Coronavirus است تقسیم امریکا در دو

Coronavirus: COVID-19 شهرستانها و حومه در حال تنها شدن میشن. اقیانوس اطلس تیاو coronavirus همه گیر

توسط NEWS-SINGLE در 28 فروردین 1399
اقیانوس اطلس

تیاو coronavirus همه گیر به نظر می رسد مقصد به گسترش شکاف سیاسی بین شهرهای بزرگ این کشور و کوچکتر مکان فراتر از آنها. و است که می تواند باریک دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است مسیر برای انتخاب مجدد.

در تقریبا در هر کشور شیوع بیماری در حال گسترش است خیلی بیشتر به شدت در بزرگترین مراکز شهری نسبت کمتر در مناطق پر جمعیت حتی زمانی که آمار و ارقام تعدیل شده بر اساس سرانه با توجه به تجزیه و تحلیل جدید توسط اقتصاددان Jed Kolko ارائه شده به طور انحصاری به اقیانوس اطلس.

که الگوی تهدید به تشدید یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن را بیشتر آشکار سیاسی آسیب پذیری: تاریخی خود را ضعف در مناطق شهری که پر از اقلیت و سفید-یقه سفید رای دهندگان بیشتر شک و تردید از او. از ویرجینیا والی نژاد در سال 2017 به یک رفت و برگشت از خانه در حومه ولسوالی در سال 2018 به ناراحت پیروزی در کنتاکی را فرمانداری مسابقه سال گذشته دموکرات ها باید به طور مداوم ارسال شده دستاوردهای قابل توجهی در این مناطق تحت مغلوب ساختن پیشی جستن. الگوی ادامه داد: در غیر منتظره دموکراتیک پیروزی این هفته در بسیار رقابت دادگاه عالی ایالت در انتخابات ویسکانسین یک دولت است که می تواند نقطه اوج در سال 2020 ریاست جمهوری.

این سوال برای مغلوب ساختن پیشی جستن در پاییز امسال خواهد بود که آیا او می تواند جبران آن ضعف تطبیق و یا ساختمان خود را در غالب استفاده در exurban کوچک-شهر و جوامع روستایی. در ویسکانسین این هفته ایران زمین را از دست داد با کسانی که رای دهندگان بیش از حد, اما و رای گیری هنوز هم نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن برگزاری یک موقعیت قوی در میان آنها است. و با اکثر جوامع روستایی رو کمتر از موارد این بیماری تا کنون آنها ممکن است بسیار بیشتر پذیرای بیش از big-city رهبران و رای دهندگان به ناروا را خواستار بازگشایی اقتصاد به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

این سیاسی عمومی-بهداشت و روند اقتصادی همه به سمت همان امکان: همانطور که این بیماری در حال وقوع است بسیار متفاوت در بزرگتر و کوچکتر مکان شکاف بین ترجیحات رای دهندگان وجود دارد در انتخابات ریاست جمهوری می تواند به فصل و احتمالا بی سابقه بوده است.

Epidemiologists و دیگر کارشناسان پزشکی اختلاف نظر دارند که آیا این بیماری در نهایت محاصره کوچکتر مکان به میزان بیشتری از آن تا کنون. اما هیچ سوالی وجود دارد که آن را تحمیل آن سنگین ترین هزینه ها در شهرهای بزرگ و درونی خود را از حومه شهر از جمله نیویورک شهرستان, دیترویت شیکاگو بوستون, New Orleans, لس آنجلس و سیاتل. "پر جمعیت مناطق شهری هستند و منحصر به فرد در معرض خطر گسترش سریع این ویروس گفت:" لری لویت اجرایی معاون رئیس جمهور برای سیاست های بهداشتی در بگمارند قیصر بنیاد خانواده.

تحقیقات انجام شده در اقیانوس اطلس's درخواست Kolko اقتصاددان ارشد در وب سایت اشتغال در واقع quantifies که پویا است. با استفاده از جامع شهرستان, پایگاه داده نگهداری شده توسط نیویورک تایمز, Kolko محاسبه تعداد coronavirus مورد در هر میلیون نفر را در چهار های مختلف منطقه ای دسته بندی ها: کسانی که در مناطق بزرگ شهری حداقل 1 میلیون نفر; کسانی که در مترو 250000 هزار تا 1 میلیون; کسانی که در مترو با کمتر از 250,000; و کسانی که در شهرستانهای خارج از مناطق مترو. سازگار نتیجه این بود که در بسیاری از کشورهای به شدت مناطق رنج می برند بسیاری از موارد در هر فرد.

شاید افراطی ترین مثال: این شهرستان در ایالت نیویورک است که سقوط در بزرگترین دسته مترو—شهر نیویورک و حومه آن—باید 12,454 مورد در هر میلیون نفر. که در مقایسه با 3,304 در نیویورک متوسط مترو 1,556 در کوچکتر مترو و 915 در غیر مترو شهرستانهای استان است. در میشیگان که در دیترویت منطقه ویران شده است توسط بیماری caseload قطره از 4,787 در هر میلیون نفر در بزرگترین شهرستانهای استان به 1000 دلار در هر میلیون در اواسط اندازه مترو 874 در کوچکتر مترو و فقط 346 در غیر مترو شهرستانهای استان است.

الگوهای مشابه اعمال می شود در سراسر طیف گسترده ای از متحده است. در ایالت ایلینوی که در آن coronavirus ضرب و شتم شیکاگو و حومه آن به نزدیک ترین, بزرگترین مترو در شهرستانهای استان در حال تجربه هفت بار به عنوان بسیاری از موارد هر فرد به عنوان متوسط مترو و بیش از هشت بار به عنوان بسیاری به عنوان غیر-مترو شهرستانهای استان است. در کالیفرنیا که در آن هر دو به سان فرانسیسکو و لس آنجلس مناطق شده است ضربه سخت, بزرگترین شهری شهرستانهای استان را بیش از سه بار به عنوان بسیاری از موارد سرانه به عنوان کوچک مترو و غیر مترو جوامع است. الگوی مشابهی نیز مشهود در اوهایو و ویسکانسین و پنسیلوانیا در سراسر زنگ کمربند و کارولینای شمالی فلوریدا و تگزاس در سراسر کمربند آفتاب Kolko داده نشان می دهد.

چند مورد استثنا بودند متحده که دچار بزرگ شیوع بیماری در مناطق روستایی مانند گرجستان (که در آن caseload در مکان های کوچک است که به عنوان سنگین به عنوان در شهرستانها بزرگ) و آریزونا (که در آن caseload در غیر مترو شهرستانهای بیش از حد که از بزرگترین مکان ها).

گونه های در سیستم های بهداشتی باید به دنبال این همان آهنگ است. اگر چه مناطق بزرگ مترو به طور معمول بسیار بیشتر بیمارستان ظرفیت کوچکتر مکان آنها نیز رو به مقدار بیشتر فشار است. بیمارستان سیستم در شهرهایی مانند نیویورک و دیترویت مواجه شده اند عفونت گسترده در میان کارگران بهداشت و درمان و همچنین شدید کمبود تجهیزات.

بيمارستان بزرگ را گزارش کرده اند به مراتب بیشتر افزایش تقاضا برای تجهیزات پزشکی کوچکتر بیمارستان با توجه به تحقیقات جدید از لیگ برتر, Inc., یک شرکت است که مدیریت خرید عمده برای بیمارستان است. در بررسی انجام شده در اواسط ماه مارس قبل از بدترین شیوع ضربه بزرگ بیمارستان گزارش شده است که آنها با استفاده از 17 بار به عنوان بسیاری از N-95 ماسک طبق معمول Soumi Saha ارشد شرکت مدیر وکالت به من گفت. کوچکتر بیمارستان شدند با استفاده از حدود هفت بار به عنوان بسیاری از. "افزایش تقاضا است که ما شاهد در حال حاضر است که واقعا بی سابقه" ساها گفت.

این تقابل تجربه کمک به توضیح اختلاف در نگرش به مغلوب ساختن پیشی جستن و مدیریت بحران است. در ملی اوکلاهما دانشگاه ایالتی بریتنی نظرسنجی منتشر شده در هفته گذشته تنها 37 درصد از بزرگسالان زندگی در شهرستانها و 44 درصد از کسانی که در حومه گفت: آنها تایید شده از مغلوب ساختن پیشی جستن مدیریت از وقوع. توسط تضاد کامل 63 درصد از کسانی که در مناطق روستایی گفت: آنها تایید شده است. در آخرین پیگیری نظرسنجی انجام شده توسط دموکراتیک شرکت GBAO و استراتژی جهانی گروه اکثریت آمریکایی ها در هر سه منطقه گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن موفق به گرفتن خطر به طور جدی به اندازه کافی در ابتدا از بیماری همه گیر. اما تعداد آنها به طور قابل توجهی بالاتر در مناطق شهری و حومه که در آن تقریبا دو سوم از پاسخ دهندگان گفته او عمل بیش از حد به آرامی.

دیگر علائم خطر در حال جوانه زدن برای مغلوب ساختن پیشی جستن در مراکز شهری. Maricopa شهرستان که شامل ققنوس بزرگترین شهرستان در امریکا که برنده برنده در سال 2016. اما یک نظرسنجی جدید منتشر شده در این هفته توسط حزب جمهوری خواه شرکت OH اخباری بینش یافت تهمت انتهایی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن وجود دارد با 13 درصد است. این بررسی همچنین نشان داد بایدن پیشرو با نه امتیاز در سطح ایالت حتی اگر دموکرات ها برنده نشده آریزونا در انتخابات ریاست جمهوری از سال 1996. نتایج این آهنگ با ماریکوپا جنبش دور از مذاکرات در سال 2018 زمانی که سناتور دموکرات Krysten Sinema برنده معمولا خواه متمایل شهرستان حدود 4 امتیاز.

تیوی نتایج در ویسکانسین در این هفته ارائه شده و حتی بیشتر احشایی اندازه گیری از مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه خطر در مراکز عمده جمعیتی. در دادگاه عالی ایالت در انتخابات—که زمان بسیار بحث برانگیز با توجه به همه گیر—لیبرال جیل Karofsky قاطعانه رییس محافظه کار وقت دانیل کلی.

Karofsky نشان داد قدرت توانمند در سراسر کشور به مراکز جمعیت حتی اگر آنها در حال مقابله جدی ترین شیوع این بیماری است. اگر چه تعدادی از حوزه های رأی گیری در میلواکی محدود به فقط پنج Karofsky انباشته 70,000 رای مزیت در این شهرستان است. او همچنین انجام Dane County, که شامل دولت سرمایه مدیسون توسط خرد 62 درصد نقطه حاشیه. که به مراتب بزرگتر از هیلاری کلینتون مزیت وجود دارد در سال 2016 (48 امتیاز) و یا دموکرات تونی Evers سرب در سال 2018 فرماندار نژاد (51 امتیاز).

"Dane County سریعترین رشد شهرستان در دولت: عظیم الکترونیکی-پزشکی-سوابق [صنعت] به علاوه بیوتکنولوژی—و که حتی شمارش بزرگ بیمه-صنعت جزء دانشگاه ویسکانسین و دولت گفت:" چارلز فرانکلین یک قانون عمومی و سیاست استاد در دانشگاه را در دانشکده حقوق و مدیر آن احترام نظرسنجی. "نه تنها [شهرستان] رشد, اما آن مردم در انتخابات رای می رود تا سال بعد از سال و آن را حتی بیشتر دموکراتیک از مسابقه به مسابقه به مسابقه."

Karofsky نیز ارسال شده قابل توجه سود در دو مجموعه از حومه شهرستان که در حال نزدیک تماشا در طول انتخابات های نجومی. به اصطلاح وای شهرستانهای خارج از میلواکی—Waukesha Ozaukee و واشنگتن—شاید بیشتر جمهوریخواهان متمایل عمده حومه شهرستانهای شمالی میسون-دیکسون خط. اما به عنوان فرانکلین اشاره کرد تهمت برنده آنها در سال 2016 کمتر از میت رامنی در سال 2012. اخیرا سابق جمهوریخواه اسکات واکر فرماندار انجام آنها توسط یک کوچکتر حاشیه در از دست دادن خود را تا سال 2018 کمپین نسبت به او در خود را برنده 2014 مسابقه.

این هفته Karofsky به طور قابل توجهی کاهش می یابد روحانی در حاشیه در تمام سه شهرستان—نه تنها نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن برنده, بلکه در مقایسه با دیگر دادگاه عالی ایالت در انتخابات سال گذشته است. "در WOW شهرستانهای اعتقاد من وجود دارد چیزی است که به طور سیستماتیک اتفاق می افتد" فرانکلین گفت. "اگر آن را تبدیل نمی شود آنها را از قرمز به آبی آن تبدیل شده است آنها را از قرمز به قرمز کمتر."

فقط به عنوان کاملا Karofsky برنده هر سه اصطلاح تعظیم شهرستانهای اطراف خلیج سبز—قهوه ای Outagamie و Winnebago—که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال انجام شده به راحتی در سال 2016 و واکر دقت بیشتر در سال 2018 است.

جمهوری خواهان با توجیه و استدلال می کنند که این نتایج ممکن است به صورت اریب به دلیل انتخابات صورت گرفت در همان روز به عنوان دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه که ممکن است کج مشارکت مردم بیشتر به سمت دموکراتیک رای دهندگان.

اما این نتایج مطابق با یکی از قدرتمند ترین سیاسی از طریق خطوط از مغلوب ساختن پیشی جستن عصر: یک لگد از چشم انداز خود را از حزب جمهوری خواه در میان شهری و برون شهری رای دهندگان. در سال 2016 تهمت از دست 87 از 100 متحده بزرگترین شهرستان, توسط یک ترکیب نزدیک به 15 میلیون رای. که به طور قابل توجهی بزرگتر از رامنی 11.6 میلیون رای کسری در 100 بزرگترین شهرستانهای استان است. در سال 2018 و جمهوریخواهان بودند روت در خانه در حومه منطقه نه تنها در مناطق شهری که در حال حاضر روند به سمت دموکرات از نیوجرسی و شمال ویرجینیا به شیکاگو و دیترویت و دنور—اما همچنین در مکان هایی که ایران قبلا به قوت خود باقی ماند, مانند, Richmond, آتلانتا, هوستون, Dallas و اورنج کانتی, کالیفرنیا.

جف Garin کهنه دموکراتیک ناظر انتخابات گفت که پس از سال 2018 تهمت است ارائه هر گونه سازش در سیاست و یا سبک به متوسط سفید-یقه حومه رای دهندگان که stampeded دور از حزب.

"من دیده نمی شود هر چیزی را به نشان می دهد که آنچه اتفاق افتاده است به تهمت و جمهوری خواهان در حومه شهر در سال 2018 موسى و آن را سخت به فکر می کنم از هر چیزی که آنها انجام داده ایم و یا حتی سعی به انجام این کار است که می تواند وضعیت خود را بهتر در حومه تر از آن بود که" Garin گفت. اگر هر چیزی مغلوب ساختن پیشی جستن فرار رفتار در طول شیوع کروناویروس برجسته نگرانی است که بسیاری از یقه سفید رای دهندگان بیان خود را در مورد خلق و خو Garin گفت: "که او نمی گفتن حقیقت, [که] او حاضر به گوش دادن به کارشناسان که کل سبک رهبری است نامنظم و هرج و مرج در زمانی که کشور نیاز به ثبات و مداوم رهبری است."

در یک اندازه گیری است که آسیب پذیری ملی نظرسنجی منتشر شده در هفته گذشته توسط نماینده دانشگاه و سی ان ان هم یافت می شود که کمتر از 40 درصد از کالج تحصیل سفید رای دهندگان گفت: آنها تایید شده از مغلوب ساختن پیشی جستن در واکنش به شیوع; آه نظرسنجی در بر داشت بایدن پیشرو مغلوب ساختن پیشی جستن از 14 درصد در میان همان رای دهندگان در ایالت آریزونا یکی دیگر از خیره کننده حاشیه.

به درجات مختلف جمهوری خواهان در مغلوب ساختن پیشی جستن دوران شده اند قادر به را تشکیل می دهند برای خود برون شهری کاهش با فرمانده حاشیه در میان exurban روستایی و شهر های کوچک رای دهندگان که به احتمال زیاد آبی و یقه سفید و مسیحی است. با وجود کسری بودجه در 100 بزرگترین شهرستان, تهمت برنده بیش از 2600 استان ها به طور کلی در سال 2016 بیش از هر نامزد از هر دو حزب پس از رونالد ریگان در سال 1984.

اما پس از آن وجود داشته است نکات که مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است در تلاش برای تکرار این نتایج. در سال 2018 خانه نژادها سهم از کل آرا برنده دموکرات ها افزایش یافته و تقریبا به همان میزان در مناطق روستایی و شهری بیشتر مکان ها در مقایسه با سال 2016 با توجه به محاسبات توسط بیل اسقف یک خبرنگار به صورت روزانه ان سایت که آهنگ روستایی مسائل. اندی Beshear های کنتاکی از حزب دموکرات بریده برخی روستایی و دستاوردهای خود را در برنده شدن در انتخابات فرمانداری سال گذشته و Karofsky این هفته به ویژه در بهبود اخیر دموکراتیک نمایش در روستایی در گوشه شمال ویسکانسین.

حتی با کسانی که دستاوردهای, این همه خبر خوب برای دموکرات ها. حزب برنده کمتر از 40 درصد از کل 2018 مجلس رای در بسیاری از مناطق روستایی شهرستان, با توجه به روزانه ان را طبقه بندی سیستم. بزرگ روستایی حاشیه ها نیز کمک کرده و خواهان سرنگونی سناتورهای دموکرات در ایالت میسوری داکوتای شمالی و ایندیانا که در آن سال. Karofsky هنوز هم از دست رفته ترین استان ها در ویسکانسین غربی است. و بحث بر سر اینکه چگونه به سرعت به بازگشایی اقتصاد می تواند چین مغلوب ساختن پیشی جستن با بسیاری از جوامع روستایی در برابر اکثر دموکرات ها و کارشناسان بهداشت و درمان.

بسیاری از بزرگ شهرداران شهرستان, در مقابل, در حال مشکوک است که آن را امن خواهد بود در هر زمان به زودی بازگشایی اقتصاد خود را در مقیاس انبوه و به آنها هشدار داده ایم که بهبود اقتصادی می تواند به آرامی. "همچنین ممکن است چالش بزرگتر برای مردم به کار در مناطق شهری" گفت: لویت از قیصر بنیاد خانواده. "مردم در شهرها و تکیه بیشتر به شدت در حمل و نقل عمومی و کار می کنند و در فروشگاه بسیار نزدیک چهارم."

یک واگرایی در بهبود اقتصادی از شهری و غیر شهری-مناطق—آینده پس از یک مقایسه تقسیم در تجربه خود را با این بیماری خود را—می تواند قرار داده و مغلوب ساختن پیشی جستن در یک موقعیت دشوار است. آن می تواند او را مجبور به تولید حتی بزرگتر حاشیه در جوامع کوچک برای جبران یک برنامه به طور بالقوه ضعیف تر از عملکرد آخرین بار در بزرگترین آنهایی که. در این روش ویروس اثر در امریکا است coursing از طریق این کانال در حال حاضر قطع آن موجود جغرافیایی و سیاسی تفاوت دارد. آن را باید تعجب هیچ یک اگر یک زمان این قدرتمند و بی ثباتی تنها عمیق تر که تقسیم.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب