اطلس روزانه: ویسکانسین است که یک هشدار

هر هفته شب سردبیران ما راهنمای شما را از طریق بزرگترین داستان از روز به شما کمک کند کشف ایده های جدید و تعجب شما با لحظات لذت. اشتراک برای دریافت این به صندوق پستی خود تحویل.

عرش RAZIUDDIN / اطلس

ویسکانسین است که هشدار دهنده است. امروز دولت رای دهندگان به عهده دارد به پای صندوق های رای با وجود محلی و فدرال دستورالعمل های بهداشتی در مورد باقی مانده در محل. در آخرین دقیقه کشمکش بر پست الکترونیکی-در رای گیری به پایان رسید و در یک تصمیم دیوان عالی کشور که لغو یک پیشنهاد به ساکنان یک هفته اضافی برای رای دادن از طریق پست.

این درگیری در غرب ممکن است یک منادی از آنچه در پاییز به عنوان ملت بزرگترین مسابقه 2020 انتخابات ریاست جمهوری آشکار در طول یک بیماری همه گیر. رای گیری از طریق پست در حال حاضر در حال ظهور به عنوان یک حزبی فلش نقطه.

در زیر شش کارشناسان سهام از آنچه این شیوع به معنی برای آمریکا رای دهندگان و نامزدهای رقابت برای عواطف خود را:

دادگاه عالی ساخته شده و امکانات رفاهی برای خود — اما نه برای رای دهندگان.

“دادگاه بی تفاوتی به رای دهندگان ویسکانسین است که با گستاخی جالب” لی Litman, دستیار استاد در دانشگاه میشیگان دانشکده حقوق استدلال می کند.

کنگره باید تصویب قوانین را قادر می سازد ملی رای از طریق پست.

“اگر جدی سیستماتیک مشکلات با رای گیری از طریق پست وجود داشته که آنها را در حال حاضر ارائه شده در, Washington, اورگان و کالیفرنیا که در آن گزینه در دسترس است به همراه 50 میلیون ساکنان” Ronald J. Krotoszynski جونیور که می آموزد در دانشگاه آلاباما مدرسه از قانون استدلال می کند.

متحده نیاز به تعمیر رای گیری قوانین قبل از سقوط.

رای های پست الکترونیکی است که بخش مهمی از راه حل اما بیشتر باید انجام شود Marc الیاس یک وکیل و صندلی پرکینز Coie سیاسی در قانون می نویسد.

Coronavirus کشته دموکراتها سیاست اولیه.

“دموکرات انتخابات ریاست جمهوری شد و ضخیم هر مسابقه تا کنون بوده است در سیاست” ما سیاست تحریریه ادوارد-اسحاق Dovere می نویسد. “با تشکر از کروناویروس که همه از بین رفته اند.”

در همین حال رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است “در آغوش قلدر منبر.”

و “آن را به طور بالقوه با ارزش تر از معمول کمپین” ما کاخ سفید خبرنگار پیتر نیکلاس می نویسد. “به انتخابات نزدیک او ممکن است بیشتر و بیشتر وسوسه به استفاده از آن برای اهداف خود.”

او حتی می تواند استفاده از این به عنوان یک فرصت به سرقت انتخابات.

جفری دیویس سیاسی-علوم-استاد دانشگاه Maryland Baltimore County, باعث می شود که: “این است که یک رئیس جمهور است که مراقبت در مورد حرمت روند انتخابات است.”

آلیشیا TATONE / اطلس

آنچه به عنوان خوانده شده اگر … شما نمی توانید متوقف کردن فکر کردن در مورد Anthony Fauci:

“آنچه در آن است در مورد یک بحران است که می تواند حتی یک 79 ساله immunologist به heartthrob?”

آنچه به عنوان خوانده شده اگر … شما فقط می خواهید توصیه های عملی:

  • در اینجا این است که چگونه بسیاری از مردم coronavirus در دولت خود را

  • چهار جدول زمانی ممکن است برای زندگی به حالت عادی بازگشت

  • چگونه باید دریافت مواد غذایی در طول همه گیر

  • چگونه به نگه داشتن بچه های خود را سرگرم در حالی که کاهش یادگیری از دست دادن

  • چگونه به ورزش در دوران قرنطینه

  • چه کسی به شما بگویم که هنوز هم نمی خواهد بماند ؟

یک سوال پاسخ داد: چرا رئیس جمهور نگه داشتن فشار مالاریا دارو به عنوان یک درمان برای COVID-19?

بحث به نظر می رسد که آغاز شده و دو هفته پیش هنگامی که پزشکان فرانسوی “منتشر تحریک آمیز مشاهده در یک میکروبیولوژی مجله” سلامت ما کارکنان نویسنده جیمز Hamblin گزارش. هر چند جامعه پزشکی روشن است که آزمایش های بالینی مورد نیاز قبل از هر چیزی می توان گفت در مورد ایمنی و اثربخشی دارو در درمان coronavirus موارد تهمت است که به طور فعال تشویق مردم به آن را.

“این بی پروایی نشان دادن تقدیر از توصیه های پزشکی از رئیس جمهور خطرناک است و در راه فراتر از پتانسیل آسیب های مواد مخدر خود را” جیمز می نویسد.

امشب اطلس-تایید قرنطینه فعالیت:

تور رسیدن بهار و گل و آفتاب و خوشحال سگ که با آن آمده است.

آنچه به عنوان خوانده شده اگر شما می خواهم به خواندن در مورد چیزی—هر چیزی—دیگر از coronavirus:

ببر پادشاه یک شکست اخلاقی کارکنان ما سوفی نویسنده گیلبرت استدلال “تلویزیون معادل لیس مترو قطب.”

این مجموعه در یک کارناوال استقلالی نیست بر خلاف جو عجیب و غریب مرکزی-Oklahoma پارک: شما با دیدن این علامت در کنار جاده و شما را متوقف نمی کند چرا که شما می خواهید, اما به دلیل آن را وجود دارد.

در آن حس ببر پادشاه نیز آخرین و حاد تکرار یک Netflix نسبت به روند شدید داستان سرایی بیشتر ژرف و اخلاقی مشکوک ،

مشاهده همه ما داستان های مربوط به شیوع کروناویروس در اینجا. اجازه دهید ما می دانیم اگر شما سوالات خاص در مورد ویروس—و یا اگر شما یک تجربه شخصی شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن با ما.

این ایمیل نوشته شده توسط کارولین Mimbs Nyce با کمک از ایزابل Fattal و ویرایش شده توسط Shan وانگ. ثبت نام خود را به صورت روزانه در اینجا

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>