معشوق Kenny Rogers اجرا می شود از مطلب

Kenny Rogers at a diner
Kenny Rogers که روز جمعه درگذشت, به فروش می رسد بیش از یک صد میلیون پرونده در طول عمر خود بود و صدای ساخته شده پویا تر با کوله بیت از شن—کمی شن و ماسه در لوسیون قهوه مایل بسرخ.عکس پل هریس / گتی

کشور خواننده Kenny Rogers روز جمعه درگذشت و در خانه اش در Sandy Springs, Georgia. در سال 2018 راجرز انجام را متوقف کرده به دلایل بهداشتی و اگر چه علت مرگ او هنوز مشخص خود را روزنامه نگار تایید کرد که او تا به حال شده است در آسایشگاه مراقبت برای برخی از زمان. او هشتاد و یک و چپ فوق العاده ای آلبومها از جمله بیست و یک ردیف 1 کشور آهنگ.

یکی از کسانی که بازدید “قمار باز” منتشر شد در ماه نوامبر سال 1978 به عنوان رهبری تنها برای یک آلبوم به همین نام است. “قمار باز” نوع آهنگ که می شود به خصوص متعالی هنگامی که نشانهای بر روی یک دستگاه کارائوکه در یک شیرجه بار در برخی از midsized شهر آمریکا در یک دفعتا ساعت زمانی که شما دوستان در سمت چپ اتاق. مردم بخوان “قمار باز” را برای خود. نوشته شد توسط همین سچلیتز و ثبت شده توسط یک تعداد انگشت شماری از کشور مشاهیر—Johnny Cash بابی لخت—قبل از راجرز در نهایت در زمان یک شکاف در آن است. چیزی در مورد تفسیر کلیک. آهنگ رفت و به شماره 1 در هر دو پاپ و کشور نمودار بود که کمتر رایج در اواخر دهه هفتاد از آن است که در حال حاضر. شاید این موفقیت می تواند اعتبار به صافی و ثبات از راجرز صدای ساخته شده است پویا تر با کوله بیت از شن—کمی شن و ماسه در لوسیون قهوه مایل بسرخ.

“قمار باز” نیز جلب قدرت از راجرز سن. او با موفقیت در میانسالی (او اولین ضربه “لوسیل” در سی و هشت) که بدان معنی است که همیشه وجود دارد چیزی مبهم پدرانه در مورد حضور خود را—آن را فقط احساس راست برای دریافت مشاوره از او. وجود دارد یک نوع خنده دار از اقتدار که بطرز عجیبی قوی نمک و فلفل سبیل و در راه او به نظر می رسد preternaturally ماهر در هماهنگ بلند کردن شریک زندگی خود را صدا به عنوان اگر او یک فرد بالغ هل دادن یک کودک در نوسان است. گروه کر از “قمار باز”—”شما باید بدانید که زمانی که به نگه ’em / می دانم زمانی که به برابر اونا / می دانم زمانی که به راه رفتن دور / می دانم که زمانی که برای اجرای”—ممکن است تنها عمیق ترین قطعه از مشاوره تا کنون توزیع از طریق آهنگ. چه کسی در میان ما نیست چسبیده زمانی که ما باید تحت فشار قرار دادند ؟

راجرز متولد شد و در تاریخ 21 اوت 1938 در هوستون. پدرش نجار و مادرش کار می کرد به عنوان یک پاک کن. در سال 2014 گفت: نورد سنگ که منافع خود را در موسیقی آغاز کرد و در دوازده هنگامی که او را دیدم یک performance by Ray Charles. “این بود که با ظهور” او گفت:. “مردم خندید و همه چیز را ری گفت: آنها دست می زدند همه چیز را برای او خواند. من فکر می کردم که نمی خواهم به انجام این کار؟” در دبیرستان او با تشکیل یک doo-wop گروه به نام دانشمندان و مطالعه کار R. & B. خوانندگان مانند Sam Cooke; در سال 1958 پس از پژوهشگران منحل او منتشر تصنیف دیوانه به نام “دیوانه که احساس” کارلتون در پرونده های منطقه ای, برچسب, و به نظر می رسد در “آمریکا دستهء موسیقی.”

او flitted در حالی که بین ژانرهای messing اطراف با psych-rock, jazz, کشور و عامیانه. در سال 1967 او با تشکیل یک باند به نام اولین نسخه. آنها تا به حال یک ضربه با “فقط کاهش یافته است (برای دیدن آنچه که وضعیت بیماری من بود و در)” عجیب و غریب و آهنگ عالی نوشته شده توسط میکی نوبوری. این یک نمونه اولیه از راجرز در نظر گرفتن یک مسیر است که چندین هنرمندان دیگر (در این مورد از جمله Jerry Lee Lewis) در حال حاضر ثبت شده و در عین حال به نحوی ساخت آن را غنی تر و عمیق تر و بیشتر تشدید شده است. “فقط کاهش یافته است در” مارکوپولو سفر بد—”من تحت فشار قرار دادند روح من در اعماق تاریک سوراخ و پس از آن من به دنبال آن در / من به تماشای خودم خزنده بود که من یک خزنده در”—هر چند این شعر را می توان به تقریبا هر زندگی تغییر وضعیت. (از آن است که استفاده می شود برای لذت بخش اثر در “The Big Lebowski,” مدت کوتاهی پس از شخص را سفید روسیه دارو.)

راجرز به فروش می رسد بیش از یک صد میلیون پرونده در طول عمر خود; او همیشه نگاه فوق العاده در یک sequinned جارچی. او تا به حال چندین قانع کننده سمت hustles از جمله Kenny Rogers سرخ یک رستوران مواد غذایی سریع و متخصص در چوب اخراج دوار جهت کباب کردن مرغ مرغ. (او تاسیس زنجیره ای با جان Y. براون جونیور, یک, مدیر اجرایی, کنتاکی مرغ سرخ شده و فرماندار سابق ایالت کنتاکی.) Kenny Rogers سرخ است و از آنجا عملیات خود را متوقف در ایالات متحده, اما زنجیره ای تحت مالکیت جدید باقی مانده است بسیار محبوب در جنوب شرقی آسیا. (عبارت “سابق Kenny Rogers سرخ در میشیگان” آیا هنوز هم دعوت بسیار خاص نوع ترحم اما.)

از همه ضبط شده خود من به خصوص دوست دارم راجرز دوئت با دالی پارتن. ترین های معروف این است که “سلیمان در جریان” که در آن نوشته شده بود توسط Bee Gees و پس از نام رمانی از ارنست همینگوی. آهنگ مثل بسیاری از بازدید که تبدیل به موسیقی مبلمان در طول سال ها رشد کرده و امروزه و پیش پا افتاده از طریق محض تکرار—این است که پیچیده تر از شما ممکن است به یاد داشته باشید. آن شروع می شود با یک نوع koan: “کودک زمانی که من شما را ملاقات وجود دارد صلح ناشناخته” راجرز آواز می خواند. “من داخل نرم / وجود دارد چیزی در جریان است.” آن را عجیب و غیر منتظره تصویر: یک فرد ساخته ملایم تشکیل نشده هنوز خام قبل از عشق طول می کشد نگه دارید. پس از آن گروه کر تداعی یک جزیره به عنوان نمادی از صمیمیت به جای انزوا: “سلیمان در جریان / این چیزی است که ما” او و پارتن بخوان. آن را سخت به فکر می کنم بهتر یا بیشتر آرامش عبارت برای این لحظه خاص است.

گوش دادن به پارتن و راجرز هماهنگ آن را روشن است که آنها عاشق یکدیگر عمیقا. آنها همیشه اصرار داشت خود را در رابطه افلاطونی و به اعتقاد من آنها (“تنش بهتر است اگر شما در حفظ و آن را از اگر شما برآوردن آن” راجرز گفت: امروز.) آنها انجام این آهنگ در “دالی نشان می دهد” انواع سری پارتن میزبانی در اوایل نوزده-دهه هشتاد. در یوتیوب فیلد توضیحات صرفا کلمه “لذت بردن از” ده بار تکرار, و, واقعا, چگونه می توانم یک فرد ؟ پارتن مو بسیار زیاد است—یک کوه. راجرز نشان دادن حدود هشت اینچ از سر قفسه سینه. من احساس می کنم یک تورم از امید هر زمان آنها بخوان: “این می تواند سال برای چیزی که واقعی است!” آن را همیشه می تواند و گاهی اوقات از آن است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>