احمقانه ضربه دلخوشیها از جستجو "حزب"

چه بیشتر متمایز فزاینده ای به خود aggrandizing مندانه (Alia شوکت) در فصل جدید از جستجو "حزب" است که او را تبدی

توسط NEWS-SINGLE در 16 تیر 1399
A still from Search Party Season 3 episode 1
چه بیشتر متمایز فزاینده ای به خود aggrandizing مندانه (Alia شوکت) در فصل جدید از جستجو "حزب" است که او را تبدیل به یک رسانه احساس.عکس توسط Jon بسته / HBO Max

زمانی که فصل دوم کمدی "جستجو حزب", به پایان رسید, در سال 2017, چهار با عنوان وای که bumbling shenanigans تحریک و تشجیع کردن آن در آب بسیار داغ است. (برای کسانی از شما که تماشا نیست بازی های پیش رو!) مندانه Sief (Alia شوکت) که در پیچهای تودرتوی جستجو برای یک هدف در زندگی آغاز شد به دنبال دنباله از شانتال Witherbottom قدیمی, کالج, آشنایی که تا به حال رفته بود دستگیر و به قتل کیت پاول محقق خصوصی که او نیز به دنبال شانتال. مندانه را شریک در جرم و جنایت او را خفیف خو preppy دوست پسر سابق خود جلب کرد (iot) او خود مهم self-loathing, گی, دوست, دوست الیوت (John اولیه) و ditzy تحریکی بازیگر B. F. F. پورشه (مردیت Hagner)—می دانستم که وقت خود را تقریبا تا بیش از حد. و اگر بیش از سه سال گذشت از آخرین سری پخش "جستجو حزب" (که در ضمن decamped از TBS جدید HBO حداکثر پلت فرم که در آن است در حال حاضر جریان) آغاز می شود که فصل سوم با هیچ مقدمه راست جایی که آن را ترک کرده بودند. به عنوان اولین قسمت باز می شود, یک مد تبدیل کردن مندانه, بريدن خارج از صحنه نمایش توسط پلیس در میان یک انتخابات جشن شب برای یک سناتور که مبارزات انتخاباتی او در می یابد خودش را در پشت یک ماشین پیراهن مسیر رزرو می شود. شنیدن از دستگیری و ترس است که آنها ممکن است بعد درو الیوت و پورشه, ازدحام برای مواقع اضطراری مشاوره تحت مترو پل به توافق برسند "فقط به خانه و عمل مانند ما گناه" به خود جلب کرد آن را قرار می دهد. "O. K. بنابراین ما هیچ چیز. این یک پیمان!" پورشه rejoins.

موفق باشید با آن! اگر شخصیت چیزی ما نمی رسم و هر چند این صادق است برای بسیاری از اشکال روایت هنر شاید به خصوص آن نشان می دهد مانند "حزب جستجو" که شلوغ خطوط داستان پیش با زور از قهرمانان آن' سرکش تمایل برای احمقانه ضربه عمل است. بسیاری از نشان می دهد شوق و شعف همراه با تنش حاصل از رعایت این شخصیت blinkered اعمال: خود دخالت نگه می دارد و آنها را از توجه به هر نوع تصویر بزرگتر و در عین حال آنها نونهالان به صورت کورکورانه و انس داشتم. حتی مندانه تصمیم به دنبال کردن شانتال که در خدمت به عنوان سری خار شد و نشان داد در این دوره از اول فصل به شدت غلط. ("من حدس می زنم شما می توانید می گویند من و سنن و من جاه طلبی" یک دستبند مندانه می گوید یک دبیرستان همکلاسی او اجرا می شود به پس از رزرو در زمان فصل اول قسمت.) شانتال آن به زودی روشن شد نه غم انگیز قهرمان که نیاز به ذخیره شود به عنوان مندانه متقاعد کرده بود خودش و دوستان او را مورد بود اما bratty قطره ای که این باند نمی تواند صبر کنید تا به دور از به عنوان به زودی به عنوان آنها او را در بر داشت. دور از imperilled او خود pitying تعطیلات از زندگی خود را پس از یک متوسط فروپاشی holing در مخمل خواب دار مونترال خانه در تابستان. مندانه و دوستان خود صرف نشان می دهد و در فصل دوم تلاش paranoiacally و وحشتناک برای پاک کردن ذرات از این نیازی ماموریت نجات. این هیچ جای تعجب است که در نشان می دهد و در فصل سوم این شخصیت غرایز همچنان یکنواخت وحشتناک به عنوان تبدیل شدن آنها به طور فزاینده ای درگیر در حال murkier تا کنون-بیشتر-طرح های پیچیده. "جستجو حزب" یک نوآر بلکه یک کمدی از منش و, در این فصل دادگاه ملودرام علاوه بر; چه چیزی جزء این کراس نوع نوبت آن است که مطمئن معنا که بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد نشان می دهد شخصیت های اصلی انجام خواهد داد اشتباه چیزی است که به عنوان بینندگان ما را دریافت کنید برای مشاهده با هر دو خنده و ترس و سرگرم کننده دیوانه کننده مسیرهای آنها را.

یک بار مندانه است بريدن توسط پلیس, باند, به دور از دروغ گفتن در پایین چشمه به عمل است. درو تلاش برای فرار به شانگهای است اما بازداشت در هواپیما. الیوت و پورشه دهند برای تابستان و به اشتراک گذاری ("من می دانم که جایی که دور از همه این است." "ما تصورات؟" "Hamptons!"), خودشان طناب به نگهداری یک دسته از ثروتمند زیر زنانه children ("من نفرت فقط این بچه های پولدار! آنها نمی گوش دادن به ما در همه!," پورشه شکایت بی اعتنا به آشکار مکاتبات بین خودش و او اتهامات) رنگ خود مو بور, خانواده آدامز در یک harebrained تلاش برای پنهان کردن هویت خود و در نهایت گرفته شده در توسط پلیس, به هر حال. مانند آثار دیگر که مرکزی gambit است "دوستان و یک بدن مرده"—دانا Tartt را نجیبانه "تاریخ محرمانه"; دنی بویل comically گریم "Shallow Grave"; بزهکار نوجوان shockers مانند لری کلارک "قلدر" و یا تیم شکارچی "رودخانه لبه"—"حزب جستجو" چاله گروه در برابر اعضای آن است. خواهد قرضه دوستی قوی به اندازه کافی برای نگه داشتن افراد از تلاش برای صرفه جویی در پوسته های خود را با اعتراف به این راز تاریک آنها سوگند یاد به نگه داشتن ؟ بخشی از شوخی در "جستجو در پارتی" این است که حتی قبل از ارتکاب قتل شخصیت ها به ندرت اگر تا کنون فکر می کردم هر کسی به جز خودشان. در ابتلا به اخبار مندانه و درو دستگیری در تلویزیون شانتال می رود به یک جا ناله "این به چه معنی برای من?" و هر چند این باند درک خود تا حد زیادی بستگی به تمایز آنها را بین خود (خنک و جذاب cognoscenti) و افرادی مانند شانتال (شاخی شنگول duds) او از کوره در رفته خود جذب و در واقع نشان دهنده ایشان دقیقا.

بی اعتنا narcissists هستند یک مزیت بزرگ به کمدی و "حزب جستجو" تا حد زیادی به آن اجازه می دهد تا شخصیت خود را دیوانه egomaniacal foibles بدون رفتن بیش از حد به گذشته خود صدمات و یا سابقه خانوادگی. نشان می دهد گاهی اوقات آج بر روی زمین ناهموار در طول لحظات که در آن ما به معنای یادگیری چیزی بیشتر و شاید بیشتر به طور معمول موثر در مورد یک شخصیت گذشته—مانند زمانی که در پنجم قسمت ما با مندانه عراق از پدر و مادر مهاجر که به شهر می آیند زمانی که او می رود در دادگاه و از او بیگانه به نظر می رسد. (شوکت هم دختر یک عراقی مهاجر ، معلوم نیست در چنین لحظاتی که آیا قرار است ما را به درک شخصیت عمیق تر—تجسم نظر او و با او شناسایی روانشناسی به عنوان ما را با یک رقم در یک مطلب معمولی نشان می دهد.

چه بیشتر متمایز مندانه در این فصل این است که او را تبدیل به یک رسانه احساس بیش از این دوره از محاکمه. به عنوان او میریزد بیرون تردید که typified شخصیت خود را در نشان می دهد در اوایل فصل شوکت نقش خود را به عنوان به طور فزاینده ای vampy و خود aggrandizing. ("من فقط هرگز فکر نمی کردم که بسیار شناخته شده بود رفتن به احساس بسیار خطرناک!" او headily muses به یک دایره ربودهشده تحسین در یک رویداد.) Hagner به نوبه خود در این فصل به عنوان یک دوباره متولد سالک که moonlights به عنوان یک محصول-top-پوشیدن خواننده پاپ در یک کلیسا باند و رینولدز را به عنوان یک پاک برش heartthrob قاتل دنبال دیوانه طرفداران زن از جمله یک لاسی داور هستند بزرگ به عنوان به خوبی. و جان اوایل یک بار دیگر ارائه tour-de-نیروی عملکرد به عنوان زرق و برق دار الیوت که bitchy رضایت خود را متوقف هرگز به پالس با یک جریان پنهانی متلاطم شبه هیستریک عدم قطعیت است. ("بچه ها آن است که آنچه در آن است. اجازه دهید فقط درایو خانه و توقف در آن واقعا خوب ceviche محل در Watermill و فقط گرفته شده برای بازجویی در حال حاضر!")

اما این جزئی از شخصیت های که فقط به عنوان اغلب به سرقت نشان می دهد در اینجا. کلر McNulty به عنوان درد در گردن fuhj ivy winters hd شانتال; Michaela Watkins به عنوان یک بلانت بلند پروازانه دادستان; Jay گذاری به عنوان duplass به عنوان یک amoral تئاتر-مدیر گورو; چوپان Fineman به عنوان یک فاسد-به-این-هسته محافظه کار تلویزیون دانشمند; لویی اندرسون به عنوان یک snoozy نه-گرفتن-هر-جوان وکیل مدافع ("شیکاگو تریبیون به نام او بهترین وکیل مدافع در سمت شرق شیکاگو در سال 1988!"); و شاید به خصوص Shalita اعطای دهد که یک ستاره واقعی به نوبه خود به عنوان مندانه برای اولین بار وکیل مدافع یک "سی و یک" نوازش-girlboss نوع. ("آن را مانند سگ ماده فقط اعتراف می خواهید به فروشگاه" او mutters نورد چشمان او در واتکینز no-nonsense نود-فمینیست-سبک دادستان.) هیچ یک از این افراد خوب هستند اما "حزب جستجو" نیست یک استاندارد اخلاق داستان. ما نه به معنای فکر نمی کنم به عشق یا نفرت شخصیت به شناسایی و با آنها و یا به طور کامل آنها را رد می کنند. آنچه که ما می توانید انجام دهید این است که لذت بردن از تماشای آنها به عنوان اساس حقیقتا صدای ترق و تروق با انرژی جنبشی. سری باقی مانده است در بهترین حالت آن زمانی که آن را نزدیک بازیکنان فردی تیک و حرکات از اندکی حذف—زل زل نگاه کردن خود را خوشحال و گاهی حتی کمی دلسوز, اما در پایان, کاملا unsentimental.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب