هنر معاشرت در طول یک قرنطینه

خانواده بودن cooped در خانه به احتمال زیاد خواهد شد بی درنگ احساس تنهایی مهم نیست چه اما این استراتژی ممکن

توسط NEWS-SINGLE در 24 اسفند 1398
Quino Al / کتی مارتین / اطلس

به تازگی چند صد هزار اگر نه میلیون ها نفر از آمریکایی ها شروع به کار از راه دور در دستور کارفرمایان خود و در جهت منافع محدود کردن گسترش coronavirus. و برای آینده قابل پیش بینی یک گروه بسیار بزرگتر از آن است که مطابق با تشویق به عمل اجتماعی فاصله شروع به معاشرت از راه دور به عنوان به خوبی.

در اوایل این هفته همکار من Kaitlyn تیفانی قرار دادن با هم یک پرایمر در اجتماعی چه فاصله در عمل به معنی درخواست یک پنل های عمومی و کارشناسان بهداشت و درمان برای رای دادن به خطر طیف وسیعی از حالات اجتماعی. برخی از کارشناسان گفت: این خوب بود (اگر نه ایده آل) برای کوچک (و نشانه ها-رایگان) گردهمایی در خانه و یا بازدید از یک noncrowded نوار یا رستوران, اما همه آنها به نام برای احتیاط و خویشتن داری. "مردم باید در خانه به عنوان آنجا که ممکن است" یک توصیه شده است.

خوشبختانه کسانی که اقامت را در اختیار خود مجموعه ای از فن آوری های ارتباطی است که افرادی که از طریق زندگی می کردند قبلی بیماری های همه گیر نمی توانست fathomed. من به تازگی در صحبت با برخی از محققان که مطالعه ارتباطی و ارتباط اجتماعی درخواست آنها چگونه آنها می خواهم سعی کنید به تکرار لذت معاشرت در صورت عدم وجود در واقع ملاقات با دوستان. بودن cooped در خانه به احتمال زیاد خواهد شد بی درنگ احساس تنهایی و انزوا و بدون توجه به آنچه اما استراتژی های زیر را ممکن است تجربه گیر بودن در خانه کمی کمتر خفقان.

مردم احتمالا نمی خواهد که خیلی مشکل به خاطر سپردن به ماندن در تماس با بهترین دوستان خود را در حالی که در خانه گیر کرده اما کمتر به طور منظم catchups—مانند گاه به گاه ناهار با همکاران و یا bumping به آشنایی در یک کافی شاپ هستند بیشتر در خطر سقوط توسط ایستگاه فرعی زیرا آنها اغلب بی مطالعه. ملیسا Mazmanian یک انفورماتیک professor at UC Irvine, به من گفت که آن را ممکن است برای کمک به فعالانه برنامه videochat تاریخ است که توابع به عنوان یک "سطح پایین ارز از 'چه خبر است امروز با شما?'" برای جبران از دست این تعاملات است.

برنامه ریزی چیزی است که معمولا سرچشمه خود به خود می تواند احساس ساختگی Mazmanian اشاره کرد اما "شما باید برای مختلفه آن کمی بیشتر از آنجا که ما در حال رفتن برای اجرا به هر یک از دیگر." آن ممکن است آسان به طور پیش فرض برای خوردن ناهار در مقابل تلویزیون یا کامپیوتر اما مشترک وعده های غذایی می تواند یک فرصت برای اتصال. او و همکار توافق کردند که در حالی که آنها مشغول به کار بودند از راه دور آنها می خواهم به راه اندازی یک جایگاه videochat تاریخ ناهار چت و خوردن "همراه" در جلوی لپ تاپ خود را.

به طور مشابه, جف, Hancock, ارتباطات استاد در دانشگاه استنفورد به من گفت که حتی قبل از وقوع او و یک دوست در شهر دیگری اغلب مجموعه ای از تماس های اسکایپ به نوشیدن ویسکی و گرفتن. "یکی از دلایلی است که ما می خواهم به اویختن با مردم اغلب برای خوردن و نوشیدن با هم" او به من گفت و مردم می توانند شبیه سازی است که در فاصله با videochat. علاوه بر این, Hancock گفت: "ارتکاب به یک شام یا ناهار با کسی است که یک سیگنال که من در مورد مراقبت از این رابطه" و که آنها می خواهند بیشتر از فقط گفتن متناوب متن پیام موضوع که هر یک از طرفین منجر به زمانی که او یا او تا آن زمان بود. به علاوه هر کس به خوردن حتی ما شلوغ ترین دوستان است.

در Mazmanian را مشاهده تلفن تماس و videochatting نیز به خوبی به ترویج "عمیق تر شکل ارتباط انسانی است" را قادر می سازد قلب به قلب حتی در سراسر راه دور; دوستان که زنده که در آن شما به طور معمول آسان تر به نگه دارید تا با, اما در طول نزدیک به قرنطینه دوستان و خانواده در سراسر کشور (یا جهان) در واقع فقط به عنوان آسان برای در تماس ماندن با کسی که زندگی یک مایل دور. با که در ذهن Mazmanian پیشنهاد "بازنگری افرادی که شما واقعا در مورد مراقبت و لازم نیست که زمان برای صحبت کردن بسیار زیاد" در حال حاضر که مردم اجتماعی تقویم پراکنده هستند.

در برنامه ریزی لیست خود را از راه دور درگیری های اجتماعی توجه داشته باشید که با داشتن طیف وسیعی از انواع مختلف روابط می تواند کمک به مردم احساس اجتماعی متصل—Hancock توصیف یک "محیط زیست" دوستی از جمله خواص دوستان شما شام و یا رفتن به یک فیلم با دوستان "است که شما می توانید با هیچ چیز."

آن را فقط به نوع روابط شما که مهم -- آن را نیز در رسانه ها استفاده می کنید برای حفظ آنها. هنکاک به من گفت که با توجه به سنگین "همزمان" گفتگو (مانند کسانی که تا به حال در زمان واقعی از طریق تلفن و یا یونی) می تواند به پرورش نزدیکی اما تا می توانید "مکرر سبک تماس" (مانند لینک های به اشتراک گذاری و یا ارسال پیام های کوتاه). "کمی درخواستهای مهم نیست," او گفت:.

کنده کاری کردن تکه های بزرگ از زمان برای شما عزیزان مهم است اما تا یکپارچه سازی آنها را به روز خود را در راه های کوچک. یک کمی غیر معمول به معنی انجام است که: آغاز یک بطری با یک دوست و یا یک دوست و سپس ترک آن را در حال اجرا در پس زمینه برای یک ساعت یا دو به عنوان شما را در مورد روز خود را. آن را برای تلفن های موبایل کمی سرزده اما همانطور که من نوشت: در سال گذشته بسیاری از راه دور عاشقانه زوج انجام آن پیدا کردن که آن را اجازه می دهد تا آنها را به صرف زمان با هم چت به طور متناوب به عنوان آنها ممکن است اگر آنها زندگی می کردند در همان فضا.

دیگر بیشتر منفعل شکل از تعامل این است که به تماشای یک فیلم و یا تلویزیون نشان می دهد در همان زمان از راه دور—وجود ابزار برای همگام سازی تا Netflix در سراسر چندین کامپیوتر و برای پخش همان فیلم در صفحه نمایش های مختلف.

یک عنصر مهم از احساس اجتماعی متصل است دریافت حمایت از دیگران و یا حداقل دانستن است که پشتیبانی وجود دارد برای تماس در صورت نیاز با توجه به جولین هولت-Lunstad استاد روانشناسی در دانشگاه بریگهم جوان. او به من گفت که تحقیقات همچنین نشان می دهد که ارائه پشتیبانی می تواند مفید باشد به offerrer در علاوه بر این به offeree.

این حمایت می تواند انواع اشکال. ممکن است آن را "ملموس"—یک پیشنهاد به رها کردن برخی از مواد غذایی اضافی در خانه یکی از دوستان در صورت نیاز. ممکن است آن را "اطلاعاتی"—پاسخ به نگران مشاوره دوستان-به دنبال در مورد نحوه رسیدگی به برخی از جنبه های زندگی در طول یک بیماری همه گیر. و یا ممکن است آن را "احساسی"—یک چک به ببینید که چگونه یک دوست هوازدگی آن همه است. "حتی فقط درک است که پشتیبانی در دسترس است در صورت نیاز می تواند به اندازه کافی برای تعدیل استرس پاسخ" Holt-Lunstad گفت.

این پیشنهاد ممکن است کمی واضح اما با بسیاری از محل های کار و مدارس بسته مطمئن ترین چهره به چهره اجتماعی مردم خواهد انجام دهید این است که با کسانی که آنها را به اشتراک با. "این زمانی است که زندگی در حال رفتن به دریافت ساده تر" گفت: Holt-Lunstad خود را خانواده. "در حال حاضر ما باید زمان برای انجام برخی از چیزهایی که من فکر می کنم ما اغلب زمان برای ما واقعا گیج کننده برنامه پر مشغله."

زندگی در زیر coronavirus اداره می شود عدم اطمینان و نگرانی اما در لحظاتی که او قادر به قرار دادن آن کنار هولت-Lunstad گفت: او را "تلاش برای فکر می کنم از راه هایی که ما واقعا می تواند لذت بردن از این زمان هم به جای احساس مضطرب در مورد آن." او پیش بینی های کمپینگ و رفتن در پیاده روی, زمانی که او و خانواده اش قادر به.

هر چند آن را یک عنصر ارتباط اجتماعی فی نفسه یکی از لذت بردن از خارج از خانه است و این تغییر از مناظر. مثلا با مناسب اجتماعی فاصله در حال رفتن به راه رفتن می تواند ارائه کردند از به دنبال در همان دیوارها و مبلمان. همچنین می توانید آن را فعال کنید خود به خود در برخورد با غریبه ها و دوباره ایجاد برخی از صورت ظاهر از زندگی بدون coronavirus. "شما ممکن است ببینید کسی در دور دست اما شما هنوز هم می توانید لبخند بزنید و موج و سلام ... چه که همسایه خود را که شما شناخته شده برای 10 سال و یا این که آیا آن یک غریبه کامل," Holt-Lunstad گفت. علاوه بر این شما می توانید برنامه یک تماس تلفنی با یک دوست برای یک زمان هنگامی که شما هر دو می توانید بر روی پیاده روی بروید. نمی توان آن را مانند در اختیار داشتن آنها را در کنار شما, اما حداقل شما هر توان خارج شدن از خانه.

شاید هدف از تغییر محیط زیست خود را حتی می توان در خانه به یک درجه است. "این برای تلفن های موبایل واقعا مبتذل, اما من فکر نمی کنم آن است که: بازی با نور در خانه خود را" زمانی که شما videochat, Mazmanian پیشنهاد شده است. "فکر می کنم از ویدئو های خود را روی صفحه نمایش به عنوان یک مرحله که در آن شما تغییر پس زمینه برای کسانی که شما صحبت میکنید و خودتان را." آن را برای تلفن های موبایل کمی مجبور و نخواهد بود اما شاید یک videochat تاریخ قهوه با یک دوست می تواند لذت بخش تر اگر تنظیمات شبیه کافی شاپ که در آن شما معمولا ملاقات با آن پوشیده چراغ و شمع.

به طور مشابه, Hancock اشاره کرد که برخی از افرادی که از خانه کار قرار داده و بر روی لباس های مختلف زمانی که آنها شروع به کار به منظور کمک به آنها در افتراق بین زندگی کاری و زندگی. شاید از راه دور socializers می تواند با الهام از آن و لباس که videochat تاریخ قهوه به عنوان آنها را اگر آنها در واقع بیرون رفتن. (احتمالا برای تلفن های موبایل کمی ناامید زمانی که در توصیف دوست دارم که, اما چیزهای کوچکی مانند این می تواند واقعا سرگرم کننده و با روح بلند کردن.)

"من فکر می کنم این مهم است که فراموش نکنید که روابط انسانی همیشه لذت بخش" Mazmanian گفت. "داشتن یک استراحت از آنها می تواند خوب باشد." بدیهی است که این بهتر است برای مردم زمانی که آنها را وادار به انجام آن را در شرایط خود را, اما آن را به ارزش تحمل در ذهن داشته باشید که زمانی که شما در حال محروم از فرصت های به بیرون رفتن و معاشرت شما ممکن است بیشتر احتمال دارد به خاطر داشته باشید که قطعات خوب از بد است. (به است که من می خواهم اضافه کنم که یکی از جوشیدن از معاشرت از راه دور است که هنگامی که شما انجام می, با گوشی خود تماس بگیرید و یا videochat جلسه شما در حال حاضر صفحه اصلی—بدون نیاز به یک احتمالا مستی اواخر شب رفت و آمد از یک نوار و یا خانه دوست.)

پس برو جلو (و یا به جای ماندن در) و معاشرت بلکه در نظر با استفاده از تازه کشف شده خود را در خانه به انجام کارهای شما لذت می برند اما نمی تواند معمولا فشار به روز خود را. "سرپا ایستادن کردن و انجام کاری سرد با دست خود و با ذهن خود را مانند یک پروژه علمی یا گره, ژاکت" Mazmanian گفت. "[میتوانید] سعی کنید برای پیدا کردن یک محل لذت بردن در آن بیشتر فعالیت های انفرادی."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.



tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن