<em>اطلس روزانه: </em>جان بولتون صحبت می کند

خبرنامه سابق مشاور امنیت ملی بسیار در انتظار و بحث برانگیز به پایان رسیده بگویید همه به نظر می رسد به رنگ

توسط NEWS-SINGLE در 29 خرداد 1399

هر هفته شب سردبیران ما راهنمای شما را از طریق بزرگترین داستان از روز به شما کمک کند کشف ایده های جدید و تعجب شما با لحظات لذت. اشتراک برای دریافت این به صندوق پستی خود تحویل.

اندرو HARRER / بلومبرگ / گتی

جان بولتون کتاب جدید "fucks عمق مغلوب ساختن پیشی جستن شرارت" David A. گراهام می نویسد. در آن سابق مشاور امنیت ملی گزارش متهم رئیس جمهور صحه چینی اردوگاه های کار اجباری و قرار دادن خود گشتند امیدوار بالاتر از همه.

بولتون حساب است که برای انتشار در هفته آینده "نشان می دهد که مقیاس و عمق مغلوب ساختن پیشی جستن تباهی و فساد—حتی به نقطه گفته تشویق اردوگاه های کار اجباری برای یک مورد آزار و اذیت اقلیت است."

چرا بولتون صحبت کردن تنها در حال حاضر ؟

"طیف گسترده ای از گزینه های باز به Bolton" آن Applebaum نویسنده ما آخرین جلد داستان—شاید نه چندان اتفاقا در مورد چگونه تاریخ قضاوت خواهد کرد کسانی که همدست با این دولت—نوشت: در واکنش به امروز revelations. او می کشد هیچ مشت:

او می تواند صحبت به رابرت مولر. او می تواند داده اند شواهدی در خانه. او می توانست تشکیل سناتور جمهوریخواه—آنها را به گوش او—به آنها بگویید که چگونه خطرناک رئيس جمهور است. به جای او در آنجا ماند سکوت. ...

تمام زندگی او فکر او هل دادن آمریکا منافع در سراسر جهان است. اما زمانی که او تا به حال فرصت برای انجام کاری واقعا مهم برای امریکا—به اژدر این فاجعه ریاست جمهوری—او شکست خورده است.

شما باید خواندن کتاب خود را?

در حالی که بسیاری از مفسران ممکن است قلم در زمان Quinta Jurecic و بنیامین Wittes استدلال می کنند که حساب خود را که ارزش خواندن: "آمریکایی ها نیاز به اعتبار و یا پشتیبانی کردن از سابق مشاور امنیت ملی" آنها را بنویسید.

که بولتون دوباره ؟

دریافت reacquainted با حامی افزایش نرخ بهره بود سرافراز و بی تاب سابق مشاور امنیت ملی که در سمت چپ خانه سفید در ماه سپتامبر سال گذشته است. (او فراموش نشدنی را رد کرد و توسط رئیس جمهور از طریق صدای جیر جیر.) دوباره این جارو 2019 مشخصات توسط کارکنان ما نویسنده گریم چوب.

جولیان مونتاگ

یک سوال پاسخ داد: یک خواننده در کالیفرنیا احساس ناراحت کننده حضور برادر خود را 150 نفر عروسی هفته آینده: "چه کار کنم ؟ یا می گویند؟"

جیمز Hamblin پاسخ در آخرین "صفحه بندی دکتر Hamblin" ستون:

من نوع در هیبت که این عروسی بزرگ اتفاق می افتد در حال حاضر. موارد COVID-19 در کالیفرنیا در حال افزایش. داشتن یک پذیرش به نظر می رسد به خصوص feckless, چرا که بخشی است که به طور خاص در مورد تعامل با افراد دیگر. ... اگر شما راحت نیست برای رفتن به مراسم عروسی شما نباید بروید. من احساس نمی راحت است.

دفعات بازدید: بقیه مشاوره خود را. هر چهارشنبه, جیم طول می کشد پرسش های خوانندگان در مورد مرتبط با سلامت کنجکاوی و نگرانی و وسواس. باید یکی ؟ ایمیل او را در paging.dr.hamblin@theatlantic.com.

آنچه به عنوان خوانده شده اگر شما می خواهید توصیه های عملی:

  • در اینجا این است که چگونه بسیاری از مردم coronavirus در دولت خود را

  • یک راهنمای برای ایمن ماندن به عنوان متحده بازگشایی

  • 30 فیلم که بر خلاف هر چیزی که شما قبل از دیده می شود

  • 20 کتاب برای خواندن در قرنطینه این تابستان

آنچه به عنوان خوانده شده اگر ... شما به دنبال برای یک شب طولانی به عنوان خوانده شده:

برای برخی از 300 سال برای خرید مواد غذایی در آمریکا بود, بد بو, unhygienic بدون هیچ زحمتی. پس از آن آمد سوپر مارکت.


ثبت نام خود را به صورت روزانه در اینجا

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب