودکان از این خبر که پدر و مادر بیمار نیست معمولا. بچه ها کاملا هماهنگ به پدر و مادر خود را' حالات عاطفی و به طور معمول می توانید بگویید که چیزی را. و متاسفانه به عنوان دالتون و Rapa تاکید کرد زمانی که من با آنها صحبت کرد به تازگی آنها تمایل به پنهان کردن آنچه که آنها جمع آوری شده—حتی زمانی که آنها احساس ناراحت و نگران آن است. "بنابراین پدر و مادر فکر می کنم که کودکان نمی دانید" دالتون گفت. "همه تظاهر همه چیز را عادی و حتی هنگامی که آن را به مراتب از حالت عادی و دور از خوب است." بدتر نتیجه گیری کودکان در قرعه کشی هستند و در بسیاری از موارد حتی بدتر از حقیقت است. این درست است به خصوص برای کودکان که خود خواه و مستعد ابتلا به تفکر جادویی. "تنها چیزی که احتمالا بدتر از خود مرگ" Rapa گفت: "این است که مادر خود را در حال مرگ و شما فکر آن را تقصیر شما بود." یک پسر که غم و اندوه به خصوص او را ثابت معتقد بودند که او باعث شده بود تا خود را آلوده به اچ آی وی از مرگ مادر بودن شیطان یک روز. "که" او افزود: "بدترین راز جهان را امتحان کنید و نگه دارید به: من انجام داده ام چیزی که باعث شد من به مرگ." هنگامی که پدر و مادر انجام نونهالان با مشکل مکالمات نتایج تمایل به مخالف آنچه آنها می ترسید. "کودکانی که منعکس شده در آن گفت:" این به من اعتماد پدر و مادرم. این ما به ارمغان آورد با هم,'" دالتون به من گفت. "آنها نمی بینم آن را به عنوان رویداد ویرانگر پدر و مادر خود می ترسید."

چگونه ممکن است این همه مربوط به می گویند COVID-19? اگر بچه ها از نزدیک هماهنگ نامشخص و بی سابقه ای پدر و مادر رفتار و شما یک بچه که مادر خارج حمله به خانواده مواد غذایی با سفید کننده چیزی است که او هرگز خود را قبل از هشت سال در این سیاره شما ممکن است او را باور نمی کند که او می گوید همه چیز خوب است و شما لازم نیست به نگرانی در مورد کوروناویروس.

مشابه منطق امر به نژاد پرستی. یا نه خود پدر و مادر در مورد آن صحبت بچه ها باهوشتر; آنها متوجه نژادی و نابرابری. اگر شما نمی صحبت کردن با آنها در مورد تاریخی و اجتماعی باعث می شود از آنچه آنها را ببینید کارشناسان مختلف گفت: من آنها را به نتیجه گیری خود, به احتمال زیاد مضر هستند. به عنوان کنیا حمید اعصاب در ذهن کودک موسسه قرار داده و آن را "اگر یک کودک را نگه می دارد از دیدن مردم که مانند او به حاشیه رانده شده مظلومان در مشکل با قانون مرگ او ممکن است نتیجه گیری کرد که مردم سیاه و سفید بد هستند که او بد است." حمید اشاره می کند که این یکی از دلایلی است که سیاه و سفید, خانواده ها تمایل دارند به طور فعال در مورد صحبت کردن در مورد مسابقه: فرزندان خود را با سلامت روان بر روی آن بستگی دارد. اما سفید خانواده هستند بیشتر احتمال دارد به رویکرد مخالف و سکوت خود را به یک قیمت گزاف است.

این آخرین بخش باید بدون گفتن; سفید پدر و مادر سکوت در مورد نژاد اخبار قدیمی است. بیش از یک دهه پیش پو Bronson و اشلی Merryman بهترین فروشنده NurtureShock ارائه شده در خصوص واضح در مورد نقطه—پژوهشی توسط بریگیته ویتروپ که امروز یک استاد دانشگاه از رشد کودک در تگزاس زن دانشگاه. آن را قابل توجه کمتر به آنچه در ویتروپ مجموعه های خارج برای پیدا کردن که آیا فیلم ها با شخصیت های فرهنگی می تواند تاثیر می گذارد سفید کودکان نژادی نگرش—از برای مانع او bumped به: بچه ها پدر و مادر است. از 99 سفید خانواده ویتروپ استخدام برای مطالعه پنج مورد حمایت خارج پس از اولین مراجعه به آزمایشگاه تحقیقاتی با دو داوطلب که آنها نمی خواهند به بحث در مورد مسابقه با کودکان خود. کسانی که باقی مانده بودند بسیار متفاوت در این تعداد; اکثریت قریب به اتفاق هرگز مورد بحث رنگ پوست کلیشه یا تبعیض با فرزند خود را. به ویژه هنگامی که ویتروپ به صراحت کارگردانی آنها را در عمق بحث و گفتگو با کودکان خود در مورد مسابقه تنها 10 درصد انطباق; بقیه مطرح شده این موضوع با کودک خود در حال عبور و یا نه در همه.

به عنوان ویتروپ و دیگر محققان کشف کرده اند, سفید, پدر و مادر سکوت در مسابقه می تواند انگیزه نه تنها توسط animus اما توسط یک خورش از دیگر کثیف احساسات: فلج, ترس, اضطراب, امیدواریم که اگر شما نمی تصدیق مشکل آن را دور خواهد رفت. دوم اعتقاد به خصوص غلط; هنگامی که او مورد بررسی سفید کودکان و نوجوانان در مطالعه او در بر داشت که هر چه سفید پدر و مادر ممکن است امیدوار به رسیدن به کمرنگ جلوه دادن نژاد و بچه های خود را به دور از رنگ کور. در عوض, بسیاری از به نظر می رسد به آمده تا با خود توضیح برای اینکه چرا مردم سفید و سیاه مردم نیست زمان زیادی را صرف با هم. تقریبا نیمی از آنها شک داشتند که آیا پدر و مادر خود را دوست مردم سیاه و سفید, و آنها نیز به طور قابل توجهی کمتر نگرش مثبت در مورد سیاه و سفید از مردم در مورد مردم سفید.


نه کاملا یک سال و نیم پس از لوما پریتا در ماه مارس سال 1991 گروهی از سفید Los Angeles Police Department ماموران گرفتار شد در فیلم ضرب و شتم یک جوان 25 ساله سیاه پوست به نام رادنی کینگ. من 12 بود و من دیدم که با امواج وحشت سپس با خشم به آنها لگد و clubbed او. من فکر می کردم که نوار چند بار در هفته پس از جورج فلوید قتل و من تعجب کردم: من باید اجازه دهید تا 12 سال از تماشای آن همه که به دنبال?

از کودکی و به خصوص پس از 9/11 حملات پژوهش در چگونه کودکان و نوجوانان پاسخ به فجایع و غم انگیز دیگر, اخبار حوادث, ضرب شده است و این نشان می دهد که چقدر کودکان را حتی زمانی که پدر و مادر لازم نیست با آنها صحبت کنید. قبل از 9/11 در این فکر بود که یک کودک خطر ابتلا به مشکلات عاطفی زیر یک توده فاجعه تا حد زیادی در گرو نزدیکی به مرکز آن است. با توجه به تیری که بهدف اصابت کند نظریه آن را به عنوان شناخته شده بود, کودکان با قرار گرفتن در معرض مستقیم به یک فاجعه شد بعید به تجربه بسیار ماندگار پریشانی. اما به عنوان جاناتان وارد یک استاد روانشناسی در دانشگاه بین المللی فلوریدا و یکی از کارشناسان برجسته کشور در دوران کودکی, اضطراب, به تازگی به من توضیح داد, 9/11 طرح میتوانست هر دو این ایده است که کسانی که نزدیک بودند محکوم به تروما و این ایده که کودکان دورتر خواهد بود صدمه ندیده است. "ما تا به حال بچه ها در Stuyvesant دبیرستان سراسر از زمین صفر که حاکی از انعطاف پذیری قابل توجه آنها وجود دارد," وارد گفت. "و ما تا به حال نسبت زیادی از کودکان و نوجوانان در بیرونی نیویورک بودند که به طور مستقیم در معرض برج های دوقلو در عین حال نشان داد فوق العاده ای مشکلات در سلامت روان."

در ماه ها و سال های سال است که به دنبال وارد به من گفت: روانشناسان شناسایی دو عامل مهم که در علاوه بر این به شخصی و خانوادگی قرار گرفتن در معرض حساب برای طیف گسترده ای در کودکان مشکلات پس از 9/11. یکی بود قبل از تروما. از سوی دیگر قرار گرفتن در معرض به پوشش رسانه ها از حملات: بیشتر به پوشش اخبار بچه ها دیدم بیشتر احتمال دارد آنها به تجربه مشکلات روحی و روانی. این نتیجه گیری شده است تکرار با سایر بلایای طبیعی مانند طوفان است. و در خصوص دلخراش پیدا کردن یک مطالعه در سال گذشته گزارش شده است که بیشتر زمان آفریقایی نوجوانان صرف تماشای ویروسی ویدئوها از افغانستان بیشتر احتمال دارد آنها از افسردگی رنج می برند و علائم PTSD. (برخی از ناظران تعجب می کنم اگر این ممکن است کمک به خصوص افزایش شدید در جوانی خودکشی در سال های اخیر است.)

جای تعجب نیست که وارد مصمم است که پدر و مادر باید مراقب باشید در مورد افشای بچه ها به تهدید گرا پوشش اخبار—هر چند البته این به مراتب ساده تر به پناهگاه یک بچه کوچک از اخبار دور و طوفان بیش از یک نوجوان از ویروسی ویدئوها. اما او نیز سریع به یاد داشته باشید که او نه دفاع از یک عقب نشینی از واقعیت; اجتناب از ناراحت کننده موضوعات است همچنین بد نیست به عنوان او را کشف تحصیل پس از 2013 بمب گذاری در ماراتن بوستون و تعقیب جنایتکاران. در آن مفاهیم برای کودکان محلی هفته پس از حمله به حال عجیب و غریب شباهت به پاسخ اولیه به این بیماری همه گیر از: بسته شدن ناگهانی از مدارس اقامت در خانه سفارش یک حس است که جسارت خارج شد خطرناک است. Comer نبود تعجب برای پیدا کردن که به عنوان با گذشته حوادث دوزهای زیادی از پوشش رسانه ای شد و مضر برای کودکان و نوجوانان. بیشتر قابل توجه بود و آنچه که او در بر داشت در مقابل افراطی: کودکانی که والدین آنها در تلاش برای پنهان کردن آنچه که قرار بود تا به حال برخی از بدترین روان-سلامت است. "کودکان و نوجوانان را بدتر زمانی که خانواده ها وانمود همه چیز عادی بود" وارد گفت. "این خانواده ها نمی خواهم به ناراحتی بچه های خود را به طوری که آنها صحبت نمی کند که چرا آنها را به ماندن در منزل. اما زمانی که پدر و مادر نشان می دهد که چیزی است که بیش از حد ترسناک به بحث در مورد که باعث می شود آن را احساس می کنید حتی ترسناکتر."

کودک درمانگران من صحبت کردم با همان نقطه اضافه کنید که پدر و مادر خود ترس یک جنبهی بخشی از مشکل—و در طیف وسیعی از موضوعات بنابراین در حال تعصبات خود را. سامانتا B. Sweeney, یک روانشناس در واشنگتن به من گفت که زمانی که سفید والدین جلوگیری از این موضوع از نژاد آنها نه تنها تلاش برای فراغت کودکان خود را شب دمای هوا خواهد بود اغلب آنها در حال عمیقا ناراحت کننده است. "بسیاری از پدر و مادر خود را به این باور است که یک "color-blind' روش بهترین است, به طوری که آنها انجام نداده داخلی خود را اکتشاف در اطراف نژاد," او گفت:. نه در مورد آن صحبت او ادامه داد: "سپر پدر و مادر را از داشتن به رسمیت شناختن است که گذشته است در حال حاضر و از اعتراف به این که نژاد پرستی هنوز هم وجود دارد چرا که افراد به کمک آن وجود داشته باشد—و نه فقط کسانی که مردم سفید اما همه مردم سفید, پدر و مادر گنجانده شده است."

پدر و مادر ممکن است اجتناب از موضوعات دیگر مانند بیماری همه گیر زیرا آنها نمی دانند چه اتفاقی خواهد افتاد و آنها نمی خواهید برای ترساندن کودک خود را با اعتراف به آن است. امیلی آرن, یک روانپزشک کودک و استاد در دانشگاه جورج تاون اشاره می کند که این misunderstands آنچه که کودکان در واقع نیاز است. "وجود دارد در حال رفتن به سوالاتی که پدر و مادر نمی خواهد که یک پاسخ به" او به من گفت. "می گویند که. گاهی اوقات ما احساس غلبه بر کودکان و نوجوانان ما احساسات و ما واقعا می خواهید برای پاسخ به این سوال و یا رفع هر چه آنها ناراحت. اما بخشی از پدر و مادر فقط کمک به آنها را به نشستن با احساسات خود و شهادت به آنچه که آنها در حال رفتن را از طریق. که ممکن است به نظر می رسد مانند آنچه که ما فکر می کنم به عنوان 'فرزند' اما این آرامش به یک کودک است."


همه از این برد یک امکان جالب: با درمان ما را از این توهم که ما می توانیم همه مشکلات و توضیح و دور از همه عدم قطعیت می تواند اضطراب ما زده لحظه منجر به کمتر مضطرب پدر و مادر? در آینده کتاب خوب زمان متولد شود: چگونه علوم و بهداشت عمومی به فرزندان آیندهاین اطفال Perri Klass توضیح می دهد که چگونه جهان—و با آن پدر و مادر—دگرگون شده کاهش نوزاد و کودک از مرگ و میر بیش از قرن گذشته. "مادر بزرگ من در طول عمر بسیاری از مردم را از دست داده اند یا فرزند یا خواهر و برادر," او به من گفت که به تازگی. "آنچه والدین, اضطراب مانند آن—زمانی که گلو درد می تواند تب مخملک و یک کودک می تواند مرگ از آن ؟ و به همین دلیل است که از دست دادن غیر قابل تصور سطح خطر منجر به کمتر والدین, اضطراب امروز؟"

یکی از دلایل Klass معتقد است که پدر و مادر—به خصوص ممتاز آنهایی که در حفظ و بالا بردن انتظارات برای سلامت و ایمنی است. یک بار واکسن بیشتر یا کمتر جهانی, توجه, تبدیل, به مرز بعدی در ایمنی کودک و آینده—صندلی ماشین, پیشگیری از سندرم مرگ ناگهانی نوزاد دوچرخه, کلاه ایمنی. در کتاب Klass امتیاز به این کمپین به کودکان اهدا شد. اما رانندگی پایین مرگ و میر تا به حال برخی از اثرات ناشناخته بر آنچه که انتظار می رود از پدر و مادر است. "این نتایج در یک جهان بینی است که می گوید:" اگر شما همه چیز را راست و بچه خود را امن خواهد بود.' هنگامی که یک کودک صدمه دیده می شود به نحوی که مردم در حال حاضر بپرسید که " او در یک صندلی ماشین?' 'او با پوشیدن کلاه ایمنی?' همه ما تعجب می تواند این مانع شده اند? مادر بزرگ من فکر جهان به عنوان اصل ناامن بنابراین من فکر نمی کنم او احساس می کرد که همان فشار است. اگر یک بچه صدمه دیده در خیابان, مردم, فکر نمی کنم این شد که پدر و مادر تقصیر." (که من می خواهم اضافه کردن: حتی بیشتر خطرناک جنبه ای از این توسعه است که در آن absolves جامعه از مسئولیت برای کودکان و رفاه—با این نتیجه که حتی به عنوان ثروتمند پدر و مادر صرف به شدت در فرزندان خود ایمنی دیگر کودکان چپ به رنج می برند عمیقا شرایط نا امن همراه با فقر و تروما است.)

"برای ایجاد حس امنیت برای کودکان" Klass به من گفت: "شما لازم نیست که به وعده است که شما باید ابرقدرت. شما لازم نیست که می گویند " من هرگز نمی میرند.' برای کمک به آنها احساس امن شما می توانید در تکیه های قدیمی از مد افتاده چیز است: کتاب های کودکان—از جمله آنهایی که از ناامن جهان از 100 سال پیش—روال و آداب و رسوم و انواع خاصی از محبت است. همه از این می تواند بسیار آرامش. شما لازم نیست که برای تضمین یقین است." در داستان های کودکان از اوایل دوره Klass اشاره کرد مرگ بخشی از زندگی و عدم قطعیت یکی از چند مسلمات (در میان بسیاری دیگر از نمونه های کوچک زنان و بتسی-Tacyکه هر دو ماده از factly از ویژگی های مرگ بدون اینکه در مورد آن). در معاصر بچه ها کتاب ها و فیلم های که در, معاصر, بچه ها, زندگی, بیماری و مرگ نادر هستند. تا حدودی به این دلیل بسیاری از پدر و مادر مدرن هدایت و روشنی از ناراحت کننده محتوا—اما به عنوان Klass اشاره کرد همچنین از آنجا که هنر تقلید زندگی و حداقل تا زمانی که به تازگی بیماری کشنده نبوده است بسیار از موضوع در دمای بچه زندگی است. به همان اندازه به نقطه آن را به یک مسئله شده است در مدرن پدر و مادر.

"هنگامی که ما صحبت کردن با بچه ها در مورد سوال سخت ما مجبور به اذعان کرد که جهان نیست امن" Klass مشاهده شده است. "شاید ما می خواستم به فکر می کنم که در آن است." و به چند ماه گذشته روشن ساخته اند شاید که مایل است نه تنها غلط بلکه خود شکست. شاید پدر و مادر می تواند آسان تر—کمتر طاقت فرسا کمتر گناه القا کمتر مضطرب-ساخت—اگر ما به یاد داشته باشید که برخی از چیزهایی که خارج از کنترل ما هستند: گاهی اوقات افراد بیمار و مرگ بدون هیچ دلیل خوب; گاهی اوقات زمین و تغییرات زیر پا بدون هشدار.

در اذعان به بچه های ما که زندگی است و نه کاملا امن و نه کاملا فقط شاید ما را پیدا خواهد کرد که ما مجبور به انتخاب بین پرورش آنها و صادق بودن با آنها بین بردن مردم خوشحال و آنهایی که خوب بین حق ما خانواده و مناسب با جهان است. سفید سکوت است نه رندر سفید کودکان و نوجوانان رنگ-کور—به خلاف. بدون در نظر گرفتن نژاد و کودکان هستند و نه احمق. آنها را تفکیک آنها دیدن تبعیض آنها دیدن جهان اطراف آنها; آنها فقط نمی دانند که چگونه آن را کردم که در راه است. ما نمی توانیم پنهان کردن اخبار بد. انتخاب ما این است که آیا به ترک بچه ها به تنهایی با آن و یا برای کمک به آنها را و امیدوارم آن را تغییر دهید.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

آخرین مطالب