سرایت از مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست

ایده های این اشتباهات از رئیس جمهور و ایدئولوژیک دادستان کل در حال از بین بردن هر گونه توهم کنترل. ب

توسط NEWS-SINGLE در 3 تیر 1399
برنده McNamee / گتی

آن زمان دادستان کل ویلیام بر تلاش برای آتش جفری Berman, ایالات متحده آمریکا, وکیل برای منطقه جنوبی نیویورک بیش از آخر هفته وزارت دادگستری در حال تبدیل به فرمت های مالی و منافع سیاسی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. هیچ عمل سیاسی بود بیش از حد آشکار برای این کشور اجرای قانون بالا افسر. در کمی بیش از یک سال در بر دارد با استفاده از قدرت خود برای محافظت از مغلوب ساختن پیشی جستن از دو تحقیق و بررسی: که از مشاور ویژه رابرت مولر و سپس خانه استیضاح پرس و جو. او انقلابي خود را بررسی برای بی اعتبار ساختن اولین شخصا سفر به خارج از کشور به حفاری تا مدارک و شواهد از یک دولت ایالات متحده آمریکا توطئه علیه رئیس جمهور است. او دخالت در تعقیب سعی کنید به نگه داشتن گرما در درک تهمت دشمن اقدام سابق FBI مدیر اندرو McCabe; کاهش حکم زندان یک مغلوب ساختن پیشی جستن وفادار راجر سنگ و رها کردن پرونده یکی دیگر, مایکل فلین. او با قرار دادن انگشت شست خود را در مقیاس مدنی موردی برای پنهان کردن مغلوب ساختن پیشی جستن امور مالی شخصی از محققان.

در نهایت در سراسر کشور تظاهرات اوایل این ماه او راه اندازی یک پست فرماندهی در مرکز شهر واشنگتن و دستور پلیس به استفاده از زور بر صلح آمیز معترضان در نزدیکی کاخ سفید پاکسازی راه را برای رئیس جمهور به تصویر گرفته شده در مقابل یک کلیسای تاریخی.

زمانی که Barr شد دادستان کل در ماه فوریه 2019 واشنگتن خودی استقبال از او به عنوان یک بازگشت به حرفه ای پس از هرج و مرج تصدی سلف خود جف جلسات. آن را به طور کلی فرض بر این است که یک وکیل بود که به عنوان دادستان کل تحت ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش پس از صرف دو دهه در دنیای شرکت های بزرگ ارائه می کنند دست ثابت از جریان اصلی محافظه کار است. عقل متعارف اشتباه بود به دو دلیل. برای اولین بار می توان به عنوان خوانده شده در Barr خود را یک دنباله طولانی از سخنرانی ها و نوشته های منتهی به فعلی خود را به نوبه خود به عنوان دادستان کل. من به عنوان توضیح داده شده در "چگونه برای از بین بردن یک دولت" بر نمایش همواره شدید در راه های مختلفی. ایده خود را از قدرت ریاست جمهوری بسیار گسترده است که او می بیند تقریبا هر گونه استقلال در شاخه های اجرایی به عنوان قانون اساسی. اما او نیز یک حزبی که مایل به تعلیق گسترده این ایده از قدرت اجرایی زمانی که یک دموکرات است و رئیس جمهور. و خود را محافظه کار کاتولیک جهان بینی پیش بینی تایتانیک مبارزه در امریکا معاصر بین مسیحیت و پوچ سکولاریسم یک مبارزه است که نیاز به قانون و عدالت به حاشیه و پیوستن به نیروهای نور. این مخلوط فرار است چرا که آن را تبدیل دموکراتیک و سیاست را در یک درگیری از کل سیستم و سازش به رضایت با شر است.

دومین دلیل بسیاری از افراد با تجربه رو بر اشتباه را با آنچه که اتفاق افتاده است به حزب جمهوری خواه بین سالهای ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن—آن مهاجرت از "نظم و قانون" به "دولت عمیق" از وال استریت ژورنال's op-ed صفحه به QAnon. به عنوان پایه زیرفشار به تب مرداب برخی از استقرار جمهوری خواهان نقل مکان کرد و با آن توطئه تفکر ریشه گرفت در اصلی عدالت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن آرمان به رتبه در میان جهان strongmen همواره مانع از خود ضعف شخصیت—تنبلی و جهل عدم کنترل خود—و نادانی از سرسپردگان خود را. برای یک سال Barr به نظر می رسید که صالح ترین آنها. چرخش مولر گزارش به عنوان یک exoneration از مغلوب ساختن پیشی جستن با برخی از موفقیت یک شاهکار تبلیغاتی مبدل به عنوان استدلال حقوقی. اما در دو ماه گذشته بر ساخته شده اشتباه بعد از اشتباه است. خود را از دخالت در سنگ و فلین موارد دست و پا چلفتی و شفاف سیاسی است. نقش خود را به عنوان پلیس مخفی دولتی در میدان لافایت بود روابط عمومی فاجعه است که حتی او را به بهانه. و هنگامی که آن را به خلاص شدن از آمریکا وکیل در منهتن بر جناح کار بد است که او به پایان رسید تا با یک جایگزینی که از نظر او ممکن است حتی بدتر.

در اوایل سال 2017 تهمت اخراج Preet Bharara های دیرین آمریکا وکیل در منهتن. برمن دادستان سابق و جمهوری خواه کمک کننده به مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 کشته شد و بعدا به کار به طور موقت توسط جلسات. اما برمن را نامزدی هرگز ارائه شده به سنا در همراهی با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را گریزی به قرار گرفتن در معرض و استقلال که با سنا تایید. به جای انتصاب ساخته شده نامحدود توسط منظور از دادگاه منطقه ای در منهتن. یا نه تهمت و فکر کردم که او استخدام وفادار (او همیشه به نظر می رسد فکر می کنم) پس برمن معلوم شد که یک غیر سیاسی دادستان. او رفت و پس از مایکل کوهن در Stormy Daniels hush-طرح پول و حتی بیشتر خطرناک برای رئیس جمهور او ظاهرا باز رسیدگی به رودی جولیانی فعالیت در مغلوب ساختن پیشی جستن نمایندگی در اوکراین است.

یک خط طولانی از مقامات FBI بازرس کل هوش-اعضای جامعه دادستان فدرال و شورای امنیت ملی کارکنان می دهد که تهمت ادویه ظاهر سیاسی دخالت در تحقیقات مشروع و پایان دادن به زندگی حرفه ای از مقامات او با توجه به بی وفا. شاید تهمت می خواستم برای خلاص شدن از برمن قبل از منطقه جنوبی می تواند موضوع احضاریه و یا حتی اعلام اتهام علیه جولیانی در دوره منتهی به نوامبر 3. اگر هر گونه U. s. دادستان که موفق او بعید است که قادر به نابود کردن هر اثری از تحقیقات جاری با حرفه ای دادستان فدرال به دنبال در. شاید تهمت بود فقط با تغذیه برمن برای وفادار بودن و خواستار سر خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن همیشه بیشتر از انگیزه های استراتژی.

آخرین شب جمعه بر ادعا دروغ است که برمن استعفا کرده بود. جی کلیتون یک گلف دوستان از مغلوب ساختن پیشی جستن است که رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار خواهد بود نامزد به جای برمن Barr گفت: در این دوره این کار را به کریگ Carpenito ایالات متحده وکیل برای, New Jersey. اما برمن پاسخ داد که او تا به حال نه استعفا داد و نه استعفا. چرا که دادستان کل هیچ قدرت به خلاص شدن از شر یک دادگاه منصوب ایالات متحده وکیل بار تا به حال به backpedal و طلب کردن از رئیس جمهور کمک کند. در روز شنبه بار اعلام کرد که تهمت بود شلیک برمن در صورت درخواست. تهمت سعی در گریز از ظروف سرباز یا مسافر: "من درگیر هستم," او گفت.

به عنوان رئیس جمهور و دادستان کل این کیسه زباله جلو و عقب طرح خود را برای منطقه جنوبی از طریق کاهش یافت. چون برمن توسط دادگاه منصوب موقت خود جایگزین می شود معاون او آدری اشتراوس دستیار اول ایالات متحده وکیل. استراوس جانباز دادستان محترم توسط همسالان خود به طور کامل آشنا در مواردی که تهدید و تهمت و—هر چند آن را باید بی ربط—یک دموکرات که اهدا به هیلاری کلینتون در سال 2016. مغلوب ساختن پیشی جستن و بر گیر هستند ، آن را روشن است که هر کدام از آنها را درک یا این گیراندم. دولت اقدامات باید همیشه منعکس ترکیبی از شرارت و بی کفایتی; این روزها تعادل تغییر نسبت به دومی.

حتی اگر برمن شهادت قبل از کمیته قضایی مجلس ما ممکن است هرگز پیدا کردن دقیقا به همین دلیل از کار اخراج شد. اما دلایل اهمیت کمتری نسبت به مفاهیم: یک رئیس جمهور که آرزو با کمک ایدئولوژیک دادستان کل به ورزش استبدادی قدرت خود را بیش از دولت است سکندری به اشتباهات که در حال از بین بردن هر گونه توهم کنترل و با آن زمینه را برای ترس از او. سه گانه بحران از بهار سال 2020—coronavirus بیکاری تظاهرات و گریزان زیرزمین مبارزات انتخاباتی خود را دموکراتیک رقیب را مغلوب ساختن پیشی جستن نوسانی شدید و اتصال خود را به صورت. تمام ترفندهای که یک بار او را نگه داشته و در حمله—تظاهرات و تصفیه توهین و نژاد-طعمه—دیگر کار می کند. Barr که به نظر می رسید تا توانمند فقط چند ماه پیش آور. همدستان مانند سناتور لیندزی گراهام (که روشن ساخته است که او نمی خواهد اجازه می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن به رم جایگزینی ایالات متحده وکیل از طریق کمیته قضایی مجلس سنا) ممکن است در نظر گرفتن مراحل اولیه برای رها کردن خود از یک انتخابات ریاست جمهوری که شروع به بوی مانند شکست.

هیچ یک از این بدان معنی است که مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رفتن به از دست دادن در ماه نوامبر یا این که او را ترک خواهد کرد بی سر و صدا اگر او می کند. نه معنی است که دولت او صرف گذشته سه سال و نیم تلاش برای نابود کردن است که در واقع در سلامتی و مبارزه با به عقب. حوادث مانند bungled جمعه شب قتل عام نشانه هایی است که فدرال بوروکراسی هنوز زنده است نه این که آن را به خوبی. اما برمن را سرپیچی می خواهم که از افسران بازنشسته ارتش که به تازگی با انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد بخشی از یک بزرگتر سقوط خواهد کرد که ساخت خود را حرکت. شکست یک سرایت.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.