Coronavirus و مغلوب ساختن پیشی جستن توهم "نور در انتهای تونل"

انفرادی رفت و آمد منتظر در مترو قطار بستر های نرم افزاری در واشنگتن در اواخر ماه مارس در میان coronavirus بیما

توسط NEWS-SINGLE در 20 فروردین 1399
A single rider waits on a train platform.
انفرادی رفت و آمد منتظر در مترو قطار بستر های نرم افزاری در واشنگتن در اواخر ماه مارس در میان coronavirus بیماری همه گیر.عکس توسط تراشه Somodevilla / گتی

در گذشته چند روز بازارهای سهام در سراسر جهان باید دوباره با توجه به خبری که منحنی ردیابی بیماری همه گیر کوروناویروس باید پهن در برخی از بدترین متاثر از کشورها از جمله ایتالیا و اسپانیا و آزمایشی نشانه هایی از پیشرفت در نیویورک است. "نور در انتهای تونل!" دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در یک صدای جیر جیر. لری Kudlow تهمت را بالا مشاور اقتصادی گفت: MSNBC است که در برخورد با بهداشت عمومی بحران باقی مانده کاخ سفید را در اولویت قرار داده اما او اضافه کرد که آن را نیز بررسی چگونگی "شاید به تدریج بازگشایی اقتصاد باز تکه های از اقتصاد دور ماندن از بدترین داغ مناطق."

داده های زیادی از هزینه های اقتصادی است که خاموش است تحمیل تمایل به کاهش تاثیر قابل درک است. دیگر دولت های غربی نیز در حال آماده شدن گزینه برای در نهایت بازگشایی بخش هایی از اقتصاد خود را. "هنگامی که ما منحنی تحت کنترل ما خواهد shift سمت جدید نرمال و نسبت به بازسازی اقتصاد ما" پدرو سانچز نخست وزیر اسپانیا گفت: در روز شنبه. "یک تیم خاص از اپيدميولوژيستها کار کرده است به مدت دو هفته در حال حاضر در یک برنامه به راه اندازی مجدد اقتصادی و فعالیت های اجتماعی است."

آن است که یک چیز به برنامه ریزی برای بار بهتر است. آن چیزی است متفاوت نشان می دهد آنها فقط در اطراف گوشه مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان انجام داده است و بارها و بارها پس از وقوع آغاز شد. قبل از هر فکر جدی می توان با توجه به بازگشایی کسب و کار و مردم به کار دو چالش های زیادی باید برآورده شود: حاوی ویروس را گسترش و به شدت کاهش تعداد عفونت های جدید و آینده با امن و عملی برنامه ریزی برای استراحت مستندات. کمی وجود دارد که نشان می دهد که ایالات متحده و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در بالای هر کدام از این چیزها.

در نیویورک دوشنبه کشنده ترین روز و در عین حال با هفت صد و سی و یک, مرگ و میر, فرماندار اندرو کومو گفت: در یک شنبه-صبح جلسه. بر اساس آمار و ارقام از COVID پیگیری پروژه تعدادی از عفونت ها در دولت است که در حال حاضر رو به افزایش در نرخ حدود هفت درصد در روز است. خبر خوب این است که این است که تقریبا نیمی از این میزان از حدود یک هفته پیش. خبر بد این است که هنوز هم ترجمه را به تعدادی از موارد در نیویورک دو برابر هر ده روز یا بیشتر و در کشورهای دیگر مانند لوئیزیانا و میشیگان, نرخ افزایش است و حتی سریع تر. سه شنبه بعد از ظهر وجود دارد 374,329 موارد تایید شده در سراسر کشور که به نمایندگی بیش از دو برابر هفته گذشته است. با توجه به بسیار محدود تست در بسیاری از نقاط این تخمین ها تقریبا قطعا پایین تر از واقعی بروز این بیماری است.

اگر فوری عمومی-چالش های بهداشتی است که هنوز هم زیاد است بنابراین وظیفه آماده سازی برای بازگشایی تدریجی از اقتصاد است. دقیق ترین نظر گرفتن این موضوع من را دیده اند می آید از آلمان که در پایان هفته گذشته یک گروه از اقتصاددانان و کارشناسان بهداشت و درمان به چاپ یک مقاله با عنوان "مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس پایدار است." اشاره به قبر اقتصادی و اجتماعی هزینه های نامحدود مستند کارشناسان حمایت از یک "انتقال تدریجی به یک خطر اقتباس استراتژی" بازگشایی کسب و کار مانند بسیار خودکار تولید گیاهان و یا شرکت های واقع در مناطق با نرخ پایین از عفونت در حالی که همچنین با در نظر گرفتن اقدامات بیشتری برای محافظت از آسیب پذیر ترین جمعیت. اما قابل توجه ترین نکته در مورد مطالعه در آلمان لیستی از چیزهایی است که آن را به عنوان لازم برای چنین سیاست بود با موفقیت اجرا شده است.

این لیست شامل "هماهنگ آزمایش در مقیاس بزرگ برای نظارت بر گسترش ویروس و افزایش ایمنی از جمعیت" ؛ دسترس بودن "جامع و بدون محدودیت پزشکی برای مراقبت از جمعیت" ؛ "منطقه ای و مافوق منطقه ای هماهنگی تهویه ظرفیت;" و ارتباطات موثر استراتژی های اجرا شده توسط رهبران سیاسی که "در نظر گرفته معتبر و تمامیت است."

ایالات متحده هیچ یک از این چیزها. با وجود گسترده توافق میان اپیدیولوژی و اقتصاددانان که افزایش عظیم در COVID-19 تست ضروری و مورد نیاز آن نشده است اجرا نشده است. اگر چه بیش از همه تعداد آزمون ramped تا کمی وجود دارد ثبات در سراسر متحده که منجر به عدم اطمینان در مورد نرخ های واقعی از عفونت در مکان های مختلف. نیز وجود دارد هیچ قابل اعتماد به طور گسترده ای در دسترس تست ایمنی برای افراد بدون علامت است که ممکن است این بیماری است. مگر این واقعیت خشن تغییر سیاستگذاران خواهد بود پرواز کور به عنوان آنها به دنبال مدیریت حتی محدود بازگشایی اقتصاد است.

آمریکا سیستم مراقبت های بهداشتی است که چیزی جز "جامع و بدون محدودیت." یکی از دلایلی که چرا COVID-19 مرگ و میر در آلمان بسیار پایین—کمتر از دو درصد—است که آن جهانی سیستم مراقبت های بهداشتی ارائه گسترده تست و سطح بالایی از مراقبت از ابتدا. "زمانی که من تشخیص زود هنگام و می تواند در درمان بیماران مبتلا به اوایل به عنوان مثال قرار دادن آنها در یک ونتیلاتور قبل از آنها رو به زوال—شانس بقا بسیار بالاتر است," استاد هانس-گئورگ Kräusslich رئیس ویروس شناسی در بیمارستان دانشگاه هایدلبرگ گفت: بار. در ایالات متحده در بیمارستان سخت-آمار مناطق به سختی می تواند نگه دارید تا با جدی ترین موارد اجازه دهید به تنهایی مداخله زود است.

این coördination بین دولت فدرال و ایالات متحده به بیمه تامین ضروری تجهیزات پزشکی شده است در بهترین حالت متناوب. فرمانداران از نیویورک و کالیفرنیا کومو و گاوین Newsom تبدیل شده اند بنابراین نا امید در عدم حمایت و جهت از واشنگتن است که آنها را به نام ایالت به هم و coördinate در تهیه لوازم ضروری. در بزرگترین بحران به چهره کشور در دهه شکست مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هستند که منجر به احیای فدرالیسم.

در نهایت وجود مزمن رهبری خلاء بسیار بالا است. هر گونه تلاش برای بخشی از بازگشایی اقتصاد خواهد بود ذاتا خطرناک است. آلمانی گزارش اشاره کرد که این امر نیاز به توضیح به وضوح به مردم در راه است که واقع بینانه و ساخته شده صریح و روشن است که این سیاست جدید نیست مقدار به بازگشت به "کسب و کار به عنوان معمول است." معتبر رهبران سیاسی نیاز به "درخواست تجدید نظر به ارزش های مشترک و تاکید بر استانداردهای اخلاقی" و "همبستگی." آن نیز کمک کند اگر فرد در ارتباط با سیاست "به عنوان یک مدل نقش" یعنی کسی که هم راستا و یا رفتار با اقدامات است."

این بار خوانده شده مانند یک تعریف از یک ضد مغلوب ساختن پیشی جستن. در طول بحران واقعی نسخه zigzagged بین انکار و اکراه در پذیرش مشاوره پزشکی, مشاوره. او علنا squabbled با فرمانداران واشنگتن و میشیگان دو سخت ضربه متحده و پیشنهاد کرد که نیویورک بود اغراق پزشکی خود نیاز دارد. او تبدیل شده و روزانه پزشکی جلسه به طولانی وسیله نقلیه برای خود اهداف سیاسی که در آن او به طور معمول باعث می شود گمراه کننده اظهارات و berates رسانه ها. او حتی حاضر به قبول مشاوره از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و پوشیدن یک ماسک صورت.

با توجه به این مطلق رکورد وجود دارد به هر دلیلی به این باور است که این رئیس جمهور و این دولت در برخی از نقطه در نه چندان دور آینده می تواند به طور موثر مدیریت چیزی به عنوان پیچیده و خطرناک به عنوان یک محدود داده محور بازگشایی نزدیک به بیست و دو تریلیون دلار اقتصاد با هیچ درمان یا واکسن در چشم? این سوال پاسخ خود را.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه coronavirus رفتار در داخل یک بیمار است.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • موفقیت هنگ کنگ و سنگاپور در جلوگیری از گسترش دارای درس برای, چگونه برای مهار آن در ایالات متحده است.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • با هر ویروس جدید ما درهم برای یک درمان جدید. می تواند ما را در تهیه داروهای ضدویروس برای مبارزه با بعد جهانی بحران ؟
  • چگونه بیماری های همه گیر را رو عمومی-بهداشت نوآوری prefigured انقلاب و دوباره ترسیم نقشه های.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت coronavirus قرنطینه.


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن