فرهنگ پلیس شکسته است

ایده های خشونت و غیرانسانی به شدت تعبیه شده در بسیاری از بخش های. Sueddeutsche Zeitung عکس / Alamy;

توسط NEWS-SINGLE در 28 خرداد 1399
Sueddeutsche Zeitung عکس / Alamy; Paul Spella / اطلس

منt یکی از مهمترین و قابل توجه نتایج نظرسنجی از زمان حاضر است. از مارس 29 ژوئن 2, وال استریت ژورنال/NBC News نظرسنجی از رای دهندگان خواسته شد که آیا آنها بیشتر مشکل با اقدامات پلیس و مرگ جورج فلوید یا تظاهرات که به خشونت تبدیل شد. با بیش از دو به یک, حاشیه آنها گفت: آنها بیشتر مشکل اقدامات پلیس است.

این است چگونه آمریکایی ها در واکنش به این درگیری ها از سال 1968 زمانی که آنها چرخش به ریچارد نیکسون قانون نظم و پیام. این است که چگونه آنها در واکنش به رادنی کینگ شورش در لس آنجلس در سال 1992. چیزی متفاوت است در امریکا است. که در وال استریت ژورنال/NBC News, نظرسنجی 80 درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که فکر می کنم در کشور فزاینده است "خارج از کنترل" و مردم بیشتر نگران توسط پلیس از معترضان.

این نه تنها سوال نظرسنجی نشان می دهد که یک تغییر لرزه ای در افکار عمومی در سال های اخیر است. پس از یک هیئت منصفه نمی دادستانهای افسر که به کشته شدن اریک گارنر در سال 2014 تنها 33 درصد از آمریکایی ها احساس کردند که پلیس با احتمال بیشتری به استفاده بیش از حد زور علیه مردم سیاه از سفید در برابر مردم است. در حال حاضر پس از جورج فلوید کشته شد در سال 2020 57 درصد از آمریکایی ها بر این باورند که. با توجه به ماه ژوئن Monmouth University, نظرسنجی 76 درصد از آمریکایی ها در حال حاضر فکر می کنم نژادپرستی و تبعیض "یک مشکل بزرگ" تا 25 امتیاز پس از 2015. در ژانویه 2018 بیشتر ثبت نام رای دهندگان گفت: آنها مخالف, سیاه زندگی مهم تر گفت: آنها از آن حمایت کرد. در حال حاضر تعداد حامیان مخالفان با 26 نقطه حاشیه.

آنچه منتقل شده?

قتل چند سال گذشته و سیاه زندگی مهم جنبش که بوجود آمده در پاسخ به آنها داده اند آمریکایی ها در آموزش و پرورش در نظام بدرفتاری از مردم توسط نیروهای پلیس در سراسر کشور است. ویدئوها از خشونت پلیس در حال شستن در سراسر همه گوشی های: ویدئوها از پلیس در حال اجرا بیش از زنان جوان با پلیس اسب فشار پیر مردان سفید بدون هیچ دلیل عجله به جمعیت از تظاهرات مسالمت آمیز و باران ضربات در افراد جوان و خبرنگاران. فیلم نشان می دهد که deadness در چشم یک افسر به او لگد یک زن جوان در چهره یک زن که فقط نشستن وجود دارد و مسالمت آمیز در خیابان.

آیا این خشونت از آمده است ؟ و آنچه می تواند ما را در مورد آن انجام?

دو نظریه در حال حاضر غالب بحث های عمومی. برای اولین بار می بیند این مشکل در سطح فردی. وجود دارد تعدادی از "بد سیب" در هر police force—استبدادی نژادپرستانه قلدر که لذت را در pummeling دفاع مردان سیاه و سفید. ما باید به دور از اتحادیه حمایت افزایش تحریم های حذف آنها از زور و تحت تعقیب قرار دادن آنها در زمان مناسب.

نظریه دوم می بیند این مشکل در سطح سیستمیک. وجود دارد چیزی است که ذاتا سرکوبگر در مورد محله بودن حکومت توسط مردان و زنان با اسلحه و باتوم و گرز. در یک سیستماتیک نژادپرستانه جامعه استفاده از زور در آن راه به كار گيرند. ما نیاز به "پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس" و سعی کنید نرم تر اجتماعی ،

هر دو در نظریه شامل برخی از حقیقت است. برخی از پلیس مانند جورج فلوید قاتل, Derek چوین رک تا بسیاری از شکایات و تخلفات. این هم درست است که در طول تاریخ آمریکا اجرای قانون همواره مورد استفاده قرار گیرد برای به اجرا درآوردن نژادی سلسله مراتب است. خشونت پلیس منعکس کننده میراث نژادی lynchings و برخی از این عادات از ذهن است که هنوز هم تعبیه شده در جامعه آمریکا و در آن ادارات پلیس.

اما شواهد نشان می دهد که بخش عمده ای از مشکل این است که در سطح های مختلف نه فرد یا سیستمیک. مشکل نهفته است در فرهنگ های سازمانی از برخی از نیروهای پلیس. در نیروهای با ما-مقابل-the-world محاصره ذهنیت است. در آنهایی که با ما-بند-on-the-زره-و-مبارزه با فرهنگ آنهایی که depersonalize انسان در خیابان. همه ظلم و ستم آغاز می شود با صفات انسانی—با دیدن چهره دیگر, دیدن نیست کل بشریت است. فرهنگی رژیم غیرانسانی ساخته شده در بسیاری از ادارات پلیس. در آن بارور زمین تعصبات نژادی می تواند به گسترش و تثبیت تبدیل شده. اما رژیم می تواند ساختار شکنی.

Mهر مردم به پلیس زیرا آنها آرمان گرا هستند. یک مطالعه از NYPD استخدام در بر داشت که یکی از رایج ترین انگیزه بود "فرصت برای کمک به مردم در جامعه است." در سال 2015 یک گروه از محققان به رهبری توسط پلیس روانشناس Daniel M. بلومبرگ مورد مطالعه پلیس استخدام را با استفاده از آنچه آنها به نام "صداقت مقیاس" برای سنجش صداقت و امانت و سالم ماندن جسد. پلیس استخدام به ثمر رساند به طور متوسط بالاتر از دانش آموزان کالج که شرکت کرده بود در مطالعات قبلی. به عنوان بلومبرگ نوشت: در یک بعد از مقاله "سازمان های اجرای قانون به طور کلی نیست استخدام "بد سیب'" از آنجا که از غربالگری دقیق از استخدام.

سپس آنها را وارد کنید که در آن تم اصلی این است که این یک تهدید در جهان خارج وجود دارد. استخدام می گفت که یک پسر با چاقو 21 فوت دور می تواند اجرا شود و چاقو شما قبل از اینکه شما این فرصت را به منظور جلب تفنگ خود را. حتی زمانی که اسلحه خود را کشیده شده است بر کسی که با پشت خود را تبدیل او می تواند محوری و ماشه را بکشید قبل از اینکه شما این شانس را به آتش کشیدند. استخدام گوش دادن به این رادیو فریاد از افسران کشته شده در حین انجام وظیفه و پیام این است: آیا تا به حال اجازه دهید این اتفاق می افتد به شما. هنگامی که در شک همانطور که می رود آن است که "بهتر است به قضاوت 12 انجام شده توسط شش."

حدود 70 درصد از افسران پلیس می گویند که آنها هرگز شلیک تفنگ خود را در حالی که در این کار اما به طور متوسط 71 ساعت از آموزش های خود را اختصاص داده شده به اسلحه گرم مهارت و 60 ساعت به دفاع از خود با توجه به 2013 اداره دادگستری گزارش در حالی که تنها 43 ساعت صرف شده در جامعه-پلیس اقدامات فرهنگی-آموزش تنوع روابط انسانی و وساطت و مديريت تعارض.

بسیاری از برنامه های آموزشی را استخدام از زندگی غیر نظامی و قرار دادن آنها در یک بوت کمپ جو است. سال در کار تمایل به تقویت این جدایی. من چپ دانشگاه شیکاگو برای تبدیل شدن به یک خبرنگار پلیس در سمت جنوب آن شهرستان. اولین چیزی که یاد گرفتم در طول این مختصر محدود بود که کارآگاهان در شیکاگو اداره پلیس شد و فقط به عنوان هوشمند به عنوان استادان خود را در مدرسه. دومین چیزی که یاد گرفتم این است که پلیس باید حس عمیقی از خدمات اما باید به صرف روز خود را در میان افرادی که در بدترین لحظه و اغلب در میان افراد زمانی که آنها در بدترین پاسخ به خشونت خانگی و تجاوز به عنف و قاچاق مواد مخدر و قتل است.

"از آنجا که افسران پلیس در حال غالبا در معرض حوادث مانند مرگ ضربه بودن و حمله فیزیکی نرخ PTSD در میان افسران پلیس گزارش شده است به عنوان بالا به عنوان 15 درصد" اپیدمیولوژی ارین McCanlies و نویسندگان نوشت: در یک سال 2017 کاغذ. فشارهای شدید هستند. هر چند سهمیه غیر قانونی در برخی از کشورها بسیاری از پلیس خواست با مافوق خود را به سطح شیب دار تا تولید خود را—صدور بلیط های بیشتر و بیشتر بازداشت. افسران نیز تشویق به پاسخ به تماس های بیشتر به سرعت. ثابت hyper-هوشیاری و استرس تبدیل به پس زمینه تن از زندگی است.

فرهنگ سازمانی از بخش های خود را بیش از حد اغلب آنها را تبدیل به خیابان رزمندگان اشغال سربازان. دهه پیش دانشمند اجتماعی James M. Wilson نوشت که وجود دارد سه نوع از افسر پلیس: نگهبان این legalist و ارائه دهنده خدمات. امروز وجود دارد یک چهارم پهلوان از جان گذشته.

در این فیلم ما دیدم پلیس زره پوش ضد شورش. آمریکا اجرای قانون را به دست آورد میلیاردها دلار تجهیزات مازاد از جمله سرنیزه و نارنجک.

کیسی Delehanty رایان ولش جک Mewhirter و جیسون Wilks باید مطالعه رابطه بین نظامی و امنیت عمومی. در واشنگتن پست, Mewhirter و ولش نوشت: در مورد یافته های خود را: "زمانی که یک شهرستان می رود از دریافت هیچ تجهیزات نظامی به $2,539,767 ارزش (بزرگترین شکل که رفت به یک آژانس در داده های ما) بیش از دو بار به عنوان بسیاری از شهروندان به احتمال زیاد به مرگ در این شهرستان در سال بعد." مشکلات به احتمال زیاد دیده می شود که در اعمال جنگ. فرد در طرف دیگر از تجهیزات ارائه شده است کمتر قابل مشاهده است.

ما در حال ردیابی علت غیرانسانی اینجا تدریجی بسته کردن طبیعی همدردی بین یک فرد و دیگری. تقریبا همه پلیس مقاومت در برابر این فشار بیشتر از زمان و ما به آنها مدیون ما احترام و افتخار و قدردانی است. بسیاری از ما می دانیم گرم و مهربان افسران پلیس که رد بدترین بخش از محیط زیست خود را—اما فشارهای فرهنگی وجود دارد با این وجود.

برخی از فرهنگ های سازمانی را نهایی چند گام برای القای depersonalized جهان بینی: استفاده از اصطلاحات مخصوص یک صنف لقب توهین و حسن تعبیر, تمام ترفندهای زبانی مردم به استفاده از زمانی که آنها می خواهند برای رسیدن به اخلاقی فاصله از محیط اطراف خود و خاموش کردن, شخصی, لنز. جمعی سرکوب احساسات—ماسک از بدبینی ثابت طنز و شوخ طبعی است که گروه اتخاذ با هم. هنجارهای فرهنگی را تشویق افسران به نادیده گرفتن خود و آسیب پذیری.

پس از آن وجود حضور ثابت نادیده می گیرند, ترس. به عنوان ست استوتون یک دانشگاه کارولینای جنوبی استاد حقوق و نوشت: در این اطلس در سال 2014 افسران پلیس "شلیک چرا که آنها می ترسند. و آنها می ترسند چرا که آنها به طور مداوم barraged با این پیام است که آنها باید ترس که بقای خود به آن بستگی دارد." آنها در کسی دیگری را به فضا. آنها نمی دانند چه تماشاچیان در حال رفتن به انجام. آنها اغلب احساس می کنند به شدت در تلاش برای تحمیل نظم در هرج و مرج است.

و بنابراین در لحظات مانند آنهایی که ما شده ایم شاهد در هفته های گذشته از آن تمام می شود و ما در مقابل آنها. برخی از افسران دیگر دیدن یک انسان است. آنها perp.

حتی استخدام متنوع نیروی انتظامی است و هیچ نوش دارو. یک سال 2016 وزارت دادگستری تحقیقات به اداره پلیس بالتیمور در بر داشت سازگار با نژاد مغرضانه پلیس در نیروی جایی که در سال 2015 بیش از 40 درصد از پلیس آمریکایی آفریقایی تبار بودند. مشکل این وضع نه تنها در ذهن فرد افسران پلیس بلکه در فرهنگ بخش را که ماموران وارد شده است.

همه ما ساختن واقعیت با توجه به راه نگاه ما به جهان. اگر فرهنگ در اطراف شما باعث شما را به دیدن دیگران به عنوان انسان کامل اما به عنوان اشیاء این است که چگونه شما در حال رفتن به آنها را ببینید. پلیس بشر و زندگی در لبه های ناهموار ممکن میکند از یک جامعه است که عمیق نژادی و نابرابری. اجتماعی ساخت و ساز از واقعیت بیش از حد بسیاری از افسران ساکن است یک مشکل اصلی در اینجا—زمانی که زن نشسته پا روی پا انداخته در خیابان است که یک دختر یا خواهر زمانی که انسان بر روی زمین است و نه یک مسیحی و یا یک همسایه—برخی از افسران شروع به دیدن آنها را فقط به عنوان اشیاء آنها می تواند ضربه یا له.

Three خطوط اصلاح شده است ظاهر این روز است. اولین و معروف ترین است "پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس است." این به این معنی چیزهای مختلف بسیاری از آنها را کاملا معقول به افراد مختلف است. اما اگر آن را به معنی پلیس کاهش هزینه های خیلی کمتری وجود دارد پلیس در اطراف آن را نمی خواهد اتفاق می افتد و آن را نمی خواهد کمک کند.

در طول دهه گذشته آمریکایی ها همواره گفت: آنها می خواهند بیشتر افسران پلیس. یک 2019 Civis تجزیه و تحلیل نظرسنجی برای Vox یافت که 60 درصد از آمریکایی های آفریقایی تبار 65 درصد از لاتین تبارها و 74 درصد از سفید پوستان می خواهم برای دیدن افزایش تعداد افسران پلیس در مناطق بالای جرم و جنایت. در سال 2015 فقط پس از این تظاهرات در واکنش به مرگ مایکل براون در فرگوسن میسوری گالوپ از مردم پرسید که آیا آنها ترجیح می دهند برای دیدن بزرگتر حضور پلیس در محله خود را و یا یک کوچکتر است. سی و هشت درصد از آمریکایی های آفریقایی تبار گفت: آنها می خواهم برای دیدن بزرگتر پلیس حضور 51 درصد گفت: آنها می خواستند بدون تغییر و تنها 10 درصد گفت: آنها می خواستند کوچکتر حضور پلیس.

کمتر پلیس به این معنا نیست کمتر خشونت. افسران اغلب با استفاده از نیروی بیشتر زمانی که آنها خسته هستند. یک سال 2017 مطالعه کلانتر در شهرستان کینگ در واشنگتن نشان داد که اگر یک افسر آثار چهار اضافی ساعت اضافه کاری در یک هفته شانس است که او و یا او را تخلیه اسلحه گرم هفته بعد افزایش 15.2 درصد است. اگر شما کمتر خسته افسران شیفت کار دیگر با بیشتر اضافه کاری شما بیشتر حوادث. و به عنوان مت Yglesias معتقد است در Voxتحقیقات به وضوح نشان می دهد که حضور بیشتر پلیس منجر به جرم و جنایت کمتر کمتر پلیس متوقف می شود کاهش احتمال سوء استفاده زمانی که متوقف می شود رخ می دهد و کمتر حبس.

دیگر بیشتر امیدوار کننده اصلاحات شامل تغییر روش در برخورد و ایجاد یک جامعه ریشه نیروی پلیس در وهله اول. آن را قابل توجه چقدر تغییر رویه می تواند دستیابی به. پلیس لاس وگاس با مرکز پلیس سهام شرکت تاسیس شده توسط روانشناس فیلیپ Atiba Goff به بررسی بخش استفاده از زور. مطالعه خود منجر به یک سیاست الزامی است که در تعقیب پا افسر پیشرو تعقیب خواهد بود اولین فرد به دست مظنون است. که به تنهایی تولید 23 درصد کاهش و در مجموع استفاده از زور و 11 درصد کاهش افسر آسیب است. یک مطالعه نشان داد که ادارات پلیس که ممنوع chokeholds و strangleholds تجربه 22 درصد کاهش در نرخ افغانستان.

اما چیزی که تغییر فرهنگ سازمانی از بخش. جالب است که کشورهای با بیشترین تعداد پلیس تیراندازی سرانه در غرب که در آن تفنگ اخلاق شایع تر است: New Mexico, آلاسکا, Oklahoma, آریزونا, کلرادو و نوادا. کشورهای با بالاترین نرخ در شرق: رود آیلند, نیویورک, ماساچوست, کانکتیکات, و, New Jersey.

فرهنگ نامرئی است اما همه تعیین. نیروهای پلیس که به خوبی انجام داده اند در کاهش جرم و جنایت نیست آموزش افسران خود را برای دیدن خود به عنوان ابرقهرمانان, حمله بچه ها بد است. آنها یک جامعه قوی تر-خدمات اخلاق. Camden, New Jersey شد چیزی از یک مدل برای اصلاح طلبان چند سال پیش زمانی که کل اداره پلیس منحل شد. به جای آن با یک شهرستان در سطح آژانس کمتر encumbered توسط اتحادیه قوانین که پس از آن به استخدام بیشتر پلیس—411 افسران از 250—نقل مکان کرد و آنها را از اتومبیل های خود و بازگشت به راه رفتن ضربان. نیوآرک به کار گرفته چند هفته گذشته به خوبی در بخشی به دلیل آن است نه نظامی نیروی خود را, اما همچنین به این دلیل در سال 2014 در این شهرستان ایجاد شده نیوآرک جامعه خیابانی تیم متشکل از رهبران جامعه را که بهداشت عمومی با رویکرد به خشونت و در لحظات تنش کار برای جلوگیری از غارت و خشونت است.

رابطهای چیزهایی که نرم و پیچ و تابدار در واقع سخت و عملی است. و شواهدی وجود دارد که این رویکرد منتشر شده است در طول سال. در شهر نیویورک NYPD توانسته است به طور چشمگیری کاهش می دهد تعدادی از عکس اخراج هر سال است. افسران پلیس اخراج 1,292 گلوله در سال 1996. تا سال 2018 که تعداد پایین بود به 136. در سال 2014 64 غیر مسلح سیاه, نفر کشته شدند توسط پلیس و در سال 2015 به 78 بودند. اما در سال 2018 و 2019, 28 غیر مسلح سیاه, نفر کشته شدند, در هر سال. فشار آورده سیاه زندگی ماده و اصلاحات که در ادارات پلیس در حال سازماندهی در پاسخ است که با داشتن یک اثر.

حتی بهترین پلیس اصلاحات نمی تواند پاک کردن سم از نژاد پرستی در جامعه آمریکا است. اما این تغییرات در افکار عمومی بیش از گذشته سه هفته حیرت انگیز بوده است. تغییر یک فرهنگ در کشور و در ادارات پلیس است که معمولا آهسته و کار لازم است. اما هنجارهای می تواند تغییر به تدریج و پس از آن همه در یک بار و زمانی که آنها می تواند اثرات تاریخی است.

  

  

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب