<em>اطلس روزانه: </em>بحث بر سر ماسک

خبرنامه شما باید پوشیدن یک ماسک صورت ، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش شده است که با توجه به دستورال

توسط NEWS-SINGLE در 15 فروردین 1399

هر هفته شب سردبیران ما راهنمای شما را از طریق بزرگترین داستان از روز به شما کمک کند کشف ایده های جدید و تعجب شما با لحظات لذت. اشتراک برای دریافت این به صندوق پستی خود تحویل.

در ابتدا هدایت روشن بود: مگر شما COVID-19 یا مراقبت از کسی که شما احتمالا نیازی به پوشیدن ماسک ، در حال حاضر که همه در شار. CDC است که انتظار می رود مجددا با ابزار تجهیز گفت: دستورالعمل مشاوره آمریکایی به پوشیدن پارچه ماسک در مکان های عمومی, شاید به عنوان به زودی به عنوان امشب.

در اینجا چیزی است که ما علم نویسنده اد یونگ گزارش در مورد اثربخشی چنین ماسک دیروز:

چند مطالعات نشان می دهد که در خانه پارچه ماسک ها کمتر موثر از پزشکی مناسب آنهایی هستند اما هنوز هم بهتر از هیچ چیز است. در یک آزمایش یک فولاد ماسک فیلتر 89 درصد از ذرات ویروسی از درجه یک چای حوله مسدود شده 72 درصد و یک تی شرت پنبه مسدود شده 50 درصد است. ... اگر مردم استفاده موقت ماسک آنها باید به طور کامل شستشو آنها را پس از آن. و بیشتر از همه آنها باید به یاد داشته باشید که ماسک های خانگی به طور کامل محافظ.

زیر بنای ماسک بحث دیگری است که در مورد چگونگی این کروناویروس جدید سفر—به طور خاص آن است که آیا هوابرد. (هوابرد در بهداشت عمومی حس نمی کند و فقط معنی "سفر هوایی" آن را اشاره به یک حالت خاص که در آن ویروس حرکت به عنوان "ذرات معلق در هوا.") مطالعات اولیه عرضه اولیه پاسخ اما پرسش های بسیاری باقی می ماند.

"ما در حال تلاش برای ساخت هواپیما در حالی که ما در حال پرواز آن را" یک کارشناس گفت: Ed. "ما نیاز به تصمیم گیری با بسیار عظیم عواقب در صورت عدم وجود داده ها امن. آن را یک کابوس برای شما میانگین محتاط عمومی-بهداشت حرفه ای."

اقیانوس اطلس

امروز coronavirus به روز رسانی در سه جمله:

یک هفته دیگر از بالا و افزایش بیکاری ادعا را نشان می دهد اقتصاد هنوز از وضعیتی وخیم. بیشتر افراد جوان در جنوب به نظر می رسد در حال مرگ از COVID-19. و جهان طبیعی است که احساس اثرات این جهانی shutdown.

آنچه به عنوان خوانده شده اگر ... شما فقط می خواهید توصیه های عملی:

  • چهار جدول زمانی ممکن است برای زندگی به حالت عادی بازگشت

  • داس و don'ts از "اجتماعی فاصله"

  • در اینجا این است که چگونه بسیاری از مردم coronavirus در دولت خود را

  • چگونه باید دریافت مواد غذایی در طول همه گیر

یک سوال پاسخ داده شده: چگونه می توان توضیح به 4 ساله که چرا او نمی تواند دیدن دوستان یا رفتن به مدرسه ؟

زمانی که بحث اجتماعی فاصله با فرزندان جوان, Andrea Delbanco سردبیر در رئیس از زمان برای کودکان و نوجوانانتوصیه می کند که پدر و مادر توضیح دهید که چگونه به پهن کردن منحنی با استفاده از سن مناسب زبان. "درخواست فرزند خود را به تصور کنید که هر کس در خانواده شما رو آنفولانزا. اگر هر کس احساس بیمار در همان زمان شما می توانید برای مراقبت از یکدیگر. اما اگر شما در زمان تبدیل شدن بیمار کسی می تواند همیشه سالم و به اندازه کافی برای کمک به" Delbanco می گوید آتلانتیک's اشلی بند.

Delbanco همچنین توصیه می کند والدین پاسخ به سوالات در مورد این بیماری همه گیر به عنوان صادقانه به عنوان امکان پذیر است. "نمی توان اطمینان یا وعده های شما نمی توانید نگه دارید. که ممکن است آنها را آرام در کوتاه مدت" Delbanco می گوید: "اما در دراز مدت این مهم است که آنها به شما اعتماد به صداقت با آنها."

Tsalim را اطلس-مصوب خود قرنطینه فعالیت:

"اگر شما خسته هستید و در رسیدن به یک لپ تاپ و یا تلفن در اینجا یک پیشنهاد: رفتن به یوتیوب نوع در 'BTS,' کلیک کنید در یک ویدیو به صورت تصادفی و اجازه دهید به خودتان افتد پایین سوراخ خرگوش. این نقطه, شما احتمالا شنیده ام از هفت عضو کره جنوبی گروه پاپ; آنها بزرگترین باند در جهان است. شما لازم نیست به صحبت های کره ای می شود و یا به "پسر بچه باند" و یا حتی جریان اصلی موسیقی به طور کلی به درک BTS—مرحله خود, حضور, نوع خم موسیقی حس شوخ طبعی تعهد به مسائل اجتماعی و خیره کننده طراحی رقص به احتمال زیاد شما بیش از برنده شدن."
— Lenika کروز, ارشد, کاردانی, ویرایشگر

آنچه به عنوان خوانده شده اگر شما می خواهم به خواندن در مورد چیزی—هر چیزی—دیگر از coronavirus:

ویکیپدیا لژیون داوطلب سردبیران معروف سخت گیر می شه و به شدت مرموز. در اینجا یک نقشه از جایی که آنها هستند و آنچه که ممکن است این معنی در مورد سایت.

ما در ادامه پوشش ما از coronavirus. مشاهده همه ما داستان های مربوط به شیوع اینجا. اجازه دهید ما می دانیم اگر شما سوالات خاص در مورد ویروس—و یا اگر شما یک تجربه شخصی شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن با ما.

شما درخواست برای مواقع اضطراری کسب و کار کوچک وام ؟ ما می خواهم برای شنیدن در مورد تجربه خود را. خود را شامل نام و نام اندازه و محل سرمایه گذاری خود را.

این ایمیل نوشته شده توسط کارولین Mimbs Nyce با کمک از هیلی ویس و لرا مضراب زدن و ویرایش شده توسط Shan وانگ. ثبت نام خود را به صورت روزانه در اینجا

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب