Coronavirus مورد برای همه شروع به پوشیدن ماسک یا Bandannas

پوشش صورت خود را مانند یک رای برای این بیماری همه گیر به پایان رسید. که باید جدید آمریکا نگاه کنید.عکس توسط دی

توسط NEWS-SINGLE در 15 فروردین 1399
A woman wearing a mask walks.
پوشش صورت خود را مانند یک رای برای این بیماری همه گیر به پایان رسید. که باید جدید آمریکا نگاه کنید.عکس توسط دیلان مارتینز / ایسنا

پنج شنبه, اریک Garcetti شهردار لس آنجلس به مردم شهر خود یک پیام در مورد ماسک: اگر شما واقعا باید از بیرون رفتن در خیابان به هر دلیل پوشش دهان و بینی خود را. اما آیا بیرون رفتن و خرید N95 یا فولاد ماسک. کارگران پزشکی در بیمارستان های ضخیم با COVID-19 موارد نیاز به آن و به اندازه کافی وجود ندارد و حتی برای آنها. برای هر کس دیگری یک ماسک پارچه صفحه اصلی دوخته شده و یا تقلب یا حتی یک "در جمع سربند," ترکیب اجتماعی فاصله را حداقل یک شروع است. "ما در حال رفتن به مجبور به استفاده می شود برای دیدن هر یک از دیگر مانند این" Garcetti گفت. "این خواهد بود که نگاه." او گفت: مردم در این شهر به ارسال تصاویر خود را با پوشیدن ماسک در رسانه های اجتماعی با هشتگ #LAPROTECTS.

بسیار وجود دارد که نامشخص باقی مانده است در اپيدميولوژی رمان coronavirus. بهترین دلیل برای پوشیدن و حتی غیر-N95 ماسک صورت به عنوان علم نویسنده اد یونگ که در خلاصه ای از شواهد در اقیانوس اطلساست که آنها را کاملا محافظت شما از ویروس—آنها احتمالا نمی خواهد—اما "آنها می تواند به توقف ویروس ها از بیرون." به عبارت دیگر, ماسک جلوگیری از استفاده کنندگان از گسترش ویروس-تحمل قطرات است. لس آنجلس بود جلوتر از شهر نیویورک در بسته شدن مدارس; Garcetti مشاوره برای تلفن های موبایل مانند چیزی دیگری که احتمالا باید صادر شده است در اینجا و در دیگر سخت-آمار مناطق در حال حاضر. استدلال روشن بود حتی در آنچه بودند که از پنج شنبه در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را hedged دستورات لازم در خصوص ماسک. در حال حاضر آنها می گویند که "یک ماسک استفاده می شود باید توسط افرادی که COVID-19 و در حال نشان دادن علائم. این است که برای محافظت از دیگران را از خطر آلوده شدن." اما وجود دارد در حال رشد است شواهد قوی از بدون علامت و presymptomatic انتقال ویروس است. پس چگونه شما می دانید اگر شما COVID-19 در صورت عدم وجود تست ؟ C. D. C. گفته بود که با توجه به صدور و حتی قوی تر راهنمایی در ماسک و پوشش صورت اما منطقی آن را در حال حاضر وجود دارد.

در یک شهر مانند نیویورک با برخی از پنجاه هزار مورد تأیید آن به نظر می رسد مانند یک ماده از مسئولیت به عمل به عنوان اگر شما در حال آلوده—شانس وجود دارد که شما ممکن است در راه است که محافظت از دیگران است. پوشش دهان و بینی خود را اگر شما بیرون رفتن یکی از راه های به سعی کنید برای انجام این کار است. (سوالات مانند چگونه دور عفونی قطرات سفر می شده اند به طور کامل حل و فصل وجود دارد برخی از نشانه های آن می تواند رسیدن به دورتر از اغلب ذکر شده شش پا اگر برای مثال به رو شدید عطسه.) اتریش در حال حاضر دست کردن ماسک به هر کس رفتن به یک فروشگاه مواد غذایی; است که معقول و اندازه گیری, به خصوص با توجه به خطرات احتمالی که کارمندان در حال تحمل به نگه داشتن هر کس دیگری عرضه شده است. یک نقطه Garcetti با تاکید بر این است که یک ماسک نیست get-out-of-اجتماعی-فاصله-free calls: "برای روشن شدن, شما هنوز هم باید در خانه بماند. این نیست بهانه ای به ناگهان همه بیرون بروید." هدف ممکن است برای محافظت از مردم دیگر بیشتر از شما, اما این است که خیلی خوب هدف است. در نظر قطعه برای این باربا عنوان "چرا گفتن مردم آنها نمی نیاز به ماسک معکوس," Zeynep Tufekci یک تکنولوژی نویسنده اشاره کرد: "اگر مردم گفته است که فقط افراد بیمار هستند به پوشیدن ماسک و سپس کسانی که آنها را می پوشند خواهد بود ننگ و مردم به خوبی ممکن است اجتناب از پوشیدن آنها." راه برای مقابله با است که به عادی سازی ماسک-پوشیدن. و بر خلاف گفتن عجله یک دارو را بدون کافی تست وجود دارد هیچ آسیبی در پوشیدن سربند یا یک خانه ماسک های پارچه ای که هیچ چیز دور از هر کسی.

وجود دارد که یک فرد به نوعی آمریکا استثنایی در کار ما تمایل به پوشیدن ماسک. شاید ما تبدیل شده اند بیش از حد استفاده می شود برای archly رد گسترده پوشیدن ماسک در برخی کشورهای آسیایی نه تنها در بیماری های همه گیر اما به طور منظم در فصل آنفولانزا وجود دارد مفهوم است که آنها مردم را نگاه احمقانه و یا شاید حتی ضعیف یا ترسو. اما هنگ کنگ و تایوان و کره جنوبی که در آن ماسک-پوشیدن شایع است به نظر می رسد شکسته پشت همه گیر و ایالات متحده است. ماسک قطعا نه تنها دلیلی که برای تست شده است بسیار مهم—اما این هیچ دلیلی برای اخراج آنها به خصوص وقتی که خود ما وضعیت بسیار فرار است. (همچنین ما در حال انجام مقدار تست نیاز داریم.) اگر هیچ چیز دیگری از آن است که آسان به ویژگی چنین موفقیت تنها به اقدامات محدود کننده که هرگز قابل قبول در یک جامعه دموکراتیک که ماسک-پوشیدن است که بخش بزرگی از این پاسخ می تواند دموکراتیک ترین حرکت در دسترس است. پوشش صورت خود را مانند یک رای برای این بیماری همه گیر به پایان رسید. که می تواند به عنوان Garcetti پیشنهاد جدید آمریکایی نگاه کنید.

و بله یک نقطه وجود دارد به پوشیدن چیزی که می افتد کوتاه از استاندارد یک N95 ماسک. ارزش N95s است که اگر به درستی نصب آنها می توانید به حفاظت از استفاده کنندگان از اکثر ذرات حتی کسانی که در ریز پراکنده aerosolized فرم. این چیزی است که شما ممکن است روبرو می شوند می گویند گزاری تراشه بیمار و یا در یک اتاق اورژانس که در آن تعداد زیادی از مردم در حال بازدم ویروس. اما گسترده ترین راه گسترش ویروس است که از طریق قطرات و یک پارچه ماسک می تواند کمک به جلوگیری از بسیاری از کسانی که به ویژه اگر از ماسک-پوشنده لباس است کسی که آلوده است. برخی از مواد هستند بهتر از دیگران; محکم بافته شده از پشم خوب هستند. این بار یک الگو و دستورالعمل برای ساخت یک, اگر شما می توانید بدوزید. (برای کسانی که با ماشین آلات دوخت و بیشتر مهارت های صنایع دستی در جامعه است و تلاش های سازمان یافته برای ایجاد ماسک برای مراقبت از سلامت کارگران; طراحان مانند Christian Siriano درگیر شده اند و تلاش های مشابه و پارچه conservators در موزه متروپولیتن پیوست در.) در واقع C. D. C. گفت: در آن دستورات به مقامات بهداشت و پزشکی-مراقبت-رهبران صنعت "در تنظیمات که در آن facemasks در دسترس نیست عبور"—بهداشت حرفه ای—"ممکن است استفاده از ماسک های خانگی (به عنوان مثال گلدار شال) برای مراقبت از بیماران مبتلا به COVID-19 به عنوان آخرین چاره." همان کسانی که دستورالعمل اذعان کرد که آنها ایده آل نیست به خصوص در محیط بیمارستان. با پوشیدن یک سربند در خیابان هر فرد می تواند سر کردن روز که خسته از پرستار یا پزشک, سقوط در یک راهرو بیمارستان به کراوات در یک سربند قبل از حضور به حال یکی دیگر از COVID-19 بیمار است.

چرا تا به حال عمومی شده است گفت: برای انجام این کار قبل از آن در پاک کردن شرایط ؟ چرا آیا جراح عمومی در ابتدا دلسرد سالم-ظاهری مردم از پوشیدن ماسک? سیاسی با اشاره به گیج کننده پیام به عنوان یک "ماسک راز" به خصوص با توجه به این که دولت های دیگر در حال معرفی خود استفاده کنید. به طور گسترده ای اذعان کرد پاسخ این است که وجود دارد نه به اندازه کافی پزشکی-درجه ماسک و دولت معتقد است که مردم با عجله به خرید هر که از چپ به پیدا کردن. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در پاسخ به یک سوال از سی ان ان Jim Sciutto در مورد گفتن مردم به پوشیدن ماسک گفت: "این چیزی است که مهار ما کمی است به مطمئن شوید که ما را تامین ماسک از مراقبت های بهداشتی کارگران که به آنها نیاز دارید." در یک جلسه توجیهی در روز سه شنبه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان او گاهی اوقات می کند سردستی اذعان این حقیقت گفت: با توجه به ماسک "منظورم این است که یکی از چیزهایی که دکتر Fauci به من گفت امروز این است که ما نمی خواهیم آنها را رقیب ما نمی خواهیم هر کسی رقابت با بیمارستان. ما واقعا به آنها نیاز دارید." مغلوب ساختن پیشی جستن توصیه روسری—"همه بسیاری از مردم باید روسری"—twirling دست خود را به نشان می دهد چگونه ممکن است استفاده می شود. و این در واقع بهترین است که ثروتمندترین کشور در جهان ارائه می دهند در حال حاضر.

مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ امتیاز به اختلال در دولت خود COVID-19 پاسخ: همه رقابت برای همان منابع. (نیویورک فرماندار اندرو کومو در مقایسه با وضعیت فعلی به بی.) فرمانداران باید عذر پزشکی-زنجیره تامین به توان ملی. E. Tammy کیم نوشتن در این زمانچگونه توصیف کره جنوبی مقابله خود را با عجله در ماسک با فقط یک کشور مداخله در بازار و حل مشکل. در بسیاری از این به نظر می رسد سهمیه بندی. اما آنچه که ایالات متحده در حال انجام است بدتر از بی فایده: این سهمیه بندی توسط گمراهی. این تنها مصرف اعتماد و اعتماد در یک دموکراسی است که یک خیابان دو طرفه است. در اوایل جنگ جهانی دوم جان دولت بریتانیا بود ماهیگیران و دیگر شهروندان قرض دادن به آنها خود را در قایق های کوچک در یک مسابقه برای نجات سربازان از دونکرک. ما می توانید از ما بخواهید bandanna.

این پست به روز شده است که شامل تحولات مربوط به کاخ سفید توصیه های ماسک.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب