اطلس روزانه: یک ویروس دو آمریکایی

هر هفته شب سردبیران ما راهنمای شما را از طریق بزرگترین داستان از روز به شما کمک کند کشف ایده های جدید و تعجب شما با لحظات لذت. اشتراک برای دریافت این به صندوق پستی خود تحویل.

YUSKIKI / SHUTTERSTOCK / اطلس

یک ویروس در دو آمریکایی

شاید شما در یک زندگی آبی, دولت, در, سخت, ضربه, منطقه شهری, و در حال حاضر تحت مستند سفارشات خود را از فرماندار دموکرات. یا شاید شما در شهر های کوچک محافظه کار امریکا در یکی از مکان های که نسبتا عاری از COVID-19 موارد که در آن محلی مقامات جمهوری خواه در حال مقاومت در برابر بیشتر اقدامات پیشگیرانه.

قرمز-دولت و آبی-دولت امریکا نیست دچار همین بیماری همه گیر و آن را در پای صندوقهای رای است. نظر سنجی های ملی نشان جغرافیایی و حزبی انشعابات در نگرش با دموکرات ها و ساکنان شهری بیشتر برای بیان نگرانی خود را. و شاید حتی بیشتر نگران این تقسیم به نظر می رسد بدتر شدن.

همه گیر و آمریکا پاسخ, در حال بلعیده کشور جنگ فرهنگ. به عنوان ما سیاست تحریریه McKay Coppins گزارش های امروز, اجتماعی فاصله است و بدل به یک عمل سیاسی—”یک راه برای سیگنال های که به سمت شما در آن هستید.”

چند چیز را به در نظر گرفتن به عنوان شما را حس وضعیت:

  • پیام در حال آمدن است از بالا. مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره به این فشار به عنوان “چین ویروس” در تلاش برای تحریک یک فرهنگ جنگ آدم Serwer استدلال می کند.

  • اما آن را نیز بخشی از یک دهه فلسفی نبرد بین طرفین است. یکی که predates مغلوب ساختن پیشی جستن در دسترس نباشد: “چقدر سالم مردم در جامعه نسبت به آسیب پذیر ترین?”

  • همه این ممکن است تغییر در صورت و یا زمانی که ویروس بازدید قرمز متحده است. که ممکن است رخ دهد زودتر از شما فکر می کنم: نگه داشتن چشم خود را در لوئیزیانا که مغلوب ساختن پیشی جستن انجام شده در سال 2016.

(جاش peter bradley / خبرگزاری فرانسه / گتی ایماژ)

آنچه به عنوان خوانده شده اگر … شما فقط می خواهید توصیه های عملی:

  • چهار جدول زمانی ممکن است برای زندگی به حالت عادی بازگشت

  • داس و don’ts از “اجتماعی فاصله”

  • در اینجا این است که چگونه بسیاری از مردم coronavirus در دولت خود را

  • چگونه باید دریافت مواد غذایی در طول همه گیر

یک سوال پاسخ داده شده: چگونه می تواند شما را به مبارزه در برابر اطلاعات غلط در مورد ویروس ؟

دو کارشناسان جزئیات مراحل شما باید به علف هرز دروغ—و کمک به توقف خود را گسترش. اولین نکته:

در نظر گرفتن منبع و در نظر گرفتن منبع منبع. هر دو از این مراحل کمک به محافظت در برابر دروغ (عمدی گسترش اطلاعات نادرست) و همچنین به عنوان اطلاعات غلط (از سازمان ملل متحدعمدی و غیر عمدی گسترش اطلاعات نادرست).

امشب اطلس-مصوب خود قرنطینه فعالیت:

این یکی از حسن نیت ارائه میدهد از فضای ما خبرنگار مارینا Koren:

“دست خود را بر روی یک اره منبت کاری اره مویی پازل, ترجیحا یکی با 1000 قطعه. پازل کامل همه گیر فعالیت از آنجا که آنها هر دو ذهن و دست شما را برای ساعت اشغال آن را سخت به ساکن در شیوع و حرکت را از طریق آخرین اخبار بر روی تلفن خود را—هنگامی که شما در حال لیزر متمرکز در پیدا کردن که یکی گریزان قطعه است.”

آنچه به عنوان خوانده شده اگر شما می خواهم به خواندن در مورد چیزی—هر چیزی—دیگر از coronavirus:

اما Perrier ماه را صرف پیام های یک مرد او بر این باور بود که 34 ساله, برق, اما, بود که در واقع 53 ساله خرده فروشی دکوراتور. اولین جلسه در شخص شکست قلب او. اما وقتی به او رسید با هشدار به ترکیه مدل که عکس او ماهی بود با استفاده از چیزهایی که در زمان به نوبه خود برای بهتر.

ما در ادامه پوشش ما از coronavirus. مشاهده همه ما داستان های مربوط به شیوع اینجا. اجازه دهید ما می دانیم اگر شما سوالات خاص در مورد ویروس—و یا اگر شما یک تجربه شخصی شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن با ما. به طور خاص, ما می خواهم برای شنیدن در مورد چگونه همه گیر است و تحت تاثیر زندگی خانوادگی خود را—که آیا مراقبت از کودک, شریک زندگی, روابط, و یا هر گونه دیگر خانواده پویا.


عزیز درمانگر

بیانکا BAGNARELLI

هر دوشنبه لری Gottlieb پاسخ پرسش های خوانندگان در مورد مشکلات خود را بزرگ و کوچک است. در این هفته او چیزی فوق العاده: پاسخ در خود سوال است. او توضیح می دهد:

این هفته من تصمیم به ارسال خود من “عزیز درمانگر” نامه پس من پدر مرگ. به عنوان یک درمانگر من هیچ غریبه ای به غم و اندوه و من نوشته ام در مورد آن متنوع تظاهرات در این ستون چند بار.

حتی من می خواستم برای نوشتن در مورد غم و اندوه من در حال حاضر تجربه شخصا آنجا که من می دانم این چیزی است که همه را تحت تاثیر قرار. شما می توانید از طریق زندگی بدون تجربه از دست دادن. سوال این است که چگونه زندگی می کنیم با از دست دادن ؟

و چگونه ما این کار را در میان ترس و وحشت همه گیر? خواندن لری مشاوره به لری. نوشتن به او در هر زمان در [email protected].


این ایمیل نوشته شده توسط کارولین Mimbs Nyce با کمک از ایزابل Fattal و Annika Neklason و ویرایش شده توسط Shan وانگ. کسی جلو شما این خبرنامه? ثبت نام خود را به صورت روزانه در اینجا.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>