Coronavirus تئوری توطئه و کره زمین

بوسنی مسلمانان دعا در یاد, هفته گذشته, برای قربانیان 1995 نسل کشی در Potocari نزدیکی جنگ بالکان در بوسنی وهرزگ

توسط NEWS-SINGLE در 28 تیر 1399
Bosnian Muslims praying with a gravesite in the background
بوسنی مسلمانان دعا در یاد, هفته گذشته, برای قربانیان 1995 نسل کشی در Potocari نزدیکی جنگ بالکان در بوسنی وهرزگوین.عکس توسط Damir Sagolj / گتی

شنبه گذشته مشخص شده در بیست و پنجمین سالگرد اروپا بدترین کشتار پس از جنگ جهانی دوم است. در سال 1995 در ماه های آخر جنگ در بوسنی هشت هزار مسلمان از مردان و پسران کشته شدند در اعدام های دسته جمعی در اطراف شهر از برگزاری. در سال های پس از خود زنان بیوه و کودکان همراه با هزاران نفر از دیگر عزاداران اند جمع آوری شده برای شرکت در یک مراسم سالانه تجلیل از کسانی که مرگ و میر. آن برگزار می شود در جولای 11th, روز است که تحت محاصره سقوط کرد به نیروهای صرب بوسنی و کشتار آغاز شد. در این سال ترس از coronavirus درخواست مقامات برای محدود کردن جمع به چند صد نفر است. کسانی که حضور در عینک ماسک.

دیپلمات ها از سراسر جهان به عنوان آنها در هر سال صادر رسمی پیام تاسف برای جامعه بین المللی رفتار در قتل. در یک بشردوستانه نیم-اندازه گیری که رفت به ضرب اشتباه آمریکا و مقامات اروپایی ابداع یک طرح که در آن ملل نیروهای حافظ صلح محروم برگزاری مسلمان مدافعان قدرتمند ترین سلاح و اعلام کرد این شهر یک "سازمان ملل متحد-محافظت امن منطقه است." دو سال بعد آنها ایستاده بود به عنوان بوسنی ملی تصرف این شهر و کشته شدن تقریبا هر مسلمان بوسنیایی نر آنها دستگیر شده است. در این سال با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس ها پشيمان پیام از مقامات خارجی بودند قبل از ضبط فیلم از جمله آنهایی که از وزیر امور خارجه مایک Pompeo و بازیگر آنجلینا جولی. بسیاری از پیام های متمرکز بر رشد انکار قتل عام توسط صرب های بوسنی گرایان, که نشان دهنده, به نوبه خود, متوقف تلاش برای reunify کشور یک ربع قرن پس از کشتار متوقف شد.

من تحت پوشش جنگ در سال 1994 و 1995 و نوشت: یک سری از داستان برای کریستین ساینس مانیتور است که به کمک افشای کشتار در جنگ بالکان. هر پنج سال, من سعی کردم برای بازگشت برای بزرگداشت. در طول زمان من تا به حال به عنوان با وجود نصب شواهد ملی گرایان صرب را به طور فزاینده ای را تکذیب کرد آنچه رخ داده است. در جدید ترین دیدار در سال 2015 آنها به صراحت رد نتايج بزرگترین DNA شناسایی پروژه در جهان است که همسان باقی مانده از 6,909 مردان خود را بازمانده اقوام. چند صد نفر از مردان دیگر که رفت از دست رفته هرگز در بر داشت. A U. N. جنگ نیابتی است exhaustively مستند قتل exhuming گورهای دسته جمعی ایجاد ارتش صرب های بوسنی زنجیره فرماندهی در طول اعدام و حکم در سال 2004 که آنها را نسل کشی—عمل مرتکب با قصد نابود کردن تمام یا بخشی از, ملی قومی نژادی و یا مذهبی ،

در آخرین دیدار در غیر این صورت خوش مشرب مکالمات غیرنظامیان صرب به من گفت خارق العاده تئوری های توطئه است. بوسنی مسلمانان ذکر شده به عنوان مرده در این شهر قبرستان که در آن باقی مانده از شش هزار نفر به خاک سپرده شد واقعا هنوز زنده است و زندگی در آلمان یک زن به من گفت. مسلمانان به سرقت رفته بود بدن صربها و به دروغ اعلام کرد و آنها را قتل عام قربانیان یک مرد گفت. دیگران به نام گزارش از هشت هزار مرده یک "کمدی" یک "سیرک" و "را باور دارم."

چنین اظهارات ناامید کننده است اما تعجب آور نیست. در طول جنگ صرب ملی رهبران در حال گسترش تئوری های توطئه به منظور حفظ حمایت مردمی برای جنگ و خود را نگه دارید و بر روی قدرت. در آن زمان من مقصر آغوش کره زمین در تروما که تجربه مردم در زمان جنگ. گفتن دروغ بزرگ کار می کند, من فکر کردم که یک جمعیت ترس برای ایمنی خود را. یک دیپلمات مستقر در بوسنی که خواسته بود به نام به من گفت که چند دهه پس از پایان جنگ فاسد ملی رهبران و رسانه های آنها کنترل شده است, تداوم شعارهای بی اعتمادی و ترس در کشور به خصوص قبل از انتخابات. تجلیل از محکوم جنایتکاران جنگی انکار نسل کشی و جنایات جنگی و تلخ اختلافات در سراسر متناقض بزرگداشت همه ایجاد یک محیط ابدی را بدست آورد که به تدریج تبدیل به هنجار شده است.

در سال گذشته میلوراد Dodik های بوسنی عضو بوسنی و هرزگوین سه جانبه در انتخابات ریاست جمهوری به اتهام نسل کشی نسل کشی "یک اسطوره ساخته." در سال 2016 به نام او یک خوابگاه دانشجویی در یک صرب تحت سلطه شهر برای زمان جنگ بوسنی رهبر Radovan Karadžić پس از U. N. دادگاه تا به حال او را محکوم به نسل کشی است. ماه گذشته صرب های بوسنی نقاشی دیواری از او Mladić های ارتش صرب بوسنی رئیس که نیروهای انجام برگزاری قتل در دیوار یک مدرسه ابتدایی. Mladić بیش از حد بود به جرم نسل کشی در سال 2017. ماه گذشته قاضی کارمل Agius رئیس جمهور از U. N. جنگ-دادگاه رسیدگی به جرائم رویترز گفت مقامات صرب بوسنی به حال راه اندازی یک سیستماتیک تلاش برای تدریس به دانش آموزان است که به اتهام نسل کشی نسل کشی هرگز رخ داده است. "چه شما در پیدا کردن است که بزرگه تلاش مقامات برای تلقین فرزندان خود را با نسخه خود را از حوادث" Agius گفت. برخی از رهبران صرب بوسنی حتی شروع برگزاری جشن "سال 1995 رهایی از اتهام نسل کشی" در سالگرد قتل.

انکار گسترش یافته در سطح بین المللی نیز با چپ و راست بال آنلاین مفسران سوال حد از قتل. سال گذشته جایزه نوبل ادبیات اهدا شد به اتریش رمان نویس و نمایشنامه نویس Peter Handke که علنا مورد سوال تعدادی از کشتار در جنگ بالکان. پس از سفر در یوگسلاوی سابق پس از جنگ Handke منتشر شده یک سری از مقالات از جمله یکی که در آن او نوشت: "من می خواهم بپرسم چگونه مانند یک قتل عام است به توان توضیح داد انجام شده است." در سال 2006 او تحویل داده مداحان در مراسم تشییع جنازه از سال Milosević از زمان جنگ رئیس جمهور صربستان که مسلح و با کمک نیروهای صرب بوسنی.

در روز شنبه در مراسم Šefik Džaferović های مسلمان بوسنیایی از اعضای سه جانبه ریاست جمهوری خواست جامعه بین المللی برای کمک به مبارزه با ادعاهای دروغین. "من خواستار هستم دوستان ما از سراسر جهان را به نشان می دهد نه فقط با کلمات بلکه با اقداماتی که آنها را قبول نمی کند انکار نسل کشی و تجلیل از عاملان آن" او گفت:. "به اتهام نسل کشی نسل کشی است را تکذیب کرد و فقط به عنوان به طور سیستماتیک و با دقت به آن اعدام شد در سال 1995."

مسائل مربوط به کره زمین و رویزیونیسم تاریخی در زمان در معنای جدید به عنوان من تماشا بزرگداشت از ایالات متحده, کشور پس از تقسیم و ناکارآمد است که آن را قادر به به طور موثر پاسخ به کوروناویروس. مانند اکثر آمریکایی ها من امیدوار بودم که در این نقطه در تاریخ ما استفاده موفقیت آمیز از دروغ تئوری های توطئه و کره زمین برای سیاسی قابل توجهی به دست آوردن بود و دیگر قابل دوام. من فرض متکبرانه است که ما ملت و نهادهای دموکراتیک را به عنوان به خوبی به عنوان آن مطبوعات آزاد را رد افشا و بی اعتبار ادعاهای دروغین. در عوض در سال های اخیر تمایل به تحریف حقایق اساسی افزایش حزبی رسانه و انفجار اطلاعات نادرست آنلاین ساخته شده است که کره زمین از لحاظ سیاسی سودآور در ایالات متحده آمریکا به عنوان یک بیماری همه گیر تظاهرات نژادی عدالت و انتخابات ریاست جمهوری آشکار در سراسر کشور یک سطح فوق العاده ای از سردرگمی و بخش احاطه کشور است. اصول اساسی آمریکا حکومت از اعتماد حزبی کارشناسان به نتایج انتخابات تحت حمله است. بخشی از مشکل این است که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن را در آغوش چنین تاکتیک اما این احمقانه است به چشم پوشی از بی اعتمادی نهادی پوسیدگی و از خود بیگانگی است که منجر به تجدید نظر خود را.

من تا به حال به خودم گفتم که اگر یک فاجعه ملی فرود آمد ایالات متحده آمریکا و رهبران آن و نهاد را به چالش افزایش. در عوض امروز بیش از صد و سی هزار آمریکایی ها مرده از coronavirus—تلفات بزرگتر در واقع بیش از صد هزار نفر که در جریان جنگ در بوسنی. این ویروس نیز به مراتب مرگبارتر در آمریکا با چهل و دو مرگ در هر صد هزار مورد شش بار نرخ هفت نفر در هر صد هزار نفر در بوسنی.

آن است که ایالات متحده که در آن ویروس در حال گسترش بدون کنترل توجه در بخش به این کشور را فقدان رهبری و اجماع. آن است که این کشور است که تجربه فاجعه. این دیپلمات من صحبت کرد که از یک کشور غربی گفت که احساسات مشابه رخ داده بود به عنوان او را تماشا همه گیر و بحث بر سر ماسک صورت تقسیم متحده آمریکا "من خیلی موافق," او گفت:. "من شده فکر کردن دقیقا همان چیزی است." ترس هنوز هم می تواند مورد استفاده قرار گیرد در هر کشور به صورت سیاسی به دست آورید. کره زمین جهانی راحتی—و یک تهدید جدی برای همه ما است.


راهنمای Coronavirus

  • Coronavirus واکسن است در مسیر به سریع ترین تا کنون توسعه یافته است.
  • چه coronavirus نشان داده است در مورد آمریکا پزشکی است.
  • توصیه هایی برای حفظ اجتماعی فاصله سلماس بازگشایی از معاشرت و استفاده از حمام به پوشیدن ماسک.
  • چرا از راه دور کار بسیار سخت و چگونه می توان آن را ثابت شده است.
  • سیاتل رهبران اجازه دانشمندان را با سرب در پاسخ به کوروناویروس. نیویورک رهبران نیست.
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت قرنطینه.


tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب