مغلوب ساختن پیشی جستن بازگشت به کروناویروس جلسه توجیهی روزانه و هنوز هم حاضر به صورت واقعیت

"ما در حال رهبری جهان" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: درست است که تنها اگر مقصد است که از یک صخره.عکس سارا Silbige

توسط NEWS-SINGLE در 2 مرداد 1399
U.S. President Donald Trump is displayed on a television monitor.
"ما در حال رهبری جهان" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: درست است که تنها اگر مقصد است که از یک صخره.عکس سارا Silbiger / رادیو فردا / رادیو فردا / گتی

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود را صرف coronavirus نشست خبری روز سه شنبه در تلاش برای متقاعد کردن آمریکایی ها که coronavirus کمی برای انجام با آنها و یا با او را جز به عنوان یک علت برای تبریک. در عرض دو دقیقه او تا به حال دو بار اشاره به "چین ویروس"; او سپس بلافاصله با تاکید بر سن پیشرفته و preëxisting بیماری از کسانی که مرده بود—اکثر بزرگسالان جوان "حتی نمی خواهد می دانم که آنها بیمار"—نشان می دهد که ما در حال حاضر می دانیم که اگر ما نمی قبل که "آسیب پذیر" هستند و بنابراین بقیه کشور می توانید به انجام کارهای دیگر. مسائل دیگر مانند COVID-19 توانایی ستمگري سلامت حتی کسانی که زنده ماندن آن راه های بسیاری است که مردم از همه سنین می تواند آسیب پذیر و مشکل از پناه کسی که عفونت های شایع شد shunted کنار. بیشتر از همه تهمت می خواستم همه بدانند که ما در حال برنده شدن است. "ما در حال رهبری جهان است," او گفت: درست است که تنها اگر مقصد است که از یک صخره.

مغلوب ساختن پیشی جستن ظاهر شد و در صورتحساب یا لیست به عنوان بازگشت خود را به عنوان coronavirus-وظیفه-نیروی جلسات; کسانی که ظاهر شد بیشتر یا کمتر قطع در اواخر ماه آوریل به عنوان بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای وانمود کند که بحران شد. در مقایسه با کسانی که در اوایل حضور تهمت بود به تنهایی با هیچ دولتی و مقامات بهداشت برای پاسخ به سوالات یا ارائه اندکی از رئالیسم است. هنگامی که خبرنگار پرسید: "چرا پزشکان خود را با شما در اینجا امروز ؟ که در آن دکتر Fauci, Dr. Birx?" مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: "خب دکتر Birx است درست در خارج" و سپس به سرعت به نام شخص دیگری است. (دبورا Birx این coördinator از نیروی کار ماند در خارج; Anthony Fauci سی ان ان گفت که او دعوت به جلسه.) دلیل برای تجدید آشکار است: تعداد تایید عفونت افزایش یافته و به بیش از شصت هزار نفر در روز و نمودار تعداد موارد در کشورهای جنوب و غرب به رهبری آریزونا و کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس نشان می دهد به طور فزاینده ای افزایش شدید بی مهابا به ارتفاعات. گرجستان که در آن فرماندار برایان کمپ درگیر شدن در چیزی شبیه به تصمیم گیری برای اجازه دهید او را تشکیل می میرند تلاش برای جلوگیری از دولت های محلی از ماسک الزامی است و همچنین ثبت نام شماره های هشدار دهنده. (هفته گذشته هنگامی که کیشا لنس کف شهردار آتلانتا به مبارزه طلبیده او کمپ شکایت کرد برای متوقف کردن و سکوت او که دعوی قضایی در حال بررسی است.) در تمام این کشورها و بیمارستان در حال پر کردن.

افزایش آزمایش را توضیح نمی دهد اعداد; درصد از آزمون است که در حال آمدن به عقب مثبت بالای ده درصد در بدترین آسیب دیده متحده که با توجه به تعداد بسیار بالا برای اپیدیولوژی اعتماد به نفس است که اغلب موارد در حال گرفتار شدن. (به طور کلی در شرایط فعلی پایین تر رای مثبت به این معنی است که کمتر حاشیه ای و یا بدون علامت موارد از دست رفته; تست است و نه محدود به کسانی که نشان می دهد تا در بیمارستان. در نیویورک فعلی رای مثبت در حدود یک درصد است.) در اطراف این زمان است که تهمت صحبت روزانه شمارش از مرگ و میر بیش از یک هزار برای اولین بار از اواخر ماه مه و تعداد تایید مرگ و میر در ایالات متحده در حال حاضر بیش از یک صد و چهل هزار نفر—تقریبا یک چهارم از این سیاره کل COVID-19 مرگ و میر.

مغلوب ساختن پیشی جستن هر چند هنوز هم فکر می کند او را به انجام ، در این جلسه او نمایش داده نمودار این ادعا که "مورد مرگ و میر"—به طور کلی مرگ و میر در هر آزمایشگاه تایید موارد—برای ایالات متحده کمتر از یک رشته از کشورهای دیگر و جهان به عنوان یک کل. اما در صورت عدم وجود تست جامع که تعداد است و نه به عنوان قابل اعتماد ترین اندازه گیری از این بیماری همه گیر تلفن. نمودار مرگ و میر در هر صد هزار نفر جمعیت را نگاه متفاوت است. که اندازه گیری با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه اعداد ایالات متحده آمریکا است که در میان بدترین آسیب دیده با چهل و سه مرده در هر صد هزار نفر است. برخی از کشورهای اروپایی از شانس بدتر از ایالات متحده مانند بریتانیا, بلژیک, ایتالیا, اسپانیا و سوئد. (دیگران انجام داده اند به مراتب بهتر: آلمان و دانمارک را از دست داده اند فقط تحت یازده نفر در هر صد هزار; برای کانادا و مکزیک شماره بیست و چهار و سی و دو بود.) اما آن دسته از کشورهای اروپایی در حال حاضر خود را به شیوع نسبتا تحت کنترل با برگه های جدید روزانه موارد در صدها نه هزاران یا ده ها هزار نفر. به عنوان ایالات متحده می افزاید: بسیاری از مرگ و میر به کل آن آن موقعیت نسبی تنها بدتر خواهد شد. ما در حال حاضر اساسا در یک مسابقه به پایین با برزیل.

مغلوب ساختن پیشی جستن است بسیار اشتباه در مورد چگونه ایالات متحده انجام شده است نسبت به بقیه جهان است. و در عین حال حتی استدلال نقطه نتواند چگونه کثیف او موقعیت اولیه است. هنگامی که تعداد زیادی از آمریکایی ها در حال مرگ هستند چقدر از تسلی هنگامی که آن پایین می آید به آن, است, بدتر, نرخ مرگ و میر برای بلژیک به معنای? مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به این باور است که آمریکایی ها خواهد بود راضی و یا حتی خوشحال به شنیدن این که حتی بیشتر مردم در مکان های آنها آشنا هستند با در حال مرگ هستند و باید نا امید که این پیام نیست از طریق گرفتن. "اگر شما به تماشای تلویزیون آمریکا شما فکر می کنم ایالات متحده تنها کشور درگیر با درد و رنج از چین ویروس" او شکایت در جلسه. (سرزنش رسانه ها می آید و حتی بیشتر به طور طبیعی به مغلوب ساختن پیشی جستن از سرزنش چین است.) بزرگتر شکست این است که او ارائه نمی دهد یک مفهوم برنده است که می رود فراتر از بودن قادر به ادعا می کنند که کشور یا جمعیت رای دهندگان خود را همین حالا با شناسایی انجام می دهند بدتر از آنها هستند. (این یک داخلی موضوع هم به جای فقط یک ماده از بیگانه ستیزی: یکی از تکان دهنده جنبه های همه گیر شده است و چگونه حاضر بسیاری از آمریکایی ها—به خصوص اما نه منحصرا جمهوری خواه سیاستمداران شده اند برای نوشتن خاموش "آسیب پذیر است.") دیدگاه یکی دیگر از برنده شدن ممکن است شامل یک تعامل واقعی بین المللی در تلاش برای مهار این بیماری همه گیر. در این رابطه مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد هرگز خسته از دست دادن.

لحظاتی وجود دارد که تهمت اذعان کرد که تصویر به طور کامل نمی شد گلگون. "این احتمالا متاسفانه بدتر قبل از آن بهتر می شود," او گفت:. و او نمی تواند به طور کامل نابینا به پای صندوق های رای است که نشان می دهد او سقوط بیشتر پشت, جو بایدن از presumptive دموکراتیک نامزد. مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته توییتی یک عکس از خود را با پوشیدن یک ماسک و در طول کنفرانس مطبوعاتی او کشیده یکی از جیب خود. وجود دارد هیچ ندامت البته در مورد کشنده مسخره از ماسک برای بسیاری از بیماری همه گیر. به جای رئیس جمهور که به تازگی احضار جمعیت برای شنیدن حرف های او در اوکلاهما و آریزونا مدعی است که او شده است یک صدا برای اجتماعی فاصله. او فکر کرد که او ممکن است به نجات جان میلیون ها نفر. او قطعا نبود به سرزنش: "این یک بیماری وحشتناک است که هرگز نباید اجازه داده شده برای فرار از چین, اما آن را انجام داد." زمانی که یک خبرنگار فشرده او قبلا پیش بینی است که این ویروس را "محو" و اینکه آیا او مسئول این واقعیت است که مسیر شده است, بسیار متفاوت, او گفت:, "خوب, این ویروس را ناپدید می شوند. آن را ناپدید می شوند." او به راه اندازی بی ربط گفتگو با خود در مورد چقدر خوب روابط او با فرمانداران هستند و چگونه عاقلانه خود را در تصمیم گیری های خود شده اند و او تکرار کرد که "چین باید متوقف شده است."

بعدی خبرنگار مغلوب ساختن پیشی جستن نام او را در مورد موضوع دیگری—Ghislaine ماکسول یکی از همکاران سابق جفری اپستین دستگیر شد و در اوایل این ماه است و در مواجهه با اتهامات مربوط به سوء استفاده جنسی از دختران است. (او التماس کرد گناه نیست.) مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او تا به حال نشده است پس این داستان اما که او می دانست که ماکسول از پالم بیچ. "من آرزو می کنم او به خوبی هر آنچه در آن است." او آرزوهای خوب به نظر می رسد به حداقل می گویند گمراه. خوش ممکن است فکر می کنم که عدم تمرکز در آخرین اپستاین-ماکسول داستان ممکن است به این معنی است که او در گذشته توجه بیشتر به فلوریدا بیمارستان ظرفیت نسبت به پالم بیچ در صحنه های اجتماعی. خوش خواهد بود اشتباه است.


راهنمای Coronavirus

  • Coronavirus واکسن است در مسیر به سریع ترین تا کنون توسعه یافته است.
  • چه coronavirus نشان داده است در مورد آمریکا پزشکی است.
  • توصیه هایی برای حفظ اجتماعی فاصله سلماس بازگشایی از معاشرت و استفاده از حمام به پوشیدن ماسک.
  • چرا از راه دور کار بسیار سخت و چگونه می توان آن را ثابت شده است.
  • سیاتل رهبران اجازه دانشمندان را با سرب در پاسخ به کوروناویروس. نیویورک رهبران نیست.
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت قرنطینه.


tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب