آسیب مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان-تقلب " نمی تواند بازگشت

ایده های یک مطالعه جدید نشان می دهد که حتی واقعیت-چک کردن رئیس جمهور ادعاهای دروغین نمی بازگرداندن اعتماد

توسط NEWS-SINGLE در 30 خرداد 1399
مارک پترسون / Redux / اطلس

آن را خیلی زود به می گویند که برنده خواهد شد 2020 انتخابات ریاست جمهوری, اما, شانس خوب وجود دارد که یک بازنده خواهد بود و ایمان در نظام انتخاباتی است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است ادعا—به عنوان او چهار سال پیش هر چند هر چه زودتر در چرخه این زمان و با شدت بیشتری اما هیچ شواهد بیشتری که سیستم رای گیری منوط به تقلب گسترده. باید او برنده آن را به او چهار سال دیگر به تضعیف نظام از درون و سلب رای گیری-حقوق حمایت. باید او را از دست خود شکست است به احتمال زیاد به تقویت الکی ادعای تقلب او در حال گسترش است در حال حاضر.

با توجه به تحقیقات جدید بی اساس ادعای تقلب از مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را به طور قابل توجهی تضعیف ایمان در آمریکا انتخابات به خصوص در میان رای دهندگان که از او حمایت. بدتر به نظر می رسد آسیب مقاوم به تعمیر توسط واقعیت-چک کردن.

"ممکن است که اعتماد به نفس در سیستم نرم است هدف" برندان Nyhan سیاسی-استاد علوم در دارتموث و یکی از نویسندگان این مقاله جدید به من گفت. "این پیچیده, سخت, مشاهده, unintuitive و متکی بر اعتماد است. اعتماد در موسسات به نظر می رسد آسان تر برای از بین بردن نسبت به ساخت."

مغلوب ساختن پیشی جستن را بی اساس هشدار "تقلب" در انتخابات بود و یک مشخصه از بسته شدن هفته از 2016, مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری با اشاره به هیلاری کلینتون ، نامزد جمهوری خواه نمی متعهد به پذیرش نتایج اگر کلینتون به دست آورد. این زمان در اطراف, تهمت گرفته تا گریه هر چه زودتر در مبارزات انتخاباتی. یک بار دیگر نظر سنجی ها نشان می دهد او را انتهایی; در این زمان او خشمگین است بیش از همه گیر محور تلاش برای گسترش دسترسی به رای گیری از طریق پست در کشورهای که در آن دموکرات ها را در کنترل هستند و یا جایی که او به نظر می رسد به این باور بيشتر مردم در انتخابات خواهد صدمه دیده است او در ماه نوامبر. (تهمت را نشان می دهد آشکارا کمتر نگران رای-با-پست الکترونیکی در ایران-دوستانه متحده است.)

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که برخی از او زا ترین ادعا در توییتر و اجتماعی-سایت های رسانه های درو خشم خود را برای الحاق به توییت خود بسیار خفیف زبان ارائه خوانندگان یک واقعیت-بررسی کنید. اما این رویکرد تحقیقات جدید نشان می دهد ممکن است بسیار کمک کند در اینجا.

برای تست این اثر از اظهارات مانند مغلوب ساختن پیشی جستن یک تیم چند رشته ای از محققان نشان داد پژوهش اظهارات از مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر GOP سیاستمداران و مفسران ادعا تقلب در انتخابات یا در کوچک یا بزرگ مقدار. نتایج ناراحت کننده اگر نه کاملا تعجب آور: جمهوری خواهان و همچنین مستقل دیدم ایمان خود را در سیستم کاهش می دهد. (نمایش در میان دموکرات ها نیست به طور معنی داری تغییر دهید.) اثر این است که تلفظ به ویژه زمانی که افراد تقسیم شدند و بین تصویب و یا انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن.

سپس محققان نشان داد برخی از افراد مجموعه ای متفاوت از توییت هایی که با واقعیت-بررسی سیاستمداران' ادعا می کند. (آنها نشان داد توییتهایی نه مقالات, امیدوار به تکرار این وضعیت که در آن رای دهندگان ممکن است روبرو می شوند ادعا می کند در هر دو جهت در رسانه های اجتماعی.) به عنوان واقعیت-بررسی گسترش یافته در چند سال گذشته برخی از تحقیقات نشان داده است که می توان آن را موثر در اصلاح رای دهندگان misapprehensions. اما در این مورد واقعیت-بررسی ایجاد نمی کند قابل اندازه گیری کاهش آسیب به اعتماد رای دهندگان. آن را به طور کامل روشن نیست چرا هر چند Nyhan حدس است که واقعیت-چک در حالی که موثر در تغییر رای دهندگان اعتقادات در مورد نقاط خاص ممکن است کمتر موثر در تغییر نگرش مانند اعتماد به نفس در انتخابات است.

حداقل دو مطالعات قبلی به بررسی سوال از حزب جمهوری خواه ایمان در انتخابات در مغلوب ساختن پیشی جستن عصر. یک 2018 مطالعه نشان داد که با وجود مغلوب ساختن پیشی جستن شعارهای اوباما اعتماد ندارد کاهش قبل از انتخابات 2016—و دموکراتیک ایمان در واقع افزایش در مقایسه با سال 2012 شاید چون هیلاری کلینتون و دیگر برجسته دموکرات مقابله مغلوب ساختن پیشی جستن کاشت شک. مطالعه دیگری نشان داد که پس از پیروزی جمهوری خواه پارتیزان احساس بهتری در مورد انتخابات یکپارچگی: "بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان به این نتیجه رسیدند که غیر قانونی رای گیری شد نه تنها کمتر مهم (تهمت برنده, بعد از همه) بلکه کمتر شایع تر از آنها تا به حال فکر می کردم."

این مفهوم ایجاد در علوم سیاسی: برنده اثر است. پس از یک نامزد برنده رای دهندگان در خود و یا حزب تمایل به افزایش اعتماد به نفس در انتخابات (در حالی که کسانی که حمایت بازنده ممکن است دیدن یک قطره).

اما جریان لحظه ای در سیاست آمریکا باعث می شود ریسک بالاتر از نرمال بالا و پایین رفتن الگوی حزبی اعتماد به نفس. پس از شدت رقابت و ناقص 2000 انتخابات ریاست جمهوری در فلوریدا دموکراتیک اعتماد به نفس کمتر از حزب جمهوری خواه. پس از جورج دبلیو بوش برنده انتخاب مجدد در سال 2004 ایران با رای دهندگان "در حال حاضر حدود 85% به احتمال زیاد بسیار با اعتماد به نفس در صحت انتخابات و در نتیجه نمی باید مقدار زیادی از اتاق را برای افزایش" مایکل Sances و چارلز استوارت در بر داشت در سال 2014. اما پس از یک تغییر چشمگیر صورت گرفته است:

در سراسر دهه مجموع اعتماد به نفس در این کشور رای کاهش یافته و در حدود 30 درصد است. این به طور کلی کاهش است که با توجه تقریبا به طور کامل به چهل نقطه کاهش در میان جمهوری خواهان در این دوره است. بزرگترین تغییر رخ داده بین سال های 2004 و 2008 که دیدم یک شیفت از جمهوری خواهان بودن اعتماد به نفس بیشتری در سراسر کشور شمارش آرا, به دموکرات ابراز اعتماد به نفس بیشتر.

در بخشی از این کشش را دیدم یک رشته دموکراتیک پیروزی: سال 2006 2008 و 2012 (قطع کردن-سال جمهوری خواه برنده در سال 2010 و 2014). اما آن را نیز شاهد یک تلاش هماهنگ توسط فعالان محافظه کار برای ایجاد شک و تردید در مورد یکپارچگی سیستم انتخابات. شخصیت هایی مانند کریس Kobach هانس فون Spakovsky و Christian J. Adams اتهام تقلب گسترده در اشکال مختلف: خارج از دولت رای دهندگان دو رای دهندگان غیر شهروندی رای دهندگان. (آنها را بارها و بارها موفق به تولید شواهد برای اثبات ادعای خود را.)

مغلوب ساختن پیشی جستن کشف و ضبط نگه دارید و از این ایده, بالا بردن آن را به مرکز حزب جمهوری خواه گفتمان. او شک و تردید در نتایج قبل از انتخابات زمانی که او به طور گسترده ای انتظار می رود برای از دست دادن. حتی پس از پیروزی او ادعا کرد که وجود داشته است به عنوان بسیاری از 3 میلیون غیر قانونی آرا و منصوب Kobach برای اجرای یک کمیسیون در تقلب در انتخابات. (این گروه بی سر و صدا منحل شد پس از روشن کردن هیچ چیز نیست.) اگر این است که چگونه تهمت صحبت در پیروزی تنها می توانید تصور کنید که او چگونه ممکن است واکنش نشان می دهند اگر او از دست می دهد در ماه نوامبر. این مطالعه نشان می دهد که بسیاری از آمریکایی ها را به آنچه که او می گوید به قلب بیش از حد.

"در مدرن آمریکایی تاریخ سیاسی ما تا به حال هرگز عمده-حزب نامزد ریاست جمهوری ادعا می کنند که انتخابات به سرقت رفته بود و از آنها اجازه دهید به تنهایی یک وقت است که به ترک" Nyhan گفت. "گفتگو کرده است با تمرکز بیش از حد بر روی 'را مغلوب ساختن پیشی جستن گام پایین ؟' سوال. من خیلی بیشتر نگران آسیب به نهادی مشروعیت است که او می تواند انجام دهد در راه است."

شاید نگران کننده ترین یافته این مطالعه این است که چگونه اثر کمی واقعیت-چک کردن است بر این ادعا. اگر مردم بر این باورند الکی اتهامات از مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگران آسیب نمی تواند کاهش واقعیت-چک آن را دشوار است برای دیدن چگونه اعتماد به نفس را در انتخابات—و با فرمت دموکراسی خود را—می تواند بازسازی شود. بهترین امیدواریم که ممکن است برای مقابله با ادعاهای قبل از آنها ریشه است.

"یکی از موثر ترین روش برای مقابله با رای دهندگان-تقلب "است که برای دلسرد کردن مردم از ساخت آنها در همه" Nyhan گفت. "اگر پوشش رسانه ای منفی است به اندازه کافی و یا سیاسی هزینه ها به اندازه کافی بالا ما می دانیم که سیاستمداران را اغلب برای جلوگیری از ایجاد بحث برانگیز ادعا می کند."

نه هر ادعا از مشکلات در انتخابات است بی پایه و اساس ، ژوئن 9 اولیه در گرجستان به عنوان مثال تا به حال گسترده مسائل: وجود ساعت-صف های طولانی در برخی از حوزه سنجی و مکان شد با تاخیر در باز کردن برای ساعت ها و دیگر مشکلات گزارش شده است. انتخابات ریاست جمهوری افغانستان می گویند هزاران نفر از آرا ارسال شده در توسط ایمیل ممکن است شمارش شده است با تشکر از مسائل با نامزدها ماشین آلات. این مشکلات واقعی هستند و documentable (حتی اگر گرفتن دقیق در مقیاس غیر ممکن است). رای دهندگان در مکان هایی مانند Fulton County Georgia, باید دلیل واقعی به تعجب که آیا رای آنها شمارش شد—اگر آنها قادر به بازیگران آنها را در همه. اما ادعا می کند مانند آنهایی که تهمت است ساخت ندارد و شواهد به آنها را به عقب.

این جمعه گذشته برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان در میشیگان سوخته غایب رای گیری برنامه های آنها را دریافت و به عنوان رای دهندگان در دولت است. دولت دادستان کل تصمیم گرفته بود به ایمیل این برنامه به هر رای دهنده به عنوان پاسخ به کروناویروس همه گیر و تهمت به حال با انتقاد از این حرکت به عنوان یک دعوت نامه به تقلب. در ضمن محلی ایران مقامات از سراسر کشور گفت: سیاسی است که—با وجود شواهد رو به رشد است که رئیس جمهور انتخاب مجدد کمپین دچار مشکل است—آنها در انتظار یک پیروزی و یا حتی یک "لغزش" در ماه نوامبر فقط به او امیدوار است. حرکات و احساسات مانند این ممکن است به نظر می رسد صرفا پوچ یا خود شکست اما اگر مغلوب ساختن پیشی جستن از دست می دهد در ماه نوامبر آنها می تواند رانندگی یک خطرناک فرسایش ایمان به دموکراسی آمریکایی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب