برای بزرگسالان, برف روز احساس الهی اجازه استراحت

خانواده زمان های غیر منتظره پس از بارش برف احساس می کند مانند یک هدیه به دلیل آن را حذف فشار به مولد.

توسط NEWS-SINGLE در 25 بهمن 1398
جورج ابریشم / زندگی مجموعه عکس / گتی ایماژ

یک بار در دانشگاه, من تا به حال به ماندن تمام شب را به نوشتن یک مقاله است. این اتفاق افتاد به همان شب که بلیزارد تحت پوشش شهر نیویورک در بیش از دو فوت برف در این زمان بیشترین بارش برف در شهرستان پس از رکورد نگه داشتن آغاز شد و در اواخر 1800s. برف پیش بینی شده در اواخر بعد از ظهر روز قبل ، من به یاد داشته باشید festively dystopian, احساس, از فروشگاه های مواد غذایی که در آن مردم بودند ناامید اجرا بر روی نان و شیر و تنقلات به عنوان اینکه در هر فروشگاه مواد غذایی در نیویورک نبود کاملا رفتن به باز بماند مهم نیست که چقدر برف. به خانه من نشسته در میز من در مقابل یک پنجره که بیرون را نگاه کرد بیش خیابان. آن بود کمی پس از نیمه شب است و برف هنوز هم تا به حال آغاز شده است. شاید این گزارش اشتباه شدمن فکر کردم. شاید هیچ برف آمد و ما همه احمق ها ساخته شده خودمان کار می کرد تا بیش از این ایده از یک روز برفی, امید برای مدرسه کار و زندگی را تعطیل.

اما پس از آن تمام محله رفت و آرام. هنوز هم وجود دارد هیچ برف هنوز اما سرد به نظر می رسید به دسته و جمع آوری و وزوز. برای چند ساعت من به تماشای نور تغییر مسطح و رشد فازی و مات. مدتی حدود 3 صبح, ریز برف شروع به ظاهر شناور به آرامی رو به پایین. پس از آن همه در یک بار, برف, ریختن بود از آسمان کریسمس, کارت, کرکی, در یک تورنت تا ضخامت آن از بین برود به نظر من از ساختمان ها در سراسر خیابان. چه تسکینمن فکر کردم و من نمی دانم که چرا من فکر می کردم که. اما از آن بود تسکین مانند آب و یا خواب و یا گریه در رگبار.

من تا به حال هیچ کسب و کار احساس هر چیزی در مورد برف. آن را به تغییر شرایط در همه—من هنوز هم تا به حال به نوشتن یک مقاله در یک مقدار کوتاه از زمان. من می خواهم که آن را به پایان برساند حتی اگر کلاس لغو شد. نگرانی که نشسته در پایین معده من نباید شده است کاهش با برف. زندگی من رفت فقط همین. من نمی خارج را به بازی در برف. من ماندم در داخل و آیا این کار من خواهد ماند در داخل به هر حال انجام. اما هنوز جهان احساس تر از آن بود قبل از استقبال و پر از تعجب به من پنجره من به تماشای خانواده پیاده روی به پارک و snowplows پاک کردن خیابان ها. من به عقب نگاه در آن توفان برف به عنوان یکی از بهترین چیزهایی است که اتفاق افتاده است که در سال. اگر شما از من خواست به توضیح من می توانم به شما بگویم چرا.

من صحبت با بسیاری از مردم در مورد روز برف در چند هفته گذشته در حالی که fruitlessly در انتظار یک در شهر نیویورک جایی که من زندگی می کنند. زمانی که من قرار دادن یک تماس در رسانه های اجتماعی برای مصاحبه شوندگان پاسخ بود به شدت مشتاق است. جادویی بود یک کلمه که بارها و بارها به مردم سعی در توصیف کیفیت نور نرمی و یا سکوت. هر کس به نظر می رسید احساس زیادی از چیزی در مورد روز برف—برخی از به اشتراک گذاشته شده, undefinable خلق و خوی. سال پس از آن روز برفی در یکی از دوستانم و من شروع به استفاده از اصطلاح روز برفی برای بیرون کشیدن خاص عاطفی و یا نوع تجربه است. این تجربیات به ندرت درگیر واقعی برفی آب و هوا. ما آن را به معنای به عنوان یک راه برای اشاره به هر چیزی که ارائه مجوز و امداد از زمان اضافی فرصتی برای مکث و تعجب در زیبایی از جهان طبیعی و بدون نیاز به انجام هر چیزی در مورد آن. یک روز برفی است که خلق و خوی چیزی بزرگتر و غریبه از مجموع اجزاء آن است.

من در کالیفرنیا که در آن تقریبا هرگز برف بنابراین من هرگز تا به حال تجربه بودن با برکت غیر منتظره ای بعد از مدرسه پس از یک شب برفی. اما برای کودکان و نوجوانان در وخیم تر شدن اوضاع در مناطق برف روز را دو مرحله از سرگرم کننده: هیجان و امید انتظار برای پیدا کردن اگر مدرسه لغو شد و شادی و تسکین زمانی که در آن است. دانا Pecharo عمومی-معلم مدرسه در برانکس به من گفت که "مورد علاقه قبل از برف و فعالیت است و خواندن همه بچه ها توییتهایی به [لایحه] de Blasio گفتن او را که او نیاز به انصراف از مدرسه و یا او گنگ است." وقتی که من استفاده می شود به معلم دبیرستان دانش آموزان من گاهی اوقات به متن آنها که جلسات ما خواهد بود لغو شد به دلیل بارش برف پیش بینی شده برای روز بعد. هیچ کس در زندگی من تا به حال چنین شاد واکنش به هر متنی که من تا کنون فرستاده شده است.

برای بسیاری از بزرگسالان برف روزها غرق در نوستالژی دوران کودکی. "من می توانم ردیابی زندگی من در برف روز" ساموئل Ashworth, یک روزنامه نگار در واشنگتن گفت: من در یک ایمیل "از delirious بینی-smushed-به-این-پنجره شادی از دوران کودکی به عمدی بازگشت به childishness که من بزرگتر شدم (ورزشی دعوا گلوله برفی و غیره) به هیجان به عنوان یک پدر و مادر در نهایت به دیدن خود من بچه تجربه چیزی است که برای بسیاری از ما باقی می ماند ما بیشتر شفاف لبه تیز حافظه دوران کودکی." برای کسانی که به اندازه کافی ممتاز به حال کودکی که یک روز از مدرسه بود یک روز از همه چیز یه روز برفی بود و خالص در راه است که هیچ چیز دیگر به عنوان یک بزرگسال. این احساس که برف به ارمغان می آورد ممکن است در مورد رسیدن به بازگشت به سوی که بینی-smushed-به-این-پنجره حافظه دوران کودکی.

اما بسیاری از بزرگسالان که هرگز تجربه برف سال به عنوان کودکان آنها را دوست دارم بیش از حد. توفان برف در یک مکان خاص, missionary, Twitter و Instagram به توقف در راه است که چند سیاسی جهانی فجایع حتی مدیریت. به جای یادگیری است که در آن برف یک شبه و به دنبال از پنجره من در به تازگی سفید جهان, من در حال حاضر دریافت اخبار توسط پیمایش گذشته یکی نشئه جیر پس از دیگری. توییتر را دوست دارد برف; برف تمام کلاه های متعدد-علامت تعجب-امتیاز آب و هوا. Instagram, البته, عاشق برف, تا خوش عکس و در عین حال غیر ممکن است برای گرفتن واقعا و به این معنا است که همراه با آن از یک رویداداز اینکه واقعا جایی با چیزی اتفاق می افتد. در یک روز برفی, قطعا وجود دارد برخی از مردم شکایت در مورد برف اما همیشه وجود دارد بیشتر و یا حداقل بلندتر مردم rhapsodizing در مورد آن.

این امکان وجود دارد که تنها برف سحر و جادو در واقع به ارمغان می آورد این است که مردم از کار. جاش Ong که با این نسخهها کار در بازاریابی در شهر نیویورک توصیف برف روز به عنوان "زمان معادل با پول خانه." برف روز یک نوع خاص از روز—هدیه غیر منتظره است که می تواند برنامه ریزی شده برای, تنها قدردانی زمانی که به آن داده شده است. "آنچه باعث می شود آن را واقعا خاص است که آن را به عنوان اگر طبیعت را فقط به شما اجازه داده می گوید:" Brigid Schulte نویسنده ضعف: کار عشق بازی زمانی که هیچ کس تا آن زمان بود. "شما نمی توانید در اطراف انجام کارهای. شما نمی توانید به محل کار یا مدرسه. آن زمان که این هدیه نه برف." که "مجبور" به زمان را حتی فقط برای یک روز یا چند ساعت است رحمت شبیه به پیدا کردن که مدرسه لغو شده است. یک روز برفی را می توان به طور موقت از آزادی از تعهد به انجام چه سخت ما مشغول به کار هستند. "در کار ما متمرکز بر فرهنگ ما می توانیم احساس گناه در مورد نه مولد" شولتی می گوید. "حتی ما اوقات فراغت گرایش به مولد—در حال اجرا errands در حال اجرا به کلاس ها و رویدادهای در حال اجرا در یک تمرین سریع. به طوری که یک روز زمانی که حتی باشگاه بسته است که در آن ما نمی تواند کمک کند اما 'بی فایده است مانند گرفتن یک طعم و مزه از آنچه درست اوقات فراغت باید به مانند."

البته برای بسیاری از غیر حقوق و مزایای کارگران از دست رفته کار به معنی نه پول. به آنها روز برف به طور معمول هدیه نیست اما یک بار به مراتب بیشتر استرس زا از بین بردن. یک روز برفی نیز می تواند یک کابوس برای پدر و مادر که باید به طور غیر منتظره پیدا کردن مراقبت از کودک, برای افراد معلول رو لغزنده رفت و آمد و برای افرادی که به سادگی نفرت برف و عوارض آن را به ارمغان می آورد. "سحر و جادو" بسیاری از مردم با مراجعه به این است که قطعا یک تجربه جهانی از این آب و هوا. برف عینی نامناسب و به مراتب بدتر از ناخوشایند برای بسیاری از افراد است.

با این وجود بسیاری از مردم برای آنها برف فقط به معنی trudging به کار را از طریق برف هنوز هم آن را دوست دارم. Suzan Eraslan یک املاک و مستغلات کارگزار در شهر نیویورک توصیف یک تجربه: "در کار من اغلب در خارج نشان دادن آپارتمان. گاهی اوقات مشتریان را لغو خواهد کرد اگر آن را همراه با بارش برف اما پس از حرکت در نیویورک است که چنین زمان حساس به فعالیت هستند بسیاری از بار وقتی که من راه رفتن در اطراف با کسی که من فقط ملاقات در برف و در آن اغلب یک تجربه و چسب. این نوع جادویی به یکی از تعداد کمی از مردم در خیابان هنگامی که آن را همراه با بارش برف. این باعث می شود من احساس می کنم در برخی از نوع سفر پرماجرا."

ناراحتی می تواند حتی متناقض نما سوخت لذت یک روز برفی. "اگر من را به خارج رفتن من احساس می کنم فضیلت و مانند من انجام چیزیدیدن ؟ من بیرون رفتن! من رانندگی در برف! من ساخته شده آن را به مدرسه!—حتی اگر آن چیزی است که من به طور معمول انجام روزمره بدون فکر" می گوید: Tyne تایسون یک دانشجوی پزشکی در اوماها است. زمانی که برف را ارائه نمی دهد مهلت آن حداقل گرافت سینمایی پس زمینه بر روی معمول کارهای روزانه.

برف روز یک ترکیب منحصر به فرد از اثیری و دنیوی—خیابان سنگفرش شده با الماس های براق چکمه های پر از آب یخ زده است. برف زیبایی در کنار دلخوری جادویی چشم انداز است که به ارمغان می آورد بیشتر به عواقب منفی. شادی که برف ارائه می دهد ممکن است به دلیل درخواست تجدید نظر خود را تا به چیزی برای انجام با ابزار. برف بهانه ای به تمرکز بر روی زیبایی به جای بهره وری ماجراجویی به جای دستاورد است. هیچ خوب ارتباط منطقی بین آب و هوا و تسکین جز این که ما می خواهیم بهانه ای برای زندگی مکث. برف روز در حال مخالف موظف اشتغال زمانی که هیچ چیز می تواند انجام شود زمانی که جهان به نظر می رسد و این کافی است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن